خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

پیرامون انتخاب رشته فرهنگیان

سلام
      دوستان بنده امسال کنکور ریاضی و زبان شرکت کردم و در هر دو مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان شدم.حالا سوالم این هست که آیا من می‌تونم برای هر دو گروه آزمایشی انتخاب رشته کنم یا خیر؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی برای اعلام علاقه مندی به فرهنگیان باید یه شماره سریال بخرم یا دوتا؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مصاحبه های زبان و ریاضی از هم جدا هستن یا باهم؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran7 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان بنده امسال کنکور ریاضی و زبان شرکت کردم و در هر دو مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان شدم.حالا سوالم این هست که آیا من می‌تونم برای هر دو گروه آزمایشی انتخاب رشته کنم یا خیر؟
      بله میتونی انتخاب رشته کنی
      اینکه چندتا شماره سریال بخری رو نمیدونم
      مصاحبه هم یکیه
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین
      برای هر رشته که بری یه شماره داوطلبی و شماره پرونده داری
      که هر دو متفاوت
      برای ریاضی و برای زبان
      و موقع انتخاب رشته هم راهنمای انتخاب رشته دفترچه زبان رو میخوانی کدرشته های فرهنگیان مربوط به دبیری زبان استان خودت رو برمیداری میبری تو سیستم ثبت انتخاب رشته اونجا که وارد کنی بهت میگه مثلا سریال نگرفتی و پس سریال رو میگیری
      موقع اعلام اینکه به مصاحبه دعوت شدی یا نه همین اتفاق میفته

پس بستگی به شماره داوطلبی داره که یکین یا نه
      دو تا سریال علاقه مندی
      دوتا نتیجه دعوت به مصاحبه
      اونموقع که تاریخ مشخص شه معلوم میشه دوتا مصاحبه داری یا یکی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      سلام
      شما یک شماره سریال میخرید و انتخاب رشته رو انجام میدید بعد اگه دعوت به مصاحبه شدید میرید اونجا یعنی فقط یک مصاحبه میگیرن ازتون و شما تا روز اخر نمی‌دونید چی قبول شدید و به ترتیب اولویت هاتون هر کدوم رو قبول شدید تو نتایج نهایی به عنوان رشته قبولی نوشته میشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.me نمایش پست ها
      سلام
      شما یک شماره سریال میخرید و انتخاب رشته رو انجام میدید بعد اگه دعوت به مصاحبه شدید میرید اونجا یعنی فقط یک مصاحبه میگیرن ازتون و شما تا روز اخر نمی‌دونید چی قبول شدید و به ترتیب اولویت هاتون هر کدوم رو قبول شدید تو نتایج نهایی به عنوان رشته قبولی نوشته میشه
      دوست عزیز شما خودتون دانشجو فرهنگیان هستید؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما خودتون دانشجو فرهنگیان هستید؟
      بله

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      سلام
      ببخشید من یه سوال دارم شما گفتین که تا روز اخر اعلام نتایج نمیدونیم چی قبول شدیم
      برا انتخاب رشته فرهنگیان من برای اینکه دبیری زیست یا شیمی قبول بشم رتبه م لب مرزه ولی احتمال اینکه ابتدایی قبول بشم خیلی زیاده
      ممکنه من اولویتمو بذارم زیست و شیمی بعد ابتدایی ولی مصاحبه رو برای زیست یا شیمی قبول شم و تو مصاحبه رد بشم چون رتبه م مرزی بوده؟
      حالا اگه برای دبیری رد شدم ابتداییو ممکنه قبول بشم یا چون اولویتمو دبیری انتخاب کرده بودم و برای دبیری هم دعوت به مصاحبه شدم کلا رد میشم دیگه؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم خیلی ممنون میشه اگه جواب سوالمو میدونین جواب بدین

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qazal78 نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید من یه سوال دارم شما گفتین که تا روز اخر اعلام نتایج نمیدونیم چی قبول شدیم
      برا انتخاب رشته فرهنگیان من برای اینکه دبیری زیست یا شیمی قبول بشم رتبه م لب مرزه ولی احتمال اینکه ابتدایی قبول بشم خیلی زیاده
      ممکنه من اولویتمو بذارم زیست و شیمی بعد ابتدایی ولی مصاحبه رو برای زیست یا شیمی قبول شم و تو مصاحبه رد بشم چون رتبه م مرزی بوده؟
      حالا اگه برای دبیری رد شدم ابتداییو ممکنه قبول بشم یا چون اولویتمو دبیری انتخاب کرده بودم و برای دبیری هم دعوت به مصاحبه شدم کلا رد میشم دیگه؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم خیلی ممنون میشه اگه جواب سوالمو میدونین جواب بدین
      ببین برای مصاحبه که نمره قابل قبول رو گرفتی
      میرن از بالا بررسی میکنن ببین چی قبول میشی
      مثل اگر نمرت نخوره به دبیری ها ابتدایی رو قبول میشی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainbow7 نمایش پست ها
      ببین برای مصاحبه که نمره قابل قبول رو گرفتی
      میرن از بالا بررسی میکنن ببین چی قبول میشی
      مثل اگر نمرت نخوره به دبیری ها ابتدایی رو قبول میشی
      خیلی ممنونم که جواب دادین خیالم راحت شد

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qazal78 نمایش پست ها
      سلام
      سلام مثلا یه منطقه 200 تا دبیری و ابتدایی میخواد
      1.5 برابر ظرفیت به مصاحبه دعوت میکنن میشه 300 نفر
      از این 300 نفر 250 نفر تو مصاحبه قبول میشن
      بعد این 250 نفر رو به ترتیب رتبه میچینن و مثل بقیه رشته ها قبولغها بر اساس رتبه مشخص میشه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله

سلام . شما میدونید چرا داخل دفترچه انتخاب رشته ، رشته اموزش شیمی و زیست رو زده کشوری ؟ ممنون

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab-- نمایش پست ها
      سلام . شما میدونید چرا داخل دفترچه انتخاب رشته ، رشته اموزش شیمی و زیست رو زده کشوری ؟ ممنون
      برای فرهنگیان رو میگی ؟

توجه نکن به صفحات اول

صفحه 219 به بعد کدرشته های فرهنگیان رشته تجربی هست

مثلا مینویسه اموزش شیمی پردیس علامه امینی محل خدمت x اولویت با داوطلبان بومی شهر x

ربطی به کشوری اینا نداره
      اون مربوط به تراز بندی اینهاس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن