خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بهترین فیلم آموزش ریاضی تجربی و بهترین کتاب تست و تدریس

سلام دوستان

حدودا 1 سال قبل بود که عضو این سایت شدم و در تاپیک قبلیم گفتم که چندین سال از تحصیل دور بودم. سال قبل یه رشته بدرد نخور در پیام نور اسم نوشتم که الان انصراف دادم و می خوام از صفر شروع کنم.

هدفم رتبه 2 تا 3 هزار تجربی هست.

من دنبال اینم که ریاضی رو اول فیلم ببینم و بعد از یه کتاب درس و مفهوم رو باز بخونم و یه کتاب هم برای تست داشته باشم. اگر هم هر دو در یک کتاب باشه که چه بهتر. پیشنهادتون چه کتابی هست؟

با شرایط من که سال ها دور بودم از تحصیل بهترین فیلم آموزشی ریاضی جامع تجربی مال کدوم استاد از کدوم موسسه هست؟ اگر مخالف قوانین نیست بهم لینک بدید اگر تبلیغ هست اسم و مشخصات دقیق بدید یا بیاید پی وی.

بچه ها من یه شرایط خیلی سخت دارم و اگر کتاب اشتباهی بخرم یا فیلم بیخود راه تعویض منبع ندارم. ممنون می شم راهنماییم کنید.

متشکرم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سروشی نمایش پست ها
      سلام دوستان

حدودا 1 سال قبل بود که عضو این سایت شدم و در تاپیک قبلیم گفتم که چندین سال از تحصیل دور بودم. سال قبل یه رشته بدرد نخور در پیام نور اسم نوشتم که الان انصراف دادم و می خوام از صفر شروع کنم.

هدفم رتبه 2 تا 3 هزار تجربی هست.

من دنبال اینم که ریاضی رو اول فیلم ببینم و بعد از یه کتاب درس و مفهوم رو باز بخونم و یه کتاب هم برای تست داشته باشم. اگر هم هر دو در یک کتاب باشه که چه بهتر. پیشنهادتون چه کتابی هست؟

با شرایط من که سال ها دور بودم از تحصیل بهترین فیلم آموزشی ریاضی جامع تجربی مال کدوم استاد از کدوم موسسه هست؟ اگر مخالف قوانین نیست بهم لینک بدید اگر تبلیغ هست اسم و مشخصات دقیق بدید یا بیاید پی وی.

بچه ها من یه شرایط خیلی سخت دارم و اگر کتاب اشتباهی بخرم یا فیلم بیخود راه تعویض منبع ندارم. ممنون می شم راهنماییم کنید.

متشکرم
      سلام دوست عزیز من پارسال شرایط شمارو داشتم البته من ۱۴ سال با درس فاصله داشتم اونم تازه رشتم ریاضی بود میخواستم کنکور تججربی بدم توصیم اینه اگر فاصله با درست کمه و یادت هست یه چیزایی کتابایی مثل خیلی سبز، الگو یا مهر و ماه جامع رو انتخاب کن من پارسال با یکی از دبیرای معروف ریاضی هم کلاس سالیانه داشتم هم نکته و تست برای من که صفر صفر بودم یعنی هیچی یادم نبود بد نبود خداییش ولی تاثیر زیادی هم نداشت من ۲۰ درصد ریاضی زدم و بزرگترین ضربه رو از این خوردم که خیلی طولش داد یعنی مثلا سه چهار مبحث رو تا بهمن گفت باقی رو همه تا اول اردیبهش برای منی که پیش زمینه نداشتم افتضاح بود واقعا این مدل تدریس وقت زیادی هم کلاسا ازت میگیرن بخصوص تو دوران جمع بندی من اگر به موقع تموم کرده بود و وقت داشتم شاید ده درصدی بالاتر میزدم ولی اگر هم خواستی بادبیر خاصی برداری بنظر م با با دبیرایی بردار که تدریس اصولی دارن نه تدریس راه حل های خودشون ببین شاید واقعا یه درصدی جواب بده ولی به طور کلی بدتر باعث گیج شدنت میشه و اینکه فقط تو حل تستای خودشون استاد میشی تو حل باقی تستها بدتر گیج میشی نه به روشی که خود کتاب حل کرده یا آزمون حل کرده مسلط میشی نه میتونی روش تستی رو روش پیاده کنی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز من پارسال شرایط شمارو داشتم البته من ۱۴ سال با درس فاصله داشتم اونم تازه رشتم ریاضی بود میخواستم کنکور تججربی بدم توصیم اینه اگر فاصله با درست کمه و یادت هست یه چیزایی کتابایی مثل خیلی سبز، الگو یا مهر و ماه جامع رو انتخاب کن من پارسال با یکی از دبیرای معروف ریاضی هم کلاس سالیانه داشتم هم نکته و تست برای من که صفر صفر بودم یعنی هیچی یادم نبود بد نبود خداییش ولی تاثیر زیادی هم نداشت من ۲۰ درصد ریاضی زدم و بزرگترین ضربه رو از این خوردم که خیلی طولش داد یعنی مثلا سه چهار مبحث رو تا بهمن گفت باقی رو همه تا اول اردیبهش برای منی که پیش زمینه نداشتم افتضاح بود واقعا این مدل تدریس وقت زیادی هم کلاسا ازت میگیرن بخصوص تو دوران جمع بندی من اگر به موقع تموم کرده بود و وقت داشتم شاید ده درصدی بالاتر میزدم ولی اگر هم خواستی بادبیر خاصی برداری بنظر م با با دبیرایی بردار که تدریس اصولی دارن نه تدریس راه حل های خودشون ببین شاید واقعا یه درصدی جواب بده ولی به طور کلی بدتر باعث گیج شدنت میشه و اینکه فقط تو حل تستای خودشون استاد میشی تو حل باقی تستها بدتر گیج میشی نه به روشی که خود کتاب حل کرده یا آزمون حل کرده مسلط میشی نه میتونی روش تستی رو روش پیاده کنی
      سلام برادر عزیزم

دقیقا من و شما یکسان هستیم از نظر دور بودن از تحصیل.

من هیچی یادم نیست.

آقای خوانساری امیدوارم الان موقعیت دلخواه و خوبی که آرزو داشتید رو بدست آورده باشید. من درد شما رو کاملا حس می کنم.

من فقط همین امسال رو فرصت دارم و باید ریاضیم رو قوی کنم.

اگر می شه یه موسسه یا یه دبیر خوب یا فیلم آموزشی خوب بهم معرفی کنید.

من اصلا این موسسات رو نمی شناسم و نمی دونم بین این همه فیلم آموزشی کدوم خوب هست. زمان ما هیچ کس نبود و اواخر دوران تحصیل من یه مهندس احمدی نامی تازه در اومده بود.

الان 100 تا استاد موسسه هست.

کتاب چی بخرم؟

ممنونم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام برادر عزیزم

من هیچی یادم نیست.

آقای خوانساری امیدوارم الان موقعیت دلخواه و خوبی که آرزو داشتید رو بدست آورده باشید. من درد شما رو کاملا حس می کنم.

من اصلا این موسسات رو نمی شناسم و نمی دونم بین این همه فیلم آموزشی کدوم خوب هست. زمان ما هیچ کس نبود و اواخر دوران تحصیل من یه مهندس احمدی نامی تازه در اومده بود.

کتاب چی بخرم؟

ممنونم
      ببینید آقای سروشی من پارسال که میخوندم هم درگیر درس بودم، هم کار هم ازدواج متاسفانه کنکورم خوب نشد در حد دامپزشکی و پرستاری رسوندم و امسال دوباره دارم میخونم ولی باتوجه به اینکه شما وقت دارید و هیچیم یادتون نیست من پیشنهاد میکنم کتابی مثل خیلی سبز بگیرید من خودم این کتابو نگرفتم ولی از همه تعریفش رو شنیدم دوم اینکه علی رغم اینکه همه میگن اینکارو نکنین ولی من پیشنهادم اینه بین سرفصل ها اون چیزی که ضعیف ترین یا برتون سخت تره رو حذف کنین ولی تابع، مثلثات، حد، مشتق و تابع نمایی و لگاریتم رو حتما بخونین

برای کلاس هم دوست ندارم بگم چون حالت تبلیغ میشه من هرکی که دانش آموزه پیشنهاد میکنم خودش بخونه ولی کسایی که مثل ما هستن بنظرم اگه راهی ندارن برن با ریاضی ملاک پور من خودم پارسال با اون نبودم و با آریان حیدری بودم ولی توصیه نمیکنم اشتباه حیدری با ملاک پورم نبودم فقط تعریفش رو شنیدم از بقیه اونم چون حالت تشریحی درس میده ولی در کل اینو بدونین تا اونجایی که میشه باید از کلاس اجتناب کرد مگر اینکه راهی نباشه
      مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ وَمَا قَلَىٰ

که پروردگارت تو را رها نکرده و مورد خشم و کینه قرار نداده است

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه پیشنهاد دوستانه هم دارم تو باقی درس ها هم دنبال منابع رتبه برترا نرید بجاش دنبال منابع سطح آسان و متوسط باشین و ترجیحا جامع حتی میتونین از فیدیبو هم استفاده کنین منابع سخت بنظرم برای ماها بزرگترین اشتباه نه میرسیم بزنیم نه چیزی یاد میگیریم ازش اون برای کسیه که منابع سالانه تو سالای درسش زده و الان میخواد خودشو برای رتبه برتر شدن آماده کنه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      ببینید آقای سروشی من پارسال که میخوندم هم درگیر درس بودم، هم کار هم ازدواج متاسفانه کنکورم خوب نشد در حد دامپزشکی و پرستاری رسوندم و امسال دوباره دارم میخونم ولی باتوجه به اینکه شما وقت دارید و هیچیم یادتون نیست من پیشنهاد میکنم کتابی مثل خیلی سبز بگیرید من خودم این کتابو نگرفتم ولی از همه تعریفش رو شنیدم دوم اینکه علی رغم اینکه همه میگن اینکارو نکنین ولی من پیشنهادم اینه بین سرفصل ها اون چیزی که ضعیف ترین یا برتون سخت تره رو حذف کنین ولی تابع، مثلثات، حد، مشتق و تابع نمایی و لگاریتم رو حتما بخونین

برای کلاس هم دوست ندارم بگم چون حالت تبلیغ میشه من هرکی که دانش آموزه پیشنهاد میکنم خودش بخونه ولی کسایی که مثل ما هستن بنظرم اگه راهی ندارن برن با ریاضی ملاک پور من خودم پارسال با اون نبودم و با آریان حیدری بودم ولی توصیه نمیکنم اشتباه حیدری با ملاک پورم نبودم فقط تعریفش رو شنیدم از بقیه اونم چون حالت تشریحی درس میده ولی در کل اینو بدونین تا اونجایی که میشه باید از کلاس اجتناب کرد مگر اینکه راهی نباشه
      اصلا شرایط ما کاملا یکی بوده و هست. منم درگیر کار که هستم. ازدواجم رو کنسل کردم به کل. ولی خب کار رو نمی شه تو این گرونی وحشتناک. آقا امسال یه مالیات 50 تومنی برای ما بستن که اصلا من موندم چیکار باید بکنم. من اصلا نمی دونم این از کجا در اومد...

خب پس ریاضی ملاک پور رو سرچ کنم و تهیه کنم و برای کتاب ها هم برم سراغ فیدیبو.

عضو فیدیبو هستم البته ولی خیلی روی اپ یا لپ تاپ کتاب خوندن سخت هست.

ممنونم.

از صمیم قلبم برای شما آرزوی خوشبختی و موفقیت و سلامتی دارم.

در مورد ازدواج هم هرچی براتون خیر هست پیش بیاد. من خودم دیدم که اگر با وضع الانم ازدواج کنم دیگه نمی تونم موقعیت بهتری در زندگیم به وجود بیارم برای همین کنسل کردم.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اصلا شرایط ما کاملا یکی بوده و هست. منم درگیر کار که هستم. ازدواجم رو کنسل کردم به کل. ولی خب کار رو نمی شه تو این گرونی وحشتناک. آقا امسال یه مالیات 50 تومنی برای ما بستن که اصلا من موندم چیکار باید بکنم. من اصلا نمی دونم این از کجا در اومد...

خب پس ریاضی ملاک پور رو سرچ کنم و تهیه کنم و برای کتاب ها هم برم سراغ فیدیبو.

عضو فیدیبو هستم البته ولی خیلی روی اپ یا لپ تاپ کتاب خوندن سخت هست.

ممنونم.

از صمیم قلبم برای شما آرزوی خوشبختی و موفقیت و سلامتی دارم.

در مورد ازدواج هم هرچی براتون خیر هست پیش بیاد. من خودم دیدم که اگر با وضع الانم ازدواج کنم دیگه نمی تونم موقعیت بهتری در زندگیم به وجود بیارم برای همین کنسل کردم.
      سلامت باشی ممنونم از شما ان شاء الله برای شما هم فقط خیر اتفاق بیافته متاسفانه همه مشکلا تو همین شرایط اتفاق میافته ان شاء الله که مشکل مالیات حل بشه
      در رابطه با فیدیبو هم من پیشنهادم اینه اگر میتونی یه تبلت اندرویید قسطی بگیر اینطوری میتونی همزمان دوتا فیدیبو باز کنی که هم سوال هم پاسخ دم دستت باشه بخاطر این میگم چون شما اگه مثله من باشی باید معدلتم اصلاح کنی کتابای من و درسام و شب امتحان تو فیدیبو خیلی ارزون تره زیست. پینوکیو و شیمی خیلی سبزم داره از همه مهم تر اینکه همه جا سبک وزن دم‌دست هست

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو تلگرام بهشت کتابهای کنکورو سرچ کن تمام فایلای پی دی اف فیدیبو رو رایگان گذاشته دانلود کن ببین،به فیدیبو هم پول نده،تمام منابع هرچی بخوای تو تلگرام ریخته

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      تو تلگرام بهشت کتابهای کنکورو سرچ کن تمام فایلای پی دی اف فیدیبو رو رایگان گذاشته دانلود کن ببین،به فیدیبو هم پول نده،تمام منابع هرچی بخوای تو تلگرام ریخته
      پی دی اف خوندن سخته
      ولی خب چاره ای نیس منم ریاضی و فیزیک با پی دی اف میخونم.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم همین طورم و بین اساتید موندم چکار کنم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دخترموفق نمایش پست ها
      منم همین طورم و بین اساتید موندم چکار کنم
      کدوم درس مدنظرته که بگم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برادر عزیزم

من هیچی یادم نیست.

کتاب چی بخرم؟

ممنونم
      با سلام ..منم چن سال از درس دور بودم ..سال پیش با این دبیرا خوب پیش رفتم ولی شرایط روانی حاکم خوب نبود قبول نشدم
      ریاضی ملاک پور از موسسه تاملند
      فیزیک امیرقضاتی از جهشینو
      زیست حنیف عظیمی از تاملند
      شیمی محمدرضا و امید مصلایی از کلاسینو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن