خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میگم سما جان خب سوالت که درسیه. همین جا تو تاپیکت بپرس ، زحمت میکشن جواب میدن آقای آرتور....... اگه نیازه که خصوصی مطرح بشه که هیچی.....
      خون میچکد از دیده در این کنج صبوری
      این صبر که من میکنم ، افشردن جان است.....

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sama.h نمایش پست ها
      جریان از این قراره که من تا قبل دهم فشار مدرسه تیز و نمونه روم بود که آزمون اونارو قبول شم حالا زد و نمونه قبول شدم بعدشم از تابستون نهم به دهم نشستم به خوندن برا کنکور گفتم از الان میخونم و آخرش هیچ پشیمانی ندارم در طول این مدت شش هفته مشاور جدی و غیر جدی داشتم دو سه تایشون کلا به دردم خوردن بقیشون ولی داغون و به فکر پول فقط اون دو سه تا هم به فکر بودن ولی خب راهنمایی میکردن و راهنمایی هاتون به پیشرفتم کمک میکرد اولا با تراز ۴۶۰۰اینا شروع کردم تابستون دهم یازدهم رسیدم به پنج و صد و رو همون موندم نوسانی نداشتم زیاد درسمو میخوندم کلی تست کلی آزمون ولی سر جلسه ازمونا دریغ از نتیجه گرفتن البته که تلاش الآنم که تابستون رفتن به دوازدهم بیشتر از قبله ولی اونموقع هم واقعا کم نذاشتم کلا گوشی استفاده نکردم تفریحاتم مختصر و به روز بعد آزمون موکول میشد هیچ روزی تا الان مطالعه ام به صفر نرسیده بوده ناامید شم ولی خوندم اما دریغ از نتیجه الان ترازام تو ازمونا میانگین ۵۴۰۰عه و بالاترین ترازم آزمون اول تابستون قلم چی ۶۵۰۰ با هر مشاوری صحبت کردم چون دیده کم نمیذارم و مونده مشکل چیه میگه همه چی شانسه یا هنوز زوده برا نتیجه گیری یا عجله نکن بالاخره نتیجه میگیری و... گوشم از این حرفا پره شما دیگه میدونین چی میگم باید نتیجه بگیری تا انگیزه بیشتر شه من موندم آخه من میخونم مگه نباید یکم پیشرفت رو داشته باشم؟؟؟؟؟پس کو الآنم با این مشاور آخری حرف زدم این کلا به جای راهکار همه ریش و قیچی داده دست خودم میگه تو بزرگ شدی بگرد راه چاره پیدا کن آخه آدم حسابی اگه به پیدا کردن بود دو ساله گشتم چرا هیچی نی میخوام باهاش قطع کنم مشکلی تو برنامه ریختن ندارم عملا مشکلم اینه چیا باعث میشه با تلاشم همچنان نتیجه این باشه حدودی بخوام بگم برا اختصاصیا هفتگی ۷۰۰تست و ۶۰ساعت مطالعه دارم(لطفا به مشاور گرفتنم خرده نگیرین من اینقدر فشار روم هست که نیاز دارم یکی کنارم باشه و حرفامو بشنوه و راهنمایی کنه)
      سلام
      3 تا دلیل ممکنه داشته باشه
      یا مشکلت تو هنر زدن تست
      قبل از اینکه بری آزمون
      آزمون زماندار بزن
      یا منابعت مشکل دارن .
      یا

یه مشکلی دیگه هم هست
      مثلا بودجه بندی ازمون هستش
      روی یه درس وقت میزاری روی اونیکی نه ترازت کم میشه
      کلا آدم باید از دهم شروع کنه بره یازدهم بعد دوازدهم تا یه چیزی حالیش بشه چون به نظرم ترتیب بندی دارن نظر منه ممکنه غلط باشه
      ویرایش توسط RANGO : 31 مرداد 1401 در ساعت 22:59

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainbow7 نمایش پست ها
      سلام
      3 تا دلیل ممکنه داشته باشه
      یا مشکلت تو هنر زدن تست
      قبل از اینکه بری آزمون
      آزمون زماندار بزن
      یا منابعت مشکل دارن .
      یا

یه مشکلی دیگه هم هست
      مثلا بودجه بندی ازمون هستش
      روی یه درس وقت میزاری روی اونیکی نه ترازت کم میشه
      کلا آدم باید از دهم شروع کنه بره یازدهم بعد دوازدهم تا یه چیزی حالیش بشه چون به نظرم ترتیب بندی دارن نظر منه ممکنه غلط باشه
      ممنون منم همین کارو کردم دهم یازدهم در آخر دوازدهم برا زماندار هم بگم که کار میکنم مواردی که میگی ممکنه مشکلم باشه منم نیاز دارم ریشه ای حل بشن

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون منم همین کارو کردم دهم یازدهم در آخر دوازدهم برا زماندار هم بگم که کار میکنم مواردی که میگی ممکنه مشکلم باشه منم نیاز دارم ریشه ای حل بشن
      خوبه پس
      دهم رو میخوانی بعد یازدهم بعد دوازدهم

خودتم به این سوالی که کردی جواب بده

عجله نکن نتیجه میگیری

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      جریان از این قراره که من تا قبل دهم فشار مدرسه تیز و نمونه روم بود که آزمون اونارو قبول شم حالا زد و نمونه قبول شدم بعدشم از تابستون نهم به دهم نشستم به خوندن برا کنکور گفتم از الان میخونم و آخرش هیچ پشیمانی ندارم در طول این مدت شش هفته مشاور جدی و غیر جدی داشتم دو سه تایشون کلا به دردم خوردن بقیشون ولی داغون و به فکر پول فقط اون دو سه تا هم به فکر بودن ولی خب راهنمایی میکردن و راهنمایی هاتون به پیشرفتم کمک میکرد اولا با تراز ۴۶۰۰اینا شروع کردم تابستون دهم یازدهم رسیدم به پنج و صد و رو همون موندم نوسانی نداشتم زیاد درسمو میخوندم کلی تست کلی آزمون ولی سر جلسه ازمونا دریغ از نتیجه گرفتن البته که تلاش الآنم که تابستون رفتن به دوازدهم بیشتر از قبله ولی اونموقع هم واقعا کم نذاشتم کلا گوشی استفاده نکردم تفریحاتم مختصر و به روز بعد آزمون موکول میشد هیچ روزی تا الان مطالعه ام به صفر نرسیده بوده ناامید شم ولی خوندم اما دریغ از نتیجه الان ترازام تو ازمونا میانگین ۵۴۰۰عه و بالاترین ترازم آزمون اول تابستون قلم چی ۶۵۰۰ با هر مشاوری صحبت کردم چون دیده کم نمیذارم و مونده مشکل چیه میگه همه چی شانسه یا هنوز زوده برا نتیجه گیری یا عجله نکن بالاخره نتیجه میگیری و... گوشم از این حرفا پره شما دیگه میدونین چی میگم باید نتیجه بگیری تا انگیزه بیشتر شه من موندم آخه من میخونم مگه نباید یکم پیشرفت رو داشته باشم؟؟؟؟؟پس کو الآنم با این مشاور آخری حرف زدم این کلا به جای راهکار همه ریش و قیچی داده دست خودم میگه تو بزرگ شدی بگرد راه چاره پیدا کن آخه آدم حسابی اگه به پیدا کردن بود دو ساله گشتم چرا هیچی نی میخوام باهاش قطع کنم مشکلی تو برنامه ریختن ندارم عملا مشکلم اینه چیا باعث میشه با تلاشم همچنان نتیجه این باشه حدودی بخوام بگم برا اختصاصیا هفتگی ۷۰۰تست و ۶۰ساعت مطالعه دارم(لطفا به مشاور گرفتنم خرده نگیرین من اینقدر فشار روم هست که نیاز دارم یکی کنارم باشه و حرفامو بشنوه و راهنمایی کنه)
      سلام عزیزم ببین بنظرم اینکه درس میخونی ولی نتیجه نمیگیری ب یکی دوتا عامل مربوط نیس ممکنه سطح سوالات ازمون استاندارد نباشه اولا
      ممکنه تمرکز نداشته باشی
      ممکنه دچار وسواس مطالعه یا اشتباهات محاسباتی بشی
      باید روشهای مدیریت ازمون رو یاد بگیری نمیدوم پیش اومده برات ک سرجلسه هرچی فشار میاری جواب یادت نمیاد ب محض بیرون رفتن از ازمون یادت میاد این واس اینکه برنامه مروریت ناقصه
      کلا بنظرم اشتباهاتت رو ثبت کن تو ی دفتر مثلا و کم کم رفعش کن تا پیشرفت کنی
      اصلا ببین مشکل سواد ته یا تمرکزت
      نگران منی به توقرصه دلم

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n3gin2000 نمایش پست ها
      سلام عزیزم ببین بنظرم اینکه درس میخونی ولی نتیجه نمیگیری ب یکی دوتا عامل مربوط نیس ممکنه سطح سوالات ازمون استاندارد نباشه اولا
      ممکنه تمرکز نداشته باشی
      ممکنه دچار وسواس مطالعه یا اشتباهات محاسباتی بشی
      باید روشهای مدیریت ازمون رو یاد بگیری نمیدوم پیش اومده برات ک سرجلسه هرچی فشار میاری جواب یادت نمیاد ب محض بیرون رفتن از ازمون یادت میاد این واس اینکه برنامه مروریت ناقصه
      کلا بنظرم اشتباهاتت رو ثبت کن تو ی دفتر مثلا و کم کم رفعش کن تا پیشرفت کنی
      اصلا ببین مشکل سواد ته یا تمرکزت
      وای عزیزم دقیقا هر چی گفتی رو تجریش کردم و بیشتر وسواس مطالعاتیه

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      وای عزیزم دقیقا هر چی گفتی رو تجریش کردم و بیشتر وسواس مطالعاتیه
      سلام گلم ببین متاسفانه مشکل اینه که بچه ها گاهی وسواس رو با مرور اشتباه میگیرن فکر میکنن اگه به عقب برگردن انگار مطلب رو مرور کردن غافل از اینکه اون حسی که بهشون میگه چیزی یادت نمیاد فقط یه چلنج ذهنیه که ممکنه برای هر کسی پیش بیاد و همین وسواس مطالعاتی یکی از عمده ترین دلایل کند خوانیه برای ترک این عادت به این حسه که میاد سراغت اهمیت نده و تمرینهای تند خوانی رو انجام بده یکی از معروف ترین روشهای تند خوانی همون روزنامه واره فقط میخونی ک متوجه شی موضوع چیه
      یه تمرین فوق العاده هست که مثلا تو تایم های اضافیت مثلا جملات کتاب درسی زیست رو بی نقطه بنویس کم کم اینکارو تو ذهنت انجام بده یا مثلا ستاره ی بزرگی تو ذهنت تصور کن و هر راسش یه دایره بکش تو ذهن خودت ی دایره ترسیم کن اگه اولش سخت بود با انگشت تو هوا بکش ووووو اینا چند تا تکنیک ساده ی تند خوانی و تمرکز ذهن امیدوارم بدردت بخوره
      نگران منی به توقرصه دلم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)