خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معاینات پزشکی دانشگاه بقیة الله

سلام کسی میدونه دانشگاه بقیة الله در معاینات پزشکی چقدر سختگیری داره؟من بین زانو هام ۱ و نیم تا حداکثر ۲ سانتی متر فاصله هست بنظرتون عادیه یا پرانتزی محسوب میشه؟ پاهای پدرم و برادرم و چن نفر از دوستانم رو که چک کردم هم کمی فاصله داشت. بنظرتون احتمال داره توی معاینات پزشکی قبول بشم توی سایر موارد پزشکی مشکلی ندارم سالمم مصاحبه هم راحت میتونم از پسش بر بیام مقام استانی فرهنگی قرآنی هم دارم عضو بسیج هم هستم فعالیت فرهنگی مثل مقام استانی هلال احمر هم دارم.پرستاری بقیة الله میخوام ترازمم ۸۴۰۰ هست

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SHAYAN_0192 نمایش پست ها
      سلام کسی میدونه دانشگاه بقیة الله در معاینات پزشکی چقدر سختگیری داره؟من بین زانو هام ۱ و نیم تا حداکثر ۲ سانتی متر فاصله هست بنظرتون عادیه یا پرانتزی محسوب میشه؟ پاهای پدرم و برادرم و چن نفر از دوستانم رو که چک کردم هم کمی فاصله داشت. بنظرتون احتمال داره توی معاینات پزشکی قبول بشم توی سایر موارد پزشکی مشکلی ندارم سالمم مصاحبه هم راحت میتونم از پسش بر بیام مقام استانی فرهنگی قرآنی هم دارم عضو بسیج هم هستم فعالیت فرهنگی مثل مقام استانی هلال احمر هم دارم.پرستاری بقیة الله میخوام ترازمم ۸۴۰۰ هست
      عزیز بخاطر عیوب جسمی از مصاحبه و معاینه انصراف نده
      نهایت میری یا قبول میکنن یا رد
      ولی دغدغه نخواهی داشت .ضمنن واسه پای پرانتز حداقل هشت سانت یا چهار انگشت خود فرد باید ازون وسط عبور کنه
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مصاحبه رو که حتما میرم فقط نگران بودم که ۲ سانتی متر مشکلی ایجاد نکنه حدودا یه انگشت و نیم میشه فاصله ی زانو هام. خدا خیرتون بده خیلی نگران بودم������

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن