خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لطفا کمکم کنین

سلام این سوال برای من حیاتی هست. به سنجش هم پیام دادم و کلی سوال کردم فقط یه کلمه گفته خیر و من نفهمیدم این خیر جواب کدوم سوال من بود. من یه کارشناسی روزانه دارم سال ۹۹ و ۴۰۰ هم روزانه قبول شدم که نرفتم ثبت نام. با توجه به اینکه دو بار می تونیم روزانه بخونیم ایا من شانس روزانه رو هنوز دارم؟ این دو بار یعنی دو بار یه مقطع رو بخونیم وفارغ التحصیل بشیم یا این قبولی که نرفتیم ثبت نام که محاسبه میشه؟ دفترچه ثبت نامم خوندم جوابی نگرفتم. من چیکار کنم ☹️

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alibestfriend نمایش پست ها
      شما سال دوم اصلن نباید انتخاب رشته میکردی تا اون جایی که من می دونم اگه پسر هستی باید کارت پایان خدمت یا معافیت داشته باشی
      نه من دخترم. رفع محرومیت کردم برای سال ۴۰۰

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paridokhtam نمایش پست ها
      سلام این سوال برای من حیاتی هست. به سنجش هم پیام دادم و کلی سوال کردم فقط یه کلمه گفته خیر و من نفهمیدم این خیر جواب کدوم سوال من بود. من یه کارشناسی روزانه دارم سال ۹۹ و ۴۰۰ هم روزانه قبول شدم که نرفتم ثبت نام. با توجه به اینکه دو بار می تونیم روزانه بخونیم ایا من شانس روزانه رو هنوز دارم؟ این دو بار یعنی دو بار یه مقطع رو بخونیم وفارغ التحصیل بشیم یا این قبولی که نرفتیم ثبت نام که محاسبه میشه؟ دفترچه ثبت نامم خوندم جوابی نگرفتم. من چیکار کنم ☹️
      چون انتخاب رشته کردی و نرفتی دو سال محرومی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما مدرک گرفتین و اشکالی نداره که دوباره یه کارشناسی دیگه بخونید ولی چون که شما سال پیش روزانه قبول شدین امسال از روزانه محروم هستیم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      چون انتخاب رشته کردی و نرفتی دو سال محرومی

نه اینجوری نیست

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aliva00 نمایش پست ها
      شما مدرک گرفتین و اشکالی نداره که دوباره یه کارشناسی دیگه بخونید ولی چون که شما سال پیش روزانه قبول شدین امسال از روزانه محروم هستیم
      نه محروم نیستن قبولیای روزانه ۱۴۰۰
      حتی قبولیای امسال روزانه هم سال دیگه محروم نیستند٬ سنجش دقیق اعلام نمیکنه ولی با توجه به امسال محروم نیستند
      فقط روزانه کارشناسی برای بار دوم احتمالا شهریه دار میشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن