خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

سوال درمورد دعوت به مصاحبه رشته های شرایط خاص !!! لطفا کمک کنید دوستان

سلام دوستان

سوالی درمورد دعوت به مصاحبه رشته های شرایط خاص داشتم

شما فرض کنید بنده 100 انتخاب اولم فرهنگیان بود ، بعدش دو یا چند رشته شرایط خاص دیگر رو وارد کردم و با فرض اینکه رتبه و تراز حداقلی لازم برای دعوت به مصاحبه رشته های مذکور رو دارا باشم ، ب نظر شما دعوت به مصاحبه میشم؟؟؟

منظورم اینه برای دعوت به مصاحبه شدن حتما لازمه که رشته های مذکور در اولویت های 1 تا 10 من باشند یا اینکه در اولویت 150 هم بودند در صورت داشتن حداقل رتبه و تراز لازم دعوت به مصاحبه میشم

سوال دومم اینه حداکثر در چند رشته دعوت به مصاحبه میشم و آیا ممکنه زمان مصاحبه یکسان باشه؟؟؟

ممنون میشم دوستان جواب بدن ♥♥♥♥♥

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سیستم انتخاب رشته سنجش به این صورت عمل میکنه:
      از اولین انتخاب شما شروع میکنه.حالا دوتا حالت پیش میاد:
      1:اون کد رشته محل ظرفیت داره و قبل از شما کسی اون کد رشته محل رو نگرفته.
      2:اون کد رشته محل ظرفیتش پر شده.
      اگر 1 اتفاق بیفته،کامپیوتر سنجش اون رشته رو برای شما انتخاب میکنه.
      اگر 2 اتفاق بیفته،کامپیوتر سنجش اولویت بعدی شما رو بررسی میکنه تا جایی که یه کد رشته محل ظرفیت خالی داشته باشه.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سلام دوستان

سوالی درمورد دعوت به مصاحبه رشته های شرایط خاص داشتم

شما فرض کنید بنده 100 انتخاب اولم فرهنگیان بود ، بعدش دو یا چند رشته شرایط خاص دیگر رو وارد کردم و با فرض اینکه رتبه و تراز حداقلی لازم برای دعوت به مصاحبه رشته های مذکور رو دارا باشم ، ب نظر شما دعوت به مصاحبه میشم؟؟؟

منظورم اینه برای دعوت به مصاحبه شدن حتما لازمه که رشته های مذکور در اولویت های 1 تا 10 من باشند یا اینکه در اولویت 150 هم بودند در صورت داشتن حداقل رتبه و تراز لازم دعوت به مصاحبه میشم

سوال دومم اینه حداکثر در چند رشته دعوت به مصاحبه میشم و آیا ممکنه زمان مصاحبه یکسان باشه؟؟؟

ممنون میشم دوستان جواب بدن ♥♥♥♥♥
      من سال ۹۸ اولویت اولم رجایی بود بعد بیمه اکو و بعد فرهنگیان
      بیمه اکو جزو ده تا اولویت اولم بود و با اینکه بعدا تو کارنامه سبز معلوم شد رتبه‌م برای دعوت به مصاحبه مناسب بوده اما دعوت نشدم ولی خب رجایی رو قبول شدم
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن