خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Little_girl نمایش پست ها
      دوستان همه چیو گفتن چ کنی.
      منم یه چی میگم تو دانشگاه بعدا به مشکل نخوری.
      پایه ی ریاضی و فیزیکتو قوی کن.
      کامپیوتر اکثر واحداش با برق یکیه.
      بعدا بدردت میخوره.
      lممنونم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ati_zareii نمایش پست ها
      سلام . شبتون بخیر .
      دوستان من قصد دارم برنامه نویسی و کد زنی رو یاد بگیرم .
      سطح زبانم متوسطه و خیلی خیلی ابتدایی با کامپیوتر آشنایی دارم . بنظرتون اول ICDL رو یاد بگیرم و بعد برم سراغ برنامه نویسی؟ برای اینکه بیشتر با کامپیوتر اشنا بشم چه کار دیگه ای میتونم بکنم؟
      بعد اینکه بنظرتون اول با زبان ++cc شروع بکنم؟
      اگر روزی یک ساعت وقت بذارم بنظرتون تا چه حدی میتونم پیش برم در طول یکسال؟چون برای کنکور هم دارم میخونم بیشتر از یک و نیم ساعت نهایتا در روز نمیتونم وقت بذارم .
      اگر چنل یوتوبی چیزی میشناسید برای اموزش برنامه نویسی ممنون میشم بگید و همچنین نظرتون راجب دوره های مکتبخونه .
      پیشاپیش از راهنماییتون یه دنیا مچکرم
      سلام ،
      برای برنامه نویسی خیلی مهم که از اول مسیرت مشخص باشه و بدونی میخوای چیکار کنی ، در مورد حوزه های مختلف برنامه نویسی تحقیق کن ببین به کدوم علاقه داری بر اساس اون زبان برنامه نویسی رو انتخاب کن.
      مثلا اگه به هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی علاقه داری برو سراغ پایتون ، اگه به حوزه وب (منظوره ساخت سایت یا برنامه های تحت وب) علاقه داری برو سراغ جاوا اسکریپ اگه دوست داری سمت سرور کار کنی php و...
      اگه هدف خاصی نداری و صرفا میخوای با برنامه نویسی آشنا بشی بنظرم با پایتون شروع کن.
      در مورد سوال اولت هم تو icdl چیز خاصی نمیگن حتی بهت یاد نمیدن که چطور یه ویندوز نصب کنی در حد آشنایی با ورد و پاورپوینت و ویندوز هست...بنظرم نیاز نیست.

3. Top | #18
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      نمیتونم بگم عالیه. ولی توی مهندسی ها با اختلاف بهترین رشته است.
      محض اطلاع بگم من مهندسی کامپیوتر صنعتی اصفهان خوندم و امسال اومدم کنکور تجربی دادم.
      توی تهران براش کار فراوونه اما باید به شدت اهل چالش و سختی دادن به خودت باشی تا یه درآمد حدود 15 تا 20 میلیون ازش در بیاری. برای مهاجرت هم که عالیه
      یعنی اینقدر اوضاع کامپیوتر بد شده؟ چون هر کی میبینم تغییر رشته داره میده!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرا چن ساله همه همش کامپیوتر؟ مثه پزشکی تجربیا شده

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      نمیتونم بگم عالیه. ولی توی مهندسی ها با اختلاف بهترین رشته است.
      محض اطلاع بگم من مهندسی کامپیوتر صنعتی اصفهان خوندم و امسال اومدم کنکور تجربی دادم.
      توی تهران براش کار فراوونه اما باید به شدت اهل چالش و سختی دادن به خودت باشی تا یه درآمد حدود 15 تا 20 میلیون ازش در بیاری. برای مهاجرت هم که عالیه
      شما چرا کامپیوتر صنعتی اصفهان رو ول کردید ؟؟؟ تجربی چه رشته ای میخای ؟

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aurora82_ نمایش پست ها
      ظاهرا بین بقیه رشته های مهندسی بازار کار بهتری داره تو ایران و اگر دانشگاه خوبی هم قبول بشی میتونی اپلای کنی. البته در کل که اوضاع بازار کار اینا تو رشته ریاضی جالب نیس و اکثر فارغ التحصیلای رشته های ریاضی شغل غیر مرتبط با مدرک دانشگاهیشون دارن یا به جایگاهی که مد نظرشون بوده نرسیدن . این شرایط تو رشته های علوم پایه مثل فیزیک و شیمی محض و ریاضی اینا به مراتب بدتر از مهندسی هاست بخاطر همینه همون تعداد کمی هم که رشته ریاضی میرن مهنسی کامپیوتر یا برق یا مکانیک رو انتخاب میکنن.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aurora82_ نمایش پست ها
      دلیلش اینه که راهنمایی درستی قبل از انتخاب رشته نمیگرن و با یه فرضی که متفاوت از واقعیت هست وارد دانشگاه میشن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      یعنی اینقدر اوضاع کامپیوتر بد شده؟ چون هر کی میبینم تغییر رشته داره میده!
      اوضاع چی خوبه تو این کشور؟ من به خاطر شرایطی که داشتم نمیتونستم نتونستم تهران برم و قیدش رو زدم با این که کلی چیز یاد گرفته بودم. برای چند تا شرکت هم رزومه فرستادم و واقعاً ناامیدم کردن با برخوردشون. سایه طرح صیانت هم که بالا سرمونه و هر لحظه ممکن بود اجرایی بشه و کامپیوتر هم به خاک سیاه بشینه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      شما چرا کامپیوتر صنعتی اصفهان رو ول کردید ؟؟؟ تجربی چه رشته ای میخای ؟
      به ده ها دلیل. دنبال همین سه تا رشته که همه دارن جون میدن واسش دیگه. ببین مهندس کامپیوتر تو ایران یه کارگر باکلاسه صرفاً. فقط هم توی تهران خراب شده واسش کار هست. تو آبیاری گیاهان زیردریایی هم خونده باشی میتونه چهارتا دوره بگذرونی و بیای کد بزنی و بشی رقیب من که کامپیوتر خوندم. آدم مهاجرت هم نبودم حقیقتا

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام تو بستر اینترنت هم سایت های خارجی هم سایت های فارسی خیلی آموزش های مفیدی میتونی پیدا کنی که هزینه کمتری هم نسبت به کلاس های حضوری دارند، من خودم سایت های خارجی برام مشکل بود آنلاین دوره برنامه نویسی سالیدیتی سایت توکن خان و دیدم از استادهای حضوری بهتر آموزش داده بود و مطالبش مفیدتر بود.
      موفق باشی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)