خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy دوستان ممنون میشم نظرتون رو بگید. رتبه ها اومده و پیراپزشکی و فرهنگیان رو میارم.

من دختر هستم و علاقه به پیراپزشکی دارم بیشتر علاقم سمت پرستاریه اما بقیه رشته مثل مامایی، اتاق عمل، هوشبری رو هم دوس دارم،اما بقیه بهم میگن اگه بری پرستاری چند سال دیگه پیشمون میشی چون شیفت ها و سختی کارش زیاده و به مرور زمان علاقمم از بین میره و زندگی ارومی ندارم
      ممنون میشم اگه بهم نظرتون رو بگید 🥺🤕

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      زندگی اروم و یکنواخت و تکراری حالا خیلی خوبه ؟ جذابیت رشته هایی مثل پزشکی و پرستاری همین سخت بودنش هست ، بعد مرگ‌ به اندازه کافی استراحت میکنیم
      ویرایش توسط mohammad1397 : 14 مرداد 1401 در ساعت 00:02

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم که نظر دادین ولی این منطقی نیست که بعد مرگ راحت میشم من زندگیمو میگم با بعد مرگ چیکار دارم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Orrrj نمایش پست ها
      من دختر هستم و علاقه به پیراپزشکی دارم بیشتر علاقم سمت پرستاریه اما بقیه رشته مثل مامایی، اتاق عمل، هوشبری رو هم دوس دارم،اما بقیه بهم میگن اگه بری پرستاری چند سال دیگه پیشمون میشی چون شیفت ها و سختی کارش زیاده و به مرور زمان علاقمم از بین میره و زندگی ارومی ندارم
      ممنون میشم اگه بهم نظرتون رو بگید ������������
      ادم خاصی می خواد پرستاری شخصیت خاصی هم میخواد اگر باکار سخت و فشار روانی و حرف گوش کنی مشکلی نداری وبحث مالی اولویت اولت نیست رشته خوبی میتونه باشه اگرم ادم پرتلاشی هستی میتونی به مهاجرت فکر کنی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولویتم پول نیست و اینکه به مهاجرتم علاقه ای ندارم، اما به پرستاری علاقه دارم ولی میگن سخته و علاقه هم از بین میری
      ممنون بابت نظرتون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اولویتم پول نیست و اینکه به مهاجرتم علاقه ای ندارم، اما به پرستاری علاقه دارم ولی میگن سخته و علاقه هم از بین میری
      ممنون بابت نظرتون
      پرستاری شغله تفریح که نیست بله انقدر سخت میشه که شاید حالت از بیمارستان بهم بخوره ولی چه کاری وجود داره که ادم همیشه بهش علاقه داشته باشه؟
      شما سریال هم که تفریح هست عین ی شغل از صبح تاشب بخوای ببینی خسته میشی چه برسه به کار کردن
      بهتره به شغل ها بدید ی شغل نگاه کنی علاقه برای تفریح هست خوبه که ادم با علاقه کار کنه ولی خوب نیست برای علاقه کار کنه چون ی روز خسته میشه. علاقه میشه نتیجه کار کردن .شما میری کار میکنی که با پولی که درمیاری یا امکاناتی که میدن بری ی ذره به علاقت برسی بعد دوباره کار کنی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله علاقه پایدار نیست
      الان مسئله اینه که من کدوم رو برم و اینکه چون ذهنم آشفته هست نمیتونم درست فکر کنم خواستم نظرات کسایی که تجربه دارن و در این زمینه اطلاعی دارن بپرسم
      ممنونم از نظرتون

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون میشم اگه بهم نظرتون رو بگید
      پاشو برو بیمارستان محل زندگیتون
      یه شیفت با پرستارا باش
      باور کن هم شرایطو میبینی
      هم اونا میتونن بهتر راهنماییت کنن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام بنظرم بقیه رشته ها رو هم تحقیق بکن شاید رشته های توانبخشی هم توجهتو جلب کرد
      البته اگر انقد احساس میکنی به پرستاری علاقه داری بقول دوستمون برو بیمارستان یک شیفتشونو ببین /در کل پرستاری اگر علاقه داری بهش انتخاب خوبیه برات مخصوصا اگر درامد برات مهم نیست

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون میشم اگه بهم نظرتون رو بگید ������������
      به نظرم پرستاری خیلی سخت ه و فرهنگیان هم خیلی محدود و یکنواخت ه. فکر می کنم هوشبری و اتاق عمل بهتر باشن. من خودم قبل از انتخاب رشته ی دبیرستان شیفته ی رشته ی اتاق عمل شده بودم ولی بعد یه مدت نمی دونم چرا علاقه م رو نسبت بهش از دست دادم ://////
      و صد البته که باز همه چیز به خودت بر می گرده.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      من نظرم رو فرهنگیانه.چون سه چهار روز در هفته سرکاری و بقیشو میتونی استراحت کنی یا حالا شغل دوم یا هنری رو ادامه بدی اما با پرستاری تموم وقتت پر میشه.محیط بیمارستان هم برخلاف محیط مدرسه محیط غمگین و ناراحت کننده ایه.بازم برمیگرده به علاقت ولی یکی دیگه از مزیت های فرهنگیان اینه که از همون ترم اول حقوق میگیری واون زمانی که درس میخونی و دانشجویی جز سوابق کاریت حساب میشه.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا یه نفر رفته بود گفت اصلا جوابمو ندادن گفتن وقت این کار رو نداریم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      علاقه دارم و میترسم چند سال دیگه اگه متاهل بشی و بچه دار خانواده ام اذیت بشن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 03Fatemeh نمایش پست ها
      به نظرم پرستاری خیلی سخت ه و فرهنگیان هم خیلی محدود و یکنواخت ه. فکر می کنم هوشبری و اتاق عمل بهتر باشن. من خودم قبل از انتخاب رشته ی دبیرستان شیفته ی رشته ی اتاق عمل شده بودم ولی بعد یه مدت نمی دونم چرا علاقه م رو نسبت بهش از دست دادم ://////
      و صد البته که باز همه چیز به خودت بر می گرده.
      بله درسته ولی هوشبری و اتاق عملم همون سختی ها رو داره

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      این نظر رو که میگم، در اطرافیانمون پرستار دیدم و نظر شخصی خودمم میگم
      بله درسته سختی کارش زیاده، چون شیفت شب اینا داره، خصوصا برای زمان تاهل شیفت های شب واقعا اذیت کننده اس
      بچه بیشتر وقت ها شب ها تنها میمونه
      یا اینکه باید قصد ازدواج نداشته باشید یا اینکه با کسی که میخواید ازدواج کنید مثل خودتون پرستار باشه که بتونه شیفت های سخت شب رو درک کنه
      الان دختر عموی من ۳۰ سالشه و پرستاره و مجرد، مشکلی با شیفت اینا نداره اما عمه ام که متاهله و بچه ی ۶ ساله داره، خیلی سختش بود شب ها بچه اش رو تنها بذاره و همسرشم پرستار نبود، خیلی با هم درگیر بودن طوری که تا حد طلاق هم پیش رفتن
      * خودمم به عنوان فرزند یک خانواده نمیتونم تحمل کنم که مثلا پدر یا مادرم نباشن، بچه تا سن ۳ سالگی به مادرش خیلی نیاز داره و این جدا شدن ها باعث اضطراب و پرخاشگری در بزرگسالی میشه
      با توجه به رتبه اتون خواستید به بینایی سنجی، فیزیوتراپی، شنوایی سنجی هم فکر کنید
      بازم عرض میکنم اینها نظر شخصی منه
      mucizelere inanırım

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن