خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

دندان آزاد یا پزشکی پردیس یا دارو سراسری؟

سلام دوستان
      من علاقم بیشتر به دندون پزشکی هست ولی میگن که مدرک دانشگاه آزاد زیاد معتبر نیست حالا نمیدونم ارزش داره که شانسمو امتحان کنم و پزشکی پردیس و دارو سراسری رو عقب تر از دندون های آزاد بزنم یا نه ؟ ممنون میشم اگه کسی در این خصوص اطلاعات داره لطفا راهنماییم کنه
      ویرایش توسط Linomis : 16 مرداد 1401 در ساعت 22:57

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اگه از لحاظ مالی مشکلی ندارین، و علاوه بر هزینه تحصیل در دانشگاه آزاد هزینه مطب زدن هم میتونین تقبل کنین که دندان پزشکی.
      اگر که هزینه کمتری از حالت قبل میخواین خرج کنین، و دیر به درآمد برسید! ولی علاقه به بیماری و درمان دارید، پزشکی پردیس.
      و اگر هم با حفظیات زیاد علاقه دارید، و برای مطب زدن دوندگی رو قبول میکنین، اما درامد زودتر و متوسطی بین این سه رشته رو میخواین، داروسازی.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من علاقم بیشتر به دندون پزشکی هست ولی میگن که مدرک دانشگاه آزاد زیاد معتبر نیست حالا نمیدونم ارزش داره که پزشکی پردیس و دارو سراسری رو عقب تر از دندون های آزاد بزنم یا نه ؟ ممنون میشم اگه کسی در این خصوص اطلاعات داره لطفا راهنماییم کنه
      هرچی علاقته ای کاش منم دندون رو دوست داشتماگه شرایط مالیت اوکیه همون دندون ازاد

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهار99 نمایش پست ها
      هرچی علاقته ای کاش منم دندون رو دوست داشتماگه شرایط مالیت اوکیه همون دندون ازاد
      سلام شما گفتع بودید که از داروسازی انصراف دادید بخاطر اینکه تعهدی قبول شده بودید
      شما که چند ترم این رشته رو خوندید کلا تو جو این رشته و درساش بودید میخواسم نظرتون درمورد بازار کار و درساش بدونم
      من الان دانشجو میکروبیولوژی هستم که بدرد نمیخوره
      ولی از اولین کنکورم به دارو علاقه داشتم
      میخوام بدونم با توجه به این شرایط پیش اومده و تجربه شما تو رشته دارو ارزش داره من یکبار دیگه تلاش کنم برای رسیدن به این رشته؟
      الان بعد از چندترم میکرو خوندن من تازه فهمیدم بدردم نمیخوره
      نمیخوام عمرم تلف بشه..
      اگه میشه هر چیزی که لازمه رو بگید
      ویرایش توسط Mahdis79 : 17 مرداد 1401 در ساعت 00:55

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      سلام شما گفتع بودید که از داروسازی انصراف دادید بخاطر اینکه تعهدی قبول شده بودید
      شما که چند ترم این رشته رو خوندید کلا تو جو این رشته و درساش بودید میخواسم نظرتون درمورد بازار کار و درساش بدونم
      من الان دانشجو میکروبیولوژی هستم که بدرد نمیخوره
      ولی از اولین کنکورم به دارو علاقه داشتم
      میخوام بدونم با توجه به این شرایط پیش اومده و تجربه شما تو رشته دارو ارزش داره من یکبار دیگه تلاش کنم برای رسیدن به این رشته؟
      الان بعد از چندترم میکرو خوندن من تازه فهمیدم بدردم نمیخوره
      نمیخوام عمرم تلف بشه..
      اگه میشه هر چیزی که لازمه رو بگید
      سلام به نظرمن ارزش تلاش دوباره رو داره برخلاف دندون سریع به پول نمیرسین ولی شرایط مهاجرتش بهتره داروخانه هم باز کنین درامد خیلی خوبی خواهید داشت اگه تعهدی نبودم انصراف نمی دادم راستش

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من علاقم بیشتر به دندون پزشکی هست ولی میگن که مدرک دانشگاه آزاد زیاد معتبر نیست حالا نمیدونم ارزش داره که شانسمو امتحان کنم و پزشکی پردیس و دارو سراسری رو عقب تر از دندون های آزاد بزنم یا نه ؟ ممنون میشم اگه کسی در این خصوص اطلاعات داره لطفا راهنماییم کنه
      سلام
      اگه وضع مالی تون خوبه به دندون پزشکی آزاد برین، مدرک دانشگاه آزاد هم برای رشته های پزشکی، دندون و دارو و اینا معتبره نگران این چیزا نباشید.
      و ناگهان هر آنچه که شوقش را داشتی برایت پوچ و بی معنی می‌شود

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قطعا دارو سراسری .دندان ازاد انتخاب بعدی و دراخر پزشکی.دوستلن کسی میدونه دفترچه انتخاب رشته دانشگاه ازاد کی میاد؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برو پی علاقه ت دیگه...کلا باید مهارتت خوب باشه اونقدر اشباع هست هر شغلی که فرق نداره دیگخ

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Noo$hin نمایش پست ها
      برو پی علاقه ت دیگه...کلا باید مهارتت خوب باشه اونقدر اشباع هست هر شغلی که فرق نداره دیگخ
      سلام شماازدندانپزشکی راضی هستین؟وضعیت بازارکارودرامدش چطوره؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام شماازدندانپزشکی راضی هستین؟وضعیت بازارکارودرامدش چطوره؟
      سلام
      بستگی به تخصص دندانپزشک داره، برای مثال متخصص ارتودنسی ۳۵ میلیون ماهانه درآمد دارن، جراح دهان و فکّ حدود ۳۰ میلیون، پروتز های دندان ۳۰ میلیون، جراح لثه ۲۵ و دندانپزشکی ترمیم و زیبایی ۲۰ میلیون
      دندانپزشکان فرصت های شغلی خوبی درحال حاضر و در آینده دارن.

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA_1384 نمایش پست ها
      سلام
      بستگی به تخصص دندانپزشک داره، برای مثال متخصص ارتودنسی ۳۵ میلیون ماهانه درآمد دارن، جراح دهان و فکّ حدود ۳۰ میلیون، پروتز های دندان ۳۰ میلیون، جراح لثه ۲۵ و دندانپزشکی ترمیم و زیبایی ۲۰ میلیون
      ولی اشباع شدنشم یکم داره اذیت میکنه. الان تو شهر کوچیک ما دندون پزشک بیشتره تا پزشک متخصص. یه مشکل دیگم که هست اینه که کلا با دندون سر و کار داره و اگه دانشمند راهی برای سلامت دندون پیدا کنه عملا پوچ میشه. کلا هم پزشکی و هم دندون به نوبه خودشون مشکلات زیاد دارن. که شاید پزشکی بیشتر باشه و باید همرو در نظر گرفت

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      اگه عمومی باشیم چی؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      کلا این اعلام درآمد واسه شغلایی مثل پزشکی و دندان مشکل داره.
      این رشته‌ها برخلاف مشاغلی مثل پرستاری و کارمندی اینا upper limit ندارن و کاملاً به تجربه و سابقه و مهارت فرد، محل شغل، حتی تعداد همکاران و بقیه چیزا بستگی دارن. ولی اینارو بیخیال...چون اصل طبابت دیگه نمیصرفه
      الان این جراح دهان و فک و صورت که نوشتین ۳۰ میلیون میدونین دندونپزشکا واسه چی میرن میخوننش؟ برای عمل بینی. الان اینجا جراح فک و صورت هست که روزی فکر کنم ۳-۲ تا بینی عمل میکنه. هرکدوم حدود ۲۰ تومن.
      کلا الان چه پزشکی چه دندان از طبابت دیگه پول درنمیاد...فقط فیلد زیبایی مونده
      پزشکی عمومی‌»»»بوتاکس و فیلر و...
      جراحی عمومی»»» آبدومینوپلاستی و پیکرتراشی و ...
      گوش و حلق و بینی (پزشکی) / جراحی فک و صورت (دندان) »»» راینوپلاستی (عمل بینی) و عمل زاویه دار کردن فک و...
      چشم پزشکی »»» بلفاروپلاستی و ...
      دندانپزشکی »»» لمینت و کامپوزیت و....
      زنان و زایمان »»» لابیاپلاستی و واژینوپلاستی و...
      کلا دولت و بیمه‌ها پزشکی ایرانو نابود کردن و فیلد زیبایی هم چون کاملا خصوصی و مستقل از بیمه و دولته باقیمونده.
      stay focused and never give up

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      خیلی بیشتر از ایناس درامدشون .
      این ارقام هم درست نیست

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه عمومی باشیم چی؟
      به طور متوسط حدود ۱۰ میلیون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)