خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تاثیر قطعی معدل

سلام
      دیشب فهمیدم شهرمون مدرسه بزرگسالان برای دخترا نداره
      امروز زنگ زدم به آموزش و پرورش شهرمون میگه نه میتونی بری مرکز استان امتحان بدی و نه اینجا مدرسه بزرگسالان داره...
      میگم خب من چیکار کنم میگه من نمیدونم ما داریم پیگیری میکنیم ولی احتمالا به کنکور 402 نرسه
      اینقد دلم گرفته که دارم اینارو با گریه مینویسم ،نمیدونم چرا هرسال باید برای من کلی مشکل پیش بیاد
      معدل امتحانات نهاییم 17و خورده ای شده بود
      کسی میدونه باید چطوری پیگیری کنم؟ اصن کاری از دستم بر میاد؟ با این معدل میشه رتبه زیر 1500 آورد؟!
      ویرایش:
      امروز رفتم حضوری آموزش و پرورش گفتن نمیشه و باید حداقعل 50 نفر باشین و مرکز کد ثبت مدرسه رو نمیده، گفتم خب میرم همون مرکز استان گفتن بازم نمیشه
      معدلم و که کاریش نمیتونم بکنم ولی توروخدا اگه کسی میدونه بگه میشه با این معدل رتبه خوبی کسب کرد؟!
      ویرایش توسط Reyhaneh_k_1382 : 31 شهریور 1401 در ساعت 08:58

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حضوری برو. وقتی میگه من نمیدونم احتمالا باید از یکی دیگه بپرسی همینجوری که نمیشه بگن نمیتونی امتحان بدی. همه ی فرصت برای ترمیم معدل باید داشته باشن
      از شدن هم که میشه ولی باید بیشتر روی درصدای کنکورت کار کنی. باید درصدات از اونی که با معدل بالای 19 زیر 1500 شده بالا تر باشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhaneh_k_1382 نمایش پست ها
      سلام
      امروز زنگ زدم به آموزش و پرورش شهرمون میگه نه میتونی بری مرکز استان امتحان بدی و نه اینجا مدرسه بزرگسالان داره...
      میگم خب من چیکار کنم میگه من نمیدونم ما داریم پیگیری میکنیم ولی احتمالا به کنکور 402 نرسه
      اینقد دلم گرفته که دارم اینارو با گریه مینویسم ،نمیدونم چرا هرسال باید برای من کلی مشکل پیش بیاد
      کسی میدونه باید چطوری پیگیری کنم؟ اصن کاری از دستم بر میاد؟ با این معدل میشه رتبه زیر 1500 آورد؟!
      نمیتونن همچین کاری کنند درخواست کتبی بدین به دبیرخانه آموزش پرورش شهرتون بعدم برید سراغ مدیر اداره البته قبلش حضوری هم بپرسید همچین کاری نمیتونن بکنند
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اقا منی که یبار ترمیم کردم سالها پیش الان باید چه غلطی کنم دقیقا؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      نمیتونن همچین کاری کنند درخواست کتبی بدین به دبیرخانه آموزش پرورش شهرتون بعدم برید سراغ مدیر اداره البته قبلش حضوری هم بپرسید همچین کاری نمیتونن بکنند
      امروز رفتم... گفتن نمیشه باید حداقعل 50 نفر باشین و مرکز استان اجازه نمیده و کلا راهی نیست
      گفتم خب میرم مرکز استان گفتن بازم نمیشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نابود بشه این مملکت الهی
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      ویرایش:
      امروز رفتم حضوری آموزش و پرورش گفتن نمیشه و باید حداقعل 50 نفر باشین و مرکز کد ثبت مدرسه رو نمیده، گفتم خب میرم همون مرکز استان گفتن بازم نمیشه
      معدلم و که کاریش نمیتونم بکنم ولی توروخدا اگه کسی میدونه بگه میشه با این معدل رتبه خوبی کسب کرد؟!
      سلام
      بله
      مسئولی که ازش سوال پرسیدی اندازه گاو در رابطه با ترمیم معدل و ....... اطلاعات نداشت
      شما باید بری اموزش و پرورش ناحیه تون . { اگر شهر تون بخشداری محسوب میشه باید برید شهرستان فرمانداری - اگر شهرتون فرمانداری داره همون اداره آموزش پرورش شهرتون باید تشریف ببرید و نه مرکز استان}
      در اداره آموزش و پرورش قسمتی به نام امتحانات وجود داره. تشریف میبرید اون قسمت. البته اگر تو شهر خودتون دیپلم گرفتید .
      شما اولا اگر دیپلم نظام قدیم دارید باید دیپلم شما تطبیق بخوره به نظام جدید . چون ترمیم معدل با دروس نظام قدیم ممکن نیست. و تطبیق دیپلم فقط در شهری صورت میگیره که در اونجا دیپلم رفته اید . البته فکر کنم تو مرداد این قانون رو برداشتن و هر ایی میتونید تطبیق بزنید .
      بعد از اینکه تطبیق خورد به نظام جدید
      شما میتونید برای امتحان هر حوزه ای رو که خودتون خواستید برید و امتحان بدید.
      هر جایی که دلتون خواست .
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      سلام
      بله
      مسئولی که ازش سوال پرسیدی اندازه گاو در رابطه با ترمیم معدل و ....... اطلاعات نداشت
      شما باید بری اموزش و پرورش ناحیه تون . { اگر شهر تون بخشداری محسوب میشه باید برید شهرستان فرمانداری - اگر شهرتون فرمانداری داره همون اداره آموزش پرورش شهرتون باید تشریف ببرید و نه مرکز استان}
      در اداره آموزش و پرورش قسمتی به نام امتحانات وجود داره. تشریف میبرید اون قسمت. البته اگر تو شهر خودتون دیپلم گرفتید .
      شما اولا اگر دیپلم نظام قدیم دارید باید دیپلم شما تطبیق بخوره به نظام جدید . چون ترمیم معدل با دروس نظام قدیم ممکن نیست. و تطبیق دیپلم فقط در شهری صورت میگیره که در اونجا دیپلم رفته اید . البته فکر کنم تو مرداد این قانون رو برداشتن و هر ایی میتونید تطبیق بزنید .
      بعد از اینکه تطبیق خورد به نظام جدید
      شما میتونید برای امتحان هر حوزه ای رو که خودتون خواستید برید و امتحان بدید.
      هر جایی که دلتون خواست .
      من نظام جدیدم و دیپلمم رو همین امسال گرفتم
      الان یعنی میتونم هر شهر دیگه ای برم برای ترمیم؟ چون اتفاقا از مسئول امتحانات هم پرسیدم همین سوال رو و گفت نمیشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نظام جدیدم و دیپلمم رو همین امسال گرفتم
      الان یعنی میتونم هر شهر دیگه ای برم برای ترمیم؟ چون اتفاقا از مسئول امتحانات هم پرسیدم همین سوال رو و گفت نمیشه
      میشه .
      شما برید شرکت کنید ترمیم رو . اگر مدرستون بزرگسل نداشت . میرید جایی که بزرگسال داره .
      این رو مسئول امتحانات ناحیه آموزش و پرورش ما بهم گفت.
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اصن ممکنه تو یه مدرسه غیر انتفاعی اوکی کنن دوستای من رفتن غیر انتفاعی برای ترمیم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درصدامون باید چقدر بالا باشه تا تاثیر معدل پایینو خنثی کنه؟ کسی میدونه؟ چون شنیدم امکانش هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن