خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اگه کسی اطلاع داره بگه ممنون میشم.

سلام. دوستان من می دونم طبق قانون می تونیم دوبار روزانه بخونیم. من یه کارشناسی روزانه دارم سال ۹۹ هم روزانه قبول شدم نرفتم ثبت نام رفع محرومیت کردم و سال ۴۰۰ ام مجدد روزانه قبول شدم که بنا به دلایلی نرفتم ثبت نام. الان برام مهمه بدونم سال ۴۰۲ می تونم روزانه برم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله میتونی اما چرا انتخاب میکنی و نمیری
      فقط من شنیدم دوتا کارشناسی روزانه نمیشه (اگر داتشگاه اجازه بده میشه وگرنه باید شهریه شبانه بدی بار دوم)٬ ولی دکتری پیوسته قبول شی مشکلی نداره

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      فقط من شنیدم دوتا کارشناسی روزانه نمیشه (اگر داتشگاه اجازه بده میشه وگرنه باید شهریه شبانه بدی بار دوم)٬ ولی دکتری پیوسته قبول شی مشکلی نداره
      سلام. بعد از یه رشته دکتری بازم نمیشه دکتری روزانه زد ؟ باید ازاد یا پردیس باشه؟ مثلا فرض کن اول داروسازی خونده باشه و بعد بخواد پزشکی رو شروع کنه
      ویرایش توسط Fatigue : 26 مرداد 1401 در ساعت 13:03

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatigue نمایش پست ها
      سلام. بعد از یه رشته دکتری بازم نمیشه دکتری روزانه زد ؟ باید ازاد یا پردیس باشه؟ مثلا فرض کن اول داروسازی خونده باشه و بعد بخواد پزشکی رو شروع کنه
      آره٬ هر دوره روزانه رو فقط ی بار میتونی روزانه بخونی
      برای اطمینان بازم تحقیق کن چون قوانین ممکنه عوض شده باشن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه. چند سالی هست این قانون برداشته شده و تا دو بار میشه کارشناسی روزانه خوند. اگه اشتباه نکنم از سال ۹۶ یا ۹۷ اینجوری شده.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serram نمایش پست ها
      نه. چند سالی هست این قانون برداشته شده و تا دو بار میشه کارشناسی روزانه خوند. اگه اشتباه نکنم از سال ۹۶ یا ۹۷ اینجوری شده.
      من جهت اطمینان ی سرچی زدم، گویا ی مقطع دوبار نمیشه، اون سال ۹۵ یا ۹۶ هم که فکر میکنی احتمال زیاد همین خوندن دکتری روزانه بود، چون قبلش سازمان سنجش به کسانی که کارشناسی روزانه خوندن اجازه پزشکی روزانه رو نمیداد که دیوان عدالت اداری لغوش کرد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من جهت اطمینان ی سرچی زدم، گویا ی مقطع دوبار نمیشه، اون سال ۹۵ یا ۹۶ هم که فکر میکنی احتمال زیاد همین خوندن دکتری روزانه بود، چون قبلش سازمان سنجش به کسانی که کارشناسی روزانه خوندن اجازه پزشکی روزانه رو نمیداد که دیوان عدالت اداری لغوش کرد
      من سرچ زدم و بعدش هم با آموزش دانشگاه کارشناسیم تماس گرفتم و گفتن مشکلی نداره و میتونی دوباره روزانه بخونی. اول به فارغ‌التحصیل‌ها اجازه دوباره درس خوندن تو رشته‌های پزشکی داده شد و بعدش اجازه تحصیل دوباره تو هر رشته‌ی دیگه‌ای. حالا سالش رو مطمئن نیستم اما از این مساله مطمئنم.
      این لینک رو هم ببینید.
      https://ana.press/fa/news/578414/%D8...A7%D8%B1%D8%AF
      ویرایش توسط Serram : 28 مرداد 1401 در ساعت 01:18

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serram نمایش پست ها
      من سرچ زدم و بعدش هم با آموزش دانشگاه کارشناسیم تماس گرفتم و گفتن مشکلی نداره و میتونی دوباره روزانه بخونی. اول به فارغ‌التحصیل‌ها اجازه دوباره درس خوندن تو رشته‌های پزشکی داده شد و بعدش اجازه تحصیل دوباره تو هر رشته‌ی دیگه‌ای. حالا سالش رو مطمئن نیستم اما از این مساله مطمئنم.
      این لینک رو هم ببینید.
      https://ana.press/fa/news/578414/%D8...A7%D8%B1%D8%AF
      جالبه پس عوض شده قانونش، چه بی سر و صدا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن