خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

تجربه کلاس های آنلاین

دوستانی که کلاس های آنلاین شرکت کردید (کلاسینو،تاملند و...) نظراتتون راجب کلاس هایی که شرکت کردید رو بگید و درصد های کنکورتون رو هم بگید.آیا این کلاس ها تاثیری روی پیشرفت تراز شما داشتن؟
      نظرتون رو در مورد روش های تستی که در زمان کوتاه تر به جواب میرسن رو هم بگید و آیا تونستید سر جلسه از این روشا استفاده کنید؟
      با توجه به زمان طولانی کلاس های آنلاین و توجه به حواشی در اینگونه کلاس ها و دلقک بازی تعدادی از معلما آیا زمانی برای تست زدن داشتید؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینو در نظر داشته باش اوسط بهمن و کل اسفند تقریبا کل اساتید به ویژه دروس اختصاصی اینقد کلاس فوق العاده میزارن نه میرسی خوب بخونی نه خوب تست بزنی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran7 نمایش پست ها
      دوستانی که کلاس های آنلاین شرکت کردید (کلاسینو،تاملند و...) نظراتتون راجب کلاس هایی که شرکت کردید رو بگید و درصد های کنکورتون رو هم بگید.آیا این کلاس ها تاثیری روی پیشرفت تراز شما داشتن؟
      نظرتون رو در مورد روش های تستی که در زمان کوتاه تر به جواب میرسن رو هم بگید و آیا تونستید سر جلسه از این روشا استفاده کنید؟
      با توجه به زمان طولانی کلاس های آنلاین و توجه به حواشی در اینگونه کلاس ها و دلقک بازی تعدادی از معلما آیا زمانی برای تست زدن داشتید؟
      من از سال دهم تو کلاسای انلاین شرکت میکردم . برخلاف مدرسه که برام بی اهمیت بود خیلی جدیشون میگرفتم. حتمن باید انلاین کلاسو میدیدم حتی اگه مسافرت بودم و تو راه بازم سر کلاسا بودم. هیچ فرقی با کلاس حضوری برام نداش تازه بهترم بود.
      خب ریاضی خیلی باعث پیشرفتم شد. اولین ازمونی که سال دهم دادم ریاضیو صفر زدم. چون کلا من با ریاضی مشکل داشتم. بعد که کلاس رفتم و خودم خوندم و کتاب تستارو کار کردم تو چن تا ازمون بعدیش به 50 رسیدم و درصدم ثابت موند. ینی چون درسارو مفهومی یاد گرفته بودم حتی اگه نمیخوندم همون 45 50 رو میزدم. اگه هم میخوندم و بیشتر تست میزدم که خیلی بالاتر میرف.
      فیزیکم همینجور. فیزیکم از نقطه ضعفام بود سال دهم باز از صفر درصد شروعش کردم . کلاس نمیرفتم . خودم خوندم تست زدم کار کردم تا به همون 50 رسوندمش مث ریاضی. سال یازدهم ی کلاس برداشتم ولی خب خیلی راضی نبودم و درصدم تغییری نکرد. باز خودم میخوندم و کار میکردم.
      امسال فیزیکو با یکی دیگه برداشتم تو همون اولین ازمون قلمچی که دادم راحت 70 رو تونستم بزنم اونم من که بالاترین درصدم همون دور و ور 50 بود.
      نمیگم کلاس معجزه میکنه برات ولی خیلی کمکت میکنه که سرعت یادگیریت بیشتر بشه. مثلن تو دهم که ریاضیو فیزیکو از صفر شروع کردم وقتی برای ریاضی رفتم کلاس خیلی زودتر به ی درصد ثابت رسیدم ولی برای فیزیک هم باید بیشتر میخوندم هم اینکه دیر تر به اون رنج رسیدم.
      حالا نری برا 4 تا درست کلاس برداریا. این اشتباه محضه. فقط درسایی که مشکل داری . بعدشم کلاس زمانی خیلی تاثیر گذاره که خودتم کنارش بخونی و کار کنی. نه اینکه همینجوری بری بیای فکر کنی الان باید درصدت جهش کنه
      مرور بعد کلاسم یادت نره. کلاس که تموم شد 20 دیقه 30 دیقه حتی 1 ساعت وقت بذار و همه سوالارو دوباره بشین حل کن تا قشنگ مباحثی که تدریس شدن برات تثبیت بشن
      یه چیز دیگه هم بگم. خیلی مهمه که استادی که تدریس میکنه تو حاشیه نباشه. ی سریا ک نمیخوام اسم ببرم وسط کلاس هر حرفی میزنن جز درسی که باید بدن. با این کارا فقط تایم مفید کلاسو میگیرن :/
      بایدم برنامش مشخص باشه نه اینکه اولش کند پیش بره و قبل عید هعی جبرانی بذاره که فقط مباحثو برسونه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن