خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      اصلا سم کشنده نیست. پایه ضعیف هم نیست!
      تصوری که یه فرد با پایه ضعیف داره اینه آزمون رو بده یهو ترازش بیاد رو 7000. اینجور نیست.
      اما آزمون رو میتونه بده و ترازش رو از 5000 بیاره روی 6000. در برابر فردی با همون پایه اما ازمون نمیده و ترازش همون 5000 میمونه...
      خب باشه آزمون خوبه ، خیلیم خوبه :/
      اما میشه به من توضیح بدی یکی بدون بلد بودن استوکیومتری ، محلول ها ، ترکیب ها و قضایای واکنش ها چه شکلی میتونه شیمی دوازدهم رو یاد بگیره؟
      یا گیاهی هایی که 2 ماه باهم فاصله دارن 🤐
      آهان یادم رفته بود ریاضی شاهکار برنامه های آزمون های آزمایشی رو :/
      بدون اینکه اول پیش نیازها رو رعایت کنه و اولویت با مباحث تست خیز باشه.
      به نظر من شما به آزمون آزمایشی یه نگاه خیلی آرمانی دارید که اشتباهه و یه نسخه همگانی نیست

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janan نمایش پست ها
      اما میشه به من توضیح بدی یکی بدون بلد بودن استوکیومتری ، محلول ها ، ترکیب ها و قضایای واکنش ها چه شکلی میتونه شیمی دوازدهم رو یاد بگیره؟
      یا گیاهی هایی که 2 ماه باهم فاصله دارن ������
      به نظر من شما به آزمون آزمایشی یه نگاه خیلی آرمانی دارید که اشتباهه و یه نسخه همگانی نیست
      تازه آپدیت جدید برنامه کانون اومده، خیلی بهترم شده مثلا واسه آزمون دو هفته ای 6 فصل زیست جلو آورده که این 6 فصل 5تاش اجباریه.
      تو هر دو هفته قشششنگ 5 فصل زیست ماست مال میشه دیگه بهتر این؟ تازه این واسه آزمون اولش بود آزمونای بعدی با تندخوانی نصرت قطعا میتونید به 10 فصل دو هفته ام برسید به قول کاظم کمی تست بزنید بازیابی کنید تموم شه بره دیگه تازه نیم سال دوم هم اختیاری گذاشته که خیلی خوبه. مثلا داری فصل 1 شیمی دوازده میخونی میری یه سر فصل 3 دوازده بعد اون گوشه برنامه ات یه کوچولو هم نوک میزنی به شیمی ده و یازده تا حوصلت سر نره خلاصه که بچسبید به برنامه کانون امسال که حسابی قراره بترکونه
      444444.png
      این برنامه رو میبینی؟ اگه به این رسیدی که هیچ. اگه تو دو هفته نتونستی به همه جای کتابای دهم تا دوازدهم (نیم سال 1 و 2) نوک بزنی و همه رو باهم بیاری جلو و ماست مال کنی قطعا یه تنبل بی خاصیتی و باید بری سراغ یه شغل دیگه غیر درس خوندن (چیزی که پشتیبان کانون به یکی از بچه های همین فروم گفته بود)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 12 شهریور 1401 در ساعت 01:34

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بقیه درس ها رو نمیدونم اما درس خودم، شیمی:
      راستش فرقی نداره، بنظرم بپر تو دل مبحثی که ازش ترس داری. اینطوری اعتماد به نفست توی شیمی بهتر میشه. نمیخوام بگم برو از جدول تناوبی و آرایش الکترونی و اینا شروع کن. اتفاقا بچه ها هروقت میخوان شروع کنن، از همین مباحث شروع می کنن، بخدا من نفر دیدم می گفت 4 بار این مبحث رو خوندم. (اون بنده خدا خیلی علاقه به شروع از صفر داشت) ببین، تو میخوای شروع کنی به خوندن برای کنکور. نه اینکه بگی وقت ندارم و بهم چندتا فصل معرفی کن که برم بخونمشون. بالاخره که باید همه رو بخونی (البته این حرف من توی ریاضی صدق نمی کنه و باید پیش نیازها رعایت بشه)

ولی ببین، تو خیلی دنبال کلاس بودی. هر درسی که کلاس میری، فقط باید خودت رو تا قبل مهر به بودجه بندیش برسونی ومثل بقیه بشی.همین

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یا گیاهی هایی که 2 ماه باهم فاصله دارن ������
      بجز استوکیومتری که زبان محاسبات علم شیمی هستش، اونقدرها شیمی دوازدهم پیش نیاز نداره جناب

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

تازه آپدیت جدید برنامه کانون اومده، خیلی بهترم شده مثلا واسه آزمون دو هفته ای 6 فصل زیست جلو آورده که این 6 فصل 5تاش اجباریه.
      تو هر دو هفته قشششنگ 5 فصل زیست ماست مال میشه دیگه بهتر این؟ تازه این واسه آزمون اولش بود آزمونای بعدی با تندخوانی نصرت قطعا میتونید به 10 فصل دو هفته ام برسید به قول کاظم کمی تست بزنید بازیابی کنید تموم شه بره دیگه تازه نیم سال دوم هم اختیاری گذاشته که خیلی خوبه. مثلا داری فصل 1 شیمی دوازده میخونی میری یه سر فصل 3 دوازده بعد اون گوشه برنامه ات یه کوچولو هم نوک میزنی به شیمی ده و یازده تا حوصلت سر نره خلاصه که بچسبید به برنامه کانون امسال که حسابی قراره بترکونه
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 444444.png
مشاهده: 121
حجم: 74.9 کیلو بایت
      این برنامه رو میبینی؟ اگه به این رسیدی که هیچ. اگه تو دو هفته نتونستی به همه جای کتابای دهم تا دوازدهم (نیم سال 1 و 2) نوک بزنی و همه رو باهم بیاری جلو و ماست مال کنی قطعا یه تنبل بی خاصیتی و باید بری سراغ یه شغل دیگه غیر درس خوندن (چیزی که پشتیبان کانون به یکی از بچه های همین فروم گفته بود)
      متاسفانه کسی که خوابه رو نمیشه بیدار کرد .
      اما ای کاش میرفتن کارنامه بچه هایی که کانون هر سال ترازها و درصد هاشون رو تو رشته تجربی منتشر میکنه که رتبه زیر 1000 منطقه رو آوردن ، اغلبشون تو تعیین سطح دهم و یازدهم حداقل میانگین درصد هاشون 40 هست یعنی اغلب کسایی با کانون و بقیه موسسات موفق شدن که خودشون پایه متوسطی داشتن .
      اما اونایی که ضعیف هستند همچنان ضعیف میمونن و هیچ پيشرفتی نمیکنن چون یادم نمیاد کسی گفته باشه از تراز 5100 خودم انگیزه گرفتم .
      پ.ن : جوری از آزمون های آزمایشی دفاع میشه انگار یادمون رفته تا سال پیش موفقیت تو کنکور رو 1 ساله یا حداقل 9 ماهه میدونستن اما الان برنامه های 4 یا 5 ماهه ریختن .

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      متاسفانه کسی که خوابه رو نمیشه بیدار کرد .
      اما ای کاش میرفتن کارنامه بچه هایی که کانون هر سال ترازها و درصد هاشون رو تو رشته تجربی منتشر میکنه که رتبه زیر 1000 منطقه رو آوردن ، اغلبشون تو تعیین سطح دهم و یازدهم حداقل میانگین درصد هاشون 40 هست یعنی اغلب کسایی با کانون و بقیه موسسات موفق شدن که خودشون پایه متوسطی داشتن .
      اما اونایی که ضعیف هستند همچنان ضعیف میمونن و هیچ پيشرفتی نمیکنن چون یادم نمیاد کسی گفته باشه از تراز 5100 خودم انگیزه گرفتم .
      پ.ن : جوری از آزمون های آزمایشی دفاع میشه انگار یادمون رفته تا سال پیش موفقیت تو کنکور رو 1 ساله یا حداقل 9 ماهه میدونستن اما الان برنامه های 4 یا 5 ماهه ریختن .
      ببین شما یه کاری انجام بده
      از هر آزمون مباحث نیم سال اول دوازدهم رو نخون (مثلا آزمون 22 مهر گفته صفحه 1 تا 10 ریاضی 12 اینو شما نخون ولش کن نخون تو آزمونم نزن)
      فقط تابع 10 و 11 و قسمت هایی که مربوط به پیشروی پایه است رو بخون (اصلا چرا راه دور بریم؟ هر جا که عشقت کشید رو بخون)
      اینطوری جلو بیا تا اخر سرم نفهمی تابع رو درست خوندم؟ نخوندم؟ کجاها رو مشکل دارم؟
      همه فصول کتاب رو بدون رعایت پیش نیاز ماست مال کن بیار جلو تا به اولین جامع که رسیدی ریاضی بزنی 16 درصد

دوباره برای شیمی همینطور (یه بخش هایی رو بخون که خودت دوست داری حالا بعدش برو آزمونی رو بده که نصف سوالاتش ترکیبیه و مثلا 3 گزینه از 4 گزینه هر سوالش مربوط میشه به فصل های دیگه کتاب حالا این به کنار شما که انتخابی خوندی مثلا شیمی 12 هم نمیزنی اینطوری خیلی شیک با 10 تا دونه تست شیمی خود واقعیت و تراز واقعیت در میاد و اگه بچه بازی در نیاری و ناراحت نشی اینطوری تا اسفند و فرودین و اردی بهشت ترازت روی 5000 میمونه ولی چه ترازی؟ ترازی که داره خود واقعیت رو نشون میده و این نظر خیلییییی خوبه که تا دو سه ماه مونده به کنکورت هنوز روی کلی مباحث ضعف داری و نخوانده های هر آزمون روی هم جمع شده و الآن گیج و گنگ مجبوری بیای انجمن تاپیک شروع از صفر بزنی تا یه مشت بی شرف مسخره ات کنن :-) )

برای زیست هم خیلی امسال خوب شده قشنگ هر آزمون کمه کم 5 فصل اجباری باید جلو بیاری نیاری هم دیگه عقب میمونی چاره چیه؟ خب بیا برنامه ریزی کنیم اگه 2 روز آخر رو بدیم به مرحله سنجش کلا 11 روز میمونه بیا شما مراحل تسلط و آموزش این 5 فصل رو داخل 11 روز خرد کن که اینطوری میشه 6 روز 5 فصل مرحله آموزش و 5 روز 5 فصل مرحله تسلط یعنی هر روزی بایستی یک فصل جلو بیاری که فوق العاده عالیه و از همین الان به فکر تک رقمی باش چون قراره مثلا فصل 2 یازدهم که n ساعت فیلم آموزشی و x صفحه درسنامه و حدود 400 تا هم تست داره رو داخل دو روز تموم کنی که واقعا کار ارزشمندی هست.

در کل برنامه کانون واقعا عالیه به ویژه برای کسی که چند سال از درس و مدرسه دور بوده و یا از دهم و یازدهم هیچی بلد نیست و کلا فقط یه جدول ضرب بلده. این بچه ها چون خیلی تنبل و بی اراده ان باید حتما دو تومن بدن موسسات برگزار کننده آزمون تا دیگه یه حس تعهدی برای ادامه دادن پیش بیاد. اون همه آدم که از برنامه آزمون جا میمونن هر سال و کلا آزمون رفتن رو رها میکنن یا دست به تقلب در آزمون میزنن تا از فشار وحشتناک مشاور و خانواده خارج شن از فضان و واقعیت نداره همه اینا چرنده، شما وقتی 2-3 تومن دادی آزمون و یه بخش هایی از هر آزمون رو خوندی و بقیه اش هم ماست مال کردی قطعا موفق میشی چون پول دادی آزمون نوشتی دیگه همه رتبه های برتر کنکور آزمون بودن پس موفقیت ات تضمین شده است.

حالا جدای از شوخی
      به شدت با حرفایی که زدید موافقم. حتی اونی که با تراز 5500 کانون تونسته یه رشته خوب قبول شه (که تعدادشون خیلی کمه این افراد ولی خب بهرحال وجود دارن) یه برنامه مشخص و جدای از برنامه آزمون برای خودش داشته و آزمون رو صرفا برای این شرکت میکرده که بیاد اون مباحثی که قبلا خونده رو رفع اشکال کنه. پس با با این دید که من بیام طبق برنامه کانون دو هفته بخونم و آموزش ببینم و حالا اگه وقت شد ورود کنم به مرحله تست زنی (که خیلی از تراز های زیر 6000 دقیقا مشکل شون همینه که نمیرسن به تست زنی تثبیتی و سنجشی هر آزمون برسونن و اصلا برای همین ترازشون پایین باقی میمونه) اگر کسی بیاد کانون بده و ترازش به 6000 و بالاتر نرسه هیچ وقت تکرار می کنم هیچ وقت نمیتونه در کنکور موفق شه. چون کسی که ترازش به فرض الان 5400عه هنوز مشخصه حتی داخل همون مباحثی که قبلا خونده هم کلی مشکل داره و به تسلط نرسیده خب این مباحث هر آزمون که میگذره بیشتر و بیشتر میشه و اون فرد به یه جایی میرسه که دیگه خودش میفهمه امسال هم تموم شد. ولی اونی که صرفا برای رفع اشکال میاد کانون یا هر آزمون دیگه ای شرکت میکنه قطعا برای خودش برنامه مشخصی داره و داره طبق اون جلو میاد و حالا یه کانون یا گزینه دو یا سنجش یا ... هم شرکت میکنه تا از رقابت دور نمونه و اون حس و حال کنکوری بودن پایدار باشه.

جدای از این بحث ها
      یه بحثی که هست برای افراد کمال گرا (افرادی که بخودی خود تنبل نیستن ولی هیچ وقت شروع نمیکنن چون یا همه چیز رو میخوان یا هیچ چیز!)
      این افراد حتما آزمون شرکت کنن نیازی هم نیست که این مشکل کمال طلبی رو حل و رفع کنن فقط سریع بدون برن یه آزمون بنویسن تا اون حس تعهده شکل بگیره دیگه بقیه اش مهم نیست
      ولی من حالا بقیش رو دقیق میگم تا بفهمند قراره چه اتفاقی بیفته:
      شما آزمون رو نوشتی حالا میخوای شروع کنی سه-چهار روز اول که دیدی داری کم کاری میکنی و نتونستی درست بخونی یه نگاه به برنامه آزمون میکنی و میبینی ای بابا جبرانش میکنم. دوباره میخونی یکم میری جلو میبینی دو شنبه هفته دومه و هنوز کلی مبحث مونده، اینجاش قشنگه: حالا به خودت میگی دیگه این آزمون تموم شد بهتره برم واسه تراز 7000 آزمون بعدی از همین الآن بخونم تا دیگه آزمون بعدی انفجار بدم. دوباره دو-سه روز بودجه آزمون بعدی رو شل و ول میخونی تا برسه هفته بعدی و این روند انقدر تکرار میشه تا بالاخره بفهمی دیگه نمیرسم به کنکور امسال.

کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 12 شهریور 1401 در ساعت 03:38

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یا گیاهی هایی که 2 ماه باهم فاصله دارن
      به نظر من شما به آزمون آزمایشی یه نگاه خیلی آرمانی دارید که اشتباهه و یه نسخه همگانی نیس
      متاسفانه نمیشه نقل گرفت توی فروم. هروقت میای فروم 10000 تا تبلیغ بالا میاد ولی سیستم نقل گرفتنش مال زمان دقیانوسه و همیشه خراب.
      در این موردی که شما میفرمایی، کسی که از شیمی استوکیومتری، محلول ها، ترکیب هارو بلد نباشه میشه لطف کنی بگی چی رو دقیقا بلده؟
      نمیشه که اینجور. کسی که بخواد رتبه بیاره باید درسش خوب باشه. چه با آزمون چه بی آزمون. کسی که درسش خوب نیست و تلاش نکرده و به نتیجش نرسیده، حق نداره بگه مشکل از آزمون بوده! مشکل از کم کاری خودش بوده.
      برنامه رو قبول دارم سنگینه. ولی قرار نیست که یه موسسه بیاد 100 تا برنامه بنویسه برای اکثر دانش آموزان در اقصی سطوح تحصیلی.
      من نه خودم نه هیچ یک از آشناهام و دوستام توی قلم چی نیست، توی گاج هم نیست!
      وقتی من این راه رو رفتم میگم آقا جان، آزمون و تست نیازه. که خودتو بسنجی.
      من الان ترم 9م هنوز دارم تست میزنم. آزمون میدم. یعنی میخوای بگی من اشتباه میرم، یا اون آقای xی که معلوم نیست رشتش چیه، کارش چیه، اصلا مدرکش چیه! پاشده تز میده تاپیک میزنه درمورد اینکه چرا آزمون ندیم، چرا قلم چی فلانه بهمانه..
      بچه ها، من برای خودتون میگم.
      1) از کسی که مدرک تحصیلیش، سواد تحصیلیش ثابت شده است حرف گوش بگیرید. کسی که 1000 تا تایپک و پست میزنه لزوما آدم راستگویی نیست. حتی خود من.
      2) اگه از من میخواین گوش بگیرین، تست بزنین. آزمون بدین. حتی اگه نمیرسین به آزمون، هرچقدش رو رسیدین بخونین. باور کنین آزمونو شما نمیدین ترازتون رو بکنین تو چش و چال مردم. شما بچه های خوبی هستین آزمون رو میدین که به برنامه متعهد باشین. منظم بشین.
      حالا میخواین گوش نگیرین از من و امثال من؟ از کسی که میگه آزمون بَده گوش بگیرین؟ هیچ ایرادی نداره. زندگی رو هرجور که دوست دارید چه اشتباه چه صحیح پیش ببرین.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      متاسفانه نمیشه نقل گرفت توی فروم. هروقت میای فروم 10000 تا تبلیغ بالا میاد ولی سیستم نقل گرفتنش مال زمان دقیانوسه و همیشه خراب.
      در این موردی که شما میفرمایی، کسی که از شیمی استوکیومتری، محلول ها، ترکیب هارو بلد نباشه میشه لطف کنی بگی چی رو دقیقا بلده؟
      نمیشه که اینجور. کسی که بخواد رتبه بیاره باید درسش خوب باشه. چه با آزمون چه بی آزمون. کسی که درسش خوب نیست و تلاش نکرده و به نتیجش نرسیده، حق نداره بگه مشکل از آزمون بوده! مشکل از کم کاری خودش بوده.
      برنامه رو قبول دارم سنگینه. ولی قرار نیست که یه موسسه بیاد 100 تا برنامه بنویسه برای اکثر دانش آموزان در اقصی سطوح تحصیلی.
      من نه خودم نه هیچ یک از آشناهام و دوستام توی قلم چی نیست، توی گاج هم نیست!
      وقتی من این راه رو رفتم میگم آقا جان، آزمون و تست نیازه. که خودتو بسنجی.
      من الان ترم 9م هنوز دارم تست میزنم. آزمون میدم. یعنی میخوای بگی من اشتباه میرم، یا اون آقای xی که معلوم نیست رشتش چیه، کارش چیه، اصلا مدرکش چیه! پاشده تز میده تاپیک میزنه درمورد اینکه چرا آزمون ندیم، چرا قلم چی فلانه بهمانه..
      بچه ها، من برای خودتون میگم.
      1) از کسی که مدرک تحصیلیش، سواد تحصیلیش ثابت شده است حرف گوش بگیرید. کسی که 1000 تا تایپک و پست میزنه لزوما آدم راستگویی نیست. حتی خود من.
      2) اگه از من میخواین گوش بگیرین، تست بزنین. آزمون بدین. حتی اگه نمیرسین به آزمون، هرچقدش رو رسیدین بخونین. باور کنین آزمونو شما نمیدین ترازتون رو بکنین تو چش و چال مردم. شما بچه های خوبی هستین آزمون رو میدین که به برنامه متعهد باشین. منظم بشین.
      حالا میخواین گوش نگیرین از من و امثال من؟ از کسی که میگه آزمون بَده گوش بگیرین؟ هیچ ایرادی نداره. زندگی رو هرجور که دوست دارید چه اشتباه چه صحیح پیش ببرین.
      چه مشاورِ زبده ای
      احسنت

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها

دوست گرامی من چون بلد نیستم راه بیفتم تو فروم گوشه و کنایه بزنم و به نفع خودم رنگ به رنگ عوض کنم حرفمو مستقیم میگم بهت
      سه دسته آدم تو دنیا وجود داره دسته اول آدمای خلاق هستن که همیشه راه جدید ابداع میکنن مثل همین کاظم قلم چی با استارت زدن چیزی به اسم آزمون های آزمایشی دسته دوم افرادی هستن که دنباله رو و کپی کار دسته اول میشن مثل ماز و گاج که بعضی وقتها هم یه چیزای خوبی به ایده اولیه دسته اول اضافه میکنن مثل آزمون های دوپینگ ماز البته مافیا ها هم تو این دسته متولد میشن و دسته سوم دسته ای که هیچ خلاقیتی از خودشون ندارن اما اعتماد به نفس کاذبی هم دارن که نمیتونن عضودسته دوم بشن پس تنها کاری که میکنن مخالفت و حمله به دسته اول برای دیده شدن هست پس بعضیا ماهیت وجودیشون رو از مخالفت با بقیه و شنا کردن در خلاف جریان آب بدست میارن و برای رسیدن به هدفشون نظرات خودشونم زیر پا میگذارن چه برسه به نظرات بقیه و هر دقیقه تو لشکر یکی شمشیر میزنن ببین سال پیش که من اومدم گفتم عزیزی که میگی پایه صفر هستی تو ۴ ماه نمیتونی به رتبه دو رقمی برسی یعنی رتبه چندو گفتم ؟ ۱ تا ۹۹ پس نگفتم به رتبه ۴ هزار یا حتی ۲ هزار نمیتونی برسی یا نکفتم حالا که ۴ ماه مونده پس دیگه درس نخون اما گفتم شما با این این طرز فکر ایده آلیستی و سنگ بزرگی که برداشتی فقط باعث میشی به زودی هم خودت نا امید بشی و هم با شو آف دادن یه عده دیگه رو با خودت بفرستی ته چاه همین آدما شروع کردن به توهین کردن و جو دادن که ایها الناس این داره همه رو نا امید میکنه باز همین آدما وقتی میگفتی که کسی که خیلی ضعیفه بهتره دو ساله برنامه بریزه اون موقع بازم مسخره میکردن و حرف از هماهنگ شدن با آزمون میزدن و کلا فقط براشون کافی بود تو یه چیزی بگی تا اونا خلافشو بگن بعلاوه یکم تحقیر و توهین که چاشنیش کنن تا برای یه مدت آروم بگیرن حالا همین آدما امسال اولش اومدن گفتن تابوی کنکور یک ساله شکسته شد و از الان ۴ ماهه کنکور دادن عادی میشه و کجان اونایی که سال پیش میگفتن ۴ ماهه پزشکی آوردن نمیشه و اما امروز که من میام میگم حالا که امسال قلمچی برنامه مشترک داده و شما یی که پایه ضعیف داری بیخیال دی شو ولی بیخیال آزمون نشو حرفای اول سالشون بر حسب منفعت تغییر کرد و حالاحرفای سال پیش خودم رو به بچه ها تحویل میدن اونم برای مخالفت با این طرز فکر که عزیز من کی گفته شما باید برای دی بخونی اماحالا که بهترین آزمون کشور به خاطر این مصوبه اومده برنامش رو تغییر داده شما بیا بجای شنا کردن خلاف جریان ازش به نفع خودت بهره برداری کن و از برنامه جامع ترشدش یه برنامه متناسب با خودت از دلش بیرون بکش نه اینکه بیای کلا صورت مسئله رو پاک کنی چون تهش خواهی دید که امسال هم همین کانونیا بیشترین قبولیو دارن چه اون داوطلب قوی که از الان هر سه پایه رو بسته چه اون داوطلب ضعیف که تازه میخواد شروع کنه به اندازه خودشون با برنامه آزمون پیشرفت میکنن تنها ایده آلیست ها ثابت و ته نشین باقی میمونن تا یه شرایط آرمانی پیدا کنن یا خودشون اون شرایط رو مثلا خلق کنن که این خلق هم هیچ وقت اتفاق نمیوفته حالا به حرفم اعتقاد نداری ؟ من خوابم شما بیداری بیا برات لینک بهترین برنامه دنیا رو میذارم استفاده کن تا موفق بشی
      لینک دانلود برنامه تابستان فارغ التحصیلان در 352 صفحه:
      برنامه فارغ التحصیل.pdf - 16.2 MB

+ لینک دانلود برنامه مکمل:
      برنامه مکمل.pdf - 511 KB
      با یه حرفتون کاملا مخالفم اینکه برای آدم ضعیف کنکور 2 ساله است .
      شایان حسنی رتبه 107 م 2 از زنجان از بستگان نزدیکم هستن که کنکور 98 رو شد تو رشته ریاضی 4000 ( خودمون میدونیم دیگه رتبه 4000 تو ریاضی فقط کافیه 2 ماه نهایت درس بخونی که ایشون هم دقیقا به قول خودش از 26 فروردین 98 شروع کرد برای کنکور 98 ) 2 سال کاملا بعد 98 همینجوری رفت دنبال چرت و پرت نهایتا از شهریور سال 1400 شروع کرد به خوندن البته تا آبان فقط و فقط زیست خوند و از وسطای آبان بقیه درسارم شروع کرد . میخوام بگم زمان کافی هست برای موفق شدن حتی با پایه ضعیف و نیاز به برنامه 2 ساله نداره .
      اما در مورد آزمون ، من با حجم آزمون ها مخالف نیستم اما طرح درسش رومخه .
      کسی که ضعیقفه ، مثلا تو شیمی اول بیاد 1 یا 1.5 ماه مفاهیم پایه رو بخونه بعد بره حالا اگه دوست داشت با برنامه آزمونم پیش بره .
      نه اینکه از اول شروع کنه با برنامه ازمون خوندن بدون هیچ پایه سازی و فقط تیپ تست هارو حفظ کنه .
      یا برای ریاضی هم همینطور .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن