خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مخارج خوابگاه

سلام
      گفتم شاید جواب داده نشده اگه توی تاپیک قبلیم بپرسم،
      مخارج خوابگاه چطوره؟ خیلی از اینکه خونه خودت باشی باید خرج کنی؟ ینی علاوه بر شهریه خوابگاه، هزینه قابل توجه دیگه ای هم هست؟
      سفر جاده رو دیدنه، سفر رسیدن نیست.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوال منم هست

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      بله هزینه داره ولی بستگی داره سطحش چند باشه و یا تعداد ظرفیتش چند نفر باشه ولی هزینه هاش تقریباً کمه و ارزش رفتن داره.
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود بستگی به دانشگاهت داره قطعا خوابگاه هزینش از اینکه خونه جدا اجاره کنی کمتره ولی خب یه هزینه هاییم داره مثل اینکه پنجشنبه جمعه که سلف باز نیس باید از جیب خودت غذا درست کنی یا بخری که با این وضع مملکت گرون میشه ولی به هرحال خوابگاه هم محیطش بهتره بنظر من و هم مخارجت کمتره
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      درود بستگی به دانشگاهت داره قطعا خوابگاه هزینش از اینکه خونه جدا اجاره کنی کمتره ولی خب یه هزینه هاییم داره مثل اینکه پنجشنبه جمعه که سلف باز نیس باید از جیب خودت غذا درست کنی یا بخری که با این وضع مملکت گرون میشه ولی به هرحال خوابگاه هم محیطش بهتره بنظر من و هم مخارجت کمتره

خونه منظورم شهر خودم پیش خونوادس
      سفر جاده رو دیدنه، سفر رسیدن نیست.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله صدرصد تو خوابگاه هزینه های دیگه هم بجز دانشگاه دارید! رفت و آمد تغذیه تو خوابگاه بجز وعده های غذایی که اگه دانشگاهتون بهتون کامل بده! در کل اگه حوصله دردسر و اذیت شدن و هزینه زیاد کردن ندارید خونه صدرصد بهتره تا خوابگاه تو شهر دیگه که ممکنه هم اتاقی خوبی نداشته باشید و فقط اذیت بشید! منی که فرهنگیانم و اتاقا هشت نفره ست اصلا شبا نمیشه خوابید همه بیدارن و دارن حرف میزنن یا یکی داره آهنگ گوش میده اتاق با صدا بلند |||||||

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچها بعضی دانشگاها زده عدم تعهد خوابگاه
      اینجا تکلیف چیه؟
      خونه مستقلی چقدر خرجش میشه میانگین؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مالفیسنت نمایش پست ها
      اینجا تکلیف چیه؟
      یعنی خوابگاه نمیدیم
      خرج هم خیلی خیلی به شهری که میری بستگی داره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      یعنی خوابگاه نمیدیم
      ی میانگین میگید از هر دو حالت

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      یعنی خوابگاه نمیدیم
      اگه خوابگاه هم بریم. هزینه شهر بزرگ و شهری مثل بابل خیلی فرق دارن ؟ و سختتره؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان اگه شهر خودتون میارید برید چرا باید برید خوابگاه این توهم مستقل شدن و عشق و حال نو خوابگاه چرت محضه ترم اول و دوم کیف میده بعدش همه چی سخت میگذره هر ترم احتمال داره خوابگاه عوض بشه یا ندن بهت بعد هزینه اجاره و خورد و خوراک زیاده پس جو زده نشید

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezzanr نمایش پست ها
      اگه خوابگاه هم بریم. هزینه شهر بزرگ و شهری مثل بابل خیلی فرق دارن ؟ و سختتره؟
      نه کمتره و آسونتره
      مثلا ببین ما امتحانامون امسال حضوری بود و حدود ۱ ماه دانشگاه حضوری داشتیم، من با اینکه آدم ولخرجی نیستم خیلی ولی حدود ۱ تومن خرجم شد توی ۱۰ روز مفید دانشگاه بودن و رفتن و اومدن به خونه، حالا باز غذای سلف خیلی کمک کننده بود اون نبود بیشترم میشد
      حقیقتا خودم فکر میکنم از مهر که کامل حضوریه حداقل ماهی ۲ ۳ تومن نیازه
      اگر خوابگاهی باشی یکم بیشتر (قیمتا همش مربوطه به شهر تهرانه)

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی میانگین میگید از هر دو حالت
      خب ببین اگر خودت خونه بگیری جدای از پول پیش و اجاره خونه، خرید غذا هم هزینه بره اگر بخوای دائم غذا سفارش بدی، خودت درست کنی سخت تر ولی ارزون تره
      من تجربه زندگی مجردی نداشتم ولی با توجه به هزینه های تهران بخوام بگم، با خوابگاه خودگردان و غذا پختن توسط خودت حدود ۵ ۶ تومن ماهی خرجت میشه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به طور خلاصه باید بگم که: کلا جدا شدن از خانواده هزینه‌ی زیادی میطلبه
      اگر کم رفت و امد کنی و کم خرج کنی.. و خوابگاهتون هم شهریه نداشته باشه(ما یه تعهد محضری دادیم که فعلا شهریه ندیم و بعدا از حقوق طرحمون کسر کنن(.. حدودا ماهی دومیلیون و بیشتر میشه مخارجتون

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینجا تکلیف چیه؟
      اکثر دانشگاه‌ها سعی میکنن حداقل برای دخترها خوابگاه رو فراهم کنن ولو اینکه براشون مسافرخونه یا هتل درنظر بگیرن
      و اگر دانشگاه محل قبولیتون، نزدیک شهر خودتون باشه(فاصله زمانی زیر یک ساعت) هر ترم موقع خوابگاه دادن و شروع ترم باید صبر کنید همه دانشجوها بیان خوابگاه و بعد به شما خوابگاه بدن.. یک مقداری اذیت میکنن..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن