خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک فوری.نمیخوام اسمم رو توی لیست نفرات برتر قلمچی کنکور ۱۴۰۱ بنویسن.چیکار کنم

بچه ها.....من نمیخوام کسی بفهمه کنکور دادم...حالا میخوان کارنامه و اسم و رتبم رو بنویسن تو قلمچی....چیکار کنم که اسم منو ننویسن...قلمچی چجوری به رتبه و درصدهای کنکور سراسری دانش آموزاش دسترسی پیدا میکنه؟
      ویرایش توسط کشلات : 07 شهریور 1401 در ساعت 00:13

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نوشتن که تا الان
      اطلاعاتتو به پشتیبانت دادی بعد از کنکور یه اس میده بهت ؟اگه نداده باشی فک نکنم بنویسن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Marjan1 نمایش پست ها
      نوشتن که تا الان
      اطلاعاتتو به پشتیبانت دادی بعد از کنکور یه اس میده بهت ؟اگه نداده باشی فک نکنم بنویسن
      چه اطلاعاتی؟؟مگه خودشون نمیتونن کارنامه کنکور رو ببینن؟حتما باید شماره داوطلبیمون رو داشته باشن؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کشلات نمایش پست ها
      چه اطلاعاتی؟؟مگه خودشون نمیتونن کارنامه کنکور رو ببینن؟حتما باید شماره داوطلبیمون رو داشته باشن؟
      نه بابا قلم چیه cia نیست که واسه کارنامه شماره پرونده اینا میخواد وقتی بعد از کنکور اسمس میده اینارو میخواد حتما نداره دیگه برو یه سر به رتبه برترای شهرتون بزن رتبه های زیر هزار رو وارد میکنن اگه نباشی نیستی دیگه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه بابا قلم چیه cia نیست که واسه کارنامه شماره پرونده اینا میخواد وقتی بعد از کنکور اسمس میده اینارو میخواد حتما نداره دیگه برو یه سر به رتبه برترای شهرتون بزن رتبه های زیر هزار رو وارد میکنن اگه نباشی نیستی دیگه
      مرسی....من رتبم دو هزار شده ولی تو شهر ما اسم همه ی رتبه های زیر سه هزار رو توی تابلو و روزنامه مینویسن...شهرمون کوچیکه و اگر بنویسن همه میفهمن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها.....من نمیخوام کسی بفهمه من کنکور دادم...حالا میخوان کارنامه و اسم و رتبم رو بنویسن تو قلمچی....چیکار کنم که اسم منو ننویسن...لطفا کمک کنید.....نمیخوام کسی رتبم رو بدونه و اصلا بفهمه من کنکور دادم...
      منم نخواستم کسی بفهمه میخوام کنکور بدم هیچ آزمونی هم ثبت نام نکردم. ولی وقتی تو یه شهر کوچیک رفتی سر جلسه آزمونای قلمچی همه فهمیدن که قصد کنکور دادن داری. باید از اول ثبت نام نمیکردی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      منم نخواستم کسی بفهمه میخوام کنکور بدم هیچ آزمونی هم ثبت نام نکردم. ولی وقتی تو یه شهر کوچیک رفتی سر جلسه آزمونای قلمچی همه فهمیدن که قصد کنکور دادن داری. باید از اول ثبت نام نمیکردی
      غیر حضوری بودم من....

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سازمان های مختلف همکاری میکنن و اطلاعات داوطلبان رو میدن. شما کافیه تو کنکور ارشد ثبت نام کنی پسفرداش انواع پیامک های بسته های آموزشی فلان و ... برات میاد. اینا تنها در صورتی ممکنه که اطلاعات شخصی ما به وسیله تبانی سازمان ها باهم تبادل بشه
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا کسی اینجا نیست که تو قلمچی بوده باشه و بدونه آیا کانون خودش به رتبه و کارنامه سراسری دسترسی داره یا خود دواطلب اطلاعاتش رو به قلمچی میده؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واقعا کسی اینجا نیست که تو قلمچی بوده باشه و بدونه آیا کانون خودش به رتبه و کارنامه سراسری دسترسی داره یا خود دواطلب اطلاعاتش رو به قلمچی میده؟
      خیر قلمچی اطلاعی از کارنامه و رتبه من نداشت
      فقط مدرسه و خودتون بهش دسترسی دارید

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SauronAmir نمایش پست ها
      خیر قلمچی اطلاعی از کارنامه و رتبه من نداشت
      فقط مدرسه و خودتون بهش دسترسی دارید
      زنگ‌ زدم به قلمچی........گفتن که از سازمان سنجش استعلام میگیرن.....و به رتبه ها و کارنامه ها دسترسی دارن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها.......زنگ زدم به قلمچی و گفتن که کارنامه هارو از سنجش میگیرن......اگر کسی خواست اسمش نباشه باید بره و اعلام کنه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی....من رتبم دو هزار شده ولی تو شهر ما اسم همه ی رتبه های زیر سه هزار رو توی تابلو و روزنامه مینویسن...شهرمون کوچیکه و اگر بنویسن همه میفهمن
      با دو هزار که پزشکی یا دارو قبولی. میخوای بمونی پشت کنکور؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن