خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 57
    1. Top | #31
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed..yousefi نمایش پست ها
      جا داره بگم هعب دا...

معلوم نی با خودشون چن چندن

اگر قرار بر اجراشه خب لامصبا این آیین نامه رو زودتر بدین تموم شه بره

اگرم قرار نیست اجرا کنین خب بگین چیکار کنیم

البته به نظر خودم اولین کنکور تیر 1402 و بعدش دیماه 1402 هست

ولی نظر ما کی مهم بوده این دومیش باشه :/
      امروز پورعباس مصاحبه کرده گفته اولین ازمون نیمه دوم دی ماه امسال هست

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینجوری ترمیم کلا مالیده میشه .
      این پورعباسم یه چیزی میزنه قبل مصاحبه
      ! Break me down and build me up

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس ترمیم معدل چی میشه؟ اگر دی ماه کنکور برگزار بشه یعنی دیگه فرصت ترمیم نداریم؟ یا مجبوریم هر جور شده شهریور ترمیم کنیم؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یادمه وسطای سال بود سبطی توی کانالش یه ویس گذاشت گفت من نظرم این بوده که دو کنکور برگزار کنن و ورودی های مهر رو از نیمه دومی ها یعنی ورودی های بهمن جدا کنند . البته بماند که با بقیه مصوبه (تاثیر قطعی و حذف عمومی و ...) مخالف بود اما من فکر میکردم اگر دوبار کنکور برگزار بشه یه همچین چیزی که سبطی گفته مدنظرشونه . حالا اما نمیفهمم اگر قرار باشه پذیرش یکبار انجام بشه اصلا فلسفه دوتا کنکور دادن چیه

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اقای پور عباس مصاحبه کرده گفته دی ماه همین امسال کنکور اول 1402 برگزار میشه .

الان معلوم نیست دانش اموزان هم جزوش هستن یا نه چون بحث تراز سوابق تحصیلی دوازدهمشون هنوز تکمیل نمیشه تا نهایی های خرداد . ولی احتمال زیاد دانش اموزها هم میتونن شرکت کنن و فقط درصدهایی که توی کنکور زدن توی کارنامه ی کنکور دی بیاد .

نکته اول : ایشون گفته داوطلب نتیجه
      یکی از این دو کنکورش رو به دلخواهش انتخاب میکنه . پس عملا کنکوریا مجبورا همه دو کنکور بدن چون کسی خبر نداره اگر کنکور اول خیلی رتبه ی خوبی اورد ، بقیه رقبا توی کنکور دومی ممکنه ترازشون باز از اون بهتر بشه و رتبه ی کلی اون رو تنزل بده . عملا همه باید دو کنکور بدن .

نکته ی دوم : کنکور 1402 بسیار کنکور شلوغی خواهد بود ، چون خیلی خیلی از کنکوریهای 1401 به هوای کنکور دی ماه امسال رغبت چندانی به انتخاب رشته نخواهند داشت و بیشتر از هر سال پشت کنکوری خواهیم داشت

نکته ی سوم : ترمیم معدل دی تعداد خیلی کمی شرکت خواهند کرد و همه میندازن یا ترمیم شهریور یا ترمیم خرداد.

نکته ی چهارم : کلاس دروس عمومی چه کلاسای مدرسه چه کلاسای بیرون مدرسه مثل موسسات انلاین به شدت میره تو حاشیه و همه فقط میچسبن به دروس اختصاصی برای کنکور دی . عمومیا رو دایورت میکنن از بهمن . ضربه ی خیلی بزرگی زدن به دروس عمومی و معلمای مدرسه که عمومی درس میدن . طرف سر کلاس فارسی کتاب تست زیست یا ریاضش و میخونه . معلمای عمومی از این صحنه ها از حالا خیلی بیشتر و بیشتر از قبل خواهند دید. شوخی نیست . کنکوره.

نکته ی اخر و مهمترین : اینجور سیستم دو کنکوری بسیار ناعادلانه و ظالمانست .بسیار. خاک بر سر طراحانش . حقشه تجمع گسترده ای بشه برای لغوش ولی خب همچین غیرت و همتی رو نمی بینم و شاید الان دیگه زمانش هم برای 1402 ها نیست .
      ویرایش توسط reza333 : 10 مرداد 1401 در ساعت 12:57

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیش بینی من :
      کنکور اول دی ماه 1401 برگزار میشه ، دانش آموزان هم شرکت میکنن ، فارغ التحصیل ها هم خب قاعدتا میتونن شرکت کنن ، یک یا دو ماه بعد کارنامه این کنکور بارگذاری میشه واسه دانش آموزان بدون سوابق تحصیلی کارنامه میاد واسه فارغ التحصیل ها هم با سوابق تحصیلی قبلی ، اما امتحانات ترمیم دی ماه رو واسه فارغ التحصیل ها منظور میکنن (چون پروسه کارنامه اولیه کنکور حداقل یک ماه یعنی تا بهمن طول میکشه ، کنکور اول هم واسه اینکه با امتحانات نهایی ترمیم و امتحانات نوبت اول دوازدهمی ها تداخل نداشته باشه میفته آخر دی ماه یعنی بعد امتحان ها ، خب تو این فاصله یک ماهه نتایج ترمیم معدل فارغ التحصیل ها واسه دی ماه هم میاد و واسشون منظور میشه)
      دانش آموز ها هم یک کارنامه خام اولیه دریافت میکنن و بعد از امتحانات نهایی خرداد ، این کارنامه با امتحانات نهایی ترکیب میشه و کارنامه اصلی دی ماه حساب میشه
      کنکور دی ماه هم واسه تداخل نداشتن با امتحان ها 29 و 30 دی برگزار میشه یعنی از امروز تا کنکور دی ماه کم تر از 6 ماه یا دقیق تر بخوام بگم 170 روز فرصت هست !

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خلاصه مصاحبه پوری جان:
      ثبت نام می کنیم، آزمون می گیریم بعد به داوطلب میگیم به سوالات جواب بده، کیک میدیم ساندیس میدیم، نتیجه آزمون رو میگیم بهشون

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا ۲ بار گوش دادم مصاحبه اش رو چیز بیشتر از اینایی که گفتی دستگیرم نشد . هرچند شک دارم همون کیک و ساندیس رو هم بدن
      حتی یه جا احساس کردم سابقه تحصیلی رو با کنکور داره قاطی میکنه . یه جا هم گفت کنکور دوبار در سال دی یا ""فکر میکنم "" تیر ماه برگزار بشه . یکی نیست بگه اخه ما یه لنگه پا معطل تو شدیم که بری مصاحبه کنی و بازم مطمعن نباشی؟! بگی فکر میکنمم؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من الان نفهمیدم
      الان من دی کنکور بدم نتیجه اش بهمن میاد یا مرداد ؟
      بالفرض که بهمن بیاد همون بهمن میرم دانشگاه یا مهر ۱۴۰۲ ؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      امروز پورعباس مصاحبه کرده گفته اولین ازمون نیمه دوم دی ماه امسال هست

چجوری ما که هنوز تازه میریم دوازدهم و نهایی ندادیم و مباحثو کامل نکردیم قراره نیمه دوم دی ازمون بدیم ؟
      اینجوری که فقط پشت کنکوریا میتونن شرکت کنن
      چرا نمیخوان قبول کنن که مصوبشون ب کل ایراد داره؟
      تاثیر معدل از ی طرف
      برداشتن عمومیا از ی طرف
      الانم که این.
      حالا بد که نمیشه دو بار کنکور بدیم ولی حداقل ی جوری منطقی بیاین همه چیو مشخص کنین
      وقتی هنوز نمیدونن میتونن این مصوبه رو قطعی کنن یا ن چرا نمیندازنش برا سالای بعد؟
      بابا ولمون کنین دیگه اه -_-

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      طرف اومده مصاحبه کنه که ابهامات بر طرف شه
      قشنگ ابهامات شد چند برابر!!
      مردک بی نوا چقدرم با احتیاط و ترس مصاحبه می کرد

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      طرف اومده مصاحبه کنه که ابهامات بر طرف شه
      قشنگ ابهامات شد چند برابر!!
      مردک بی نوا چقدرم با احتیاط و ترس مصاحبه می کرد
      این پور عباس فقط یک برده ی به تمام معناست . به نظر دچار اختلال گفتار هم هست . یه دوره گفتار درمانی باید بره .
      قبل کنکور توی برنامه ی تهران 20 ازش پرسیدن نظر خودت راجع به این مصوبه چیه اقای پور عباس ؟؟ گفت من نظر کارشناسیمو به شورا گفتم توی تلویزیون نمیگم . !!! یعنی من یه برده هستم که نظرمو به اربابم ( شورا ) گفتم ولی به توی تلویزیون نمیگم. فقط اربابم . اربابم منو رئیس سنجش کرده و گفته فقط طبق دستورات ما حرف میزنی . تو یه برده ای و حتی اجازه نداری ازادانه نظر شخصیت رو اظهار کنی . البته اینا بالاتر از پور عباس به بردگی گرفتن ، جناب رئییس دولت ، دیگه این پیرمرد که جای خود دارد.

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      طبق مصاحبه ی خبرگزار ایرنا ، معاون امور آزمون های سازمان سنجش خاطرنشان کرد: آزمون سراسری سال آینده در دو نوبت همانند روال گذشته برگزار می شود که نوبت اول در هفته آخر دی ماه و نوبت دوم در تیرماه خواهد بود.

لینک اصل مصاحبه :
      نتایج اولیه کنکور هفته آینده اعلام می‌شود/آزمون سراسری ۱۴۰۲ در دو نوبت دی و تیرماه

به نظر کنکور اول 1402 ، اخر دی ماه همین امسال برگزار میشه .
      بعید میدونم زیر ساخت هاشو داشته باشن که دوباره همین دی ماه کنکور برگزار کنن
      یحتمل برای سال بعد این مصوبه اجرا بشه ...

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Powerfullll نمایش پست ها
      واقعا ۲ بار گوش دادم مصاحبه اش رو چیز بیشتر از اینایی که گفتی دستگیرم نشد . هرچند شک دارم همون کیک و ساندیس رو هم بدن
      حتی یه جا احساس کردم سابقه تحصیلی رو با کنکور داره قاطی میکنه . یه جا هم گفت کنکور دوبار در سال دی یا ""فکر میکنم "" تیر ماه برگزار بشه . یکی نیست بگه اخه ما یه لنگه پا معطل تو شدیم که بری مصاحبه کنی و بازم مطمعن نباشی؟! بگی فکر میکنمم؟

مگه ایشون فکر هم می کنن

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب فرض بگیریم که پشت کنکوری ها تونستن شرکت کنن ، کی باید وارد دانشگاه بشن در صورت قبولی ، یعنی باید نزدیک هفت ماه باید تا اول مهر صبر کنن؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)