خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 57
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmahdi82 نمایش پست ها
      سلام. خوبین؟

شرمنده بابت تاخیر در پاسخگویی.

خدمتتون عرض کنم که من کلاسی رو از ابتدای سال شرکت نکردم. فقط دو تا نکته و تست آرش آلاء در دروس شیمی و زیست رو خریداری کردم. ولی طول سال، "فقط برای مباحثی که اشکال داشتم و از روی کتاب نمیفهمیدم"، از محتوای رایگان آلاء، در همون بخش به خصوص استفاده میکردم. خیلی روی انتخاب دبیر و منبع دو دل نباشین، اکثریت قریب به اتفاق دبیرا خوبن و محتوایی که ارائه میدن یکسان؛ فقط باید ببینین با کدوم بیشتر ارتباط برقرار میکنین.

هر چند من هنوز معتقدم که نیاز نیست همه ویدئوها رو ببینین و فقط بخش‌هایی که اشکال دارید و هیچ‌جوره از روی کتاب متوجه نمیشین رو فیلم ببینین.

هیچی به اندازه "تست زدن از یه مطلب خاص"، نمیتونه توش ایجاد تسلط کنه.

اگه باز سوالی بود درخدمتم. شرمنده اگه ناکامل یا ناکافی بوده.
      نظر قشنگی دادی،مثلا من مبحث فشار همه رو بلد بودم تو قسمت لوله های یو شکل مشکل داشتم،خب چه کاری بود نشستم کل اون فصلو فیلم دیدم،باید همون قسمتو میدیدم بهتر بود،در کل فیزیک یحیوی واقعا بهتر ه،یه چیزی بین قضاتی و ذهبی هست که کاملا نیازهای درس فیزیکو برطرف میکنه،یا دبیری مثل ملاکپور درسته به مذاق خیلیا خوش نمیاد ولی واقعا همه چیو مفهمومی میگه،ببین کنکور های آینده قطعا شدیدا مفهومی خواهد شد،این به معنی سخت شدن نیست بلکه به معنی حذف تکنیکای تست زنیه،مثلا دبیری مثل آریان حیدری فکر نکن کار فوق العاده ای میکنه ایشون اتفاقا معلم با سواد و مسلطیه که یه سری روش های خوبو آورده ولی تدریسش تو نظام قدیم کاربرد بیشتری داشت میدونی چرا؟چون سوالات نظام قدیم تو اکثر مواقع نظم تکرار شونده ای داشت یعنی شما میتونستی حدس بزنی سوال مثلا ۲۱ چیه،سوال آخر چیه،سوال مثلا ۳۰ احتماله،ولی تو کنکورای جدید درسته کتاب درسی کم حجم تر شده اما هیچ الگوریتم منظمی نداره،نتیجه این میشه که دست طراح خیلی بازه تا سوالای مفهومی تر (از دید دانش آموز نظام جدید بده)چون کتابها تازه تالیف هستن و اونقدری ازشون سوال طرح نشده که به اون نظم نظام قدیم برسن نتیجه معلومه چی میشه،هم کتابا عوض شده هم نوع کنکور پس دانش آموزی موفق تره که در وهله اول امتحان تشریحیو خوب خونده باشه و در ادامه بتونه با همون مفهموم تست کنکور هم بزنه،الان هرسوال تستی شده یه سوال پر و پیمون تشریحی_مفهومی که جواب سوال جلوی چشماته،ما تو بحث کنکور چند طیف دانش آموز داریم ؛طیفی که از پایه‌ مفهومی خونده اومده بالا و انقدر مسلطه که خودش تکنیک یاد گرفته،یه طیفی هم هستن که اتفاقا خیلی زیادن دنبال دبیرایی هستن که براشون راه میانبر و تکنیک یاد بده اینا تو یه سال میخوان تکنیک های مختلفو یاد بگیرن اما باگ داستان اینه شاید مثلا قضاتی یا حیدری خوب تکنیک بگن اما پیاده سازی این تکنیکا اتفاقا نیاز به تسلط فراوون داره که اونم نیاز به تست زدنِ زیاد داره که باید بدونی اگر کسی تشریحی هم خونده باشه با تست زیاد دقیقا همون راهو میره،پس بهتره که اولا خودخوان درس خوندو اگرواقعا تو درسی نمیتونی خودت درس بخونی یه دبیری رو انتخاب کنی که بهت مفاهیم و راه حل های ریشه ای رو بگه و وظیفه تو اینه که اینارو ببینی و بی نهایت تست بزنی مطمئنا تکنیک هم نصیبت خواهد شد چون تو تا درصد ۸۰ تمام تیپهای تستی رو دیدی ،۲۰ درصد تستها حدودا دیگه به هوش و نوع آوری بستگی داره،یعنی تو سوال رو دیدی یاقبلا مشابهشو خیلی دیدی و روتین وار سریع راه حل میاد تو ذهنت و یا انقدر تیپ تست کم زدی و فقط درسنامه و فیلم دیدی که سوال رو میبینی یا صفحه درسنامه یا چهره دبیرمیاد تو ذهنت،راز موفقیت تو کنکور فقط یک چیزه،آموزش مناسب به هرطریقی که برات کارساز باشه،حل تست آموزشی فراوون،حل تست سنجشی و آزمونای آزمایشی و در نهایت حل آزمونهای جامع به تعداد خیلی زیاده،پس زیاد درگیر منبع نباش درگیر کیفیت مطالعه باش،مثلا من بخوام فیزیک بخونم به نظرم استاد ذهبی واقعا تمام مشخصاتی که گفتمو داره ولی کتاب آموزش شگفت انگیز فزیک شهریاری یا میکرو نقره ای واقعا همون کارو با زمان کمتری برام انجام میده،اما وقتی جایی خیلی گیر کردی مثل مثلا مدارها یا دینامیک خب اینجا باید یکی به دادت برسهاینجاست که نقش دبیر واضح میشه همین‌.
      قرار نیست برای تمام درسا بشینی فیلم ببینی،این کار از اساس ایراد داره،من یادمه بچه ها حتی برای دین و زندگی هم دبیر میدیدن و نکته جالبتر آدمی مثل یوسفیان تو درس دینی چقدر خزعبلات به خیل عظیمی از کنکوریا فروخت،متاسفانه بچه های قشر متوسط از نظر درسی اتفاقا دنبال دبیری هستن که دقیقا بیاد باهاشون این کارو کنه،یه سری خزعبل به عنوان تکنیکهای خفن بگه بچه ها هم مغزشون دوپامین ترشح کنه و واقعا . خ ر کیف شن،نه عزیزم این دبیرا من بهشون میگم دبیر تجاری،دنبال اینا به هیچ وجه نرید،حالاپیشنهاد من برای دبیرای مفهو
      می_کنکوری کیان؟اینان:
      فیزیک ذهبی_یحیوی_میرحسینی که با توجه به دیدن تقریبا اکثر ذبیرای مطرح،میگم یحیوی ببین اصلا شک نکن
      ریاضی: عباسپور،ملاکپور،معین کرمی،مقدم نیا،مویینی،خودم ملاک پور رو بهت پیشنهاد میکنم باهاشعالی پیش بری قطعا درصد خوبی میگیری،عباسپور هم خوبه ولی خیلی از صفر نمیگه و چون حسابان رشته ریاضی رو میاره با تجربی درس میده خیلی آش شور میشه،معین کرمی هم همون حیدریه آپدیت شده است،
      زیست :به نظرم دبیر نمیخواد ولی بین حنیف و فرهمند نیا ،فرهمند یه کوچولو بهتره نه اونقدری که فکر کنی خفن تره،من پارسال حنیف دیدم راضی بودم،امسال فرهمند میبینم راضی ام
      شیمی هم :بابایی،آقاجانی،فراهانی،م ادی،اسماعیلی،بازرگان اینا رو دیدم چند جلسه ،مرادی کنکوری تره،منظمه،کاربردیتره ،باهاش میای بالا،واقعا خوبه،آقاجانی متوسط رو به پایین،فراهانی بین مرادی و آقاجانیه،اسمعیلی شبیه مرادیه،
      بابایی واقعا عالیه ولی کار خاصی نمیکنه همون که گفتم ،تشریحی عالی میگه جوری که مطلب کاملا برات جا بیفته ،جزوه مسائل خوبی داره اما تو حفضیات ضعیفه،
      بهترین دبیر شیمی که از بابایی هم بالاتره مهندس بهمن بازرگانه،واقعا همه چی تمومه،منتها خیلی کلاساش زیاده و به نظر من شیمی مبتکران بخونید در کنارش موج آزمون ،کنکور میترکونید،در مورد زیست یه نکته هم بگم کتاب درسی ،کتاب درسی،کتاب درسی،جزوات حنیف،جزوات حنیف،با کتاب سال به سال خیلی سبز فوق العادست،اگر سال به سال زیاده،پینوکیو و ایکیو رو باهم بزن،تستای فرد مثلا پینوکیو و تستای مثلا زوج آیکیو ،این کار باعث میشه دست طراحو نخونی وتستای متنوع ببینی،در مورد کتاب فیزیک به نظرم منبع اول خیلی سبز پایه و دوازدهم و منبع دوم نشرالگو اینم زوج و فرد کن
      درمورد ریاضی کتاب مهروماه و ایکیو جامع اینارم زوج مهروماه و فرد ایکیورو بزتید،به نظر من با همین کارایی که گفتم و گوش بدی قطعا از امروز شروع میکنی و دیگه دنبال منبع نمیگردی.
      ببخشید طولانی شدو غلط املایی داشت چون از شیفت بیمارستان اومدم خوابالو بودم‌‌.این پستو خوشتون اومد به سردرگمهای دیگه پخش کنید.باتشکر

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      نظر قشنگی دادی،مثلا من مبحث فشار همه رو بلد بودم تو قسمت لوله های یو شکل مشکل داشتم،خب چه کاری بود نشستم کل اون فصلو فیلم دیدم،باید همون قسمتو میدیدم بهتر بود،در کل فیزیک یحیوی واقعا بهتر ه،یه چیزی بین قضاتی و ذهبی هست که کاملا نیازهای درس فیزیکو برطرف میکنه،یا دبیری مثل ملاکپور درسته به مذاق خیلیا خوش نمیاد ولی واقعا همه چیو مفهمومی میگه،ببین کنکور های آینده قطعا شدیدا مفهومی خواهد شد،این به معنی سخت شدن نیست بلکه به معنی حذف تکنیکای تست زنیه،مثلا دبیری مثل آریان حیدری فکر نکن کار فوق العاده ای میکنه ایشون اتفاقا معلم با سواد و مسلطیه که یه سری روش های خوبو آورده ولی تدریسش تو نظام قدیم کاربرد بیشتری داشت میدونی چرا؟چون سوالات نظام قدیم تو اکثر مواقع نظم تکرار شونده ای داشت یعنی شما میتونستی حدس بزنی سوال مثلا ۲۱ چیه،سوال آخر چیه،سوال مثلا ۳۰ احتماله،ولی تو کنکورای جدید درسته کتاب درسی کم حجم تر شده اما هیچ الگوریتم منظمی نداره،نتیجه این میشه که دست طراح خیلی بازه تا سوالای مفهومی تر (از دید دانش آموز نظام جدید بده)چون کتابها تازه تالیف هستن و اونقدری ازشون سوال طرح نشده که به اون نظم نظام قدیم برسن نتیجه معلومه چی میشه،هم کتابا عوض شده هم نوع کنکور پس دانش آموزی موفق تره که در وهله اول امتحان تشریحیو خوب خونده باشه و در ادامه بتونه با همون مفهموم تست کنکور هم بزنه،الان هرسوال تستی شده یه سوال پر و پیمون تشریحی_مفهومی که جواب سوال جلوی چشماته،ما تو بحث کنکور چند طیف دانش آموز داریم ؛طیفی که از پایه‌ مفهومی خونده اومده بالا و انقدر مسلطه که خودش تکنیک یاد گرفته،یه طیفی هم هستن که اتفاقا خیلی زیادن دنبال دبیرایی هستن که براشون راه میانبر و تکنیک یاد بده اینا تو یه سال میخوان تکنیک های مختلفو یاد بگیرن اما باگ داستان اینه شاید مثلا قضاتی یا حیدری خوب تکنیک بگن اما پیاده سازی این تکنیکا اتفاقا نیاز به تسلط فراوون داره که اونم نیاز به تست زدنِ زیاد داره که باید بدونی اگر کسی تشریحی هم خونده باشه با تست زیاد دقیقا همون راهو میره،پس بهتره که اولا خودخوان درس خوندو اگرواقعا تو درسی نمیتونی خودت درس بخونی یه دبیری رو انتخاب کنی که بهت مفاهیم و راه حل های ریشه ای رو بگه و وظیفه تو اینه که اینارو ببینی و بی نهایت تست بزنی مطمئنا تکنیک هم نصیبت خواهد شد چون تو تا درصد ۸۰ تمام تیپهای تستی رو دیدی ،۲۰ درصد تستها حدودا دیگه به هوش و نوع آوری بستگی داره،یعنی تو سوال رو دیدی یاقبلا مشابهشو خیلی دیدی و روتین وار سریع راه حل میاد تو ذهنت و یا انقدر تیپ تست کم زدی و فقط درسنامه و فیلم دیدی که سوال رو میبینی یا صفحه درسنامه یا چهره دبیرمیاد تو ذهنت،راز موفقیت تو کنکور فقط یک چیزه،آموزش مناسب به هرطریقی که برات کارساز باشه،حل تست آموزشی فراوون،حل تست سنجشی و آزمونای آزمایشی و در نهایت حل آزمونهای جامع به تعداد خیلی زیاده،پس زیاد درگیر منبع نباش درگیر کیفیت مطالعه باش،مثلا من بخوام فیزیک بخونم به نظرم استاد ذهبی واقعا تمام مشخصاتی که گفتمو داره ولی کتاب آموزش شگفت انگیز فزیک شهریاری یا میکرو نقره ای واقعا همون کارو با زمان کمتری برام انجام میده،اما وقتی جایی خیلی گیر کردی مثل مثلا مدارها یا دینامیک خب اینجا باید یکی به دادت برسهاینجاست که نقش دبیر واضح میشه همین‌.
      قرار نیست برای تمام درسا بشینی فیلم ببینی،این کار از اساس ایراد داره،من یادمه بچه ها حتی برای دین و زندگی هم دبیر میدیدن و نکته جالبتر آدمی مثل یوسفیان تو درس دینی چقدر خزعبلات به خیل عظیمی از کنکوریا فروخت،متاسفانه بچه های قشر متوسط از نظر درسی اتفاقا دنبال دبیری هستن که دقیقا بیاد باهاشون این کارو کنه،یه سری خزعبل به عنوان تکنیکهای خفن بگه بچه ها هم مغزشون دوپامین ترشح کنه و واقعا . خ ر کیف شن،نه عزیزم این دبیرا من بهشون میگم دبیر تجاری،دنبال اینا به هیچ وجه نرید،حالاپیشنهاد من برای دبیرای مفهو
      می_کنکوری کیان؟اینان:
      فیزیک ذهبی_یحیوی_میرحسینی که با توجه به دیدن تقریبا اکثر ذبیرای مطرح،میگم یحیوی ببین اصلا شک نکن
      ریاضی: عباسپور،ملاکپور،معین کرمی،مقدم نیا،مویینی،خودم ملاک پور رو بهت پیشنهاد میکنم باهاشعالی پیش بری قطعا درصد خوبی میگیری،عباسپور هم خوبه ولی خیلی از صفر نمیگه و چون حسابان رشته ریاضی رو میاره با تجربی درس میده خیلی آش شور میشه،معین کرمی هم همون حیدریه آپدیت شده است،
      زیست :به نظرم دبیر نمیخواد ولی بین حنیف و فرهمند نیا ،فرهمند یه کوچولو بهتره نه اونقدری که فکر کنی خفن تره،من پارسال حنیف دیدم راضی بودم،امسال فرهمند میبینم راضی ام
      شیمی هم :بابایی،آقاجانی،فراهانی،م ادی،اسماعیلی،بازرگان اینا رو دیدم چند جلسه ،مرادی کنکوری تره،منظمه،کاربردیتره ،باهاش میای بالا،واقعا خوبه،آقاجانی متوسط رو به پایین،فراهانی بین مرادی و آقاجانیه،اسمعیلی شبیه مرادیه،
      بابایی واقعا عالیه ولی کار خاصی نمیکنه همون که گفتم ،تشریحی عالی میگه جوری که مطلب کاملا برات جا بیفته ،جزوه مسائل خوبی داره اما تو حفضیات ضعیفه،
      بهترین دبیر شیمی که از بابایی هم بالاتره مهندس بهمن بازرگانه،واقعا همه چی تمومه،منتها خیلی کلاساش زیاده و به نظر من شیمی مبتکران بخونید در کنارش موج آزمون ،کنکور میترکونید،در مورد زیست یه نکته هم بگم کتاب درسی ،کتاب درسی،کتاب درسی،جزوات حنیف،جزوات حنیف،با کتاب سال به سال خیلی سبز فوق العادست،اگر سال به سال زیاده،پینوکیو و ایکیو رو باهم بزن،تستای فرد مثلا پینوکیو و تستای مثلا زوج آیکیو ،این کار باعث میشه دست طراحو نخونی وتستای متنوع ببینی،در مورد کتاب فیزیک به نظرم منبع اول خیلی سبز پایه و دوازدهم و منبع دوم نشرالگو اینم زوج و فرد کن
      درمورد ریاضی کتاب مهروماه و ایکیو جامع اینارم زوج مهروماه و فرد ایکیورو بزتید،به نظر من با همین کارایی که گفتم و گوش بدی قطعا از امروز شروع میکنی و دیگه دنبال منبع نمیگردی.
      ببخشید طولانی شدو غلط املایی داشت چون از شیفت بیمارستان اومدم خوابالو بودم‌‌.این پستو خوشتون اومد به سردرگمهای دیگه پخش کنید.باتشکر
      فیزیک یحیوی کلا چند جلسه هست؟
      سالیانه بهتره یا نکته و تست ؟
      میشه بدون درسنامه خوندن رفت سراغ تست؟

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سردرگم نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر
      من دوازدهم هستم و کنکوری ۱۴۰۲
      و تازه میخوام شروع کنم برای کنکور بخونم پایه رو ، مدرسه هم یک ماه کلاس گذاشته و زود تر دوازدهم رو شروع کرده در تابستون.
      متاسفانه من پایه درسی ضعیفی دارم در درس هاس تخصصی و اگه میشه لطفا در درس های تخصصی معلم های تاپ و خوبی که مفاهیم رو از صفر تا صد توضیح بدن .به طوری که یه نفر با دانش صفر رو خیلی عالی و اصولی بالا بکشن و سابقه قبولی و رضایت خوبی هم داشته باشن معرفی کنید.
      میدونم باید برم نمونه تدریس ببینن و هرکدوم رو پسندیدم برم ، ولی میخوام نظر شما رو هم بدونم.

از طرف دیگه انرژی بیان استاد و لحنش هم برام خیلی مهمه.
      ما خودمون تو مدرسه دبیر زیست داریم که بسیار با سواد هستن و نکات کنکوری و ... کتاب رو میگن ولی کلاسشون طوری هست که برای من آنقدر کسل کننده هست و واقعا سر کلاس شدیدا خوابم میگیره و هیچی از درس متوجه نمیشم. لحن بیان یکنواخت و آرامی دارن.
      برعکس سال یازدهم من از گاجینو فیلم های ریاضی رو نگاه میکردم که آریان حیدری درس میدادن و واقعا عاشق لحن و انرژی شون شدم. منی که ریاضی واسم خسته کننده بود ، میخکوب میشدم.و با علاقه تدریس رو گوش میکردم. البته خب کتاب رو درس میدادن و کنکوری نبود، فقط در حد کتاب
      و برای من که معلم ریاضی خوبی نداشتم در به انداختن مطالب و آموزش خیلی مفید بود.البته قصد ندارم با ایشون کلاس آنلاین برم بنا به دلایلی و چون خیلی تکنیکی درس میدن و این میتونه ریسک باشه برای من لطفا ایشون رو پیشنهاد ندین.و صادق باشید در پیشنهاد دادن استاد🙏
      در کل برای دروس تخصصیِ ریاضی ،شیمی،زیست،فیزیک
      کسی رو میخوام که تدریس مفهومی و جامع و کامل از صفر داشته. کسی که درس های تخصصی ضعیفی داره رو به درصد های بالا برسونه و خوب مفهوم و درس رو جا بندازه براش، بیان خوبی داشته باشه و هم تشریحی بگه و تست های خفن حل بکنه / تست هایی که حل میکنه و جزوش تطبیق زیاد با کنکور داشته باشه و به درد کنکور بخوره در کل.
      کسی که با اطمینان بشه برای درصد های خوب در کنکور به تدریسش اعتماد کرد در کنار تلاش خودمون.
      چون همونطور که بالا هم گفتم پایه خیلی ضعیفی دارم در درسای تخصصی.

خودم تعریف این استاد هارو شنیدم و خیییلی بینشون مرددم:

ریاضی: ملاک پور / عباسپور/ سروش مویینی/ معین کرمی/ سادات / مقدم نیا ؟؟

ملاک پور یکم لحنش خسته کننده و یکنواخت هست ولی حس میکنم میتونم باهاش پیش برم.غیر از ملاک پور ، چه دبیر ریاضی پیشنهاد میکنید از بین تمام دبیر های برتر کشور ،و مخصوصا دبیر هایی که خودم گفتم بالا ، برای کسی با ریاضی ضعیف دهم و یازدهم و دوازدهم و معلمی میخواد که از صفر درس بده ، کامل مفهوم رو جا بندازه و هم تشریحی و هم تستی خفن هم کار بکنه؟ و رتبه های خوب هم داشته باشه ، درصد رضایت بالا و امتحانش رو پس داده باشه

زیست: حنیف عظیمی یا محمد همدانی ؟؟

شیمی: بابایی، دکتر محمد مرادی یا آقاجانی ؟؟
      با لحن هر دو اوکیم ( مرادی و بابایی رو میگم ، آقاجانی رو نمونه تدریس ندیدم )
      ، ولی دنبال یکی میگردم که در سطح کسی که شیمی پایین و صفری داره درس بده ، (از پایه در واقع بگه)مفهومی و قشنگ توضیح بده و درس رو جا بندازه ، تست های جوندار و خفن هم حل کنه و در کل به درصد های بالا برسونه .
      رتبه های کنکور خوب و سابقه خوبی هم داشته باشه .

فیزیک: ذهبی ، یحیوی ، نوکنده؟؟؟
      ذهبی میگن تشریحی هست ولی یحیوی زیاد تشریحی نیست ، من تدریس هر دو رو دوست داشتم

میشه هرکدوم از اینا رو که میگید ، دلیل انتخابش رو هم بگید و اینکه چه برتری نسبت به بقیه دارن؟

ببخشید خیلی طولانی شد، خیییلی ممنون میشم اگه کمکم کنید 🙏🙏🙏❤️
      بی نهایت ممنون میشم
      سلام
      وقت شما هم بخیر 🌸🌸
      من فقط زیست و فیزیک فیلم دیدم
      زیست تدریس جلال موقاری از سایت الا دیدم
      فیزیک هم نکته و تست کامران شرکت کردم
      از هردو راضی بودم

4. Top | #34
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmahdi82 نمایش پست ها
      سلام. خوبین؟

شرمنده بابت تاخیر در پاسخگویی.

خدمتتون عرض کنم که من کلاسی رو از ابتدای سال شرکت نکردم. فقط دو تا نکته و تست آرش آلاء در دروس شیمی و زیست رو خریداری کردم. ولی طول سال، "فقط برای مباحثی که اشکال داشتم و از روی کتاب نمیفهمیدم"، از محتوای رایگان آلاء، در همون بخش به خصوص استفاده میکردم. خیلی روی انتخاب دبیر و منبع دو دل نباشین، اکثریت قریب به اتفاق دبیرا خوبن و محتوایی که ارائه میدن یکسان؛ فقط باید ببینین با کدوم بیشتر ارتباط برقرار میکنین.

هر چند من هنوز معتقدم که نیاز نیست همه ویدئوها رو ببینین و فقط بخش‌هایی که اشکال دارید و هیچ‌جوره از روی کتاب متوجه نمیشین رو فیلم ببینین.

هیچی به اندازه "تست زدن از یه مطلب خاص"، نمیتونه توش ایجاد تسلط کنه.

اگه باز سوالی بود درخدمتم. شرمنده اگه ناکامل یا ناکافی بوده.
      خواهش میکنم ، ممنونم از راهنماییتون.

5. Top | #35
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      می_کنکوری کیان؟اینان:

واقعا ممنونم ، خییلی کامل راهنمایی کردید ���������������� �

فقط اینکه این دبیرایی که گفتید برای فیزیک یحیوی و ملاک پور و ... شما سالانه هاش رو دیدید دیگه ؟
      چون من قصد شرکت در سالانه رو دارم

و اینکه صفحه قبل گفته بودید:
      ((شیمی هم درسنامه مبتکران بخون کافیه ،بابایی هم عالیه،مرادی خوب درس میده منظمه،تکنیکی تر درس میده ،بابایی بهتره،همینا قطعا عالین ،اگر شک کنی وقتت تلف میشه))

با توجه به این نظر نقل قول شده و بالایی که نوشتم ، برای شیمی به نظرتون بابایی بهتره برای من یا مرادی؟
      بابایی از چه لحاظ میگید کار خاصی نمیکنه؟

من راستش خودم نمونه تدریس هر دو رو دیدم با بیانشون اوکی بودم
      بابایی مسائل رو کار میکنه و حفظیات کتاب و تحلیل متن کار نمیشه تا اونجایی که من فهمیدم ، ولی مرادی خیلی با متن کتاب و حفظیات کار میکنه.
      مرادی در کنار متن کتاب و حفظیات ، مفاهیم و مسائل رو مثل بابایی خوب تشریحی میگه و جا میندازه؟ سوال های خفن حل میکنه؟

باز گان هم تعریفشو شنیدم ، فقط اینکه میگید حجم زیادی داره یکم نگرانم میکنه ، چون برای تمرین هم باید وقت داشته باشم.
      کلاسش مثل مبتکرانه ؟ یعنی کسی کتابش رو بخونه دیگه نیازی به کلاسش داره؟
      در کل بابایی یا مرادی یا بازرگان؟
      کدومشون برای کنکور مناسبه تره و قطعا نتیجه بخش تر از همه لحاظ؟

برای فیزیک هم من با توجه به پیشنهادات ، یحیوی ثبت نام کردم
      دو جلسه دیدم ولی حس میکنم خیلی آروم و کنده ، یعنی انگار انرژی تدریس نداره و آدم خوابش میگیره و یه جورایی حوصله سربره
      در مقابل کلاس ذهبی به نظرم انرژی و سرعت بیشتری داشت
      همین یکم مرددم کرد و یکم پشیمون شدم. نمیدونم با همین یحیوی ادامه بدم و برم جلو ، ارزش داره با وجود این ؟
      یا عوض کنم ذهبی بگیرم؟...‍♂️
      اگه واقعا ارزش داشته باشه و نسبت به ذهبی بهتر باشه ، با همین ادامه میدم ...

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واقعا ممنونم ، خییلی کامل راهنمایی کردید ���������������� �

فقط اینکه این دبیرایی که گفتید برای فیزیک یحیوی و ملاک پور و ... شما سالانه هاش رو دیدید دیگه ؟
      چون من قصد شرکت در سالانه رو دارم

و اینکه صفحه قبل گفته بودید:
      ((شیمی هم درسنامه مبتکران بخون کافیه ،بابایی هم عالیه،مرادی خوب درس میده منظمه،تکنیکی تر درس میده ،بابایی بهتره،همینا قطعا عالین ،اگر شک کنی وقتت تلف میشه))

با توجه به این نظر نقل قول شده و بالایی که نوشتم ، برای شیمی به نظرتون بابایی بهتره برای من یا مرادی؟
      بابایی از چه لحاظ میگید کار خاصی نمیکنه؟

من راستش خودم نمونه تدریس هر دو رو دیدم با بیانشون اوکی بودم
      بابایی مسائل رو کار میکنه و حفظیات کتاب و تحلیل متن کار نمیشه تا اونجایی که من فهمیدم ، ولی مرادی خیلی با متن کتاب و حفظیات کار میکنه.
      مرادی در کنار متن کتاب و حفظیات ، مفاهیم و مسائل رو مثل بابایی خوب تشریحی میگه و جا میندازه؟ سوال های خفن حل میکنه؟

باز گان هم تعریفشو شنیدم ، فقط اینکه میگید حجم زیادی داره یکم نگرانم میکنه ، چون برای تمرین هم باید وقت داشته باشم.
      کلاسش مثل مبتکرانه ؟ یعنی کسی کتابش رو بخونه دیگه نیازی به کلاسش داره؟
      در کل بابایی یا مرادی یا بازرگان؟
      کدومشون برای کنکور مناسبه تره و قطعا نتیجه بخش تر از همه لحاظ؟

برای فیزیک هم من با توجه به پیشنهادات ، یحیوی ثبت نام کردم
      دو جلسه دیدم ولی حس میکنم خیلی آروم و کنده ، یعنی انگار انرژی تدریس نداره و آدم خوابش میگیره و یه جورایی حوصله سربره
      در مقابل کلاس ذهبی به نظرم انرژی و سرعت بیشتری داشت
      همین یکم مرددم کرد و یکم پشیمون شدم. نمیدونم با همین یحیوی ادامه بدم و برم جلو ، ارزش داره با وجود این ؟
      یا عوض کنم ذهبی بگیرم؟...������‍♂️
      اگه واقعا ارزش داشته باشه و نسبت به ذهبی بهتر باشه ، با همین ادامه میدم ...
      مرادی نقطه ضعفش همینه که سوالات سطح بالا کار نمیکنه که ضعف بزرگیه،بابایی واقعا خوبه منتها شما کتاب درسی رو خوب بخون همیشه،نظر من اینه استوکیومتری،اسید و باز،محلول ها،شیمی آلی بابایی ببین بقیه رو مبتکران درسنامه بخون،بازرگان دقیقا همون درسنامه مبتکرانو میگه ولی منظم تر از بابایی و سوالات سختتر،در مورد فیزیک بگم تو خیلی مباحث که نیاز به تکنیکم داری ذهبی خیلی دیگه تشریحی میگه،مثلا نوسان،آب و یخ،حرکت شناسی،یحیوی رو دور تند ببین دوبرابر کن سرعت پخشتو،با vlc player ببین میتونی،ملاک پور و بابایی عظیمی هم همین کارو کنی دیگه با کندی کلاس کنار میای،

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

فیزیک یحیوی کلا چند جلسه هست؟
      سالیانه بهتره یا نکته و تست ؟
      میشه بدون درسنامه خوندن رفت سراغ تست؟
      سالیانه واقعا کامله ولی تعتاد جلسات بالاست،نکته و تست به نظرم اگر تو فیزیک متوسط باشی واقعا جواب میده و فقط تست بزن،ملاک پور هم نکته تستس خوبه

8. Top | #38
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      مرادی نقطه ضعفش همینه که سوالات سطح بالا کار نمیکنه که ضعف بزرگیه،بابایی واقعا خوبه منتها شما کتاب درسی رو خوب بخون همیشه،نظر من اینه استوکیومتری،اسید و باز،محلول ها،شیمی آلی بابایی ببین بقیه رو مبتکران درسنامه بخون،بازرگان دقیقا همون درسنامه مبتکرانو میگه ولی منظم تر از بابایی و سوالات سختتر،در مورد فیزیک بگم تو خیلی مباحث که نیاز به تکنیکم داری ذهبی خیلی دیگه تشریحی میگه،مثلا نوسان،آب و یخ،حرکت شناسی،یحیوی رو دور تند ببین دوبرابر کن سرعت پخشتو،با vlc player ببین میتونی،ملاک پور و بابایی عظیمی هم همین کارو کنی دیگه با کندی کلاس کنار میای،
      ممنونم

با توجه به این مباحثی که گفتید با بابایی بخونم ، نظرم نسبت به بابایی محکم تر شد
      بالا گفتید(( بابایی واقعا کار خاصی نمیکنه )) ، بعدش هم گفتید واقعا عالیه. منظورتون رو نفهمیدم ، یعنی الان برای کنکور خوبه یا نه ؟

گفتید مرادی سوالات سطح بالا کار نمیکنه ، یعنی با ایشون دیگه کلاس نگیرم ؟ نتیجه بخش نیست؟

اسماعیلی چطوره؟ بالا گفته بودید شبیه مرادیه ، یعنی اسماعیلی هم مثل مرادی سوالات سطح بالا حل نمیکنه ؟
      در کل از بین مرادی و بابایی و اسماعیلی کدوم رو پیشنهاد میدین از همه نظر مناسب برای کنکور ؟

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم

با توجه به این مباحثی که گفتید با بابایی بخونم ، نظرم نسبت به بابایی محکم تر شد
      بالا گفتید(( بابایی واقعا کار خاصی نمیکنه )) ، بعدش هم گفتید واقعا عالیه. منظورتون رو نفهمیدم ، یعنی الان برای کنکور خوبه یا نه ؟

گفتید مرادی سوالات سطح بالا کار نمیکنه ، یعنی با ایشون دیگه کلاس نگیرم ؟ نتیجه بخش نیست؟

اسماعیلی چطوره؟ بالا گفته بودید شبیه مرادیه ، یعنی اسماعیلی هم مثل مرادی سوالات سطح بالا حل نمیکنه ؟
      در کل از بین مرادی و بابایی و اسماعیلی کدوم رو پیشنهاد میدین از همه نظر مناسب برای کنکور ؟
      منظورم از کار خاص اینه مفهومی درس میده و تکنیکی نیست یعنی با کتاب مبتکران هم همون کارو میتونی کنی منتها سوالایی که حل میکنه عالی هستن،کلا بهترین دبیر شیمیه ،اسماعیلی هم مثل مرادیه ولی سطح سوالاش بالاتره ،اگر یه ذره پایه شیمی داری بابایی حتما ببین

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شیمی مرادی / جدا از تدریس عالی / تنها معلم اخلاق مداری بود ک من دیدم بین کلاسینو و تاملند و امثالهم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مالفیسنت نمایش پست ها
      شیمی مرادی / جدا از تدریس عالی / تنها معلم اخلاق مداری بود ک من دیدم بین کلاسینو و تاملند و امثالهم
      میثم فلاح هم عالی بود هم از لحاظ تدریس هم اخلاق

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      کنکور کلا سردرگمم کرده تو همه چی ...
      عباسپور میگن باید یه پیش زمینه ای داشته باشی از ریاضی تا بفهمی چی میگه
      درسته این؟ برای سطح ضعیف خوب هست؟
      شما با ملاک پور یا کرمی کار نکردید؟
      اریان رو نمیخوام باهاش کلاس برم ، چون تکنیک میگه و میتونه ریسکی باشه

شیمی مرادی رو نمیدونید چطوریه؟ نظری دارید راجب بهش؟
      راستش من اصلا تدریس معلم شیمی مدرسمون رو متوجه نمیشم ، بنابراین به یه معلم نیاز دارم که کامل برای سطح صفر و ضعیف درس بده و کسی که چیزی بلد نیست کامل یاد بگیره و براش مفهوم رو جا بندازه
      شما گفتید برای بابایی باید یه پیش نیاز از شیمی داشته باشیم ، یعنی به نظرتون برای من که سطح شیمی پایینی دارم و حتی بعضی مباحث رو میخوام برای" اولین بار " با کلاس آنلاین و این معلم یاد بگیرم( چون استاد شیمی مدرسه خودم خوب نیست) ، بابایی میتونه برای من مناسب باشه با توجه به ضعیف بودنم یا نه؟
      شیمی مرادی واقعا خیلی خوبه من خودم دیدم یعنی هم مفاهیم هم مسائل همه رو قشنگ و روون توضیح میده ادم راحت میتونه باهاش ارتباط بگیره یکم اروم صحبت میکنه ولی خب اگه فیلمشو بزاری رو 2x بهتر میشه

13. Top | #43
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezzanr نمایش پست ها
      سلام برای تخصصی کلاس نرفتم و فقط دو ماه اخر کلاسای جمع بندی رفتم که اونم 90 درصد دیدم و با سرعت زیاد. دبیرا> فیزیک میر حسینی/ شیمی اسماعیلی/ریاضی عباسپور/زیست فرهمند. از زیست نکته و تست راضی نبودم...
      سلام
      برای شیمی با استاد اسماعیلی کلاس جمع بندی رفتید یا سالیانه؟ به نظرتون برای کلاس سالیانه یه دوازدهمی با پایه شیمی ضعیف میتونن مفید باشن در کنکور؟
      تدریسشون چقدر در کنکور کمکتون کرد ؟ شنیدم میگن اسماعیلی همون آریان حیدری ریاضی هست و خیلی فرمول و نکته میگه ، درسته این؟ خوبه یا بد؟
      از صفر همه چیو میگن یا بیشتر برای کسایی که پیش زمینه ای از شیمی دارن مناسبه؟
      شما شیمی بابایی یا مرادی رو ندیدید؟

14. Top | #44
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      می_کنکوری کیان؟اینان:
      گفتید معین کرمی همون حیدری آپدیت شده است، یعنی مثل ایشون فقط نکته تستی و تکنیک های ریسکی میگن؟
      آخه شنیدم خیلی از پایه و صفر و تشریحی آموزش میدن؟

15. Top | #45
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      منظورم از کار خاص اینه مفهومی درس میده و تکنیکی نیست یعنی با کتاب مبتکران هم همون کارو میتونی کنی منتها سوالایی که حل میکنه عالی هستن،کلا بهترین دبیر شیمیه ،اسماعیلی هم مثل مرادیه ولی سطح سوالاش بالاتره ،اگر یه ذره پایه شیمی داری بابایی حتما ببین

راستش من خودم تدریس دبیر شیمی مدرسمون رو اصلاا متوجه نمیشم و در نتیجه یسری مباحث رو برای اولین بار میخوام با کلاس آنلاین یاد بگیرم. مثلا سال دوازدهم که کاملا جدیده
      از سال دهم هم واقعا خیلی ضعف دارم و هیچی یادم نیست و درنتیجه اونم باید مثل یه دانش اموز دهمی که میخواد برای اولین بار آموزش ببینه ، با کلاس آنلاین یاد بگیرم
      یازدهم رو یکم بهتر بلدم ، ولی خوب بازم ضعیفم

با این حساب به نظرتون شیمی بابایی میتونه برام مفید باشه؟ چون گفتید باگه یه ذره پیش زمینه و پایه شیمی دارم ، بابایی ببینم.
      یعنی بابایی برای کسی از سطح صفر که مثلا برای اولین بار میخواد یه مطلب از شیمی رو باهاش یاد بگیره مناسب نیست؟

در کل از نظر تطابق بیشتر با کنکور ، کیفیت تدریس و احتمال درصد موفقیت بیشتر و با توجه به سطح من
      بابایی ، اسماعیلی ، مرادی؟
      کدومشون با توجه به سطحم ، میتونن بالا بکشنم ،قشنگ از صفر و مفهومی توضیح میدن جوری که برای یه دانش آموز ضعیف مطلب قشنگ جا بیافته ، تست های خفن و کنکوری حل میکنن ،
      و در کل به نظر شما با کدوم میتونم نتیجه خیلی بهتری بگیرم در کنکور؟
      ( البته میدونم که باید تلاش اصلی رو خودم بکنم و تست کار کنم و...)

پ.ن: شما خودتون کنکور دادید و قبول شدید؟
      اگر بله ، خودتون در سال کنکور با چه دبیر شیمی پیش رفتید و بیشتر نتیجه گرفتید؟
      ویرایش توسط سردرگم : 01 شهریور 1401 در ساعت 12:48

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن