خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      تکلیف معدل مشخص نشده. تکلیف اصلی معدل بحث اعمال مثبت یا قطعیش هست که تازه مجلس داره طرح میده برای تصویب و تایید و ابلاغش هم راه کاملا بازه و کاملا امیدواریم
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
      سابقه تحصیلی دروس عمومی رو باید همه داشته باشن، اون تخصصی ها هست که میره از نمره کنکور حساب میشه ! چون دروس تخصصی رو با کنکور میشه جایگزین سابقه تحصیلی کرد.

الان تکلیف دروس عمومی برای دیپلمه های فنی و حرفه ای، کاردانش، دیپلم قبل 84 و نحوه ترمیم نمرات دروس پیش دانشگاهی، اصلا مشخص نیست !
      مگه اینکه بخوان اجبار کنن طرف بره ی دیپلم نظام جدید بگیره ! که واقعا مسخره هست !
      خب این دسته الان سابقه تحصیلی دروس عمومی رو برای دیپلم دارن ولی برای پیش‌دانشگاهی نه، یعنی باید برن برای پیش‌دانشگاهی هم سابقه درست کنن؟ یعنی امتحان بدن؟ یا نه اون دو درس پیش‌دانشگاهی سابقه‌ش میره روی نمرات دیپلمشون؟

3. Top | #33
      R64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمرات نوبت اولم تأثیر دارن یا فقط نوبت دومه؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serram نمایش پست ها
      خب این دسته الان سابقه تحصیلی دروس عمومی رو برای دیپلم دارن ولی برای پیش‌دانشگاهی نه، یعنی باید برن برای پیش‌دانشگاهی هم سابقه درست کنن؟ یعنی امتحان بدن؟ یا نه اون دو درس پیش‌دانشگاهی سابقه‌ش میره روی نمرات دیپلمشون؟
      باید منتظر خبرهای جدید سازمان سنجش و آموزش و پرورش بود، با این اطلاعیه نمیشه هیچ اظهار نظری کرد. اطلاعیه ابهام داره.
      به نظرم در حال حاضر با آموزش و پرورش تماس بگیرید، ببینید بخشنامه یا راه حلی دارن !

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      بستگی به هدفتون داره
      اگر رشته و دانشگاه خوب میخوایید
      باید برید دیپلم اون رشته ای که میخوایید رو بگیرید و سوابق تحصیلی کاملی داشته باشید . بعدش کنکور اون رشته رو شرکت کنید.
      رشته تجربی که اکثرا دو سه تا رشته خوب رو میخوان : باید ترمیم کنید و یا اگر دیپلم مغایر دارید دیپلم مجدد بگیرید . سعی کنید نمره زیر 19 نداشته باشید
      رشته ریاضی : به نظرم نیازی نیست دیپلم مجدد بگیرید و با درصد کنکور خوب میتونید رشته خوب بیارید .{ دانشگاه تاپ بهتره که دیپلم بگیرید }
      رشته انسانی: این رشته چون زیر گروه های متنوعی داره من ازش بی خبر هستم
      با دیپلم ریاضی میشه تجربی کنکور داد؟ من یبار رفتم ترمیم تجربی رو دیگه میگن نمیشه بیصاحابا گفتن ده بار حالا هیچیییییی نمیدونم باید چه غلطی کنم

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      با دیپلم ریاضی میشه تجربی کنکور داد؟ من یبار رفتم ترمیم تجربی رو دیگه میگن نمیشه بیصاحابا گفتن ده بار حالا هیچیییییی نمیدونم باید چه غلطی کنم
      بله شما قانونا با هر دیپلمی که دارید میتونید کنکور شرکت کنید.
      ولی
      بخش سوابق تحصیلی شما باید موجود باشد .
      دیپلم ریاضی داشته باشید دروس عمومی و شیمی تاثیر خواهند گذاشت و بقیه دروس ملاک عمل کنکور خواهد بود.
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      از یه مشاور پرسدیم گفت
      به احتمال زیاد کاردانی ها دروس تخصصی کنکورشون ۱۰۰ ٪ حساب میشه و فقط باید عمومی ها رو امتحان بدن
      بله ممکنه
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان به نظر شما منی که دیپلم ریاضی گرفتم سال 90، و الان میخوام کنکور تجربی بدم، بدون اینکه ترمیم کنم یا دیپام مجدد بگیرم، با همین سوابق تحصیلی ای که دارم توی رشته ریاضی، سهم کنکورم بیشتر از 60 درصده؟ ینی اینکه فقط عمومیا+شیمی رو تطبیق میدن و بقیه دروس(فیزیک+ریاضی+زیست) میره روی درصد کنکور؟ سابقه تحصیلی عمومیا یه چیزی حدود 26 درصد و تخصصیا 14 درصده. ینی این 14 درصد، یه بخشی ش برای من میره روی نمره کنکورم و نه سابقه تحصیلی. وای خیلی بد توضیح دادم.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serram نمایش پست ها
      الان تو اطلاعیه سنجش برای نظام قدیم تاثیر نمرات دینی و فارسی پیش‌دانشگاهی رو هم زده اما اگر اشتباه نکنم از سال ۸۴ تا ۹۲ پیش‌دانشگاهی امتحان نهایی و سراسری نداشته. برای فارغ‌التحصیل‌های این سال‌ها تمام تاثیر میره رو نمرات دیپلمشون؟
      این سوال منم هست متوجه شدید پاسخ رو بذارید تشکر

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن