خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ترمیم معدل دی یا خرداد؟

سلام دوستان
      من دیپلمم برای سال ۱۴۰۰ هست و معدل نهاییم هم خیلی پایین شد تو یه سری دروس و با این تاثیر قطعی نیاز به ترمیم دارم.
      پایم هم خوبه.بنظر شما اگه به جای دی خرداد شرکت کنم ممکنه که نهایی خرداد رو سخت تر و متفاوت تر از سالای قبل بگیرن؟
      دی که سطح سوالاش شبیه خرداد و شهریوره.
      خودم نظرم روی دی هست ولی چند نفر گفتن خرداد ترمیم کنم بهتره.کنکور اصلیم هم تیر هست.
      دوست دارم نظر شما هم بدونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      اینجور که به نظر میرسه این ازمون نهایی که شهریور ماه برگزار شده سطحش فرقی با ازمونای نهایی قبلی نداشته و سخت تر نشده و بازم در سطح همونا بوده پس شاید بشه گفت خرداد و دی هم همین باشن چون اینجوری تراز دهی توی سطح برابری از ازمونا راحت تره
      و شاید بعید باشه که خرداد سخت تر بشه و احتمالا همون قالبو حفظ میکنه
      نظر خود من این بود که درسا رو بشه تقسیم کرد روی دی و خرداد
      مثلا اینجوری که دروس تخصصی که توی کنکور هم هست رو بزارید برای خرداد ماه چون بالاخره تا اون موقع به خاطر کنکورم که شده دروس تخصصی رو خوندین و هدف خودتونم کنکور تیر هست و اماده ترین
      اون یکی درسا رو هم بهتره تقسیم کرد که خیلی فشار رو یکی از ماها نیفته
      مثلا ۴ تا تخصصی رو بزارید برا تیر ماه و عمومیا رو با توجه به تسلطتون تقسیم کنید
      این برنامه ای بود که خودم تو ذهنم داشتم که اگه مقدور بشه همینو انجام میدم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز،ترمیم معدل خرداد رو ورداشتند.فقط دی و شهریور هست
      من هزاران تجربه تو زندگیم کردم ،اگه بخوام یکی از مهم ترین تجربه هامو بهت بگم ،این هست که هیچکی برات نمی مونه جز پدر و مادرت ،حتی اون دوستت که جونتو براش میدی و مثل خواهر/برادر برات می مونه. حتی خواهر و برادر واقعی خودت هم به محض اینکه زندگی خودشون به خطر بیفته ،پشتشونو میکنند و میرن و انگار نه انگار اصلا کسی وجود داشته تو زندگیشون.پس برای زندگی خودت بجنگ ،نزار آرزوهات بمیرن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا وقتی اون آیین نامه هست چی هست نیومده نمیشه تصمیم قطعی گرفت
      فإذا صحوت فأنت أول خاطري ...

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KURAPIKA نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من دیپلمم برای سال ۱۴۰۰ هست و معدل نهاییم هم خیلی پایین شد تو یه سری دروس و با این تاثیر قطعی نیاز به ترمیم دارم.
      پایم هم خوبه.بنظر شما اگه به جای دی خرداد شرکت کنم ممکنه که نهایی خرداد رو سخت تر و متفاوت تر از سالای قبل بگیرن؟
      خودم نظرم روی دی هست ولی چند نفر گفتن خرداد ترمیم کنم بهتره.کنکور اصلیم هم تیر هست.
      هرچی زودتر ، بهتر!

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KURAPIKA نمایش پست ها
      سلام دوستان
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAhUR_1400 نمایش پست ها
      این بی شرفا هر روز یک مصاحبه میکنن و یه چیز میگن ، دو سه هفته پیش از مسئولین اموزش پرورش مصاحبه کردن گفتن دیگه ترمیم معدل خرداد نداریم و فقط شهریور یا دی . حالا یکی دو روز پیش نمی دونم همون ادم یک دیگه مصاحبه کرده گفته چرا خرداد هم هست ‌. یعنی الان همه چیز روی هواست .
      خلاصه که بهتره موقع اومدن ایین نامه نهایتا اواسط مهرماه برید اداره اموزش پرورش منطقه بگید میخام خرداد ترمیم کنم ، ببینی چی میگه . تا اون موقع هم مطالعه ی حداقل دو سه تا از درسای ترمیم معدل رو توی برنامت داشته باش که اگر قطعا گفتن نمیشه خرداد ترمیم کنی ، برای ترمیم دی کمی کارت پیش رفته باشه و غافلگیر نشی. البته انشاالله امیدواریم این مصوبه سراسر ظلم رو لغو کنیم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دی ترمیم کن بره. خرداد بشین آزمون های سه روز یکبارت رو بده

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAhUR_1400 نمایش پست ها
      سلام ببخشید کی اینو گفت؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن