خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

خابی لیم پسری که با حرکت دست پولدار شد!

خداییش شانس باشه میشه به همه چی رسید🤲 ایشون کارگر یه جا بودن که شیوع کرونا بیکار شد و خیلی اتفاقی پاش به تیک تاک باز شد و با یک ایده جدید تونست در عرض سه سال ۱۴۰ میلیون فالوور به دست بیاره!! توی اینستا هم نزدیک ۸۰ میلیون فالوور داره میگن کلی وضعش خوب شده ۸ تا ماشین خریده و یک خونه ۷ میلیون دلاری توی آمریکا! فقط به خاطر قیافه و ایده طنزش😩 باشد که ایرانی ها هم قدری خلاق باشن البته حیف که تیک تاک توی کشور اسلامی ما فیلتره

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی با نمکه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سمکور

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z3R0 نمایش پست ها
      سمکور
      تو اینستا سرچ کن khaby خیلی پسر بامزه ایه چندتا از ویدیو هاشو ببین تو بخش تفریحی انجمنه خیلی سم محسوب نمیشه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatigue نمایش پست ها
      تو اینستا سرچ کن khaby خیلی پسر بامزه ایه چندتا از ویدیو هاشو ببین تو بخش تفریحی انجمنه خیلی سم محسوب نمیشه
      اینستا ندارم

واقعا هیچ علاقه ای برای دنبال کردن و وقت هدر کردن برای اینچیزا نداشتم و ندارم

گفتم سم بخاطر استارتر تاپیک و سابقه اش و دیدگاه هاش بود وگرنه اره حداقل دمش گرم توی بخش دانش آموزی نیست

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اینستا ندارم

گفتم سم بخاطر استارتر تاپیک و سابقه اش و دیدگاه هاش بود وگرنه اره حداقل دمش گرم توی بخش دانش آموزی نیست
      واسه سرگرمی خوبه منم صفحه شخصی ندارم یه اکانت فیکه ۰ پست ۰ فالور ۱۰۵۷ فالویینگ

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینستا ندارم

اینستا اون اولای کرونا خیلی برام جذاب بود
      میرفتم میم میدیدم و پیجای گیم و فیلمو بالا پایین میکردم

ولی چندین ماهه تکراری شده
      خودم که هیچوقت گوشی نداشتم تا حالا
      بعضی وقتا میخوام با گوشی بابام برم همون لحظه حالم بهم میخوره میام بیرون :/

همین خبی که میگن هم اولش باحال بود بعدش تکراری شد کاراش

از پیجای شخصی هم از همون اول حالم بهم میخورد همیشه :/

درکل بهترین کارو میکنی
      اینستا خیلی پوچه و دروغینه خیلی چیزاش

الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatigue نمایش پست ها
      واسه سرگرمی خوبه منم صفحه شخصی ندارم یه اکانت فیکه ۰ پست ۰ فالور ۱۰۵۷ فالویینگ
      اتفاقا من روی سرگرمی هام بیشتر از هر بخش دیگه ای حساسم
      قشنگ روی ناخودآگاه و استانداردسازی ها و طرز افکار و جنبه های مختلف زندگی تاثیر میذاره...

تفریحی مثل ورزش ... قدم زدن ... کتاب خوندن ... یه غذای عالی درست کردن و با لذت خوردن... گفت و گو و صحبت با آدمایی که دوسشون دارم یا با دوست هام ... یه فیلم خوب دیدن ... توی یه محیط آزاد با آرامش و سکوت تفکر کردن و عمیق نفس کشیدن و... رو ترجیح میدم..

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed..yousefi نمایش پست ها

اینستا اون اولای کرونا خیلی برام جذاب بود
      میرفتم میم میدیدم و پیجای گیم و فیلمو بالا پایین میکردم

ولی چندین ماهه تکراری شده
      خودم که هیچوقت گوشی نداشتم تا حالا
      بعضی وقتا میخوام با گوشی بابام برم همون لحظه حالم بهم میخوره میام بیرون :/

همین خبی که میگن هم اولش باحال بود بعدش تکراری شد کاراش

از پیجای شخصی هم از همون اول حالم بهم میخورد همیشه :/

درکل بهترین کارو میکنی
      اینستا خیلی پوچه و دروغینه خیلی چیزاش

دقیقا دقیقاااااا

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali54333 نمایش پست ها
      خداییش شانس باشه میشه به همه چی رسید ایشون کارگر یه جا بودن که شیوع کرونا بیکار شد و خیلی اتفاقی پاش به تیک تاک باز شد و با یک ایده جدید تونست در عرض سه سال ۱۴۰ میلیون فالوور به دست بیاره!! توی اینستا هم نزدیک ۸۰ میلیون فالوور داره میگن کلی وضعش خوب شده ۸ تا ماشین خریده و یک خونه ۷ میلیون دلاری توی آمریکا! فقط به خاطر قیافه و ایده طنزش باشد که ایرانی ها هم قدری خلاق باشن البته حیف که تیک تاک توی کشور اسلامی ما فیلتره
      من پارسال دیدم پیجشو اون موقع 40 میلیون بود
      باحال بود الان دیگه ندیدم پیجشو
      و اینکه کل کامنتاش ایرانی بود خدایی ایرانیا سهم خاصی تو پولدار شدنش دارن

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z3r0 نمایش پست ها
      اتفاقا من روی سرگرمی هام بیشتر از هر بخش دیگه ای حساسم
      قشنگ روی ناخودآگاه و استانداردسازی ها و طرز افکار و جنبه های مختلف زندگی تاثیر میذاره...

تفریحی مثل ورزش ... قدم زدن ... کتاب خوندن ... یه غذای عالی درست کردن و با لذت خوردن... گفت و گو و صحبت با آدمایی که دوسشون دارم یا با دوست هام ... یه فیلم خوب دیدن ... توی یه محیط آزاد با آرامش و سکوت تفکر کردن و عمیق نفس کشیدن و... رو ترجیح میدم..
      سوالی که از پروفسور سمیعی پرسیدن

[attac۹h=config]101482[/attach]
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot_20220817-163444_opera.jpg  

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اون حرکت دست شاید ناخواسته بوده ولی بار روانشناسی پشتشه / کف دست صداقت و یک رنگی نشون میده / بخاطر همین بقیه نسبت بهش جدب شدن/
      در کل ول چرخیدن تو سمکور ترجیح میدم به فالو کردن و وقت گذروندن با محتوای بی محتوای اینستا و یوتیوب و معروف و شاخ و پولدار کردن اینفلوینسر ها

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هی اینو باش با صورتش پولدار شده واقعا خوشبحالش دیگه این دنیا ارزش نداره������������

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یکی از کارای مثبت کل زندگیم مطمئنا حذف کردن اینستا و نداشتن تیک تاک ئه .حالا الان میان میگن نه اینم هنره ولی راستش اینا هیچ هنر وعلم بخصوصی ندارن یه مشت بی هنر الان دارن پولی رو بدست میارن که ادمای هنرمند و عالم توی 40 سالگی هم نصفشو نمیتونن(الان میان میگن هوش اقتصادی دارن:/موج روانی مردم که به سمت اینجور برنامه ها میره ربطی به هوش اقتصادی نداره الله وکیلی)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن