خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

زیست آیکیو جامع یا آیکیوهای تک پایه(میکرو جامع)؟

به نظر شما آی کیو جامع با میکرو جامع(همون آی کیو های تک پایه)چه تفاوت هایی دارن و کدوم رو بهتر میدونین؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کشلات نمایش پست ها
      به نظر شما آی کیو جامع با میکرو جامع(همون آی کیو های تک پایه)چه تفاوت هایی دارن و کدوم رو بهتر میدونین؟
      من خودم میکرو جامع رو ترجیح میدم
      اینطور که شنیدم تست هاش جدید تر هست

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      من خودم میکرو جامع رو ترجیح میدم
      اینطور که شنیدم تست هاش جدید تر هست
      اکثر مشاورها آی کیو رو پیشنهاد میدن و میگن سخت تر و بهتره....ولی منم شنیدم که میگن میکرو جدید تره و پاسخنامه بهتری داره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      یکیو بخر گاج محصولاتش رو جا هم دیگه میفروشه.تست جدیدتر هم که خیلی خنده داره که میگن.یه چیز جالبم اینه که کتاب سال پیش رو به عنوان کتاب جدید میفروشه
      ویرایش توسط Alix : 11 شهریور 1401 در ساعت 17:40

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      با اجازه بزرگای انجمن به نظرم اگه سوالات سخت تر میخوای آیکیو جامع بگیر. ولی اگه پاسخنامه بهتر و سطح سوالات کمی‌پایین تر با سوال های بروز تر میخوای میکرو جامع بگیر. ولی‌میکرو جامع چاپ قدیمش غلط علمی داشت حالا چاپ جدیدو نگرفتم.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر میکنم آی کیوی جامع خیلی بهتر باشه و تقریبا غلط نداره( شاید نهایتا ۲ تا)
      بعد به این جدید و اینا خیلی اکتفا نکن چون کلی هزینه میکنی بعد میبینی هیچ فرقی نکرده و ضرر میکنی، اما آی کیو ثابت شده است
      mucizelere inanırım

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armomo2 نمایش پست ها
      با اجازه بزرگای انجمن به نظرم اگه سوالات سخت تر میخوای آیکیو جامع بگیر. ولی اگه پاسخنامه بهتر و سطح سوالات کمی‌پایین تر با سوال های بروز تر میخوای میکرو جامع بگیر. ولی‌میکرو جامع چاپ قدیمش غلط علمی داشت حالا چاپ جدیدو نگرفتم.
      البته یادمه شما قبلا یه جا گفته بودین میکرو تو بعضی فصل ها سوالات سختتری داره و آی کیو هم تو بعضی فصلها........

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      البته یادمه شما قبلا یه جا گفته بودین میکرو تو بعضی فصل ها سوالات سختتری داره و آی کیو هم تو بعضی فصلها........

درسته توی بعضی فصل ها میکرو سخت تره مثلا تولید مثل ولی به نظرم به طور کلی آیکیو جامع سوالات ترکیبی بیشتری داره.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درسته توی بعضی فصل ها میکرو سخت تره مثلا تولید مثل ولی به نظرم به طور کلی آیکیو جامع سوالات ترکیبی بیشتری داره.
      مرسیحالا شما اگر بخواین برای درصد بالای کنکور فقط یکی از این دو کتاب رو انتخاب کنین کدوم رو انتخاب میکنین؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      مرسی������������حال ا شما اگر بخواین برای درصد بالای کنکور فقط یکی از این دو کتاب رو انتخاب کنین کدوم رو انتخاب میکنین؟

بستگی داره به خودت. اگه تو پاسخنامه توپ و مفصل احتیاج داری میکرو. اگه به کتابی که پر از تستای ترکیبیه نیاز داری آیکیو.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من فقط یه نظر شخصی بگم آموزش خوب هر درس بصورت جدا بنظرم خیلی مهم تر از آموزش ترکیبیه تو زیست شما اگر مثلا به هر فصل زیست گیاهی مسلط باشی ترکیبش بکنند هم مسلط میشی و بنظرم برای شروع سعی کن اول خوب مسلط بشی بعد بری سراغ تست های ترکیبی این تستا تو آزمونا هم هست

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhansari نمایش پست ها
      من فقط یه نظر شخصی بگم آموزش خوب هر درس بصورت جدا بنظرم خیلی مهم تر از آموزش ترکیبیه تو زیست شما اگر مثلا به هر فصل زیست گیاهی مسلط باشی ترکیبش بکنند هم مسلط میشی و بنظرم برای شروع سعی کن اول خوب مسلط بشی بعد بری سراغ تست های ترکیبی این تستا تو آزمونا هم هست
      کاملا با نظرتون موافقم.....

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بستگی داره به خودت. اگه تو پاسخنامه توپ و مفصل احتیاج داری میکرو. اگه به کتابی که پر از تستای ترکیبیه نیاز داری آیکیو.
      ممنون بابت راهنمایی...من بیشتر دنبال اینم که تمام نکات مربوط به هر مبحث پوشش داده شده باشه...تیپ های تستی مختلف مربوط به هر موضوع...تست های چالشی که نکات هر مبحث رو برات کاملا جا بنداره....

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خیلی از سوالات ترکیبی به این دلیل سخت هستن که ما روی مبحثی که مربوط به سال مختلف هست به صورت تکی مسلط نیستیم.گاهی وقتا برای سوالات ترکیبی باید کاملا موضوع مربوط به سال متفاوت رو خوند و روش مسلط بود.یادمه کتاب های میکرو زارع آخر هر بخش اومده بود و سوالات ترکیبی رو گذاشته بود اما ابتدا همه سوالات مربوط به همون بخش و صفحه رو کار کرده بود.....اگر سختی که میگن مربوط به ترکیبی بودن بیشتر آی کیو هست که خب.....به نظرم ترکیبی زیاد توی مراحل پیشروی جالب نیست.....

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گفتم تاپیک جدیدی نزنم واسه همین همینجا سوالمو میپرسم
      خببب اول تابستون رفتم پینوکیو پایه رو گرفتم و دارم همونو کار میکنم. الان میگم اشتباه کردم چرا جامعشو نگرفتم
      اگه بخوام دوباره برم جامعشو بگیرم ک تستای دوازدهمشو بزنم اینجوری نصف کتاب برام بلا استفاده میمونه چون از کتاب پایش تست زدم و تستای دهم یازدهمش برام تکراری میشه
      میتونم ایکیو جامع رو بگیرم و تو طول سال حلش کنم
      ولیییی
      1 اینکه میگن 4 ساله تستاشو اپدیت نکرده
      2 اینکه میگن تستاش اصلا مشابه کنکور نیست و ایده هاش فرق میکنه
      الان چیکار باید بکنم
      ایکیو رو که اینجوری میگن . پینوکیو هم که ینی ارزش داره فقط ب خاطر دوازدهمش برم جامعشو بگیرم؟ چون فک نکنم تک پایه داشته باشه...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن