خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 230
    1. Top | #181
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط diar82 نمایش پست ها
      ارشیا امسال صدرصد یه رشته خوب قبولی داداش(شاید یکم این حرفم زوده ولی برای تو و امثال من که پارسال خیلی میانگین خوبی نداشتیم و یکی از دلایل قبول نشدنمون روحیه خراب بخاطر تراز کانون بود این مدلی خیلی خوبه)،منکه ازمون پیشو خیلی خوب شده بودم این ازمون واقعا گند زدم افتادم رو دور تکرار پارسالم الانم تو برنامه جدید هم ساعت مطالعه مو بیشتر و هم تعداد تستمو بالا گذاشتم ولی واقعا میترسم باز نتایج پارسال تکرار شه
      سلام. خوبین؟

شرمنده من جواب میدم اینو؛ عرشیا هم میاد و نظر خودش رو میگه حتما.

ببینین تراز کانون به خودی خود نتیجه کنکور رو نشون نمیده. درسته که تراز بالاتر، میتونه نشون‌دهنده وضعیت خوب درسی باشه و عرشیا واقعا تراز خوبی داره و امیدوارم حسابی هم موفق باشه. اما الآن فرصت زیادی تا کنکور تیرماه و فرصت مناسبی تا کنکور دی‌ماه باقیه تا هم تراز رو بهبود ببخشین و هم بهترین نتیجه ممکن رو بگیرین.

نیازی نیست استرس بگیرین؛ اتفاقات پارسال تکرار نمیشن اگه تلاشتون رو بیشتر کنین و از اون هم حتی مهمتر، ببینین این بار چی شده که تراز آزمونتون کم شده. همونو اصلاح کنین. بعضی وقتا پیش میاد که تراز آزمون‌ها نوسانی باشه. فقط اشتباهاتتون رو درست کنین و تلاشتون رو ادامه بدین و پیوستگی داشته باشین؛ حتما به نتیجه میرسین. استرس بیش از حد به خودتون وارد نکنین.
      ویرایش توسط mohammadmahdi82 : 23 آبان 1401 در ساعت 10:06

2. Top | #182
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ارشیا امسال صدرصد یه رشته خوب قبولی داداش(شاید یکم این حرفم زوده ولی برای تو و امثال من که پارسال خیلی میانگین خوبی نداشتیم و یکی از دلایل قبول نشدنمون روحیه خراب بخاطر تراز کانون بود این مدلی خیلی خوبه)،منکه ازمون پیشو خیلی خوب شده بودم این ازمون واقعا گند زدم افتادم رو دور تکرار پارسالم الانم تو برنامه جدید هم ساعت مطالعه مو بیشتر و هم تعداد تستمو بالا گذاشتم ولی واقعا میترسم باز نتایج پارسال تکرار شه
      سلام
      بنظرم زیاد نگرانش نباش پیش میاد منم ازمون اول ۶۴۰۰ شدم دومی ۶۲۰۰ شدم باز این ازمون رفت بالا
      بخاطر‌همین میگم تراز یکی دوتا ازمون مهم نیست عادیه اگه نوسان کردی فقط سعی کن بفهمی مشکلت چی بوده دیگه تکرار نشه

3. Top | #183
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmahdi82 نمایش پست ها
      سلام. خوبین؟

شرمنده من جواب میدم اینو؛ عرشیا هم میاد و نظر خودش رو میگه حتما.

ببینین تراز کانون به خودی خود نتیجه کنکور رو نشون نمیده. درسته که تراز بالاتر، میتونه نشون‌دهنده وضعیت خوب درسی باشه و عرشیا واقعا تراز خوبی داره و امیدوارم حسابی هم موفق باشه. اما الآن فرصت زیادی تا کنکور تیرماه و فرصت مناسبی تا کنکور دی‌ماه باقیه تا هم تراز رو بهبود ببخشین و هم بهترین نتیجه ممکن رو بگیرین.

نیازی نیست استرس بگیرین؛ اتفاقات پارسال تکرار نمیشن اگه تلاشتون رو بیشتر کنین و از اون هم حتی مهمتر، ببینین این بار چی شده که تراز آزمونتون کم شده. همونو اصلاح کنین. بعضی وقتا پیش میاد که تراز آزمون‌ها نوسانی باشه. فقط اشتباهاتتون رو درست کنین و تلاشتون رو ادامه بدین و پیوستگی داشته باشین؛ حتما به نتیجه میرسین. استرس بیش از حد به خودتون وارد نکنین.
      سلام ممنون .با ارزوی حال خوب برای شما
      حتما سعی خودمو میکنم مشکلات رو رفع و انگیزه رو بالا ببرم . ولی یه مشکلی که دارم تو موقع تحلیل ازمون من بعضی از سوالات رو نمیفهمم واقعا ریشه غلط یا نزده شدونشون چیه تو اینجور مواقع باید به چی برنامه اجراشدم برگردم تا بتونم مشکلمو شناسایی و رفع کنم؟
      کوله باری پر از هیچ که بر شانه ماست...🍃

4. Top | #184
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia_Kh نمایش پست ها
      سلام
      بنظرم زیاد نگرانش نباش پیش میاد منم ازمون اول ۶۴۰۰ شدم دومی ۶۲۰۰ شدم باز این ازمون رفت بالا
      بخاطر‌همین میگم تراز یکی دوتا ازمون مهم نیست عادیه اگه نوسان کردی فقط سعی کن بفهمی مشکلت چی بوده دیگه تکرار نشه
      حتما ممنون. امسال خودخوان پیش میری یا با مشاور یا موسسه ای هستی؟ البته اگر مایلی جواب بده

5. Top | #185
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی با موسسه کنکور تیوب(دکترشاکری زاده سیراز) تا حالا کار کرده یا فیدبکی درموردش شنیده ممنون میشیم راهنمایی بفرمایید

6. Top | #186
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام ممنون .با ارزوی حال خوب برای شما
      حتما سعی خودمو میکنم مشکلات رو رفع و انگیزه رو بالا ببرم . ولی یه مشکلی که دارم تو موقع تحلیل ازمون من بعضی از سوالات رو نمیفهمم واقعا ریشه غلط یا نزده شدونشون چیه تو اینجور مواقع باید به چی برنامه اجراشدم برگردم تا بتونم مشکلمو شناسایی و رفع کنم؟
      سلام دوباره. خیلی ممنون؛ همچنین برای شما.

ببینین، منظورم از ریشه‌یابی مشکلات، این نبود که دقیقا برین تو بهرش که ببینین مشکل ریز کار چیه. به نظر من، که ممکنه اشتباه هم باشه، غلط‌ها چند حالت کلی دارن. یا ایراد آموزشی داشتین یا ایراد مدیریت زمان و یا ایراد بی‌دقتی. اگه ایراد آموزشی باشه، مثلا اینکه شما اصلا اون سوال رو بلد نیستین(البته اگه خود اون سوال استاندارده) یا قبلا مشابه این سوال رو حل کردین ولی سرجلسه نمیتونین حل کنین، به نظرم باید برین سراغ خوندن درسنامه همون مبحث خاص و زدن تست‌های بیشتر تا رسیدن به تسلط. اگه ایراد مدیریت آزمون داشته باشین، باید رفته رفته اون اشکال رو طی آزمون‌دادن‌های متوالی حل کنین. اگر هم ایراد بی‌دقتیه، به نظرم بهتره که یه دفترچه برای بی‌دقتی‌ها درست کنین و بی‌دقتی‌های رایجتون رو بنویسین و قبل از رفتن سرجلسه، اون دفترچه بی‌دقتیتون رو بخونین.

7. Top | #187
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حتما ممنون. امسال خودخوان پیش میری یا با مشاور یا موسسه ای هستی؟ البته اگر مایلی جواب بده
      پارسال داشتم بدردم نخورد
      حالا دیگه نمیدونم مشاور داشتن خوبه یا نه ولی واسه من فقط ضرر بود

8. Top | #188
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PasteLize_Quin نمایش پست ها
      آخه مشکل اصلی من همینه .
      سر آزمون هیچ سوالی رو شانسی حواب نمیدم . سر خود جلسه ، سوالات رو تحلیل دقیق میکنم جوری که دفترچه‌م رو بعد از آزمون به زور میشه خوند .
      خیییییلی مشکل دارم با همین قضیه که سوالی رو میزنم که ازش مطمئنم وآخرش هم بووووم ... غلط از آب درمیاد :/
      سلام
      بچه ها کم و بیش جواب دادن به پست منم واقعا درگیر بخش بودم نتونستم بیام فروم.
      درمورد غلط زدن من توی پست قبلیمم گفتم
      بعد امتحان توی مرحله تحلیل قشنگ باید تحلیل کنی که چرا سوال رو غلط زدی
      اگه غلط هات بیشتر به علت اون قضیه یادگیری ناقضن، که باید یادگیریت رو کامل کنی
      اگه بر اثر بی دقتی هستن، توی یه دفترچه کوچیک کنار بقیه، اشتباهاتت رو بنویس.
      اگه بر اثر تله های تستیه، تقریبا مشابه مورد بالایی میشه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

9. Top | #189
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کسایی که خوب خوندن ولی نتیجه ای که میخواستن رو نگرفتن مطالعه کنن:

⬅️ حدود ۶۰٪ داوطلبین آزمون آزمایشی قلمچی کاهش تراز داشتند و از لحاظ آماری این میزان کاهش نشان از تقلب گسترده است نه پیشرفت ناگهانی باقی داوطلبین!

➕ همواره از آزمونهای آبان ماه به بعد به دلیل افزایش تقلب کاهش تراز جدی را شاهد هستیم. این روند نزولی ترازهای کل ممکن است تا آزمون آخر نیز ادامه پیدا کند.

⬅️ در تحلیلی گذرا مشخص است که ریاضی قلمچی دور از چهارچوب کنکور سراسری و غیرمعقول است‌. صرفا زیست پایه، فیزیک و برخی بخشهای شیمی از لحاظ محتوا و چهارچوب قابل قبول بودند.

⚠️ پیش بینی میشود تراز کل برحسب بازه ترازی شما در حد ۳۰۰ تا ۵۰۰ واحد تراز کمتر از روال سابقش باشد.
      I'll destroy the entire world

10. Top | #190
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SauronAmir نمایش پست ها
      کسایی که خوب خوندن ولی نتیجه ای که میخواستن رو نگرفتن مطالعه کنن:

⬅️ حدود ۶۰٪ داوطلبین آزمون آزمایشی قلمچی کاهش تراز داشتند و از لحاظ آماری این میزان کاهش نشان از تقلب گسترده است نه پیشرفت ناگهانی باقی داوطلبین!

➕ همواره از آزمونهای آبان ماه به بعد به دلیل افزایش تقلب کاهش تراز جدی را شاهد هستیم. این روند نزولی ترازهای کل ممکن است تا آزمون آخر نیز ادامه پیدا کند.

⬅️ در تحلیلی گذرا مشخص است که ریاضی قلمچی دور از چهارچوب کنکور سراسری و غیرمعقول است‌. صرفا زیست پایه، فیزیک و برخی بخشهای شیمی از لحاظ محتوا و چهارچوب قابل قبول بودند.

⚠️ پیش بینی میشود تراز کل برحسب بازه ترازی شما در حد ۳۰۰ تا ۵۰۰ واحد تراز کمتر از روال سابقش باشد.
      این حرفا تا خود کنکورم هست،بعد اعلام نتایج هم میبینی تو خود کنکور از قلم چی هم بیشتر تقلب شده ،آخرم با یه کنکور مجدد فرمالیته از چند تا متقلب ماسمالی میکنن اونجاست که خودت میریزی پرهات میمونه،

11. Top | #191
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      img_5965.jpg

اولین آزمونم بود , زیستش رو افتضاح دادم ...

12. Top | #192
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      img_5996.jpg

13. Top | #193
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      img_6025.jpg

14. Top | #194
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      من تراز و میانگین کل ازمون هام جالب نیس خیلی، کلا 20 هزار میاد بنظرتون چکار کنم، خیلی هم کار میکنم

15. Top | #195
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      screenshot_20230127-160655_chrome.jpg

نخندین لطفاً، بعدی از این بهتر میشم =|

صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)