خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

برای سال سوم میخوام پشت کنکور بمونم چه توصیه ای بهم دارید؟

سلام برای سال سوم میخوام پشت بمونم امسال رتبه۷۲۰۰منطقه ۳ آوردم و احساس تنهایی میکنم اونایی که میخوان پشت هدفشون بمونن بگن که احساس تنهایی نکنم چه توصیه ای دارید که امسال انجام بدیم من عمومیم خوب بود که متاسفانه امسال هم حذف شد!
      فیلم چه اساتیدی رو توصیه می کنید برای ریاضی وفیزیک ببینم استاد کرمی واستاد میرحسینی خوبه؟؟
      لطفا راهنماییم کنید!

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      امسال از ریاضی وفیزیک ضربه خوردم اگه ۳۰ درصد بالاتر بودن زیر ۳۰۰۰ بودم حیف

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عیب کارت رو پیدا کن!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I.G.I.-2 STRIKE نمایش پست ها
      سلام برای سال سوم میخوام پشت بمونم امسال رتبه۷۲۰۰منطقه ۳ آوردم و احساس تنهایی میکنم اونایی که میخوان پشت هدفشون بمونن بگن که احساس تنهایی نکنم چه توصیه ای دارید که امسال انجام بدیم من عمومیم خوب بود که متاسفانه امسال هم حذف شد!
      فیلم چه اساتیدی رو توصیه می کنید برای ریاضی وفیزیک ببینم استاد کرمی واستاد میرحسینی خوبه؟؟
      لطفا راهنماییم کنید!
      فقط بدون که هرساله خیلیا هستن که بازم بعد کنکور دوم میمونن پشت درسته اراده زیادی میخواد اما بازم ازین تعداد با اراده هم تعداد کمی رتبه قبولی رو میارن اکثرا هم به دلیل توهم زمان زیاد و اهمال کاری و اعتماد به نفس پایین به خاطر حس شکست و عقب افتادن از دوستان و بقیه اس که کم میارن و میزنن جاده خاکی

پس حواست باشه که ایا داری تو جهت بهتر شدن رتبت حرکت میکنی یا نه اینو هر چند روز از خودت بپرس

امسال این کنکور دی ماه میتونه جلوی این حس که تایم زیادی دارم رو بگیره و قدرشو بدون و محکم از همین اول شروع کن مطمئن باش شیرین خلاص شدن از شر کنکور به سختیاش میارزه

نمرات نهاییتم اگه کمه حتما به فکرشون باش که خیلی زیاد عقب میندازن ادمو طبق ترازدهی که محاسبه کردن اساتید

من از فیزیک کامران برای دوازدهم استفاده کردم راضی بودم ولی برای فیزیک یازدهم نه فیزیک دهمش هم قابل قبوله تا حدودی میتونی خودت از تلگرام بگردی جزوشو ببینی و نمون تدریس نگاه کنی ببینی میفهمیش یا نه
      ویرایش توسط hossein-ml : 19 مرداد 1401 در ساعت 15:43

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک فیلمای محمدرضا یاری رو آز آلا به صورت رایگان دانلود کن. ریاضی هم کتاب مهر و ماه عالیه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ازمون هاتو تحلیل میکنی؟
      میدونی عیب کارت از کم خوندنه یا سرعت کم یا دام ها رو نمیشناسی یا تعداد کتاب تستات کافی نیست یا اصلا کتابای کمک درسیتو خوب انتخاب کردی؟
      اگر تو فهم اصل درس مشکل داری فیلم ببین وگرنه تحلیل ازمون.
      و إن لو إستقاموا علی الطریقة لأسقیناهم ماء غدقا

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      Up

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن