خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 57
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

Question بهترین اساتید درس های تخصصی برای کنکور ۱۴۰۲

سلام وقت بخیر
      من دوازدهم هستم و کنکوری ۱۴۰۲
      و تازه میخوام شروع کنم برای کنکور بخونم پایه رو ، مدرسه هم یک ماه کلاس گذاشته و زود تر دوازدهم رو شروع کرده در تابستون.
      متاسفانه من پایه درسی ضعیفی دارم در درس هاس تخصصی و اگه میشه لطفا در درس های تخصصی معلم های تاپ و خوبی که مفاهیم رو از صفر تا صد توضیح بدن .به طوری که یه نفر با دانش صفر رو خیلی عالی و اصولی بالا بکشن و سابقه قبولی و رضایت خوبی هم داشته باشن معرفی کنید.
      میدونم باید برم نمونه تدریس ببینن و هرکدوم رو پسندیدم برم ، ولی میخوام نظر شما رو هم بدونم.

از طرف دیگه انرژی بیان استاد و لحنش هم برام خیلی مهمه.
      ما خودمون تو مدرسه دبیر زیست داریم که بسیار با سواد هستن و نکات کنکوری و ... کتاب رو میگن ولی کلاسشون طوری هست که برای من آنقدر کسل کننده هست و واقعا سر کلاس شدیدا خوابم میگیره و هیچی از درس متوجه نمیشم. لحن بیان یکنواخت و آرامی دارن.
      برعکس سال یازدهم من از گاجینو فیلم های ریاضی رو نگاه میکردم که آریان حیدری درس میدادن و واقعا عاشق لحن و انرژی شون شدم. منی که ریاضی واسم خسته کننده بود ، میخکوب میشدم.و با علاقه تدریس رو گوش میکردم. البته خب کتاب رو درس میدادن و کنکوری نبود، فقط در حد کتاب
      و برای من که معلم ریاضی خوبی نداشتم در به انداختن مطالب و آموزش خیلی مفید بود.البته قصد ندارم با ایشون کلاس آنلاین برم بنا به دلایلی و چون خیلی تکنیکی درس میدن و این میتونه ریسک باشه برای من لطفا ایشون رو پیشنهاد ندین.و صادق باشید در پیشنهاد دادن استاد🙏
      در کل برای دروس تخصصیِ ریاضی ،شیمی،زیست،فیزیک
      کسی رو میخوام که تدریس مفهومی و جامع و کامل از صفر داشته. کسی که درس های تخصصی ضعیفی داره رو به درصد های بالا برسونه و خوب مفهوم و درس رو جا بندازه براش، بیان خوبی داشته باشه و هم تشریحی بگه و تست های خفن حل بکنه / تست هایی که حل میکنه و جزوش تطبیق زیاد با کنکور داشته باشه و به درد کنکور بخوره در کل.
      کسی که با اطمینان بشه برای درصد های خوب در کنکور به تدریسش اعتماد کرد در کنار تلاش خودمون.
      چون همونطور که بالا هم گفتم پایه خیلی ضعیفی دارم در درسای تخصصی.

خودم تعریف این استاد هارو شنیدم و خیییلی بینشون مرددم:

ریاضی: ملاک پور / عباسپور/ سروش مویینی/ معین کرمی/ سادات / مقدم نیا ؟؟

ملاک پور یکم لحنش خسته کننده و یکنواخت هست ولی حس میکنم میتونم باهاش پیش برم.غیر از ملاک پور ، چه دبیر ریاضی پیشنهاد میکنید از بین تمام دبیر های برتر کشور ،و مخصوصا دبیر هایی که خودم گفتم بالا ، برای کسی با ریاضی ضعیف دهم و یازدهم و دوازدهم و معلمی میخواد که از صفر درس بده ، کامل مفهوم رو جا بندازه و هم تشریحی و هم تستی خفن هم کار بکنه؟ و رتبه های خوب هم داشته باشه ، درصد رضایت بالا و امتحانش رو پس داده باشه

زیست: حنیف عظیمی یا محمد همدانی ؟؟

شیمی: بابایی، دکتر محمد مرادی یا آقاجانی ؟؟
      با لحن هر دو اوکیم ( مرادی و بابایی رو میگم ، آقاجانی رو نمونه تدریس ندیدم )
      ، ولی دنبال یکی میگردم که در سطح کسی که شیمی پایین و صفری داره درس بده ، (از پایه در واقع بگه)مفهومی و قشنگ توضیح بده و درس رو جا بندازه ، تست های جوندار و خفن هم حل کنه و در کل به درصد های بالا برسونه .
      رتبه های کنکور خوب و سابقه خوبی هم داشته باشه .

فیزیک: ذهبی ، یحیوی ، نوکنده؟؟؟
      ذهبی میگن تشریحی هست ولی یحیوی زیاد تشریحی نیست ، من تدریس هر دو رو دوست داشتم

میشه هرکدوم از اینا رو که میگید ، دلیل انتخابش رو هم بگید و اینکه چه برتری نسبت به بقیه دارن؟

ببخشید خیلی طولانی شد، خیییلی ممنون میشم اگه کمکم کنید 🙏🙏🙏❤️
      بی نهایت ممنون میشم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین من چند تارو بهت معرفی میکنم اگه دوست داشتی برو
      ریاضی: آریان حیدری و ملاک پور
      زیست : حنیف عظیمی فرهمندنیا
      فیزیک : معلم خوب نمی‌شناسم
      شیمی : بابایی که عالیه بعد مصلایی و مرادی فراهانی هم خوبه ولی اگه ضعیفی بابایی خوبه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      معین کرمی از صفر میگه اما خیلی کند درس میده و کلاس خشک ملاک پور بهتر ولی خب باید سطحت بالاتر باشه خودم شخصا بعد از تدریس ملاک پور بهتر تست حل کردم تا کرمی به نظرم هر دو ببین ولی کرمی با سرعت بالا ببین

برای زیست اگه صفری و وقتت زیاد اول دهم و یازدهم همدانی ببین بعد جامعه عظیمی

برای شیمی به نظرم مرادی برای سطح ضعیف بهتر
      ویرایش توسط ناتاشا : 25 مرداد 1401 در ساعت 01:45

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Arrow

برای زیست حنیف عظیمی و محمد همدانی هر دو دبیرای خوبی هستن
      حقیقتش من از کلاس همدانی خیلی نتیجه گرفتم
      از صفر مطلق شروع میکنه و تمام مباحث رو در مفهومی ترین حالت ممکن تدریس میکنه
      در نتیجه همدانی رو پیشنهاد میکنم اگر پا به پای کلاسش پیش برید و تلاش‌کنید قطعا نتیجه میگیرین

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سردرگم نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر
      من دوازدهم هستم و کنکوری ۱۴۰۲
      و تازه میخوام شروع کنم برای کنکور بخونم پایه رو ، مدرسه هم یک ماه کلاس گذاشته و زود تر دوازدهم رو شروع کرده در تابستون.
      متاسفانه من پایه درسی ضعیفی دارم در درس هاس تخصصی و اگه میشه لطفا در درس های تخصصی معلم های تاپ و خوبی که مفاهیم رو از صفر تا صد توضیح بدن .به طوری که یه نفر با دانش صفر رو خیلی عالی و اصولی بالا بکشن و سابقه قبولی و رضایت خوبی هم داشته باشن معرفی کنید.
      میدونم باید برم نمونه تدریس ببینن و هرکدوم رو پسندیدم برم ، ولی میخوام نظر شما رو هم بدونم.

از طرف دیگه انرژی بیان استاد و لحنش هم برام خیلی مهمه.
      ما خودمون تو مدرسه دبیر زیست داریم که بسیار با سواد هستن و نکات کنکوری و ... کتاب رو میگن ولی کلاسشون طوری هست که برای من آنقدر کسل کننده هست و واقعا سر کلاس شدیدا خوابم میگیره و هیچی از درس متوجه نمیشم. لحن بیان یکنواخت و آرامی دارن.
      برعکس سال یازدهم من از گاجینو فیلم های ریاضی رو نگاه میکردم که آریان حیدری درس میدادن و واقعا عاشق لحن و انرژی شون شدم. منی که ریاضی واسم خسته کننده بود ، میخکوب میشدم.و با علاقه تدریس رو گوش میکردم. البته خب کتاب رو درس میدادن و کنکوری نبود، فقط در حد کتاب
      و برای من که معلم ریاضی خوبی نداشتم در به انداختن مطالب و آموزش خیلی مفید بود.البته قصد ندارم با ایشون کلاس آنلاین برم بنا به دلایلی و چون خیلی تکنیکی درس میدن و این میتونه ریسک باشه برای من لطفا ایشون رو پیشنهاد ندین.و صادق باشید در پیشنهاد دادن استاد
      در کل برای دروس تخصصیِ ریاضی ،شیمی،زیست،فیزیک
      کسی رو میخوام که تدریس مفهومی و جامع و کامل از صفر داشته. کسی که درس های تخصصی ضعیفی داره رو به درصد های بالا برسونه و خوب مفهوم و درس رو جا بندازه براش، بیان خوبی داشته باشه و هم تشریحی بگه و تست های خفن حل بکنه / تست هایی که حل میکنه و جزوش تطبیق زیاد با کنکور داشته باشه و به درد کنکور بخوره در کل.
      کسی که با اطمینان بشه برای درصد های خوب در کنکور به تدریسش اعتماد کرد در کنار تلاش خودمون.
      چون همونطور که بالا هم گفتم پایه خیلی ضعیفی دارم در درسای تخصصی.

خودم تعریف این استاد هارو شنیدم و خیییلی بینشون مرددم:

ریاضی: ملاک پور / عباسپور/ سروش مویینی/ معین کرمی/ سادات / مقدم نیا ؟؟

ملاک پور یکم لحنش خسته کننده و یکنواخت هست ولی حس میکنم میتونم باهاش پیش برم.غیر از ملاک پور ، چه دبیر ریاضی پیشنهاد میکنید از بین تمام دبیر های برتر کشور ،و مخصوصا دبیر هایی که خودم گفتم بالا ، برای کسی با ریاضی ضعیف دهم و یازدهم و دوازدهم و معلمی میخواد که از صفر درس بده ، کامل مفهوم رو جا بندازه و هم تشریحی و هم تستی خفن هم کار بکنه؟ و رتبه های خوب هم داشته باشه ، درصد رضایت بالا و امتحانش رو پس داده باشه

زیست: حنیف عظیمی یا محمد همدانی ؟؟

شیمی: بابایی، دکتر محمد مرادی یا آقاجانی ؟؟
      با لحن هر دو اوکیم ( مرادی و بابایی رو میگم ، آقاجانی رو نمونه تدریس ندیدم )
      ، ولی دنبال یکی میگردم که در سطح کسی که شیمی پایین و صفری داره درس بده ، (از پایه در واقع بگه)مفهومی و قشنگ توضیح بده و درس رو جا بندازه ، تست های جوندار و خفن هم حل کنه و در کل به درصد های بالا برسونه .
      رتبه های کنکور خوب و سابقه خوبی هم داشته باشه .

فیزیک: ذهبی ، یحیوی ، نوکنده؟؟؟
      ذهبی میگن تشریحی هست ولی یحیوی زیاد تشریحی نیست ، من تدریس هر دو رو دوست داشتم

میشه هرکدوم از اینا رو که میگید ، دلیل انتخابش رو هم بگید و اینکه چه برتری نسبت به بقیه دارن؟

ببخشید خیلی طولانی شد، خیییلی ممنون میشم اگه کمکم کنید ❤️
      بی نهایت ممنون میشم
      بین ریاضی ملاک پور و کرمی کسی رو پیدا کردین؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من برا ۱۴۰۱ سالیانه ۴ تا تخصصی و یدونه عمومی ثبت نام کردم.ببین نظر منو میخای نهایتا ۲ تا ثبت نام کن.من دلیل قبول نشدنم کلاسام بودن.خودم هم کم کاری کردم البته.انقدر کلاساشون فشرده و طولانی میشه که خسته میشی و نمیرسی خودت بخونی.من با بهترین دبیرا کلاس داشتم.ریاضی آریان حیدری. شیمی بابایی زیست حنیف و فیزیک یحیوی. آریان بدرد کسی میخوره که ریاضیش تشریحی فول فول باشه به درد کسی که صفره نمیخوره.شیمی هم بنظر من کلاس نیاز نیست چون نه تکنیک خاصی داره نه چیزی انقدر باید تست بزنی تا خودت دستت روون شه.بنظر من فیزیک یحیوی یا هر دبیر دیگه ای و زیست ثبت نام کن ریاضیت هم خودت بخون بعد از عید نکته و تست آریان شرکت کن.من پشت کنکوری بودم وقتم هم بیشتر از دانش آموزا آزاد بود ولی تعدد کلاسا بازم اذیت میکرد.اینا تجربه های منه باز هم تصمیم آخر با خودته

7. Top | #7
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paria8080 نمایش پست ها
      بین ریاضی ملاک پور و کرمی کسی رو پیدا کردین؟؟
      نه هنوز به نتیجه ای نرسیدم.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KURAPIKA نمایش پست ها
      سلام من برا ۱۴۰۱ سالیانه ۴ تا تخصصی و یدونه عمومی ثبت نام کردم.ببین نظر منو میخای نهایتا ۲ تا ثبت نام کن.من دلیل قبول نشدنم کلاسام بودن.خودم هم کم کاری کردم البته.انقدر کلاساشون فشرده و طولانی میشه که خسته میشی و نمیرسی خودت بخونی.من با بهترین دبیرا کلاس داشتم.ریاضی آریان حیدری. شیمی بابایی زیست حنیف و فیزیک یحیوی. آریان بدرد کسی میخوره که ریاضیش تشریحی فول فول باشه به درد کسی که صفره نمیخوره.شیمی هم بنظر من کلاس نیاز نیست چون نه تکنیک خاصی داره نه چیزی انقدر باید تست بزنی تا خودت دستت روون شه.بنظر من فیزیک یحیوی یا هر دبیر دیگه ای و زیست ثبت نام کن ریاضیت هم خودت بخون بعد از عید نکته و تست آریان شرکت کن.من پشت کنکوری بودم وقتم هم بیشتر از دانش آموزا آزاد بود ولی تعدد کلاسا بازم اذیت میکرد.اینا تجربه های منه باز هم تصمیم آخر با خودته

سلام، حق با شماست. کلاس ها خیلی وقت گیر هستن و بیشتر زمان آدم صرف فیلم دیدن میشه.
      اما من با اینکه فرزانگانم، حس میکنم تدریس معلم ها رو خوب متوجه نمیشم در ریاضی و زیست و شیمی و ...
      حس میکنم اگه کلاس بگیرم و یه معلمی باشه که برام مفاهیم رو توضیح بده ، بهتر یادگیری انجام میشه
      البته به شدت نگران کمبود وقت در اثر فیلم دیدن هم هستم ...
      موندم چی کار کنم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

Question

@arvin80 @Akhansari
      من همان سیزدهم@
      @_Joseph_ @reza_is_here @reza2018 @Hadi.Z @artim @ArthurMorgan @Ali Darkness @farzaddd
      ارش پرهام@ @echo
      ویرایش توسط سردرگم : 26 مرداد 1401 در ساعت 11:03

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بر تو ای سردرگم . چرا اینقدر سر درگم؟

ببین الان دیگه همه دبیر ها خوبن بستگی داره خودت با کدوم یکی مچ بشی و از برنامه تدریس و روند کلاسش خوشت بیاد . شاید من دبیرهای یکه میگن رو خوشت بیاد شایدم نه . طبیعی هم هستش .
      ولی چند تا نکته
      1- کلاس به شدت وقت گیره
      2-کلاس انگیزه خوبی میده بهت برای درس خوندن ولی این انگیزهو حس دونستن مطالب کاذبه و باید خودت تست و تمرین زیادی حل کنی
      3-کلاس دبیر هایی رو ببین که با برنامه ات اوکی هستن و وسواس نداشته باش که صفری رو باید از صفر بگن و ..... شاید نکته و تست یک دبیر بهتر از کلاس سالیانه اش بتونه بهت کمک کنه . پس این توهم صفر بودن و مهدکودکی بودن رو از سرت بیرون کن و یکم با تلاش سعی کن تو به استاد برسی نه استاد به تو

برای ریاضی:
      خودت میگی که اریان حیدری رو دیدی دگه و خوشت اومده . همونو ادامه بده اگر خواستی
      من دبیر های ریاضی که دوست داشتم و دارم : مجید رفعتی و مهرداد عباسپور هستند

فیزیک:
      یحیوی و نوکنده رو ازشون خوشم اومده .

شیمی:
      آقاجانی و بابایی و اسماعیلی خوبن
      آقاجانی از صفر میگه و فقط هم تست کنکور حل میکنه / بابایی یکم پیش نیاز نیاز داره ولی خوب تدریس میکنه و سوالای خفنی حل میکنه / اسماعیلی هم معلم خوبیه اگر بتونی باهاش ارتباط بگیری فقط فرمول و نکته زیاد میگه

زیست :
      حنیف عظیمی: بسیار مفهومی و فنی تدریس میکنه و سواد خوبی داره و انصافا دبیر خوبیه فقط یکم چرت و پرت و روپوش سفیدی و ..... زیاد میگه که البته برای انگیزه کاذب هم شده باشه شاید خوشت بیاد از کلاسش .
      همدانی: تدریسش مفهومی و خاص هستش به خصوص اگر صفر باشی خوب میفهمی باهاش . سواد خوبی داره . کلاسش تقریبا کم حاشیه است
      فرهمندنیا : مفهومخی و تاکتیکی و سطح بالا تدریس میکنه ولی خیلی خوبه کلاسش . اگر زیستت یکم خوب هستش و کلیات رو میدونی حتما برو کلاس فرهمندنیا . کلاسشم تقریبا بی حاشیه است
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها

ببین الان دیگه همه دبیر ها خوبن بستگی داره خودت با کدوم یکی مچ بشی و از برنامه تدریس و روند کلاسش خوشت بیاد . شاید من دبیرهای یکه میگن رو خوشت بیاد شایدم نه . طبیعی هم هستش .
      ولی چند تا نکته
      1- کلاس به شدت وقت گیره
      2-کلاس انگیزه خوبی میده بهت برای درس خوندن ولی این انگیزهو حس دونستن مطالب کاذبه و باید خودت تست و تمرین زیادی حل کنی
      3-کلاس دبیر هایی رو ببین که با برنامه ات اوکی هستن و وسواس نداشته باش که صفری رو باید از صفر بگن و ..... شاید نکته و تست یک دبیر بهتر از کلاس سالیانه اش بتونه بهت کمک کنه . پس این توهم صفر بودن و مهدکودکی بودن رو از سرت بیرون کن و یکم با تلاش سعی کن تو به استاد برسی نه استاد به تو

برای ریاضی:

فیزیک:

شیمی:
      آقاجانی از صفر میگه و فقط هم تست کنکور حل میکنه / بابایی یکم پیش نیاز نیاز داره ولی خوب تدریس میکنه و سوالای خفنی حل میکنه / اسماعیلی هم معلم خوبیه اگر بتونی باهاش ارتباط بگیری فقط فرمول و نکته زیاد میگه

زیست :
      حنیف عظیمی: بسیار مفهومی و فنی تدریس میکنه و سواد خوبی داره و انصافا دبیر خوبیه فقط یکم چرت و پرت و روپوش سفیدی و ..... زیاد میگه که البته برای انگیزه کاذب هم شده باشه شاید خوشت بیاد از کلاسش .
      همدانی: تدریسش مفهومی و خاص هستش به خصوص اگر صفر باشی خوب میفهمی باهاش . سواد خوبی داره . کلاسش تقریبا کم حاشیه است
      فرهمندنیا : مفهومخی و تاکتیکی و سطح بالا تدریس میکنه ولی خیلی خوبه کلاسش . اگر زیستت یکم خوب هستش و کلیات رو میدونی حتما برو کلاس فرهمندنیا . کلاسشم تقریبا بی حاشیه است

حقیقتا استاد عباسپور بهترینن به شخصه ارادت به نهایتی به ایشان دارم
      از ریاضی متنفرم بودم ایشون واقعا اون روی خوب ریاضی رو نشون دادن
      به من
      Call me Meta

12. Top | #12
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Metanoia نمایش پست ها
      حقیقتا استاد عباسپور بهترینن به شخصه ارادت به نهایتی به ایشان دارم
      از ریاضی متنفرم بودم ایشون واقعا اون روی خوب ریاضی رو نشون دادن
      به من
      عباسپور میگن باید یه پیش زمینه ای داشته باشی از ریاضی تا بفهمی چی میگه
      درسته این؟ برای سطح ضعیف خوب هست؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها

ولی چند تا نکته
      1- کلاس به شدت وقت گیره

برای ریاضی:

فیزیک:

شیمی:

زیست :
      سلام
      کنکور کلا سردرگمم کرده تو همه چی ...
      شما با ملاک پور یا کرمی کار نکردید؟
      اریان رو نمیخوام باهاش کلاس برم ، چون تکنیک میگه و میتونه ریسکی باشه

شیمی مرادی رو نمیدونید چطوریه؟ نظری دارید راجب بهش؟
      راستش من اصلا تدریس معلم شیمی مدرسمون رو متوجه نمیشم ، بنابراین به یه معلم نیاز دارم که کامل برای سطح صفر و ضعیف درس بده و کسی که چیزی بلد نیست کامل یاد بگیره و براش مفهوم رو جا بندازه
      شما گفتید برای بابایی باید یه پیش نیاز از شیمی داشته باشیم ، یعنی به نظرتون برای من که سطح شیمی پایینی دارم و حتی بعضی مباحث رو میخوام برای" اولین بار " با کلاس آنلاین و این معلم یاد بگیرم( چون استاد شیمی مدرسه خودم خوب نیست) ، بابایی میتونه برای من مناسب باشه با توجه به ضعیف بودنم یا نه؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای شیمی که بنظرم مبتکران سه پایه کافی باشه.درسنامش کامله و خب اگه ارتباط بگیری باهاش برات کافیه.باقی درس ها هم پی دی اف چند تا کتاب رو دانلود کن ببین با کدوم بیشتر ارتباط میگیری.اگه توی ۲ درس خودخوان بشی و ۲ تا دیگه رو اگه لازمه کلاس بری خیلی عالی میشه.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

بله فکر میکنم چون خودم کلاس های ایشون رو شرکت میکنم دبیر خوبی در ریاضی داشتم در مدرسه، آموزشم کامله تقریبا و بیشتر برای آشنایی با تیپ تست های مختلف کلاسشون رو شرکت میکنم و کاملا کمک کنندست به شخصه
      فرموده بودید که از تدریس آقای حیدری خوشتون اومده از همون استفاده کنید اما خواهشا دربارش یکم با احتیاط عمل کنید و خیلی جدب روش هایی که استاد حیدری استفاده میکنن نشید و سعی کنید خیلی تست بزنید چون ماهیت درسی مثل ریاضی تست خیلی زیاده و راه حل فراری هم نداره
      و اگر دبیری رو انتخاب کردید با همون کامل پیش برید
      Call me Meta

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن