خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کمک فوری در رابطه با انتخاب رشته🛑🛑⛔⛔

سلام دوستان من می خوام انتخاب رشته کنم ولی روزانه و فرهنگیان رو وقتی کد رشته اش رو میزنم این خطا رو میده
      • کد رشته محل ، مجاز به انتخاب این کد رشته محل نمی باشد، شما مجاز به انتخاب کد رشته محل هایی با دوره دانشگاه فرهنگیان در گروه اصلی خود نمی باشید
      • الان من واقعا گیج و کلافه ام اگه می تونید لطفا کمکم کنید نمی ندونم مشکل از کجا ست من حتی کارت اعنباری فرهنگیان رو هم گرفتم نمی دونم مشکل از کجاست لطفا کمکم کنید ممنون

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو تاپیک قبلت توضیح دادم مجاز نشدی نمیتونی تو انتخاب رشته بزنیشون

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی۲ نمایش پست ها
      سلام دوستان من می خوام انتخاب رشته کنم ولی روزانه و فرهنگیان رو وقتی کد رشته اش رو میزنم این خطا رو میده
      • کد رشته محل ، مجاز به انتخاب این کد رشته محل نمی باشد، شما مجاز به انتخاب کد رشته محل هایی با دوره دانشگاه فرهنگیان در گروه اصلی خود نمی باشید
      • الان من واقعا گیج و کلافه ام اگه می تونید لطفا کمکم کنید نمی ندونم مشکل از کجا ست من حتی کارت اعنباری فرهنگیان رو هم گرفتم نمی دونم مشکل از کجاست لطفا کمکم کنید ممنون
      ترازت بالا 6500 عه؟
      اگه نباشه نمیتونی بزنی
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

یا کد رشته مربوط به استان دیگس
      ویرایش توسط RANGO : 24 مرداد 1401 در ساعت 21:49

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      علی داداش کجا فرار کردی من راجب فرهنگیان نمیدونم ولی همه اینا تو کارنامه کنکورت نوشته شده دیگه مجاز به چی هستی ببین رشته های روزانه با سابقه تحصیلیو مجازی یا پیام نور و آزاد و.. بزن زودتر تا آخر شب ۱۲ اینا فرصت داریا ازادو نمیتونی تو این فرم بزنی ولی پیام‌نور چرا

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره حدودای ۶۰ هزار

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatigue نمایش پست ها
      علی داداش کجا فرار کردی من راجب فرهنگیان نمیدونم ولی همه اینا تو کارنامه کنکورت نوشته شده دیگه مجاز به چی هستی ببین رشته های روزانه با سابقه تحصیلیو مجازی یا پیام نور و آزاد و.. بزن زودتر تا آخر شب ۱۲ اینا فرصت داریا ازادو نمیتونی تو این فرم بزنی ولی پیام‌نور چرا
      خیلی ممنون ازت آره تو اون تایپیک بهم گفتی این و زدم تا شاید بقیه بچه ها هم یه حرفی بزنن کارم من همیشه خدا همینه همش دقیقه نودیم فرهنگیان نمی دونم چرا برای من نمیشه شاید مشکلم تو ثبت نام کنکور باشه آخه برادرم ثبت نام کرد اونم نمی دونست به زور یه جوری حلش کرد

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatigue نمایش پست ها
      تو تاپیک قبلت توضیح دادم مجاز نشدی نمیتونی تو انتخاب رشته بزنیشون
      سلام
      یه سوال . دانشگاه آزاد دو تا رشته داره به اسم آموزش ابتدایی و تربیت معلم آموزش تجربی . شما اطلاعی دارید ؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام..دوستان ب من فقط شماره رسید داه شماره پرونده پیامک هفت رقمی پیامک نشده برام..درسته؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوستان منم ی سوال دارم
      با اجازه استارتر اینجا می پرسم
      هنوزم اون قانونه ک اگ قبول بشیم دو سال از کنکور محروم می شدیم هست؟
      اخه من فرهنگیانم زدم اگ قبولم بشم فک نکنم برم چون میخوام دوباره کنکور بدم
      ی جاییم شنیده بودم اگ دانشگاه ثبت نام نکنیم مشکلی نداره
      شما خبر دارین؟چجوریاس

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      دوستان منم ی سوال دارم
      با اجازه استارتر اینجا می پرسم
      هنوزم اون قانونه ک اگ قبول بشیم دو سال از کنکور محروم می شدیم هست؟
      اخه من فرهنگیانم زدم اگ قبولم بشم فک نکنم برم چون میخوام دوباره کنکور بدم
      ی جاییم شنیده بودم اگ دانشگاه ثبت نام نکنیم مشکلی نداره
      شما خبر دارین؟چجوریاس

سلام دقیق مطمئن نیستم
      ولی میگن مصاحبه نری انگار که نخواستی
      فرهنگیان باید مصاحبه بری و میره کدرشته های بعدی رو بررسی میکنه
      اخر شهریور که نتیجه نهایی بیاد مشخص میشه مثلا میزنه مردود دیگه محروم نمیشی

ولی تحقیق کن
      فرهنگیان هم تو گزینه هات باشه خوبه

تحقیق کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن