خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

کسی با ویدئو های آلا نتیجه گرفته؟

سلام وقت بخیر .
      کسی با ویدئو های الا نتیجه گرفته؟میشه بهترین دبیر هر درس تجربی رو معرفی کنید .
      آخه میخواستم کلاسهای تاملند رو برم اما هزینه اشون زیاده ،بازم اگه کانالی ذارید که کلاسهاشرو بذاره ممنون میشم بفرستید
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aramesh_ نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر .
      آخه میخواستم کلاسهای تاملند رو برم اما هزینه اشون زیاده ،بازم اگه کانالی ذارید که کلاسهاشرو بذاره ممنون میشم بفرستید
      متاسفانه تو ایران فکر میکنن هر چیز پولی باشه نتیجه حاصل میکنه. در حالیکه آلا رایگان با بهترین اساتید تو بیشتر درسا نیاز آموزشی منو برطرف کرد. به نظرم بهترین دوره اش صفر تا صد فیزیک که هر سه پایه رو داره با تدریس عالی محمدرضا یاری. شیمی 1 و 2 گودرزی هم استفاده کن. صادق ثابتی هم به نظرم بهترین مدرس ریاضی کشوره. از فیلماش استفاده کن. زیست هم ذبحی و موقاری استفاده کردم. برای فهم اولیه خوبه ولی باید در کنارش تست هم زیاد کار کنی. اگه آموزشای رایگانش کارت رو راه ننداخت که واسه من کاملا کفایت کرد میتونی از راه ابریشمش استفاده کنی و فول بشی تو هر درس(که من استفاده نکردم)

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به نظرم اگه میخای موفق باشی اول متن کتاب رو بخون خیلی موثره حتی تو ریاضی بعد اگه خواستی رایگان های آلا رو ببین و تست بزنم من بهت پیشنهاد نمیکنم راه ابریشم جامع بگیری چون خوب نیستن دبیرانش فقط آقای موقاری و ثابتی خوب هستن که اونام رایگان دارن فقط تست بزن و کتابو خوب بخون همین ،موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیر .
      تو تلگرام یه سرچ ساده بزنی ، پیدا میکنی
      البته خرید گروهی بهتره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من ادبیاتم افتضلح بود/ با میثم حسین خانی شروع کردم / دوره صفر تا صد / دوره تفتان جمع بندی هم خیلی کمکم کرد
      ریاضیت هم اگه خیلی ضعیفی برای شروع استاد ثابتی خوبع
      فیزکم آقای طلوعی آرش داشتم .عالی بود

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      هزارتا تاپیک توی این انجمن هست و هرساله زده میشه درمورد " ترین " های دبیر و فیلم آموزشی

اما شما بیا ببین درکنارش چندتا تاپیک وجود داره که توش بحث و دغدغه نحوه استفاده و فرهنگ استفاده از فیلم برای پیشرفت کردن و نتیجه گرفتن هست...تقریبا هیچی
      ترین بودن اون فیلم آموزشی و اون دبیر هیچ ربطی به این نداره که شما رو هم تبدیل کنه به ترین ها

ساچه بول شت

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z3R0 نمایش پست ها
      هزارتا تاپیک توی این انجمن هست و هرساله زده میشه درمورد " ترین " های دبیر و فیلم آموزشی

اما شما بیا ببین درکنارش چندتا تاپیک وجود داره که توش بحث و دغدغه نحوه استفاده و فرهنگ استفاده از فیلم برای پیشرفت کردن و نتیجه گرفتن هست...تقریبا هیچی
      ترین بودن اون فیلم آموزشی و اون دبیر هیچ ربطی به این نداره که شما رو هم تبدیل کنه به ترین ها

ساچه بول شت
      حق پرو مکس
      تاپیک های فشار قولیدنی
      .
      دوستان خودتون برین یکم نمونه تدریس هر کدومو ببینین بعد تصمیم بگیرین با کدوم راحت‌ترین
      البته این حرفو هزار جا شنیدین ولی بازم عمل نمی‌کنین و بازم دنبال "بهترین" دبیرین

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z3R0 نمایش پست ها

ساچه بول شت
      خب چون من خودم پارسال برای ریاضی یکی از دبیرهای آلا رو دیدم و انقد بد و پراکنده توضیح میداد که عملا فقط وقت هدر دادم .
      پرسوجو برای انتخاب بهترین منبع و بهترین دبیر برای من اکثر اوقات جواب داده و چه خوب که توی این مسیر از تجربیات شما و دوستان هم برای استفاده بهتر کمک میگیریم .
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خب چون من خودم پارسال برای ریاضی یکی از دبیرهای آلا رو دیدم و انقد بد و پراکنده توضیح میداد که عملا فقط وقت هدر دادم .
      پرسوجو برای انتخاب بهترین منبع و بهترین دبیر برای من اکثر اوقات جواب داده و چه خوب که توی این مسیر از تجربیات شما و دوستان هم برای استفاده بهتر کمک میگیریم .
      موضوع بحث و منظور صحبت های من این نبود که شما دبیر و آموزشی که باهاش بازدهی بهتری دارید رو برسی نکنید و سراغ بهترش نرید...
      بلکه منظور صحبت های من این بود که حتی اگه بهترین آموزش و دبیر و فیلم روهم پیدا کنید عنصر طریقه استفاده و فرهنگ استفاده ازش رو نداشته باشید بازم نتیجه نمیگیرید اما اگه یک آموزش متوسطی هم داشته باشید و درکنارش منطق استفاده و فرهنگ استفاده موجود باشه نتیجه عالی ای گرفته میشه

صحبت من اینکه
      در عجبم که وقتی پیدا کردن ترین ها توی اسم دبیر و آموزش ها پیش میاد انقدرررررررررررر همه فعال و همه دانا و همه باتجربه و آشنا به اسم و رسم صدتا دبیر هستن و تاپیک پر از بحث و حتی جنجال میشه
      ولی وقتی اسم فرهنگ و منطق درست استفاده از این آموزش ها میاد ... باید توی انجمن مگس پروند

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عزیزم حق میدم بهت چون خودمم تجربش کردم
      از عنوان تاپیکت این به ذهنم میاد ک جامعه این تفکر بهمون القا کرده ک اگه رایگانع پس بدرد نمیخوره / شاید بگی اینطور فکر نمیکنم/ ولی همین ک با تاملند مقایسه میکنی یعنی تو ناخودآگاهته
      الان وقت آزمون و خطاست و تو حق داری ک دنبال پیدا کردن منابع خوب و اساتید مطمعن باشی ولی ی خط بگیر و برو جلو / نمیخوام بعدا خودت به حرفم برسی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام الان نمی‌دونم کیا اومدن ولی واقعا یک زمانی معلم های آلا عالی بودن زیست موقاری بود فیزیک کارزانیان ریاضی استاد ثابتی درس میداد عربیش ناصح زاده بود و.....
      باید از بقیه پرسید این جدیدا چطورن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن