خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

از رشته انسانی با پایه صفر مطلق میشه زیر ۱۰۰ تجربی شد؟ لطفا کمک کنید

من امسال کنکور دادم رو تبه ۲۰۶ منطقه ۲ شدم قصدم حقوق بود دانشگاه هم تهران هم میارم ولی وقتی رفتم تحقیق کردم دیدم رشته سختی هست پارتی بازیه ریسکیه و اینا البته اگه موفق بشی نونت تو روغنه راستش به فکرم رسید کنکور تجربی بدم به خاطر شان اجتماعی پزشکا هست توی جامعه هر وقت یه پزشک رو میبینن جلوش دو لا راست میشن کاری به پولش ندارم(که اونم پول خوبی داره) ولی احترام زیادی توی جامعه داره...یکم از خودم و خانواده بگم من به جز کمی ریاضی بقیه دروس تجربی رو طبیعتا صفر هستم ریاضی منم جندان جالب نیست خانواده به نسبت پولداری هم دارم و مبتونم تا ۱۰۰ میلیون خرج کنم گوشیم فقط ۴۰ تومنه و اگه لازم باشه خرج کتاب و کلاس میکنم دو سه سال هم مبخوام وفت بذارم هدفمم رتبه ۱۰۰ هست اعتقاد دارم هدف بزرگ باشه تلاشم همراهش میاد. من توقع زیادی از زندگی دارم دنبال پولدار شدن هستم الان بنطرتون همین وکالت رو ادامه بدم یا بیام تجربی؟ میدونم سخته و باید خیلی تلاس کنم خودمو آماده کردم و از چیزی نمیترسم لطفا یه چیزی بگید ده سال دیگه پشیمون نشم این دو سه سال بحرحال تموم میشه مهم آینده هست ممنون

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه جای شما بودم و با این حکومت هم کنار میومدم میرفتم ارشد پیوسته دانشگاه علوم قضایی ، صرف شان اجتماعی پزشکا که با این همه افزایش ظرفیتا معلوم نیست هفت سال دیگه چی بشه اصلا دلیل خوبی برای تغییر رشته نیست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali54333 نمایش پست ها
      من امسال کنکور دادم رو تبه ۲۰۶ منطقه ۲ شدم قصدم حقوق بود دانشگاه هم تهران هم میارم ولی وقتی رفتم تحقیق کردم دیدم رشته سختی هست پارتی بازیه ریسکیه و اینا البته اگه موفق بشی نونت تو روغنه راستش به فکرم رسید کنکور تجربی بدم به خاطر شان اجتماعی پزشکا هست توی جامعه هر وقت یه پزشک رو میبینن جلوش دو لا راست میشن کاری به پولش ندارم(که اونم پول خوبی داره) ولی احترام زیادی توی جامعه داره...یکم از خودم و خانواده بگم من به جز کمی ریاضی بقیه دروس تجربی رو طبیعتا صفر هستم ریاضی منم جندان جالب نیست خانواده به نسبت پولداری هم دارم و مبتونم تا ۱۰۰ میلیون خرج کنم گوشیم فقط ۴۰ تومنه و اگه لازم باشه خرج کتاب و کلاس میکنم دو سه سال هم مبخوام وفت بذارم هدفمم رتبه ۱۰۰ هست اعتقاد دارم هدف بزرگ باشه تلاشم همراهش میاد. من توقع زیادی از زندگی دارم دنبال پولدار شدن هستم الان بنطرتون همین وکالت رو ادامه بدم یا بیام تجربی؟ میدونم سخته و باید خیلی تلاس کنم خودمو آماده کردم و از چیزی نمیترسم لطفا یه چیزی بگید ده سال دیگه پشیمون نشم این دو سه سال بحرحال تموم میشه مهم آینده هست ممنون
      وااااااااای. آدم دوست داره سرش رو از دست بعضیا بکوبه به دیوار. آقا همون وکالت پولش در آینده بهتر میشه از پزشکی. پس تو که دنبال اسم و رسم پزشکی بودی چرا از اول نرفتی تجربی که الان لازم نباشه از صفر کلوین شروع کنی؟؟؟ با خودت دشمنی داشتی؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جدی باور کردید حرفای طرفو ؟
      میگه بابام پولداره بعد یه خط پایینترش میگه رویای پولدار شدن در سر دارم
      یکم دقت کنید خواهشا
      از کلماتی که به کار برده میشه فهمید طرف از صفحه تخمین رتبه بلند شده اومده اینجا

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      جدی باور کردید حرفای طرفو ؟
      میگه بابام پولداره بعد یه خط پایینترش میگه رویای پولدار شدن در سر دارم
      یکم دقت کنید خواهشا
      از کلماتی که به کار برده میشه فهمید طرف از صفحه تخمین رتبه بلند شده اومده اینجا
      درسته. اصلا کسی که بابا ننش پولدارن نیازی به کنکور و این بازی ها نداره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من همیشه سعی میکنم زیاد با لحن تند با کسی صحبت نکنم اما تویی که 40 میلیون پول گوشیته الان مثلا اومدی از کنکوری هایی مثل خودت مشاوره بگیری؟
      احیانا نباید تو بهترین و لاکچری ترین دفترهای مشاوره باشی؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janan نمایش پست ها
      من همیشه سعی میکنم زیاد با لحن تند با کسی صحبت نکنم اما تویی که 40 میلیون پول گوشیته الان مثلا اومدی از کنکوری هایی مثل خودت مشاوره بگیری؟
      احیانا نباید تو بهترین و لاکچری ترین دفترهای مشاوره باشی؟ ������
      منطقی بود خداییش

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز من که بیکار نیستم بیام اینجا دروغ بنویسم این چه فکرایی هست مبکنید هر چی نوشتم عین واقعیت هست میتونید کمک کنید ممنون میشم نمیتونید هم لطفا برید و الکی دعوا درست نکنید

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      به خاطر شان اجتماعی پزشکا هست توی جامعه هر وقت یه پزشک رو میبینن جلوش دو لا راست میشن کاری به پولش ندارم(که اونم پول خوبی داره)
      با همچین طرز تفکر و توقع هایی و با پشتوانه ی همچین انگیزه ها و افکار عوامی
      لطفا حتی نزدیک پزشکی هم نشین !

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همون حقوق رو بخون، حقوق هم جزو رشته های با پرستیژ بالا هست

کنکور تجربی ریسک خیلی بالایی داره و احتمال موفقیتش خیلی کمه، پس پیشنهادم اینه ریسک نکنی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز من که بیکار نیستم بیام اینجا دروغ بنویسم این چه فکرایی هست مبکنید هر چی نوشتم عین واقعیت هست میتونید کمک کنید ممنون میشم نمیتونید هم لطفا برید و الکی دعوا درست نکنید
      دوست عزیز خودت میگی وکالت به پول و پارتی نیاز داره که به نظر میرسه شما داری این موارد رو. عمر خودت رو هدر نده و همون وکالت رو شروع کن. تو پزشکی چیزی نپختن. بازم میل خودته

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عجب آدمای عقده ای پیدا میشن من به هیچ کس توهینی نکردم فقط یه سوال کردم ببین چجوری جواب میدن! آره پدر مادرم تلاش کردن عرضه داشتن پول خوبی دارن والدین توام میخواستن بجای تنبلی تلاش کنن تا عقده هایی مثل تو نیان توی مجازی ول بچرخن

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فرد خاصی مورد خطابم نیست
      ممکنه من کسی رو که بجای علاقه میره دنبال شغلی که پول داره ولی بهش علاقه نداره رو درک کنم چون وضعیت اقتصادی داغونه
      ولی هرگز کسی که دنبال شان دروغین هست رو نمیتونم بفهمم
      در حقیقت همه شغلها برای مردم و جامعه ارزش برابری باید داشته باشن و این شخصیت آدمی هست که شان واقعی رو در پی داره.چیزی که برای کشور ما صدق نمیکنه
      اگر هم به اون شغلی که توی ایران بواسطه اون برات دولا راست میشن رسیدی یادت باشه شغل و پول برات شخصیت نمیاره
      کسایی هم که برات خم و راست میشن دنبال بند کیفتن و خیلی هاشون توی باطنشون چیزی حسابت نمیکنن
      به قول شاعر
      این دغل دوستان که میبینی مگسانند دور شیرینی
      فکر کنم الان حرف من رو درک نکنین ، شاید وقتی بهش رسیدی...

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چجوری میشه این پستو پاک کرد؟ یادم باشه دیگه اینجا سوالی نکنم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخسید من هر چقدر گشتم گزینه ای نبود ابن پستو حذف کنه هر کسی مسئول هست حذفش کنه با تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن