خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      ion
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

دوستان اصفهانی لطفا کمک

سلام وقتتون بخیر
      دوستان اصفهانی، اگه ممکنه مشاورهایی که در سطح شهر میشناسین و مشاوره حضوری میدن رو معرفی کنن ممنون میشم
      بیشتر دنبال فردیم که دانش آموز براش مهم باشه و وقت بزاره براش، برای همین زیاد تمایلی به دانشجوهایی که الان مشاور شدن ندارم
      بازم پیشاپیش بابت کمکتون متشکرم
      در حسرت عطر سیب

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه وقت نری پیش میرهلی
      از هر آدم کلاهبرداری کلاهبردارتره
      من ۴ ماه داشتم باهاش فقط گول تبلیغاتشو خوردم
      به هیچ کس اعتماد نکن!

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      تعریفِ آقای عباس بهمنی تو آموزشگاه قلم سفید رو شنیدم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      لیست 12 نفر از معروف ها رو برات امتیاز کردم که توصیه اکید دارم سراغ شون نری.
      حالا این 12 نفر شاخ و برگ دادن و نوچه های زیادی هم تربیت کرده اند که الآن زیر دست خودشون یا حتی مستقل دارن کار می کنن که دیگه باید مواظب باشی پیش اون ها هم نری که حتی از نسخه اصلی هم بدترن.

اگر شخصی رو انتخاب کردی که داخل لیست و جزو نوچه های لیست نبود بازم تاکید دارم روی اینکه همون اول کل پول رو یکجا براش نریزی و سعی کنی ابتدا حداقل چند هفته ای باهاش پیش بری و ببینی به درد میخوره یا خیر یا اصلا سبک کارش مناسب شما هست یا نه، بعدا تصمیم بگیری میخوای ادامه بدی باهاش یا نه. ولی اگه تونستی مشاور نگیر و خودت جلو بیا یه مدت چون تازه شروع کردی سختته ولی کم کم مطمئن باش تمام اونچه که یه مشاور بهت قراره بگه خودت دستت میاد و روش برنامه ریزی و مهارت آزمون و ... همه اینارو میتونی رایگان هم داخل اینترنت یا کانال مشاوران خوب پیدا و استفاده کنی.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      لیست 12 نفر از معروف ها رو برات امتیاز کردم که توصیه اکید دارم سراغ شون نری.
      حالا این 12 نفر شاخ و برگ دادن و نوچه های زیادی هم تربیت کرده اند که الآن زیر دست خودشون یا حتی مستقل دارن کار می کنن که دیگه باید مواظب باشی پیش اون ها هم نری که حتی از نسخه اصلی هم بدترن.

اگر شخصی رو انتخاب کردی که داخل لیست و جزو نوچه های لیست نبود بازم تاکید دارم روی اینکه همون اول کل پول رو یکجا براش نریزی و سعی کنی ابتدا حداقل چند هفته ای باهاش پیش بری و ببینی به درد میخوره یا خیر یا اصلا سبک کارش مناسب شما هست یا نه، بعدا تصمیم بگیری میخوای ادامه بدی باهاش یا نه. ولی اگه تونستی مشاور نگیر و خودت جلو بیا یه مدت چون تازه شروع کردی سختته ولی کم کم مطمئن باش تمام اونچه که یه مشاور بهت قراره بگه خودت دستت میاد و روش برنامه ریزی و مهارت آزمون و ... همه اینارو میتونی رایگان هم داخل اینترنت یا کانال مشاوران خوب پیدا و استفاده کنی.

سلام
      لطف میکنید این لیست مشاور های اصفهان که توصیه دارید پیششون نریم رو ، به منم بگید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من با خانم مهدوی برای انتخاب رشتم دو جلسه گرفتم .
      خانم صبور و با تجربه ای بودند اما این دو جلسه ک هر کدوم ۴۵مین و ۴۵۰ هزار تومن بود ذره ای هم در روند انتخاب رشته به من کمک نکرد .(من از مشاور هایکنکور جز تبلیغات زرد و ظاهر فیک چیزی ندیدم)
      ویرایش توسط مالفیسنت : 31 مرداد 1401 در ساعت 15:10

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن