خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 49
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من هفت ساله در کنار مشکلات روحی همه ساله بجز امسال که رتبم افتضاح شد با رتبه مرزی پشت موندم
      کلی حرف شنیدم خیلی بیشتر از تو
      امسالم با این مصوبه کوفتی هنوز در گیر کنکورم
      خواستم بگم زنده ام هنوز ،و من و شما واسه خودمون زندگی میکنیم
      و مسئول عقده ها و آرزو های دست نیافته پدر مادرمون نیستیم
      برو ترکیه حالشو ببر به این چیز ها فکر نکن
      تو بی عرضه نیستی ،نا توان تر از بقیه هم نیستی
      فقط نشد ،بپذیر و رد شو ،قبولی ضمانت خوشبختی و خوشحالی و حس برتری نیست
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatigue نمایش پست ها
      میگم ۴۰ تومن ددشتی ایفون میخریدی یا اس ۲۲ الترا
      چرا گوزن رو ربط میدی به شقایق؟ اینو برو از توی کامنتای دیجی کالا جست و جو کن

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arnold نمایش پست ها
      من هفت ساله در کنار مشکلات روحی همه ساله بجز امسال که رتبم افتضاح شد با رتبه مرزی پشت موندم
      کلی حرف شنیدم خیلی بیشتر از تو
      امسالم با این مصوبه کوفتی هنوز در گیر کنکورم
      خواستم بگم زنده ام هنوز ،و من و شما واسه خودمون زندگی میکنیم
      و مسئول عقده ها و آرزو های دست نیافته پدر مادرمون نیستیم
      برو ترکیه حالشو ببر به این چیز ها فکر نکن
      تو بی عرضه نیستی ،نا توان تر از بقیه هم نیستی
      فقط نشد ،بپذیر و رد شو ،قبولی ضمانت خوشبختی و خوشحالی و حس برتری نیست
      یا خدا. هفت سال؟ سربازی رو چکار کردی؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      یا خدا. هفت سال؟ سربازی رو چکار کردی؟
      سربازی رفتم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      آره. منم مواجه شدم با این موقعیت. ولی اتفاقاً اینجا چون طرف ناشناسه حرف دلشو میزنه و فیلم بازی نمیکنه. چون اصلاً دلیلی نداره. ولی تو فضای واقعی یا تو اینستا که هویت طرف مشخصه ناله های الکی و تظاهر به خوش بودن های الکی زیاده. ولی اینجا دلیلی نداره
      والا چی بگم
      من باورم اینه که نه پدر نه مادر نه برادر و خواهر و فامیل و ... نمیتونه مشکل ما رو درک کنه و واقعا از روی دلسوزی کمکمون کنه که به دردمون بخوره
      به قول یه نفری ما تا آخر عمرمون گارانتی شماره یکه خودمونو داریم پس خودمون باید به فکر خودمون باشیم ( مشورت خوبه ولی نه اینکه تصمیم نهایی رو یکی دیگه واسمون بگیره )

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arnold نمایش پست ها

سربازی رفتم
      میدونی شایدم حرفای بابام باعث شده اینطور حس کنم اینطور فک کنم
      میدونی چند تا مثال برات بزنم مثلا میگه یادته ۴ سالت بود فلانی کارخونه ی چیپس داشت برات چیپس اورد داد حالا من نه فلانی رو میشناسم نه ۴ سالگیم یادمه منم گفتم والا یادم نیست من حافظم ضعیفه برگشت گفت همین شد که قبول نشدی دیگه...
      یا مثلا رفتم سرویس بهداشتی در هرز هست بعضا باز میشه در باز شده بود مامانم پتو سر هم میگفت ببند ببند منم دستم بند بود با حرص درو کوبیدم بابام گفت خیلی گل کاشتی برای من نازو کرشمه هم میای...
      اینایی که گفتم خیبی سطحی و الکی هاشن آشغال گفتن هاو‌....رو دیگا ول کن

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آیفون چهل تومنی خوبه یا سامسونگ
      خانم برو بیرون از تاپیک مگه مجبوری بیای اخه

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین اینکه تو کنکور ضعیف تر از بقیه عمل کردی یه حقیقته و باید بپذیری
      همه ی آدما مثل هم نیستن
      هر آدم تو خداقل تو 5 تا هوش نابغه س که میتونی بیشتر درموردش تحقیق کنی
      تصور کن یه آدمی مثل انیشتین به جای فیزیک میرفت نقاشی نتیجه کار معلوم نبود شاید حتی یه نقاشی هم نمیفروخت
      شما هم تو کنکور نتونستی خوب باشی لزوما به این معنا نیست که تو حای دیگه هم خوب نیستی
      متاسفانه مشکل آموزش در ایران اینه که طرف 20 سالشه هنوز نمیدونه به چی علاقه داره و یا تو چی قویه
      یه سری توهم عشق پزشکی میزنن و میرن سمتش یا تو کنکور گیر میکنن یا بعدا انصراف میدن و یا تا آخر عمرشون یه جوری کار میکنن که آه و نفرین مردم همش پشتشونه و هیچ دستاوردی ندارن
      بقیه هم به همین شکل
      فکر میکنن که اگه برن فلان رشته هرگز پولی در نمیارن و بیکار میشن
      یکی از دوستای من ترم 8 مهندسی برق انصراف داد و الان گرافیک میخونه
      وقتی مهندسی بود تا ترم 8 فقط 60 واحد پاس کرده بود و این یعنی فاجعه اما الان خدا رو شکر تو زمینه گرافیک و نقاشی دیجیتال اونقدر موفقه که مطمئنم آینده درخشانی در پیش داره و همین الانشم کاراش آدمو مسخور میکنه
      شما هم ببین تو چ زمینه ای استعداد و نبوغ داری که وقتی انجامش میدی خودت هم کیف میکنی
      ایا به دارو علاقه داری؟؟؟! آیا تو این رشته استعدادی داری؟؟؟! بری ترکیه و اونجا موفق نشی سرشکستگی بزرگتری در انتظارته
      اونموقع هم میگن دختره حتی با پول باباش هم تو ترکیه هیچی نشد
      متاسفانه من اینا رو به هرکی میگم حتی کوچکترین توجهی نمیکنه و زمانی متوجه اشتباهش میشه که دیگه راه برگشتی نداره و عمرشو از دست داده
      شما به این موارد خوب دقت کن
      اگر واقعا میخوایش برو و گور بابای حرف مردم اونقدر موفق میشی که همونایی که پشتت حرف زدن میان چاپلوسیتو میکنن تا به دوستی و آشنایی و فامیل بودن با تو پزشو به دیگران بدن و بگن تو فامیل فلانیو داریم
      یادمه یکی از دوستام به عموی باباش افتخار میکرد که یه شاعر سرشناس بود در حالی که حتی از نزدیک هم ندیده بودش
      به هر حال در ایران یا در خارج از ایران امیدوارم موفق باشی و ما هم یه روزی بگیم آره فلانیو میشناختیم و حتی یه بار هم تو تاپیکش پست گذاشتیم
      LEFT
      4/19/2021

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به فکر خودت باش ما یه بخشی از زندگیمون با پدر و مادر همپوشانی داره به 60 سالگیت فکر کن دیگه نیستند متاسفانه یه واقعیته و باید پذیرفت اون موقع ببین از زندگیت راضی هستی یا فقط سعی داشتی خانوادتو راضی کنی؟ دیگه کم مونده دانشگاهت شروع شه چیکار میشه کرد ؟ برو خودتو اماده صفحه جدید زندگی کن داداش من امریکاست 4 ساله باید 5 سال تو امریکا بمونه تو این چهار سال برنگشته چون ویزاش سینگل بود یعنی حتی نمیتونه از امریکا بره کانادا سال بعد میتونه بیاد بعد 5 سال. ترکیه که همچین چیزی نیست که این حرفارو میزنی هروقت خواستی میتونی بیای و بری،

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میگم ۴۰ تومن ددشتی ایفون میخریدی یا اس ۲۲ الترا
      S22ultra
      من نوت 20 الترا دارم این s 22 الترا یعنی انده تکنولوژیه هم دوربین سری s و هم قلم سری نوت
      ویرایش توسط Marjan1 : 12 شهریور 1401 در ساعت 01:12

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      ببین اینکه تو کنکور ضعیف تر از بقیه عمل کردی یه حقیقته و باید بپذیری
      همه ی آدما مثل هم نیستن
      هر آدم تو خداقل تو 5 تا هوش نابغه س که میتونی بیشتر درموردش تحقیق کنی
      تصور کن یه آدمی مثل انیشتین به جای فیزیک میرفت نقاشی نتیجه کار معلوم نبود شاید حتی یه نقاشی هم نمیفروخت
      شما هم تو کنکور نتونستی خوب باشی لزوما به این معنا نیست که تو حای دیگه هم خوب نیستی
      متاسفانه مشکل آموزش در ایران اینه که طرف 20 سالشه هنوز نمیدونه به چی علاقه داره و یا تو چی قویه
      یه سری توهم عشق پزشکی میزنن و میرن سمتش یا تو کنکور گیر میکنن یا بعدا انصراف میدن و یا تا آخر عمرشون یه جوری کار میکنن که آه و نفرین مردم همش پشتشونه و هیچ دستاوردی ندارن
      بقیه هم به همین شکل
      فکر میکنن که اگه برن فلان رشته هرگز پولی در نمیارن و بیکار میشن
      یکی از دوستای من ترم 8 مهندسی برق انصراف داد و الان گرافیک میخونه
      وقتی مهندسی بود تا ترم 8 فقط 60 واحد پاس کرده بود و این یعنی فاجعه اما الان خدا رو شکر تو زمینه گرافیک و نقاشی دیجیتال اونقدر موفقه که مطمئنم آینده درخشانی در پیش داره و همین الانشم کاراش آدمو مسخور میکنه
      شما هم ببین تو چ زمینه ای استعداد و نبوغ داری که وقتی انجامش میدی خودت هم کیف میکنی
      ایا به دارو علاقه داری؟؟؟! آیا تو این رشته استعدادی داری؟؟؟! بری ترکیه و اونجا موفق نشی سرشکستگی بزرگتری در انتظارته
      اونموقع هم میگن دختره حتی با پول باباش هم تو ترکیه هیچی نشد
      متاسفانه من اینا رو به هرکی میگم حتی کوچکترین توجهی نمیکنه و زمانی متوجه اشتباهش میشه که دیگه راه برگشتی نداره و عمرشو از دست داده
      شما به این موارد خوب دقت کن
      اگر واقعا میخوایش برو و گور بابای حرف مردم اونقدر موفق میشی که همونایی که پشتت حرف زدن میان چاپلوسیتو میکنن تا به دوستی و آشنایی و فامیل بودن با تو پزشو به دیگران بدن و بگن تو فامیل فلانیو داریم
      یادمه یکی از دوستام به عموی باباش افتخار میکرد که یه شاعر سرشناس بود در حالی که حتی از نزدیک هم ندیده بودش
      به هر حال در ایران یا در خارج از ایران امیدوارم موفق باشی و ما هم یه روزی بگیم آره فلانیو میشناختیم و حتی یه بار هم تو تاپیکش پست گذاشتیم
      من ادم درسخونیم میگم که فقط کنکورو گند میزدم تو قلمچی همیشه جزو نفرات بودم خدا شاهده سوال اینا هم نخریدم تو عمرم ولی سر کنکور خیلی وحشت کرده بودم هر دو سال مخصوصا ساد دوم کل دندونام تو دهنم درد گرفته بود قبل ازمونم هر چپی خورده بودم به کل بالا اوردم گلاب به روتون
      خلاصه که خیلی دلم میخواد دارو بخونم ولی نمیددونم تهش چی میشه

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Marjan1 نمایش پست ها
      سلام به فکر خودت باش ما یه بخشی از زندگیمون با پدر و مادر همپوشانی داره به 60 سالگیت فکر کن دیگه نیستند متاسفانه یه واقعیته و باید پذیرفت اون موقع ببین از زندگیت راضی هستی یا فقط سعی داشتی خانوادتو راضی کنی؟ دیگه کم مونده دانشگاهت شروع شه چیکار میشه کرد ؟ برو خودتو اماده صفحه جدید زندگی کن داداش من امریکاست 4 ساله باید 5 سال تو امریکا بمونه تو این چهار سال برنگشته چون ویزاش سینگل بود یعنی حتی نمیتونه از امریکا بره کانادا سال بعد میتونه بیاد بعد 5 سال. ترکیه که همچین چیزی نیست که این حرفارو میزنی هروقت خواستی میتونی بیای و بری،
      عزیزم من رفو. امدم کلا ار شهرمون تا اون شهر ۱۵ ساعت ایناست با اتوبوس البته یه عده هم میگن ۱۲ یک سره اگه بره

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دختر۸۱ نمایش پست ها
      میدونی شایدم حرفای بابام باعث شده اینطور حس کنم اینطور فک کنم میدونی چند تا مثال برات بزنم مثلا میگه یادته ۴ سالت بود فلانی کارخونه ی چیپس داشت برات چیپس اورد داد حالا من نه فلانی رو میشناسم نه ۴ سالگیم یادمه منم گفتم والا یادم نیست من حافظم ضعیفه برگشت گفت همین شد که قبول نشدی دیگه...یا مثلا رفتم سرویس بهداشتی در هرز هست بعضا باز میشه در باز شده بود مامانم پتو سر هم میگفت ببند ببند منم دستم بند بود با حرص درو کوبیدم بابام گفت خیلی گل کاشتی برای من نازو کرشمه هم میای...اینایی که گفتم خیبی سطحی و الکی هاشن آشغال گفتن هاو‌....رو دیگا ول کن
      فضایی که توصیف کردی برام کاملن قابل درک هست به شخصه اونقدر با این موارد رو برو بودم که الان وقتی ازین صحبت ها میشه داخل خونه به کتفمه و فقط لبخند میزنم ،خب که چی همینم که هستم بنظرم با وجود تک فرزندی بهترین کار دور شدن از این فضا هست بخصوص که امکان مهاجرت هم داری من بودم با کله میرفتم ،به فرض الان به این فکر میکنی که چون فامیل همین جا قبول شده یا قراره بشه ،ازشون کمتری یا عقبی ولی اصلن همه فامیل پزشکی تهران بیارن هفت سال دیگه یا پانزده سال دیگه کسی به این چیزا اهمیت نمیده شما پزشکی اونا هم پزشکن شما تخصص داری اونا هم تخصص دارن شما درآمد داری اونا هم دارن ،پس به آینده نگاه کنی متوجه میشی که فرصت خوبی مقابلت هست برای آینده درسی شغلی و شخصیتی خودت برنامه ریزی کن که موقعیتی که داری و میتونی داشته باشی آرزوی خیلی هاست خود کشی هم چیزی حل نمیکنه بهش فکر نکن ،روزای خوب در راهه...

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بجنگ بابا، چرا میخوای صورت مسئله رو پاک کنی. حداقل یکم بیشتر بجنگ، ارزشش رو داره. بجنگ برای زندگیت، کنکور رو نمیگم
      ویتامین ها چک بشه با آزمایش خون، ورزش هم بکن که هورمون هات تنظیم بشن، خیلی حالت بهتر میشه و از لحاظ روانی قوی تر میشی

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1234 نمایش پست ها
      بجنگ بابا، چرا میخوای صورت مسئله رو پاک کنی. حداقل یکم بیشتر بجنگ، ارزشش رو داره. بجنگ برای زندگیت، کنکور رو نمیگم
      ویتامین ها چک بشه با آزمایش خون، ورزش هم بکن که هورمون هات تنظیم بشن، خیلی حالت بهتر میشه و از لحاظ روانی قوی تر میشی
      دو روز پیش ازمایش خون دادم نرماله هورمونام نرماله مشکل بدنی ندارم شکر خدا سلامت روانم داغونه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن