خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با اجازه up

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر. من اولین سالیه کنکور میدم و توی جو کنکور هم نیستم که خط فکری از مدرسه و معلم و جو رقابتی بگیرم. تمام کردم دور اول درسامو متوسط خوندم یعنی تو چیزی مشکل خیلی حاد ندارم ولی خیلی قدر هم نیستم سعی کردم مفهومی یاد بگیرم همه چیزو. برنامه ای که دارم اینه خواستم نظر شمارو بدونم
      و اینکه فکر نکنید من عمل نمیکنم من از دو ماه پیش میدونستم چه روزی تمام میکنم دقیقا و خب خیلی خط کشی عمل میکنم. وسواس مطالعاتی ندارم وسواس عمل کردن به برنامه و دارم.
      ۱۰ اسفند-۶ فروردین ( ازمون اول سنجش) پایه دهم و یازدهم ۳۰ روز بازیابی و مرور فقط با تست هفته اخر رفع اشکال مبحثی
      ۸ فروردین-۵ اردیبهشت دوتا نیمسال دوازدهم رفع اشکال و بازیابی
      ۶اردیبهشت ۱ خرداد امادگی واسه ترمیم همزمان و جمع بندی کلی ازمون زدن
      خرداد ازمون سه روز یکبار و مبحثی رفع اشکال کنم
      دو هفته پایانی مرور و تورق سریع
      منابعم هم موج ازمون شیمی و فیزیک زیست هم ایکیو و فصل ازمون پینوکیو هم دارم البته ریاضی هم موج ازمون و سراسریا

ممنون میشم خط فکریتون و داشته باشم درمورد این ۴ ماه

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      پ.ن :[/size]صرفا پرسش و پاسخ ها داخل تاپیک قرار میگیره[/size]

سلام زیرو شبت بخیر
      نیاز به راهنمایی دارم اگه وقت داری میشه چند خط برام بنویسی؟
      من امسال پشت کنکوری شدم یعنی اصلا تابستون کنکورو حتی شرکت هم نکردم درست نخونده بودم و می ترسیدم از نتیجه برا همین پیچوندم نرفتم! با خودم می گفتم سال دیگه خوب می خونم میرم شرکت می کنم. ولی امسالم گند زدم نخوندم اعصابم از دست خودم خیییلی خورده .دلیل این که نخوندم ایناست:۱_ از همون اول مهر فکر می کردم وقت کمه و هیچی نمیشم و چرا از تابستون شروع نکردم ۲_ از اراده استفاده نمی کردم خودمو مجبور نمی کردم که بخونم انتظار داشتم حس درس خوندن بیاد بعد ۳_جای درستی برای درس خوندن نداشتم خونه مون خییییلی سر و صداست و با داداشم توی یه اتاق بودیم نمی شد درس خوند میرفتم رو پشت بوم ولی اونجا یه جورایی دور افتاده بود هر بار دلم نمی خواست برم ۴_ساعت خوابم به شدت بهم ریخته است تا بیدار میشم ظهر شده ولی از اون طرف شبا بیدار می مونم ولی کیفیت مطالعه به شدت پایین میاد ۵_ ذهنم هیچ هدفی نداره مدام این سوال تو ذهنمه از الان بخونی نمیشه پس چرا منو اذیت می کنی؟۶_خیلی زیاد فکر می کنم تمام وقتم سر فکر های مسخره میره و حالم بد تر میشه! گیر افتادم تو یه وضعیتی که انگار نمیشه حتی نفس کشید، تو گوشی هم نمیرم ولی درس هم نمی خونم ذهنم مدام در حال فکر کردن بهانه تراشی و بدتر کردن حال خودشه.... نمی دونم چی کار کنم گیج شدم .
      میشه یکم راهنماییم کنی؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام زیرو
      راجب بولت ژورنال تاپیک جدا گونه ای داری ؟
      که کامل توضیح داده باشی
      و اینکه آیا شخصی سازی کردی چه چیزایی اضافه کردی بهش
      و راجب تجربیات و تاثیراتش برامون بگو @Zero_Horizon@
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن