خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali54333 نمایش پست ها
      ببخسید من هر چقدر گشتم گزینه ای نبود ابن پستو حذف کنه هر کسی مسئول هست حذفش کنه با تشکر
      برادر ناراحت نشو. دوستان صلاحتو میخوان. شأن پزشکی هم تو ایران مثل شأن مهندسی یه شأن پوشالیه که تا چند سال آینده محو میشه

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      برادر ناراحت نشو. دوستان صلاحتو میخوان. شأن پزشکی هم تو ایران مثل شأن مهندسی یه شأن پوشالیه که تا چند سال آینده محو میشه
      بحث چند سال دیگه نیست ... بحث این داستانای افزایش ظرفیت و غیره هم نیست..

اصلا بیا درنظر بگیریم الان توی دهه هشتادیم
      کسی که با انگیزه ی دولا راست شدن و علامت میتی کومان من پزشک هستم احترام بگذارید وارد پزشکی بشه
      خیلی سریع کله پا میشه

چرا ؟
      چون شما درطول بیش از ده سال تحصیل پزشکی ، قراره همه جور بی احترامی و سیستم برده داری و توهین بشنوی و خیلی وقت ها در سیستم آموزشی بیمارستانی شخصیت و احترامت جلوی بقیه خرد و خاک شیر بشه و حق هیچ اعتراض و صحبتی هم نداری همون مردم توی محیط بیمارستان بخاطر شرایط تلخ و بدی که دارن حتی ممکنه بگیرن باهات برخورد فیزیکی بکنن یا فوحشت بدن یا هر مدل بی احترامی دیگه ای...
      یک پزشک نمیتونه و نباید طلب کار دولا راست شدن کسی باشه ، آدم صبوری میخواد... خیلی صبور...کسی که حتی یسری وقتا از حق خودش بگذره پای هدفی که داره

کسی که با این مدل انگیزه ها و رویابافی ها وارد این مسیر میشه
      معلومه خیلی زود به پوچی و بن بست میرسه و حتی عواقب بدتر ، قشنگ با تضاد و عکس چیزی که فکرش رو میکرد مواجه میشه و مسیر و زندگی برای جهنم میشه...

ویرایش توسط Zero_Horizon : 20 مرداد 1401 در ساعت 20:56

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من امسال کنکور دادم رو تبه ۲۰۶ منطقه ۲ شدم قصدم حقوق بود دانشگاه هم تهران هم میارم ولی وقتی رفتم تحقیق کردم دیدم رشته سختی هست پارتی بازیه ریسکیه و اینا البته اگه موفق بشی نونت تو روغنه راستش به فکرم رسید کنکور تجربی بدم به خاطر شان اجتماعی پزشکا هست توی جامعه هر وقت یه پزشک رو میبینن جلوش دو لا راست میشن کاری به پولش ندارم(که اونم پول خوبی داره) ولی احترام زیادی توی جامعه داره...یکم از خودم و خانواده بگم من به جز کمی ریاضی بقیه دروس تجربی رو طبیعتا صفر هستم ریاضی منم جندان جالب نیست خانواده به نسبت پولداری هم دارم و مبتونم تا ۱۰۰ میلیون خرج کنم گوشیم فقط ۴۰ تومنه و اگه لازم باشه خرج کتاب و کلاس میکنم دو سه سال هم مبخوام وفت بذارم هدفمم رتبه ۱۰۰ هست اعتقاد دارم هدف بزرگ باشه تلاشم همراهش میاد. من توقع زیادی از زندگی دارم دنبال پولدار شدن هستم الان بنطرتون همین وکالت رو ادامه بدم یا بیام تجربی؟ میدونم سخته و باید خیلی تلاس کنم خودمو آماده کردم و از چیزی نمیترسم لطفا یه چیزی بگید ده سال دیگه پشیمون نشم این دو سه سال بحرحال تموم میشه مهم آینده هست ممنون
      خلاصه به شما بگم : به حرف آقا زیرو گوش بدید !.
      شما جو زده شدید ! احترام به پزشکا ؟ دولا راست شدن جلوی پزشکا ؟ این برای افرادی هست که هنوز با موضوع پزشکی قاطی نشدند ! برای پزشکای عمومی که هیچ ! برای متخصص ها هم اون های که خیلی معروف شدند اون هم شاید ! که معروف شدن اون ها مساوی است با زحمت فراوان کشیدن ! که اون زحمت رو اگر یه نجار یه آهنگر یه حقوق دادن یک مهندس و... هم انجام بده همون قدر موفق و مشهور میشه و این جور واژه دولا راست شدن ملت رو می تونید براشون به کار ببرید!
      اگر حقوق دانشگاه تهران رو میارید پس معطل نکنید ! از انسانی به تجربی با این اوضاع افتضاح کنکور سال های آینده و دیپلم مرتبت و.... شاید تا مرز بی چاره شدن هم پیش برید ! من اگر جای شما بودم چنین ریسکی نمی کردم.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عجب آدمای عقده ای پیدا میشن من به هیچ کس توهینی نکردم فقط یه سوال کردم ببین چجوری جواب میدن! آره پدر مادرم تلاش کردن عرضه داشتن پول خوبی دارن والدین توام میخواستن بجای تنبلی تلاش کنن تا عقده هایی مثل تو نیان توی مجازی ول بچرخن
      به بقیه می‌گید عقده‌ای ولی حرف زدن خودتون رو نمی‌بینید. گفتید پولدارید خرج کنکور براتون مهم نیست ولی باز لازم دیدید تاکید کنید گوشی دستتون چهل تومنه! هدفتون هم از پزشکی اینه که مردم جلوتون دلا راست شن! پیامتون خیلی عجیب و منزجرکننده بود برای من.

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serram نمایش پست ها
      به بقیه می‌گید عقده‌ای ولی حرف زدن خودتون رو نمی‌بینید. گفتید پولدارید خرج کنکور براتون مهم نیست ولی باز لازم دیدید تاکید کنید گوشی دستتون چهل تومنه! هدفتون هم از پزشکی اینه که مردم جلوتون دلا راست شن! پیامتون خیلی عجیب و منزجرکننده بود برای من.
      دارندگی و برازندگی

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatigue نمایش پست ها
      دارندگی و برازندگی

انجمن سمکور شده تا کنکور

سم اینجا سم اونجا سم همه جا

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تصمیم دیگه با خودته میخوای بده نمیخوای نده همونطور که گفته بودم نمیدونم اصلا پیامو خوندی یا نه امسال سال خیلی ریسکیه اینارم اینجا نگو هدفاتو تو دلت نگه دار چرا توضیح میدی آخه برو بیرون از این فضا بساز ایندتو

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z3R0 نمایش پست ها

انجمن سمکور شده تا کنکور

سم اینجا سم اونجا سم همه جا
      جواب سم و باید با سم داد دیگه اومده راجع به کاری که میخواد بکنه حرف میزنه نظر میخواد یا نمیدونم دنبال تاییده فقط یه نیم خط گفته من مشکل مالی ندارم اینا گیر دادن به اون خطش

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatigue نمایش پست ها
      دارندگی و برازندگی
      اینکه گفت پولداره و می‌تونه تا صد خرج کنه برام طبیعی بود گفتم خب داره میگه هزینه برام مهم نیست و می‌تونم هر کاری برای رسیدن به خواسته‌م بکنم ولی وقتی گفت گوشی دستم چهل تومنه با خودم گفتم خب که چی؟ این چه داده‌ی مهمی بود انداخت وسط پیامش؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ن نمیتونی تو نمیتونی
      کسی ک 11 ماه وقت داره میاد این سوال میپرسه لابد توانیی هاش خیلیی کمه
      متاسفم تو تا روز کنکور هم همین سوال میپرسی حالا ببین کی گفتم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن