خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 157
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهار99 نمایش پست ها
      همین الانشم مغزم بهم نهیب میزنه برم دندون اصلا حالم خوب نیست یه تصمیم نمی تونم بگیرم شماچطور؟
      وای دقیقا یاد خودم افتادم
      اون دو دلی و شکه خیلی بده... کلا تا لحظه آخر آدم همش تصمیمش عوض میشه... درک میکنم شرایطتت رو امیدوارم بهترین تصمیم رو برای خودت بگیری

این پست و این تاپیک ماله دوران انتخاب رشته خودمه که دقیقا توی حال و هوای شما بودم :
      http://forum.konkur.in/thread28498-10.html#post1641461
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 22 مرداد 1401 در ساعت 18:49

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سر قبری که مرده توش نیست گریه نکنین
      پزشکی با این افزایش ها و تعرفه های دستوری مرده
      90٪ همکلاسی ها (درپایان سال6 و شروع سال آخر پزشکی دانشگاه تیپ1) یا دنبال مهاجرتن یا دنبال شغل دوم و سوم
      وقتی کارمند از پزشک بیشتر میگیره چرا جوونی خودتون رو میسوزونین ‌؟‌
      دوست دارین تو 24 سالگی ماهی 10 تا کشیک 32 ساعته بدین و 1993هزارو 700 تومن سرماه بندازن جلوتون ؟‌
      ناخن کار با 6 ماه سابقه کاری از یه متخصص جوون بیشتر درآمد داره
      بقال محل حداقل 3 برابر پزشک طرحی پول درمیاره

3. Top | #33
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      90٪ همکلاسی ها (درپایان سال6 و شروع سال آخر پزشکی دانشگاه تیپ1) یا دنبال مهاجرتن یا دنبال شغل دوم و سوم
      دوست دارین تو 24 سالگی ماهی 10 تا کشیک 32 ساعته بدین و 1993هزارو 700 تومن سرماه بندازن جلوتون ؟‌
      دیگه تیرای اخر بر این پیکر بی جان داره زده میشه.
      اخر یا به بابام میگم یه کامیون بگیره بزنم به جاده. یا خودم کوله بارمو میبرم به صحرا و مشغول دامداری میشم
      ویرایش توسط rezzanr : 22 مرداد 1401 در ساعت 21:04

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      می بینم که دوستان عزیز اکثریت قلبشون (علاقه شون) با پزشکیه ولی مغزشون ( حساب کتاب درامد ) با دندون پزشکی .

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما بفرمایید سر کدوم قبر بریم گریه کنیم .ما بریم همونجا کل این خراب شده سرتاسر قبرستون شده. قبلن سر برق زار میزدم با اینکه هم درسم خوبه هم زبانم دیدم مهاجرت هم خیلی سخته هم چند صد میلیون پول میخواد که اصلن ندارم. رفتیم دنبال استخدام عزیزان توی مصاحبه روبوسی میکردن باهم و با دیپلم از قبل رزرو شغل داشتن. شرکت خصوصی هم که نصف یک کارگر پول میدن. من هم انسانم و دوست دارم یک حداقل هایی در این زندگی لعنتی داشته باشم. متاسفانه رتبم به دندان نمیخوره وگرنه اون رو انتخاب میکردم و حالا هم دنبال راهنمایی مفیدم نه آیه یاس و ناامیدی از اونا تا دلتون بخواد شنیدم عملا تجربه کردم و امیدوارم شما هم درک کنید هرچند که احتمالن شما هم دارید درست میگید ولی واقعا از شرایط رشته های دیگه خبر ندارید.

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezzanr نمایش پست ها
      دیگه تیرای اخر بر این پیکر بی جان داره زده میشه.
      اخر یا به بابام میگم یه کامیون بگیره بزنم به جاده. یا خودم کوله بارمو میبرم به صحرا و مشغول دامداری میشم
      رشته های دیگه فکر نکنین بهتره.
      الان اکثر رشته ها با کالیبر ۵۰ منفجر شدن باقیماندش اگه چیزی باشه سوزونده شده . خاکسترش با ادرار مخلوط شده و گل به وجود امده درحال لگد مالی مداومه.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه نمیتونی 100 تومن برای مهاجرت جورکنی سراغ پزشکی نیا
      چرا ‌؟‌ چون 7 سال باید از جیب بخوری که ماهی 3 هم حساب کنی میشه 252

شغل آزاد الان بهتر از هرکاری هست
      یه شمع عوض کردن ماشین 4 دقیقه طول میکشه 100 میگیره
      لاستیک عوض کردن 20 دقیقه 150-200 تومن
      حالا درمانگاه پزشک عمومی ساعتی 60-120 تومن

چرا فکر میکنی باید با مدرک دانشگاهی کار کنی ؟‌
      من الان شغل دوم آزاد دارم خیلی بهتر از پزشکیه

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hassan the bald نمایش پست ها
      شما بفرمایید سر کدوم قبر بریم گریه کنیم .ما بریم همونجا کل این خراب شده سرتاسر قبرستون شده. قبلن سر برق زار میزدم با اینکه هم درسم خوبه هم زبانم دیدم مهاجرت هم خیلی سخته هم چند صد میلیون پول میخواد که اصلن ندارم. رفتیم دنبال استخدام عزیزان توی مصاحبه روبوسی میکردن باهم و با دیپلم از قبل رزرو شغل داشتن. شرکت خصوصی هم که نصف یک کارگر پول میدن. من هم انسانم و دوست دارم یک حداقل هایی در این زندگی لعنتی داشته باشم. متاسفانه رتبم به دندان نمیخوره وگرنه اون رو انتخاب میکردم و حالا هم دنبال راهنمایی مفیدم نه آیه یاس و ناامیدی از اونا تا دلتون بخواد شنیدم عملا تجربه کردم و امیدوارم شما هم درک کنید هرچند که احتمالن شما هم دارید درست میگید ولی واقعا از شرایط رشته های دیگه خبر ندارید.
      چقدر تو حرفت غم داشت. انشالله تهش برات خوب باشه

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اگه نمیتونی 100 تومن برای مهاجرت جورکنی سراغ پزشکی نیا
      چرا ‌؟‌ چون 7 سال باید از جیب بخوری که ماهی 3 هم حساب کنی میشه 252

شغل آزاد الان بهتر از هرکاری هست
      یه شمع عوض کردن ماشین 4 دقیقه طول میکشه 100 میگیره
      لاستیک عوض کردن 20 دقیقه 150-200 تومن
      حالا درمانگاه پزشک عمومی ساعتی 60-120 تومن

چرا فکر میکنی باید با مدرک دانشگاهی کار کنی ؟‌
      من الان شغل دوم آزاد دارم خیلی بهتر از پزشکیه
      اره از این لحاظ باید به سرمون یه سنگی بخوره تا راهو پیدا کنیم.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دانشجوهای پزشکی که الان زدن تو کار تخریب این رشته اقا شمابه من بگو کدوم رشته وضعش بهتره تو ایران که اونو انتخاب کنیم یه جوری حرف میزنن که انگار وضعیت بقیه رشته ها گل وبلبله هرجا هم میریم از دست شماها راحت نمیشیم ازانجمن کنکور گرفته تا اینستا خیلی بده وضعیت انصراف بدین ولی اینقدر هم حال ما رو خراب نکنین

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دانشجوهای پزشکی که الان زدن تو کار تخریب این رشته اقا شمابه من بگو کدوم رشته وضعش بهتره تو ایران که اونو انتخاب کنیم یه جوری حرف میزنن که انگار وضعیت بقیه رشته ها گل وبلبله هرجا هم میریم از دست شماها راحت نمیشیم ازانجمن کنکور گرفته تا اینستا خیلی بده وضعیت انصراف بدین ولی اینقدر هم حال ما رو خراب نکنین
      عیب نداره. بزارین بگن. مشکل 70 درصد اینه با توقع زیاد وارد این رشته شدن و توقع گل و بلبل داشتن. حداقل ما با بدترین نگاه و مشکلات وارد شیم که بدترین اتفاقم افتاد بگیم. خداروشکر بدتر از این نشد. یه خوبی هم داره اینه که شاید به گوشی راهنمایی ها و ابتدایی ها برسه و بدونن با چی سر و کار دارن و مثل ورودی های دهه 90 و 80 و ... با دید مردم عادی که از پزشکی دارن وارد نشن و بدونن چی به چیه
      ویرایش توسط rezzanr : 23 مرداد 1401 در ساعت 01:43

12. Top | #42
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من خودم الان هرکلیپی داره بدی و خوبی پزشکی رو میگه اون قسمتی که داره خوبی میگه رد میکنم و فقط بدی گوش میدم. اونایی که خیلی بد گفتن رو حتی بیشتر میبینم

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      عیب نداره. بزارین بگن. مشکل 70 درصد اینه با توقع زیاد وارد این رشته شدن و توقع گل و بلبل داشتن. حداقل ما با بدترین نگاه و مشکلات وارد شیم که بدترین اتفاقم افتاد بگیم. خداروشکر بدتر از این نشد
      به خداتا دو دقیقه میام خوشحال باشم ایناحرف میزنن قشنگ گند میزنن به حال ادم اره من که به لطف اینا با بدترین دیدگاه وارداین رشته میشم بماند که چقدر خودمو سرزنش می کنم که ریاضی نرفتم سریع مهاجرت کنم

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من خودم الان هرکلیپی داره بدی و خوبی پزشکی رو میگه اون قسمتی که داره خوبی میگه رد میکنم و فقط بدی گوش میدم. اونایی که خیلی بد گفتن رو حتی بیشتر میبینم
      چرا؟ مثل من پشیمونی از زدن پزشکی

15. Top | #45
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      چرا؟ مثل من پشیمونی از زدن پزشکی
      نه میخوام تو بدترین و ناراحت کننده ترین حالت ممکنه وارد رشتش بشم. نه اینکه توقع خوبی داشته باشم. دقیقا مثل رتبه کنکور میشه. توقع زیر 300 داشتم و 500 شدم ناراحت شدم. اگه توقع 1000 داشتم و منتظرش بودم. با 500 از جا میپریدم. پزشکی هم همینه. باید حداقل توقع رو داشته باشی و منفیارو نگاه کنی. که اگه اگه اگه چیز مثبتی تو واقعیت اتفاق افتاد خوشحال شی و شکر کنی

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)