خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 191
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezzanr نمایش پست ها
      من کدوم قسمت حرفم گفتم خوانندگی استعداد نیست؟ من گفتم هر چیزی رو نباید نمایش گذاشت. منظورمو خوب متوجه نشدین
      قسمت اخر حرفت که عنوان کردی شما همچین چیزهایی رو بعنوان پیشرفت محسوب نمیکنی تقریبا همچین مفهومی رو میرسوند

2. Top | #32
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z3R0 نمایش پست ها
      قسمت اخر حرفت که عنوان کردی شما همچین چیزهایی رو بعنوان پیشرفت محسوب نمیکنی تقریبا همچین مفهومی رو میرسوند
      من منظورم خوانندگی و علم نبود. منظورم تفکر مادی و معنوی بود

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد پسندیده نمایش پست ها
      وقتی افراد دانشمند و با ضریب های هوشی بسیار بیشتر از من و تو اومدن این مسائل رو با دلیل و استدلال حل کردن چه نیازی هست منی که اصلا تخصص ندارم در موردش فکر کنم؟

ولی من چیز حل شده ای نمیبینم
      ادما حتی تو ضرب سوم ابتدایی هم اشتباه میکنن چه برسه به اینا
      با افکار عجیبت تنهات میزارم چون من نمیتونم کمکت کنم
      چشم و گوش خودتو وا کن به جای دیدن و شنیدن با چشم و گوش بقیه

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      من هنوزم فک میکنم یه کاسه ای پشت نیم کاسس ولی با این حال چون بحث بیخودی رو باز کردید و ممکنه بعضیا رو به جاده خاکی بکشونید لازمه جوابتون رو بدم

شما کویت ، عربستان ، امارات رو نگا کن دینشون از ما قوی تر و محکم تره و ثروتشون هم تقریبا میشه گفت از کل دنیا بیشتر

یه مثال دیگه میزنم میلاد حاتمی که مدام تبلیغ سایت بت میکرد و میگفت از این راه چقد پولدار شده رو برید ببینید الان وضعش چجوریه
      شما رو یاد این آیه نمیندازه ؟ : به زودي آنان را از جايي كه آن را درك نمي كنند به عذاب و هلاكت مي افكنيم و چند روزي به آنان مهلت مي دهيم كه همانا مكر و عقاب ما متين ( حساب شده و هيچ كس را قدرت فرار از آن نيست) مي باشد.

و یه نکته دیگه ای رو هم بگم شما مگه کنار افراد پولدار غربی بودید که میگید خدا فلانشونه ؟
      دینداری با نماز و روزه شروع نمیشه با دوستی و شناخت واقعی خدا شروع میشه ( دینی دبیرستان )
      چه بسا اونایی که شما میگید اعتقادشون به خدا از من وشما بیشتر باشه

و در آخر بگم شما اگه ایمان و باور قلبی به خدا داشته باشی ( کنارشم کارایی که گفته انجام بدی ) به اون چیزی که میخوای میرسی ( اگه به صلاحت باشه )
      و اگه هم نرسیدی حتما یه حکمتی توش بوده !

اون کشورهایی گفتید اسما اسلامی هستن و قوانین اسلامی ندارن مثل حجاب اجباری، نبود خواننده زن، با کل دنیا دشمن بودن و...

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به قول اون کاربر عزیز تو صفحه اول تاپیکات شبیه ایسگا کردنه
      چون هیچکسو با این منطق ندیدم

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اتفاقا من دیدگاهم جدیدا تغییر کرده و قبلا تو سمت و سوی اشتباهیی بود. از وقتی درس خوندن رو شروع کردم و کتاب خوندن این دیدگاهم شده. قبلش که مشغول کارای دیگه بودم دیدگاهم افتضاح بود
      درس و کتاب خوندن کمترین کمک رو توی همچین موضوعاتی به یک فرد میکنه...
      دنیای روان و دنیای درون انسان ها بشدت پیچیده تر از این حرفاست...

میشه حتی صحبت کرد و خیلی از کارهایی که در ذهنیت من و شما بشدت غلط هست رو ریشه یابی کرد و فهمید که همون کار توی چندین نسل پیش بسیاری از پیشرفت ها و جهش های زندگی بشر رو شکل دادن و اگر نبودن نسل مون یا منقرض میشد یا در همون حالت هزاران سال پیشش باقی میموند...

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sunLIGHT نمایش پست ها

ولی من چیز حل شده ای نمیبینم
      ادما حتی تو ضرب سوم ابتدایی هم اشتباه میکنن چه برسه به اینا
      با افکار عجیبت تنهات میزارم چون من نمیتونم کمکت کنم
      چشم و گوش خودتو وا کن به جای دیدن و شنیدن با چشم و گوش بقیه
      اتفاقا طرز فکر من بسیار بازه و تا دلت بخواد کتاب خوندم مشکل شما اینه یه عقیده پیش فرض دارید که فکز میکنید فقط همون درسته و بقیه هر چی بگن غلطه در ضمن دخترای ایرانی معمولا چیز زیادی از دنیا نمیدونن و درگیر فانتزی های ذهنی شون هستن

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اتفاقا طرز فکر من بسیار بازه
      نه عزیز کسی که تفکرش بازه فریادش نمیزنه

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z3R0 نمایش پست ها
      درس و کتاب خوندن کمترین کمک رو توی همچین موضوعاتی به یک فرد میکنه...
      دنیای روان و دنیای درون انسان ها بشدت پیچیده تر از این حرفاست...

میشه حتی صحبت کرد و خیلی از کارهایی که در ذهنیت من و شما بشدت غلط هست رو ریشه یابی کرد و فهمید که همون کار توی چندین نسل پیش بسیاری از پیشرفت ها و جهش های زندگی بشر رو شکل دادن و اگر نبودن نسل مون یا منقرض میشد یا در همون حالت هزاران سال پیشش باقی میموند...
      من تو زمینه دینی درسی و کتابی نخوندم. من فقط چون رفتم سمت درس و وقت برای فکر کردن داشتم به جهان اطرافم فکر میکنم و اینجوری ذهنم باز میشه. آدما یاد گرفتن همچی تو کتابه. ولی یکم خودشون تو خودشون و دنیای خودشون بشینن فکر کنن میفهمن حقیقت چیه. نمیتونم ادمای تاثیر پذیر که از حرف بقیه و کتاب تاثیر میپذیرن درک کنم. آدم خودش باید فکر کنه

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دلم برای سمکور تنگ شده بود

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sunLIGHT نمایش پست ها
      به قول اون کاربر عزیز تو صفحه اول تاپیکات شبیه ایسگا کردنه
      چون هیچکسو با این منطق ندیدم
      تا حالا کسیو ندیدی با اسلام مخالف باشه؟؟ من همش مثل یک انسان متمدن و امروزی با دلیل حرف زدم نه اینکه برم جاده خاکی چون حرفی ندارم بهتره برگردی بری عروسک بازی کنی این حرفا بهت نیومده

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من تو زمینه دینی درسی و کتابی نخوندم. من فقط چون رفتم سمت درس و وقت برای فکر کردن داشتم به جهان اطرافم فکر میکنم و اینجوری ذهنم باز میشه. آدما یاد گرفتن همچی تو کتابه. ولی یکم خودشون تو خودشون و دنیای خودشون بشینن فکر کنن میفهمن حقیقت چیه
      اره دقیقا...

با همون درون بینی میشه اثبات کرد خیلی از باورها همشون ...
      البته منم به خیلی از اعتقادام پایبندم اما دیگه چشم بسته و کورکورانه به چیزی نگاه نمیکنم... درگذشته اونجوری بودم
      ولی الان نه...

برای مثال شما وقتی بخوای عقایدت رو با کسی که اصلا خدا و دینت رو قبول نداره به بحث بذاری ، نمیتونی پشتوانه ی حرفت رو همش به این قرار بدی که چون خدا گفته چون امامم گفته چون توی قران گفته شده و..
      بلکه باید همون مفهومات و ارزش ها رو ریشه یابی کرد توی زندگی حقیقی با پشتوانه ی قوی چیزی که طرف بگه اره واقعا برای منم همینطوریه...

ولی اغلب اوقات این مدل بحث ها به جبهه گیری ها و حالت های تدافعی و تهاجمی احمقانه ای منجر میشه چون خیلی هامون چیزی به خودمون هم اثبات نشده و پشتوانه قوی ای درخودمون ایجاد نکردیم درنتیجه نمیتونیم هم کسی رو حتی ذره ای دیدگاهش رو نرم کنیم...

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اون کشورهایی گفتید اسما اسلامی هستن و قوانین اسلامی ندارن مثل حجاب اجباری، نبود خواننده زن، با کل دنیا دشمن بودن و...
      الان دیگه به یقین رسیدم شما قصد ایسگا گرفتن داری

14. Top | #44
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      خب مشکل همینه پیشرفت یعنی شهرت و خلق ثروت مگر غیر از اینه؟؟الان این بازیگرا و خواننده های زن از هفت نسل من بیشتر پول در میارن(یعنی به خودشونم چیزی میرسه نه فقط کشور) خیلی بدبختن؟ خب همه که استعداد پزشک و مهندس و وکیل شدن ندارن...تا دلتون بخواد چه در ایران الان و چه در گذشته استعداد های فراوانی سرکوب شده دقیقا اینکه یه نفر بیاد بدنشو به نمایش بذاره و باهاش خلق ثروت کنه چه عیبی داره؟ در کل این تفکر شما خریداری نداره دیگه ایشالا خودم مهندسی میخونم از این کشور پر از خرافات و توهمات رها میشم
      خب دیگه منم اون بالا گفتم. شما بعد اینکه ثروتمند شدی و مشهور شدی و مهاجرت کردی و با یکی از این خواننده ها هم که از هفت نسل بشتر پول در میارن ازدواج کردی یه زنگ به شمارم بزن و از حس و حالت بگو . من خودم میام خدمتکار قصرت میشم. من حسمو نمیتونم بهت منقل کنم و بگم چه خبره. همونجور که بوی گل رو نمیشه دقیق گفت.
      ویرایش توسط rezzanr : 03 شهریور 1401 در ساعت 12:31

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

بقدر کافی خندیدم بعداز یه مدت دوری...

برگردیم به زندگی خودمون

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)