خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

به هم ریختگی کنکور ۴۰۲

سلام
      امسال که شرایط تغییر کرده
      شما برای آزمون دادن چکار می کنید
      چه طور این مشکلو حل می کنید؟
      لطفا راهنمایی کنید.
      ممنون.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نام خدا
      با برنامه‌ی آزمون میریم جلو
      صدق‌ا... العلی العظیم و اتوب الیه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان که کنکور دی ماهه با همون برنامه یک ساله؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آزمون دی اجباریه یا نه؟
      من گیج شدم هرکس یه چیزی میگه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sunLIGHT نمایش پست ها
      آزمون دی اجباریه یا نه؟
      من گیج شدم هرکس یه چیزی میگه
      اختیاریه

برای هر داوطلب یک نمره آخر سر گرفته میشه اونم اونیکی که بهتره
      یکی مثلا هم دی شرکت میکنه هم تیر اونیکی که خوبتره رو ملاک قرار میدن براش
      یکی هم فقط تیر
      مثلا ممکنه یک نفری برنامه بریزه دی بره کنکور بده ولی سر جلسه مثلا حالت تهوع بگیره سردرد بگیره نتیجش خراب شه اون فرصت داره تیر هم کنکور بده
      کلا اینطوری خوبه
      به مرور زمان عادت میکنن همه بچه ها بهش
      چون اولشه سخته تغییر سخته

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainbow7 نمایش پست ها
      اختیاریه

برای هر داوطلب یک نمره آخر سر گرفته میشه اونم اونیکی که بهتره
      یکی مثلا هم دی شرکت میکنه هم تیر اونیکی که خوبتره رو ملاک قرار میدن براش
      یکی هم فقط تیر
      مثلا ممکنه یک نفری برنامه بریزه دی بره کنکور بده ولی سر جلسه مثلا حالت تهوع بگیره سردرد بگیره نتیجش خراب شه اون فرصت داره تیر هم کنکور بده
      کلا اینطوری خوبه
      به مرور زمان عادت میکنن همه بچه ها بهش
      چون اولشه سخته تغییر سخته
      آها مرسی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا اینطور که مشخصه باید شاهد بی نظم ترین و عجیب ترین کنکور تو تاریخ ایران باشیم
      از یه طرف مشخص نیست بچه ها کی باید ترمیم بزنن و شرایط امتحانات جدید ۱۰۰ نمره ای چطوره ...
      از یه طرف مشخص نیست ازمون اجباریه یه نه چون دوازدهمیا که نمیرسن تو ۴ ماه درسای دوزادهم رو بخونن ...
      و ....
      کاش یکی از این مسئولین سنجش بیاد همه چیزو شفاف سازی کنه ، والا ما که دیگه کنکورم نداریم این چیزا رو می‌شنویم اعصابمون بهم میریزه چه برسه به کنکوری هایی که کل اینده شون رو هواست

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VahidT نمایش پست ها
      والا اینطور که مشخصه باید شاهد بی نظم ترین و عجیب ترین کنکور تو تاریخ ایران باشیم
      از یه طرف مشخص نیست بچه ها کی باید ترمیم بزنن و شرایط امتحانات جدید ۱۰۰ نمره ای چطوره ...
      از یه طرف مشخص نیست ازمون اجباریه یه نه چون دوازدهمیا که نمیرسن تو ۴ ماه درسای دوزادهم رو بخونن ...
      و ....
      کاش یکی از این مسئولین سنجش بیاد همه چیزو شفاف سازی کنه ، والا ما که دیگه کنکورم نداریم این چیزا رو می‌شنویم اعصابمون بهم میریزه چه برسه به کنکوری هایی که کل اینده شون رو هواست
      واسه کنکور دی ماه فقط بودجه بندی نیمسال اول سوال میاد
      واسه تیر کامل
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arnold نمایش پست ها

واسه کنکور دی ماه فقط بودجه بندی نیمسال اول سوال میاد
      واسه تیر کامل
      ن میگن کامله

بچهاااا معدل 19 ونیم مثلا با 18 و نیم خیلیه فرقش؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

غیر ممکنه تو اون برهه کل مطالب قطعن نصف دوازدهم حذف میشه
      نه بودجه بندی کامله بیش تر واسه پشت کنکوری ها خوبه دوازدهمی ها هم میتونن شرکت کنن و نهایتا تا شهریور دیپلم بگیرن

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مالفیسنت نمایش پست ها
      ن میگن کامله

بچهاااا معدل 19 ونیم مثلا با 18 و نیم خیلیه فرقش؟

متاسفانه بله . میتونه بالای 1000 تا اختلاف تراز ایجاد کنه .

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.akbari نمایش پست ها
      نه بودجه بندی کامله بیش تر واسه پشت کنکوری ها خوبه دوازدهمی ها هم میتونن شرکت کنن و نهایتا تا شهریور دیپلم بگیرن
      منبع رسمی یا حد اقل مصاحبه ای سراغ دارید که بگه دروس دوازدهم در کنکور دی ماه بصورت کامل در بودجه بندی آزمون هست ؟لطفن منتشر کنید برای عزیزان سردرگم فروم

بعد یسری از یوزر ها فکنم عضو شورای سنجش هستن
      خیلی با اعتماد به نفس و قطعی راجب چیزی که نیست نظر میدن

من به هر حال نمیتونم درک کنم چرا چیزی که پیش رومه و میدونم برام سود خالصه
      (درس خوندن)
      رها کنم
      و چیزی که مبهمه (نحوه اجرای ازمون 02)
      رو توی ذهنم پر رنگ کنم

هر اتفاقی بیفته من میخونم
      حتی اگه بگن 02 کنکور برگزار نمیکنیم

کسی اینجا غیب میدونه بیاد خصوصی
      وگرنه خودم و شمارو تا پایان شهریور دعوت میکنم به
      خوندن همگام با برنامه شخصی ،آزمونی و...

و دوری از هرنوع حاشیه تا حد امکان.
      فینیش.
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منبع رسمی یا حد اقل مصاحبه ای سراغ دارید که بگه دروس دوازدهم در کنکور دی ماه بصورت کامل در بودجه بندی آزمون هست ؟لطفن منتشر کنید برای عزیزان سردرگم فروم

بعد یسری از یوزر ها فکنم عضو شورای سنجش هستن
      خیلی با اعتماد به نفس و قطعی راجب چیزی که نیست نظر میدن

من به هر حال نمیتونم درک کنم چرا چیزی که پیش رومه و میدونم برام سود خالصه
      (درس خوندن)
      رها کنم
      و چیزی که مبهمه (نحوه اجرای ازمون 02)
      رو توی ذهنم پر رنگ کنم

هر اتفاقی بیفته من میخونم
      حتی اگه بگن 02 کنکور برگزار نمیکنیم

کسی اینجا غیب میدونه بیاد خصوصی
      وگرنه خودم و شمارو تا پایان شهریور دعوت میکنم به
      خوندن همگام با برنامه شخصی ،آزمونی و...

و دوری از هرنوع حاشیه تا حد امکان.
      فینیش.
      صحبت های پور عباس منبع منه رییس سازمان سنجش بعد منظورتون چیه؟ از چیزی که مبهمه برای هممون تقریبا همه چیز مبهمه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگرکودن ترین آدم این سیاره رو هم تو جو کنکورهای 3 سال اخیر میذاشتیم میفهمید بهترین و تنهاترین راه اینه که بدون حاشیه بدون توجه به اخبار فقط جلو بره و تسلط علمیش رو زیاد کنه . فقط چیز های کلی که سنجش میگه مهمه اون هم همه اگاه میشن.
      پورعباس گفت 3 دفترچه ای با پاسخنامه جدا و ... و عمل کرد پس این کنکور دی و قضایای حذف عمومی و2 کنکور هم میشه گفت قطعیه، پس فی الحال پیشنهادات من :

1) مطالعه فقط دروس اختصاصی و زمین ( چون اگه زیرگروه حذف شه زمین میشه یه اختصاصی عادی حتی اگه نشه باز هم با حذف عمومی بنظرم این درس تک کتابی کم حجم بی حاشیه ارزش 1.5 ساعت وقت تو هفته روداره )
      من اگه بودم نصف وقتم تو روز رو زیست میخوندم ...( یواشکی بگم : ارزشش از ضریبش هم بیشتره)

2) کنکور دی فرصت خوبیه برای فارغ ها اگه نسبتا خوبن و خوندن و دانش آموزان قوی ( قوی اینجا یعنی رتبه زیر 100 کانون که همین الان حداقل یک سوم دوازدهم رو هم بسته ) ولی بنظر من برای بقیه حتی خطرناکه چون ممکنه به هوای کنکوردادن تو دی درس هارو ماسمالی کنن و عملا اون 4 5 ماه رو هم مفت مفت از دست بدن پس اگه جزو دو دسته بالا نیستید بیخود برای دی نقشه نکشید. نحوه کار هم طبق چیزیکه شنیدم به این صورته که احتمالا ظرفیت پذیرش نصف بشه یا یچیز اینطوری که کسی که دی کنکور میده حتی اگه خواست با رتبش بتونه بهمن هم بره . یا یه استراتژی شبیه این . چون منطقی نیست یکی که دی خوب کنکور داده برای دانشگاه بیش از 10 ماه معطل بشه ...

3) سال 1394 اطلاعیه ای اومد مبنی بر اینکه معدل نهایی تو کنکور 94 ، 25 درصد تاثیر مستقیم داره و یه عزیزی با معدل 18.7 شد رتبه 28 کنکور . درصداش هم انچنان خارج عرف همچین رتبه ای نبود . بچه ها معدل به خاطر سطحش ، نوع نمره دهیش و فاصله ی نمراتش ( یعنی طرف از 19 تا 20 کلا 5 حالت داره بشه 19 یا 19.25 یا ...) زیاد تراز ده نیست . بعضیا دبیرای عمومی برای گرم کردن بازار ممکنه اطلاعات عجیبی بدن در صورتی که واقعیت این نیست .در ثانی یه دوره امتحان نهایی روهمین الان نگاه کنید تا از سطح نسبتا خنده دارش اگاه بشید. مطمئن باشید باز هم نقش اصلی رو با اختلاف کنکور بازی خواهد کرد. ( دوباره اگه جای شما بودم ، مطالعم طوری بود که عمومی رو حوالی 20 بگیرم و اختصاصی زیر 19 نشم که ابدا کار سختی نیست اون هم برای یه کنکوری واقعی)

4،5،6 و ...) حاشیه از آنچه میبینید به شما نزدیک تر است ، از نزدیک شدن به آن جدا بپرهیزید .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها
      اگرکودن ترین آدم این سیاره رو هم تو جو کنکورهای 3 سال اخیر میذاشتیم میفهمید بهترین و تنهاترین راه اینه که بدون حاشیه بدون توجه به اخبار فقط جلو بره و تسلط علمیش رو زیاد کنه . فقط چیز های کلی که سنجش میگه مهمه اون هم همه اگاه میشن.
      پورعباس گفت 3 دفترچه ای با پاسخنامه جدا و ... و عمل کرد پس این کنکور دی و قضایای حذف عمومی و2 کنکور هم میشه گفت قطعیه، پس فی الحال پیشنهادات من :

1) مطالعه فقط دروس اختصاصی و زمین ( چون اگه زیرگروه حذف شه زمین میشه یه اختصاصی عادی حتی اگه نشه باز هم با حذف عمومی بنظرم این درس تک کتابی کم حجم بی حاشیه ارزش 1.5 ساعت وقت تو هفته روداره )
      من اگه بودم نصف وقتم تو روز رو زیست میخوندم ...( یواشکی بگم : ارزشش از ضریبش هم بیشتره)

2) کنکور دی فرصت خوبیه برای فارغ ها اگه نسبتا خوبن و خوندن و دانش آموزان قوی ( قوی اینجا یعنی رتبه زیر 100 کانون که همین الان حداقل یک سوم دوازدهم رو هم بسته ) ولی بنظر من برای بقیه حتی خطرناکه چون ممکنه به هوای کنکوردادن تو دی درس هارو ماسمالی کنن و عملا اون 4 5 ماه رو هم مفت مفت از دست بدن پس اگه جزو دو دسته بالا نیستید بیخود برای دی نقشه نکشید. نحوه کار هم طبق چیزیکه شنیدم به این صورته که احتمالا ظرفیت پذیرش نصف بشه یا یچیز اینطوری که کسی که دی کنکور میده حتی اگه خواست با رتبش بتونه بهمن هم بره . یا یه استراتژی شبیه این . چون منطقی نیست یکی که دی خوب کنکور داده برای دانشگاه بیش از 10 ماه معطل بشه ...

3) سال 1394 اطلاعیه ای اومد مبنی بر اینکه معدل نهایی تو کنکور 94 ، 25 درصد تاثیر مستقیم داره و یه عزیزی با معدل 18.7 شد رتبه 28 کنکور . درصداش هم انچنان خارج عرف همچین رتبه ای نبود . بچه ها معدل به خاطر سطحش ، نوع نمره دهیش و فاصله ی نمراتش ( یعنی طرف از 19 تا 20 کلا 5 حالت داره بشه 19 یا 19.25 یا ...) زیاد تراز ده نیست . بعضیا دبیرای عمومی برای گرم کردن بازار ممکنه اطلاعات عجیبی بدن در صورتی که واقعیت این نیست .در ثانی یه دوره امتحان نهایی روهمین الان نگاه کنید تا از سطح نسبتا خنده دارش اگاه بشید. مطمئن باشید باز هم نقش اصلی رو با اختلاف کنکور بازی خواهد کرد. ( دوباره اگه جای شما بودم ، مطالعم طوری بود که عمومی رو حوالی 20 بگیرم و اختصاصی زیر 19 نشم که ابدا کار سختی نیست اون هم برای یه کنکوری واقعی)

4،5،6 و ...) حاشیه از آنچه میبینید به شما نزدیک تر است ، از نزدیک شدن به آن جدا بپرهیزید .
      بنظرتون برای نظام قدیمی هایی که می‌خوان ترمیم کنن ،باید فقط عمومی های زیر نوزده رو ترمیم کنن یا اختصاصی هم لازمه ؟
      چون هم اختصاصی و هم عمومی روی معدل و نهایی تاثیر می‌ذاره از طرفی میگن تشریحی عمومی مهمه و اختصاصی تستی و کنکورش اهمیت داره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن