خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 191
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد پسندیده نمایش پست ها
      از طرفی فکر میکنم اعتقاد به خدا مساوی بی کلاسی و اُمل بودن هست شما کشور های غربی رو نگاه کنید خدا به یه ورشون هست ولی صاحب دنیا هستن مایی که مثلا به خدا اعتقاد داریم چه غلطی کردیم( همین نشون میده اعتقاد به چیزی برتر هیچ تاثیری بر زندگی نداره من به این نتیجه رسیدم آدمای فقیر و بدبخت بیچاره به خدا معتقد هستن این گفتار درمانی پیشش میرم عین خودم عشق بحث در مورد این چیزاست و دقیقا باهام موافقه کسی اگه میتونه این استدلال بالا رو رد کنه خوشحال میشم نظر بده...
      من هنوزم فک میکنم یه کاسه ای پشت نیم کاسس ولی با این حال چون بحث بیخودی رو باز کردید و ممکنه بعضیا رو به جاده خاکی بکشونید لازمه جوابتون رو بدم

شما کویت ، عربستان ، امارات رو نگا کن دینشون از ما قوی تر و محکم تره و ثروتشون هم تقریبا میشه گفت از کل دنیا بیشتر

یه مثال دیگه میزنم میلاد حاتمی که مدام تبلیغ سایت بت میکرد و میگفت از این راه چقد پولدار شده رو برید ببینید الان وضعش چجوریه
      شما رو یاد این آیه نمیندازه ؟ : به زودي آنان را از جايي كه آن را درك نمي كنند به عذاب و هلاكت مي افكنيم و چند روزي به آنان مهلت مي دهيم كه همانا مكر و عقاب ما متين ( حساب شده و هيچ كس را قدرت فرار از آن نيست) مي باشد.

و یه نکته دیگه ای رو هم بگم شما مگه کنار افراد پولدار غربی بودید که میگید خدا فلانشونه ؟
      دینداری با نماز و روزه شروع نمیشه با دوستی و شناخت واقعی خدا شروع میشه ( دینی دبیرستان )
      چه بسا اونایی که شما میگید اعتقادشون به خدا از من وشما بیشتر باشه

و در آخر بگم شما اگه ایمان و باور قلبی به خدا داشته باشی ( کنارشم کارایی که گفته انجام بدی ) به اون چیزی که میخوای میرسی ( اگه به صلاحت باشه )
      و اگه هم نرسیدی حتما یه حکمتی توش بوده !

ویرایش توسط Meti81 : 03 شهریور 1401 در ساعت 08:55

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یکی از مذهبی ترین کشورها (نه به معنی خاص که تو ایران هست) آمریکاست،بزرگترین عید غربیها تولد عیسی مسیحه،بعد میگی اونا خدا ندارن،البته تو نسل جوان داره بی خدایی باب میشه منتها یه جا گیر میفتن باز خدارو صدا میکنن چون ته اعماقشون یه چیزی باید باشه دیگه
      ویرایش توسط farzaddd : 03 شهریور 1401 در ساعت 09:38

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      از طرفی فکر میکنم اعتقاد به خدا مساوی بی کلاسی و اُمل بودن هست شما کشور های غربی رو نگاه کنید خدا به یه ورشون هست ولی صاحب دنیا هستن مایی که مثلا به خدا اعتقاد داریم چه غلطی کردیم( همین نشون میده اعتقاد به چیزی برتر هیچ تاثیری بر زندگی نداره من به این نتیجه رسیدم آدمای فقیر و بدبخت بیچاره به خدا معتقد هستن این گفتار درمانی پیشش میرم عین خودم عشق بحث در مورد این چیزاست و دقیقا باهام موافقه کسی اگه میتونه این استدلال بالا رو رد کنه خوشحال میشم نظر بده...
      ای کاش امل و بی کلاس و فقیر و بد بخت بیچاره باشم ولی معتقد واقعی به خدا باشم =) . در ضمن اونجا که گفتین مایی که مثلا به خدا اعتقاد داریم چه غلطی کردیم لطفا جمع نزن. وقتی یه نفر احساس بد و خلصه بودن کنه دلیل نداره بقیه همینطور باشن. منم عاشق اینجور بحثا هستم و شما اولین نفر نیستی تو همین ماه فقط با دو نفر بحث داشتم که اونا خودشون آدمای خیلی منطقی بودن و قانع شدن. اگه شما هم منطقی هستی بسم الله شروع کن منم گوش میدم. در ضمن اون کشورارو قانون استوار نگه داشته . اگه مردم جایی اعتقاد واقعی به خدا داشته باشن بدون قانون هم همچی رواله. حالا شما یک ماه قانون رو از غرب بردار و یکم از رفاهشون کم کن بعد میایم راجب با کلاس بودن غرب حرف میزنیم =)
      ویرایش توسط rezzanr : 03 شهریور 1401 در ساعت 11:40

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      پناهیان و درک خدا کاملا غیر ممکنه آخوندا فقط دارن یه سریچیزا و زارت زارت تکرارمیکننتا خوب به دزدیهایکلان وصل شن
      عزیز تو هر گروهی یه درصد خراب هستن. این آخوندا به جز 15 سال اول زندگیشون بقیشو همش در حال مطالعه و تحصیل هستن. چیزی که بیشتر مردم نمیتونن انجام بدن. طرف تو پزشکی 12 سال درس میخونه گریش در میاد.. هر آدم خوبی لایق احترامه

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان بخصوص جناب مهدی ‌که پزشک هستن...اون کسیم که میگه داره ایسگا میگیره حرفی براش ندارم������ راستش من بارها از مادرم که رابطه خوبی باهاش دارم پرسیدم قیافم چطوره اونم میگه خوبه من فک میکنم مشکلم کمال گرایی زیاد و برتری جویی از بقیه هست چون همیشه اون گوشه موشه های کلاس بودم میخوام با یه چیزی جبزانش کنم میتونم بگم آدم ولخرجی هستم(مثلا میخواستم با گوشی و ساعت گرون نقص هامو پنهان کنم ولی نتیجه نداد و فهمیدم باید از درون خوب بشم) البته خانواده مشکلی نداره ولی همش بزمیگرده به آسیب های کودکی من توی محیطی بودم کع به شدت با بقیه مقایسه میشدم همین باعث کمال گرایی زیاد من شده من خودم حدس میزنم قیافم عادی باشه مثل همه. ولی کلا با عادی بودن مشکل دارم نمیدونم حس میکنم عادی بودن یعنی بدبختی در واقع یکی از دلایل این رتبه کنکورم همینه که عادی نباشم یا حتی مقطعی سمت عرفان و این چیزا کشیده شدم اون موقع به خدا خیلی علاقه داشتم ولی یهویی با نیچه و فلاسفه غرب اشنا شدم و اعتقادم کلا نابود شد. شما بگید آیا عادی بودن یعنی بدبختی؟؟ لباس عادی زندگی عادی ماشین عادی من واقعا برام قابل تحمل نیست البته با قدری تلاش میکنم که با پول خوبی برسم ولی باید از چیزایی که داری لذت ببری زیاد فکر آینده بودن باعث میشه از هیچی لذت نبری‌‌‌...
      شما تمام تلاشتو بکن حتی از پدرتونم ثروتمند تر بشی و از اسمون بزنی بالا و حتی برین یکی از کشورای غرب و از اونایی که نامبردینم ثروتتون بیشتر بشه و باهاشون رفیق فابریک شین. بعدش شمارمو میدم بیا بهم بعد این اتفاق زنگ بزن بگو به آرامش و آسایش رسیدم من خودم میام خدمتکاره قصرت میشم.
      ویرایش توسط rezzanr : 03 شهریور 1401 در ساعت 11:38

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezzanr نمایش پست ها
      ای کاش امل و بی کلاس و فقیر و بد بخت بیچاره باشم ولی معتقد واقعی به خدا باشم =) . در ضمن اونجا که گفتین مایی که مثلا به خدا اعتقاد داریم چه غلطی کردیم لطفا جمع نزن. وقتی یه نفر احساس بد و خلصه بودن کنه دلیل نداره بقیه همینطور باشن. منم عاشق اینجور بحثا هستم و شما اولین نفر نیستی تو همین ماه فقط با دو نفر بحث داشتم که اونا خودشون آدمای خیلی منطقی بودن و قانع شدن. اگه شما هم منطقی هستی بسم الله شروع کن منم گوش میدم. در ضمن اون کشورارو قانون استوار نگه داشته . اگه مردم جایی اعتقاد واقعی به خدا داشته باشن بدون قانون هم همچی رواله. حالا شما یک ماه قانون رو از غرب بردار و یکم از رفاهشون کم کن بعد میایم راجب با کلاس بودن غرب حرف میزنیم =)

توی ذهن من این طوری جا افتاده که اسلام یعنی بدبختی و عقب موندگی حرف غلطی هم نیست مثلا چرا نباید خانم ها خواننده بشن؟ مطمئن باشید هزاران استعداد با همین حکم مزخرف هدر رفتن میدونید همین گروه بی تی اس چقدر ثروت و شهرت برای کره خلق کردن؟ اصولا اسلام دشمن علم و پیشرفت هست زمانی که برق اومده بود این آخوندا میگفتن خوب نیست مسلمان بیدار باشه چون نماز صبح رو از دست میده( همین الانم مراجع تقلید محالف اینترنت پر سرعت و نسل 5g هستن اصلا چرا باید یه مشت آدم پیر و از دنیا عقب برای ما تصمیم بگیرن؟؟

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      توی ذهن من این طوری جا افتاده که اسلام یعنی بدبختی و عقب موندگی حرف غلطی هم نیست مثلا چرا نباید خانم ها خواننده بشن؟ مطمئن باشید هزاران استعداد با همین حکم مزخرف هدر رفتن میدونید همین گروه بی تی اس چقدر ثروت و شهرت برای کره خلق کردن؟ اصولا اسلام دشمن علم و پیشرفت هست زمانی که برق اومده بود این آخوندا میگفتن خوب نیست مسلمان بیدار باشه چون نماز صبح رو از دست میده( همین الانم مراجع تقلید محالف اینترنت پر سرعت و نسل 5g هستن اصلا چرا باید یه مشت آدم پیر و از دنیا عقب برای ما تصمیم بگیرن؟؟
      متاسفانه کسی به کارای خدا تفکر نمیکنه و اگرم میکنه کم. شما یکم برگرد عقب ببین اسلام تو کدوم کشور متولد شد؟ جاهل ترین مردم زمانه... چرا؟ تا حالا فکر کردین چرا از عرب؟ الان تو این دنیا اگه استعمار به افریقارو در نظر نگیریم از لحاظ علمی یکی از ضعیف ترین کشورا عرب ها هستن. بنظر خودم خدا با شروع کردن اسلام از این کشورا داره میگه که حتی قومی که اسب رو مینداختن تو تیش به اسلام رو اوردن شما که صاحب دانش و علم بودی چرا خدای خودتو پیدا نکردی.. اینجوری باید تو اون دنیا جواب داد. هیچ چیز بی حساب و کتاب نیست. اگه اسلام از اروپا شروع میشد بنظرت نتیجش چی بود؟ قول میدن یک دونه از اون قوم جاهل مسلمون نمیشد تا آخر. وقتی میبینی مسلمون ها مشکلات زیاد دارن از سر هوا و بی دلیل نیست. یکم تفکر کنین
      ویرایش توسط rezzanr : 03 شهریور 1401 در ساعت 11:58

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ‌‌‌‌‌‌‌ مشکله طرف اینه که نمیخواد خودش فکر کنه و واقع بین باشه
      با چارتا کتاب و فکر بقیه داره پیش میره نتیجش میشه این
      فقط خودش میتونه خودشو نجات بده

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      فرض میکنیم ایران خوانندگی رو برای خانم ها آزاد کرد. بعدش چی میشه ؟ همچی خوب میشه؟ مگه خانم ها ابزار دست ما هست که به نمایشش بزاریم برای شهرت و ثروت کشورمون؟ خانما تو خیلی کارا میتونن استعداد داشته باشن و همینطور اقایون که جاش نیست بگم.. همشو باید بنظرت به نمایش بزارن ؟ شما یک زن عالم رو بگو که خدا با حکمش جلوی پیشرفتشو گرفت. چیزی که من به عنوان پیشرفت و علم میبینم با شما فرق داره.

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فرض میکنیم ایران خوانندگی رو برای خانم ها آزاد کرد. بعدش چی میشه ؟ همچی خوب میشه؟ مگه خانم ها ابزار دست ما هست که به نمایشش بزاریم برای شهرت و ثروت کشورمون؟ خانما تو خیلی کارا میتونن استعداد داشته باشن و همینطور اقایون که جاش نیست بگم.. همشو باید بنظرت به نمایش بزارن ؟ شما یک زن عالم رو بگو که خدا با حکمش جلوی پیشرفتشو گرفت. چیزی که من به عنوان پیشرفت و علم میبینم با شما فرق داره.
      خب مشکل همینه پیشرفت یعنی شهرت و خلق ثروت مگر غیر از اینه؟؟الان این بازیگرا و خواننده های زن از هفت نسل من بیشتر پول در میارن(یعنی به خودشونم چیزی میرسه نه فقط کشور) خیلی بدبختن؟ خب همه که استعداد پزشک و مهندس و وکیل شدن ندارن...تا دلتون بخواد چه در ایران الان و چه در گذشته استعداد های فراوانی سرکوب شده دقیقا اینکه یه نفر بیاد بدنشو به نمایش بذاره و باهاش خلق ثروت کنه چه عیبی داره؟ در کل این تفکر شما خریداری نداره دیگه ایشالا خودم مهندسی میخونم از این کشور پر از خرافات و توهمات رها میشم

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sunLIGHT نمایش پست ها
      ‌‌‌‌‌‌‌ مشکله طرف اینه که نمیخواد خودش فکر کنه و واقع بین باشه
      با چارتا کتاب و فکر بقیه داره پیش میره نتیجش میشه این
      فقط خودش میتونه خودشو نجات بده
      وقتی افراد دانشمند و با ضریب های هوشی بسیار بیشتر از من و تو اومدن این مسائل رو با دلیل و استدلال حل کردن چه نیازی هست منی که اصلا تخصص ندارم در موردش فکر کنم؟

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      افکارت شدیدا سوگیری داره و شدیدا حالت تدافعی صرفا بخاطر محیط و عقایدی که توش رشد پیدا کردی...
      نه داداش
      نمیشه اینجوری دید دنیای درون آدما رو

شاید یکی استعداد و دنیاش دنیای خوانندگی باشه و عشقش اینکار باشه ... شما یا من یا هرکس دیگه ای نمیتونه بیاد بگه اینکار اون شخص اسمش پیشرفت نیست اسمش پسرفته اسمش فلانه بهمانه
      همه ماها یکسان نیستیم
      همه که قرار نیست برن سمت علم و پیشرفت های علمی که...

چون دیدگاه هات سوگیری محیطی داره احتمال خیلی بالایی میدم که بعدها بشدت تغییر خواهد کرد ، یسری هاش 180 درجه ، یسری هاش محکم تر میشن چون پشت شون پشتوانه محکمی قرار میگیره نه صرفا چیزایی که تا به این سن صرفا در ذهنت تلقین شده...

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z3R0 نمایش پست ها
      افکارت شدیدا سوگیری داره و شدیدا حالت تدافعی صرفا بخاطر محیط و عقایدی که توش رشد پیدا کردی...
      نه داداش

شاید یکی استعداد و دنیاش دنیای خوانندگی باشه و عشقش اینکار باشه ... شما یا من یا هرکس دیگه ای نمیتونه بیاد بگه اینکار اون شخص اسمش پیشرفت نیست اسمش پسرفته اسمش فلانه بهمانه
      همه ماها یکسان نیستیم

چون دیدگاه هات سوگیری محیطی داره احتمال خیلی بالایی میدم که بعدها بشدت تغییر خواهد کرد ، یسری هاش 180 درجه ، یسری هاش محکم تر میشن چون پشت شون پشتوانه محکمی قرار میگیره نه صرفا چیزایی که تا به این سن صرفا در ذهنت تلقین شده...
      من کدوم قسمت حرفم گفتم خوانندگی استعداد نیست؟ من گفتم هر چیزی رو نباید نمایش گذاشت. منظورمو خوب متوجه نشدین

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خب مشکل همینه پیشرفت یعنی شهرت و خلق ثروت مگر غیر از اینه؟؟
      بله پیشرفت خیلی چیزهای دیگه ای هم تعریف میشه
      از دید شخصی میتونه نسبی باشه
      ولی قطعا محدود به چیزی که شما عنوان کردی نیست

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z3R0 نمایش پست ها
      نه داداش

همه ماها یکسان نیستیم

اتفاقا من دیدگاهم جدیدا تغییر کرده و قبلا تو سمت و سوی اشتباهیی بود. از وقتی درس خوندن رو شروع کردم و کتاب خوندن این دیدگاهم شده. قبلش که مشغول کارای دیگه بودم دیدگاهم افتضاح بود

صفحه 2 از 13 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)