نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

زمان ما
من 500 تومن جمعه ها می بردم پارکینگ طالقانی جمعه بازار کتاب (حالا منتقل شده میدون امام علی) باهاش واسه یه سال تحصیلی از هر درس دو سه تا کتاب دسته دو (در حد نو) ردیف می کردم تازه کلی چونه میزدم گاها کتابایی میخریدم فقط از روی هوس که دست نخورده باقی میموند باقی پولم شبش فلافل میزدیم اون موقع یه ساندویچ فلافل میخریدیم نهایت 4-5 تومن بازم اضاف میومد پولم. ولی حالا یک مشت جا.... پول خون باباشون رو کتاب میذارن، دو جلد کتاب روی هم میشه 400-500 تومن تازه با تخفیف. دو سه سال پیش هر کی میخواست از روی pdf بخونه بهش میگفتم این کارو نکن ولی الان هر کی میگه مشکل مالی دارم سریع میگم برو کتابیکو دانلود کن هر چی خواستی. شماهم هر چقدر در توانته و میتونی کتاب جدید نخر. باور کن هیچ کدوم این کتابا آنچنانی آپدیت نمیشن _ نهایت ده درصد عوض میشه و یه جلد با طرح ژذاااب و یک مشت دلقک که میگن آخرین چاپ رو تهیه کنید که خیلی به کنکور امسال نزدیک شده و فلان شده ولی نمیدونن خیلیا تو این شرایط بد حتی توان تهیه یه دفتر نقاشی هم دیگه ندارن_ یا حتی از روی pdf بخون، سر جلسه کنکور کسی ازت نمیپرسه این مهارت حل سوال 206 رو از کجا پیدا کردی؟ از روی چی خوندی؟ خلاصه سعی کن خیلی هوای پدر و مادر رو داشته باشی (دونه به دونه صفحات اون کتابی که سفید افتاده یه گوشه و داره خاک میخوره رو استفاده کن)
بله درسته
من از تمام امکاناتی که در اختیارم هست نهایت استفاده رو میکنم تا مبادا در حق زحمات پدرم خیانتی کرده باشم
مثلا دوران راهنمایی یه بار جوگیر شدم یه گام به گام خریدم اوردم خونه نگا انداختم دیدم من فکر میکردم خودم این جوابارو پیدا میکردم و اصراف کردم تا چند روز رو اون گام ب گام اشک ریختم همینقدر تباه حالا خانواده میگفتن بابا چیزی نشده پاشو
اما این دو سال من دیگه ذهن سابقمو نداشتم متاسفانه و حس میکنم بدجور ذهن درگیر و مریضی پیدا کرده بودم جالبه که به غیر خودم و پدرمادرم کسی متوجه نشده بودم اما چندتا سوال درسی ازتون پرسیده بودم که شمام متوجه شدید و بهم گفتید نمیدونم یادتونه یا نه
اما بازم دست بوس پدر و مادرم هستن که یبار دیگه به من حالی کردن من همون بچه ممتاز دبیرستانم و باید بازم همونطور باشم
اون آدم دوسال انگار من نبود اون ذهنیت واسه من نبوده حس میکنم الان دوباره به تنظیمات کارخانه برگشتم
یطور هم صحبت میکنم انگار صد سال پیش فارغ التحصیل شدم ولی ۱۴۰۰ دیپلمم رو گرفتم و تازه اول مسیر هست
و شما میشه گفت که پزشک ماهری هستید خوب تشخیص داده بودید ذهن من تو چه مخمصه ای افتاده