خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

خوابگاهیا دستا بالا

سلام بچه ها

چطور خوابگاه تحمل کنیم؟

چطور دوست پیداکنیم؟

چطوروقتمون رو بگذرونیم؟

خونه اجاره کنیم یاخوابگاه؟

خوابگاه هراتاق۶الی۱۲نفر
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      قرار نیست تحمل کنی. فقط توی خوابگاه یاد می گیری که یه جاهایی رو باید کوتاه بیای و یه جاهایی هم سفت و سخت از خواسته یا حقت دفاع کنی مثل زندگی

اینو باید اول ابتدایی یاد می گرفتی

8 ساعت خواب. 8 ساعت درس و دانشگاه. 8 ساعت تفریح و هنر و ورزش و مطالعه آزاد (این ساده ترین نوعشه دیگه)

فرهنگیان اجازه نمیده خونه اجاره کنی ولی بصورت کلی بگم. بهتره 2 یا 4 ترم اول رو خوابگاه باشید و بقیه ترم ها رو خونه بگیرید چون باید با اون شهر بیشتر آشنا بشی و همینطور خوبه که هر فرد چند ترم رو خوابگاه باشه چون خیلی به رشد شخصیتی و اجتماعیش کمک می کنه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      سلام بچه ها

چطور خوابگاه تحمل کنیم؟

چطور دوست پیداکنیم؟

چطوروقتمون رو بگذرونیم؟

خوابگاه هراتاق۶الی۱۲نفر
      خوابگاه خوبه که چرا میگی تحمل
      بالاخره هزار نوع آدم هست و یاد میگیری که باهاشون چطوری کنار بیای
      یکی لوسه یک شلخته یکی کثیف یکی وسواس
      اما بعد چند ترم تقریبا همه به یه سطح میانگین میرسن
      دوست پیدا کردن هم ساده س همین که یه ماه بگذره دوست شدی با هم اتاقیا و همکلاسیا
      گذروندن وقت به خودت بستگی داره یکی همه رو درس میخونه یکی همه رو تفریح میکنه و یکی هم میانگین این بر اساس هدف ها ونحوه زندگیته
      خونه اجاره نکن خوابگاه خیلیم خوبه و همه چی یاد میگیری و در جریان کلی مسائل مخفی و رازهای بقیه قرار میگیری و چیزای عجیب میبینی
      خوابگاه 6 تا 12 نفره هم ترسناک نیست
      من تو 8 نفره بودم و اتفاق عجیبی هم نیفتاد و یاد گرفتم با هرکسی اونطوری که میخاد و البته لیاقتشو داره رفتار کنم همین
      دعوا و اینا هم همیشه پیش میاد و بد نیست البته به شرطی که آشتی کردن بعدش خیلی طول نکشه (البته به مرور که اخلاق همدیگه دستتون بیاد کمتر میشه)
      اگه کاری داشته باشی خوابگاه و خودت نباشی بالاخره یه نفر از اون 6 تا 12 نفر هست که برات انجامش بده
      خیلی برای ما پیش میومد
      مثل یه خونواده سر یه سفره مینشستیم و از خاطره ها میگفتیم
      این ترم دوباره میرم خوابگاه و خوشحالم
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها

چطور خوابگاه تحمل کنیم؟

چطور دوست پیداکنیم؟

چطوروقتمون رو بگذرونیم؟

خوابگاه هراتاق۶الی۱۲نفر
      اگه ادم ناسازگاری هستی واقعاً خوابگاه اذیت میشی اونم ۶ تا ۱۲ نفر. ولی اگه میتونی کنار بیای با بقیه خوابگاه خوبه. به نظر من هر چی هم سازگار باشی بالاخره یه ادم رو مخ پیدا میشه تو ۱۲ نفر که آسایش رو ازت بگیره. من خودم به شخصه خیلی رابطه خوبی با خوابگاه ندارم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      اگه ادم ناسازگاری هستی واقعاً خوابگاه اذیت میشی اونم ۶ تا ۱۲ نفر. ولی اگه میتونی کنار بیای با بقیه خوابگاه خوبه. به نظر من هر چی هم سازگار باشی بالاخره یه ادم رو مخ پیدا میشه تو ۱۲ نفر که آسایش رو ازت بگیره. من خودم به شخصه خیلی رابطه خوبی با خوابگاه ندارم
      بیشتر وقت بیکاری که تو خوابگاه هست نمیتونم چجورصرف کنم. دومی هم سلف وغذاهاش

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1234 نمایش پست ها
      قرار نیست تحمل کنی. فقط توی خوابگاه یاد می گیری که یه جاهایی رو باید کوتاه بیای و یه جاهایی هم سفت و سخت از خواسته یا حقت دفاع کنی مثل زندگی

اینو باید اول ابتدایی یاد می گرفتی

8 ساعت خواب. 8 ساعت درس و دانشگاه. 8 ساعت تفریح و هنر و ورزش و مطالعه آزاد (این ساده ترین نوعشه دیگه)

فرهنگیان اجازه نمیده خونه اجاره کنی ولی بصورت کلی بگم. بهتره 2 یا 4 ترم اول رو خوابگاه باشید و بقیه ترم ها رو خونه بگیرید چون باید با اون شهر بیشتر آشنا بشی و همینطور خوبه که هر فرد چند ترم رو خوابگاه باشه چون خیلی به رشد شخصیتی و اجتماعیش کمک می کنه
      جدی اجازه نمیده؟مطمئن؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام من دو ترم خوابگاه بودم دو ترم خونه بقیش مجازی
      خوابگاه دوران خوبی بود / راجب رابطه با دوستان که از همون اول یجوری در دوستی باز میشه ما فقط یه هم اتاقی لبنانی داشتیم نتونستیم با اون ارتباط بگیریم ولی واقعا خوش میگذشت مخصوصا شبای خوبگاه و شبای امتحان و.. انقدر میخندیدم فکمون درد میگرفت چرا میگی تحمل خیلی خوبه که
      خونه اگه جایی مثل تهران باشی خونه بگیری باید حتما ماشینم داشته باشی وگرنه هزینه رفت و امد ها تورو ...
      ویرایش توسط Fatigue : 12 شهریور 1401 در ساعت 00:15

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      جدی اجازه نمیده؟مطمئن؟
      اگر بگی خانوادم اومدن این شهر و میخوام پیش اونا زندگی کنم چرا
      ولی اگه بگی میخوام مجردی زندگی کنم یا با چندتا از بچه ها خونه بگیرم، خیر

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatigue نمایش پست ها
      سلام من دو ترم خوابگاه بودم دو ترم خونه بقیش مجازی
      خوابگاه دوران خوبی بود / راجب رابطه با دوستان که از همون اول یجوری در دوستی باز میشه ما فقط یه هم اتاقی لبنانی داشتیم نتونستیم با اون ارتباط بگیریم ولی واقعا خوش میگذشت مخصوصا شبای خوبگاه و شبای امتحان و.. انقدر میخندیدم فکمون درد میگرفت چرا میگی تحمل خیلی خوبه که
      خونه اگه جایی مثل تهران باشی خونه بگیری باید حتما ماشینم داشته باشی وگرنه هزینه رفت و امد ها تورو ...
      خونه چراگرفتین؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خونه چراگرفتین؟
      دوترم اولو خوابگاه نمیدادن یا خیلی دور بود از دانشگاه واسه همین خونه گرفتیم با یکی که زمان ثبت نام اشنا شده بودیم مسئله بد بودن خوابگاه نبود
      ویرایش توسط Fatigue : 12 شهریور 1401 در ساعت 02:27

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها

چطور خوابگاه تحمل کنیم؟

چطور دوست پیداکنیم؟

چطوروقتمون رو بگذرونیم؟

خوابگاه هراتاق۶الی۱۲نفر
      سلام اولا خوابگاه های اکثریت دانشگاها سطح بندی شدن و الزاما 6 نفره نیست! کمترم هست بیشترم هست
      خوابگاه چیز مهمی من شنیدم اینه که از همکلاسیای خودت هم اتاقی برندار (ترم اول شاید باهم باشید) اما ترم بعد میتونین عوض کنین و این داستانا . دلیلشم مشخصه رقابت! هرطوریم باشه رفیق چند ساله هم باشین این رقابت و حسادت که هممون کم بیش داریم مشکل ساز میشه
      هرکی یه رشته باشه تو اتاق بهتره!

دومن انعطاف هم اتاقی هات و خودت رو از یاد نبر ، ما انسانا یه خصلت هایی رو به بقیه میدیم بعضیا رو میگیریم! تو جامعه کوچیک خوابگاه تو یه اتاق روابط عمیق صورت میگیره و کلا فیلم کره ای نیست که تو غذات سم بریزن! درجه اول همه خوابگاه میان که رفیق شن پس نگاه اول بر پایه رفاقته اما این ماییم و طرف مقابل که این رفاقت رو تا کجا و چطور پیش ببریم! بکنیم دشمن خونی ! بکنیم رفیق ناباب!
      و اینم بگم اکثر دانشگاه ها قبل خوابگاه یه اردوی ساده تدارک میبینن که دانشجو های جدید الورود کپشونو پیدا کنن با اونا اکیپ اتاق بشن! البته الانو نمیدونم که وضع دانشگاه چطوریاس تا الان که دانشگاه های بزرگ اینکارو ادامه میدن
      خونه هم نیست 24 ساعت اونجا باشی ! کما کلاسات بعضی روزا 5 عصر تموم شه
      کلا خوابگاه یعنی منم رو بزاری کنار بگی ما ! نه تو بلکه کل اتاق این یه درس بزرگه خوابگاه میده به ادم زمان میخاد که یاد بگیره ادم ! بیشتر کارایی هم که میتونه به سرت بیاد تو خوابگاه برمیگرده به وجهه ای که خودت بجا میزاری از خودت! شوخی کنی شوخی میکنن باهات ! خودتو بگیری باهات جور در نمیان!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 12 شهریور 1401 در ساعت 03:23

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      طبق شنیده ها جو خوابگاه کاملا به هم اتاقیاتون بستگی داره،همه جا آدم خوب و بد هست،خوابگاهم همین طوره،نکته ای که مد نظر باید باشه اینه که اتاق یه فضاست و چند نفری هم دارن با هم زندگی می کنن،روزی که شما امتحان دارید ممکنه هم اتاقیاتون امتحان نداشته باشن،یا اینکه ساعت خواب و بیداری تون با هم فرق کنه.همین طور مهمون(همکلاسی) دعوت کردن یا نکردن و حساسیت های شخصی مثلا به سروصداو.. این موارد رو معمولا از ابتدا توافق می کنن روش
      باید سعی کنید به قوانین بقیه احترام بگذارید و بقیه هم متقابلا به قوانین شما احترام بگذارن دیگه،اما موارد بی عدالتی یا قوانین یک طرفه سختگیرانه خب بهتره سکوت نشه در مقابلش و مسالمت آمیز حل بشه

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام اولا خوابگاه های اکثریت دانشگاها سطح بندی شدن و الزاما 6 نفره نیست! کمترم هست بیشترم هست
      خوابگاه چیز مهمی من شنیدم اینه که از همکلاسیای خودت هم اتاقی برندار (ترم اول شاید باهم باشید) اما ترم بعد میتونین عوض کنین و این داستانا . دلیلشم مشخصه رقابت! هرطوریم باشه رفیق چند ساله هم باشین این رقابت و حسادت که هممون کم بیش داریم مشکل ساز میشه
      هرکی یه رشته باشه تو اتاق بهتره!

دومن انعطاف هم اتاقی هات و خودت رو از یاد نبر ، ما انسانا یه خصلت هایی رو به بقیه میدیم بعضیا رو میگیریم! تو جامعه کوچیک خوابگاه تو یه اتاق روابط عمیق صورت میگیره و کلا فیلم کره ای نیست که تو غذات سم بریزن! درجه اول همه خوابگاه میان که رفیق شن پس نگاه اول بر پایه رفاقته اما این ماییم و طرف مقابل که این رفاقت رو تا کجا و چطور پیش ببریم! بکنیم دشمن خونی ! بکنیم رفیق ناباب!
      و اینم بگم اکثر دانشگاه ها قبل خوابگاه یه اردوی ساده تدارک میبینن که دانشجو های جدید الورود کپشونو پیدا کنن با اونا اکیپ اتاق بشن! البته الانو نمیدونم که وضع دانشگاه چطوریاس تا الان که دانشگاه های بزرگ اینکارو ادامه میدن
      خونه هم نیست 24 ساعت اونجا باشی ! کما کلاسات بعضی روزا 5 عصر تموم شه
      کلا خوابگاه یعنی منم رو بزاری کنار بگی ما ! نه تو بلکه کل اتاق این یه درس بزرگه خوابگاه میده به ادم زمان میخاد که یاد بگیره ادم ! بیشتر کارایی هم که میتونه به سرت بیاد تو خوابگاه برمیگرده به وجهه ای که خودت بجا میزاری از خودت! شوخی کنی شوخی میکنن باهات ! خودتو بگیری باهات جور در نمیان!
      البته من خوابگاه بودم یکم آشنایی دارم ولی خو..اون بازه امتحاناتم به زورموندم متاسفانه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن