خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فقط آزمون ماز کافیه؟

سلام دوستان عزیز
      اول از همه تبریک میگم به همه عزیزانی که به رشته دلخواهشون رسیدن.انشاالله موفق باشید🌹
      دوستان من آزمون ماز و زیستاز رو ثبت نام کردم.به نظرتون همین کافیه یا حتما باید یکی از آزمون های رایج رو هم ثبت نام کنم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خوبی؟ چندتا میخوای مگه؟

بهتر بود که یکی از آزمون هایی که خدمات آزمون حضوری داشتن رو ثبت نام می کردید که به آزمون دادن عادت می کردید ولی اگه اون قضیه زیاد براتون مهم نیست، همین ماز کاملا کافیه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرم ضعف آزمون سالیانه ماز آنلاین بودن آزموناش و جامعه آماری کم و بعضا سوال های غیرعرف کنکور هست. قلم چی چرا ثبت نام نمیکنید؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش تصمیمم این بود کانون ثبتنام کنم که ماز رو هم ۵شنبه قبلش بدم چون بودجه بندی هاشون یکسانه.
      اول میخواستم از کانالای تلگرامی استفاده کنم واسه آزموناش ولی من از اون دسته آدمام که وقتی برای چیزی هزینه میکنم بیشتر بهش متعهدم.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1234 نمایش پست ها
      خوبی؟ چندتا میخوای مگه؟

بهتر بود که یکی از آزمون هایی که خدمات آزمون حضوری داشتن رو ثبت نام می کردید که به آزمون دادن عادت می کردید ولی اگه اون قضیه زیاد براتون مهم نیست، همین ماز کاملا کافیه
      راستش تصمیمم این بود کانون ثبتنام کنم که ماز رو هم ۵شنبه قبلش بدم چون بودجه بندی هاشون یکسانه.
      اول میخواستم از کانالای تلگرامی استفاده کنم واسه آزموناش ولی من از اون دسته آدمام که وقتی برای چیزی هزینه میکنم بیشتر بهش متعهدم.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navidgh نمایش پست ها
      سلام
      به نظرم ضعف آزمون سالیانه ماز آنلاین بودن آزموناش و جامعه آماری کم و بعضا سوال های غیرعرف کنکور هست. قلم چی چرا ثبت نام نمیکنید؟
      نمیدونم چرا یه گارد بدی نسبت به آزمون کانون دارم.شاید چون سال های قبل اون ترازی که میخواستم رو نمیگرفتم چشمم ترسیده ازش.با خودمم میگم به ترست غلبه کن باز کانون بنویس…

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کالکانئوس نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز
      اول از همه تبریک میگم به همه عزیزانی که به رشته دلخواهشون رسیدن.انشاالله موفق باشید
      دوستان من آزمون ماز و زیستاز رو ثبت نام کردم.به نظرتون همین کافیه یا حتما باید یکی از آزمون های رایج رو هم ثبت نام کنم؟
      سلام من خودم هم دقیقا همینو ثبت نام کردم بنظرم کافیه واقعا مهم اینه با برنامه پیش برید و تحلیل کنین آزمون زیادتر واقعا وقتو میگیره برای کسی که هنوز نیاز به آموزش هم داره
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      معمولا قبل از انجام کاری مشورت میکنن نه بعدش
      ماز هم خوبه البته اگه با الکترونیکی بودنش مشکل ندارین

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      چون دیگه تصمیمتونو گرفتین پس نظر بقیه ممکنه استرس و نگرانی ایجاد کنه. هستن کسایی که فقط با ماز قبول شدن. فکر میکنم کانون قلم چی رضایت داره که سوالاش از کانال ها بردارین. حالا یه پرس و جو بکنین و اگه راضی بود حتما وقت شد اونم نگاه بندازین.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام
      معمولا قبل از انجام کاری مشورت میکنن نه بعدش
      ماز هم خوبه البته اگه با الکترونیکی بودنش مشکل ندارین
      عزیزم من که نگفتم آزمون ماز رو ثبت نام کردم به نظرتون شرکت کنم یا نه!من از آزمون های ماز راضی هستم و فقط پرسیدم این آزمون کافیه یا نیازه یک آزمون مثل قلمچی یا گزینه۲ شرکت کنم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن