خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      من خیلی واضح آخرش
      توضیح دادم برای کسی که میتونه اصلاح کنه اصلاح معدل لازمه بحثش جداست ولی کسایی مثل این خانم یا امثال این خانم که دارن این تاپیک رو میبینن و یا این دغدغه رو دارن نباید امیدشون رو از دست بدن نشدنی نیست سخت هست سخت تر از کسی هم هست که معدل خوبی داره ولی غیر ممکن نیست رسیدن بهش و نباید یکسال مفید رو ول کنن بزارن برای سال بعد و ترمیم معدل کنند اولا این کشور هیچ چیش معلوم نیست ممکنه چندماه دیگه اعلام کنند ترمیم معدل دوبار یا ترمیم معدل ده بار پس اون موقع اینایی که ول کردن بخاطر معدل جاموندن فقط
      در مورد درصدها هم چیز قطعی نیست یه حدوده ممکنه تقریبش هم خیلی بالا باشه ولی الان تو آمار سنجش که نگاه میکنه هر سال نزدیک ۵۰ تا ۶۰ هزار نفر عمومی هارو تو رنج ۴۰ درصد با یه اختلاف ده درصدی زدن و توی اختصاصی ها با هم رقابت کردن و توی آمار قبولی تو سایت گزینه دو یا قلم چی هم نگاه کنی میبینی افراد زیادی که با عمومی متوسط و اختصاصی خوب قبولی چهار پنج تا رشته خوب رو دادند الانم کسایی که معدلشون بالای ۱۸ هست طبق آمار آموزش پرورش نزدیک ۲۰ تا ۳۰ هزار نفر میشه با درنظر گرفتن معدل خوبهایی که دوباره کنکور میدن ۴۰ هزار نفر هستند نمیگم راحت یا حتی سخت عادی ولی شدنی هست قبولی البته مهمه بازم میگم این به معنی بیخیال شدن برای درس و امتحان نیست معنیش اینه افرادیکه میتونند باید تلاش کنند خودشون هم بدون هیچ کلاسی میتونند من ریاضی تجربی ۲۰ درصد تو کنکور زدم یعنی خیلی قوی نبودم ولی با ۱۰ ساعت خوندن و یدونه از این کلاسای رایگان آمادگی نهایی همین شهریور که رفتم دیپلم مجدد بگیرم ۱۹ شدم دقیق نمیدونم چون هنوز کارنامه نگرفتم دقیقش رو بگم و از روی کلید امتحان میگم نمره رو ولی بدون کلاس و خودخوان تونستم این نتیجه رو بگیرم و معتقدم بقیه که از من خیلی جلوتر هستند هم میتونند، همه تلاششون هم بکنند برای نمره بهتر در عین حال درصدهای بهتر اختصاصی اما اگر وسط کار لنگ زدن جایی نگران نباشن اگر تو یدونش یکم لنگ زدن توی اون یکی شاخه جای جبران هست و حداقلش اینه که پایه عالی دارند سال بعد اگر واقعا تا سال بعد هیچ ترمیمی نزاشتند میتونن شهریور ترمیم جدید بدهند نتایج کنکورشون تا دوسال اعتبار داره و یکسال دیرتر اما به عنوان ورودی ۴۰۳ میتونند با همین آزمون اقدام کنند چون خودشون تا الان اعلام کردند هر سال یکبار ترمیم نگفتند کلا یکبار ترمیم
      ببینید . این که میگید نا امید نباید شد خوب کی گفت باید نا امید شد؟
      بله باید پر قدرت برای کنکور خوند و در کنارش هم مطالبه گری رو ادامه داد تا ترمیم معدل برای آنهایی که امکانش رو با یکبار از دست داده اند باز هم باز بشه
      و یه چیز دیگه هم خدمتتون بگم
      ببینید اینکه شما قبولی ها و آمار قبولی ها و درصد ها رو میگید . این اشتباه محاسباتی هستش . چرا که اون داده ها و اار و درصد ها با توجه به مصوبه قبلی و با تاثیر مثبت معدل و با حضور دروس عمومی به دست اومده . شمات در صورتی میتونید درباره قبولی و درصد های قبولی اظهار نظر کنید که دو سه سال کنکور با مصوبه فعلی برگزار بشه و اونوقت میتونید آمار قبولی رو مقایسه کنید با سالهای قبل .
      پس زیاد خودتون رو درگیر امار با مبنای سنجش کنکور قبلی قرار ندهید .
      کنکور 1402 و به بعد کاملا شرایط متفاوتی دارند و با درصد های متفاوتی رتبه های بسیار متفاوت تری خواهند داشت .

کل توصیه من اینه که : کسانیکه میتوانند دیپلم تجربی بگیرند .
      کسانیکه نمیتوانند ترمیم کنند
      و اگر کسی هم بود که هیچ دو کار بالایی را نتوانست انجام دهد . بسیار عالی برای کنکور بخواند.
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون که روحیه دادین من دارم میخونم ولی اینکه معدلم کم شده تمرکزم بدجوری بهم ریخته من هدفم پزشکی و دندون نیست رتبه ای باید بیارم حدود 4 تا 3 هزار اما ترسم اینه بخاطر این تاثیر معدل نتونم اینو بیارم شرایطم جوری نیست پشت بمونم بعصی ها جوری رفتار میکنن انگار از تنبلیم بوده اما شرایطم این نبود از بیماری و مشکلات دیگه... باید تلاشم بکنم نیومدم تنبلی که کلی هزینه و وقت بزارم هیچی بشه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. امیدوارم حالت خوب باشه .
      واقعاً اینقدر استرس و دل مشغولی لازم نیس، چون میتونی از آموزش و پروش شهرتون بپرسی
      من خودم فکر میکنم چون این محدودیت ترمیم معدل برای اولین باره داره اعمال میشه و طبیعتاً فارغ‌التحصیلای سالای گذشته علم غیب ندارن ، یکبار دیگه اجازه ترمیم معدل بهتون بدن .
      ولی خب حتما حتما از آموزش پرورش بپرس. اگرم خدایی نکرده اجازه ندادن دوباره امتحان بدین ، اعتراض بزنید به آموزش پروش و حسابی پیگیری کنید .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1402 نمایش پست ها
      ممنون که روحیه دادین من دارم میخونم ولی اینکه معدلم کم شده تمرکزم بدجوری بهم ریخته من هدفم پزشکی و دندون نیست رتبه ای باید بیارم حدود 4 تا 3 هزار اما ترسم اینه بخاطر این تاثیر معدل نتونم اینو بیارم شرایطم جوری نیست پشت بمونم بعصی ها جوری رفتار میکنن انگار از تنبلیم بوده اما شرایطم این نبود از بیماری و مشکلات دیگه... باید تلاشم بکنم نیومدم تنبلی که کلی هزینه و وقت بزارم هیچی بشه
      بنظرم به گفته دیگران نگاه نکن یه چیزایی تو زندگی هست که آدم باید فقط به خودش راجع بهش جواب پس بده وقتی مطمئنی فقط این راهو داری با نهایت توان تمام تلاشت رو بکن و به معدل فکر نکن مطمئن باشید اگر تمام توانتون رو بزارین به اون چیزی که میخواین میرسید
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      میشه بگی کی اقدام کردی برای ترمیم و چ کار هایی کردی واسه ترمیم و کجاها رفتی؟ هزینه ش چقدر شد

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که دیپلم ریاضی سال 90 گرفتم و الان میخوام کنکور تجربی بدم و امکان ترمیم و دیپلم مجدد هم ندارم، واسه من سابقه تحصیلی چند درصده؟ من جزو سوابق ناقص محسوب میشم و به کنکورم اضافه میشه؟ خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر خسته نباشین
      من پشت کنکوری تجربی ام و همین چن روز پیش ترمیم معدل زدم میشه نمراتمو ببینین و نظرتونو بگین(منطقه3 هستم)
      ادبیات19---دینی19.5----زبان18---عربی18---زیست17---فیزیک17---شیمی20----ریاضی20
      البته برای فیزیک و زیست و عربی اعتراض زدم احتمالا تغییر کنه دو سه روز دیگه میرم ببینم نتیجه اعتراضم چیشده(معدلم رو با توجه به ضریب های جدید سازمان سنجس و اون تاثیر 26 درصدی عمومی و 14 درصدی اختصاصی از چهل درصد کل حساب کردم تقریبا شد 18.95 اینا)
      راستش من میخواستم بدونم بنظرتون میشه با این نمرات میشه پردیس یا روزانه فیزیوتراپی یا تعهد پزشکی اینا اورد؟
      ممنون میشم نظرتونو بگین ببخشید طولانی شد

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من پشت کنکوری تجربی ام و شهریور ترمیم زدم
      بعد از ترمیم بعضی نمره هام پایین شد
      ادبیات19
      عربی17.5
      دینی19.5
      زبان18
      ریاضی20
      شیمی20
      زیست17
      فیزیک17
      بنظرتون واقعا میشه امیدی داشت ب پردیس یا روزانه فیزیوتراپی؟؟؟؟ من منطقه سه هستم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای مرداد رفتم که شهریور امتحان بود مدرسه بزرگسالان هزینه اش خیلی نبود ولی دیگه هزمیه هرشهر با شهر دیگه فرق کنه نمیدونم

10. Top | #25
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط skvskv نمایش پست ها
      سلام ببخشید من پشت کنکوری تجربی ام و شهریور ترمیم زدم
      بعد از ترمیم بعضی نمره هام پایین شد
      ادبیات19
      عربی17.5
      دینی19.5
      زبان18
      ریاضی20
      شیمی20
      زیست17
      فیزیک17
      بنظرتون واقعا میشه امیدی داشت ب پردیس یا روزانه فیزیوتراپی؟؟؟؟ من منطقه سه هستم
      ببخشید امکان اینکه یکسری درس رو به انتخاب خودمون ترمیم کنیم نیست؟حتما باید همه اش باشه؟
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد

11. Top | #26
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یعنی من با معدل هفده و پنجاه صدم نمیتونم امیدی به پیراپزشکی روزانه داشته باشم؟
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها خرداد میشه ترمیم کرد یا فقط دی ماه می تونیم ترمیم کنیم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا میشه ینی وقتی من رفتم ثبتنام اونجوری نبود میگفتن همشو باید تو ی ترم بدی ولی بعد ثبتنام من مصوبه اومد ک میشه ی تعداد درسو ب انتخاب خودت دیماه بدی ی تعداد رو خرداد و ... شانس گوهم بود دیگ خخخ

14. Top | #29
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      با معدل بالای ۱۸ شانس واسه قبولی تو کنکور چقدر هست؟
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA_1384 نمایش پست ها
      سلام
      با معدل بالای ۱۸ شانس واسه قبولی تو کنکور چقدر هست؟
      1< ²[|x|]
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن