خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 604 از 604 نخستنخست ... 504594603604
    نمایش نتایج: از 9,046 به 9,056 از 9056
    1. Top | #9046
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mavis7 نمایش پست ها
      سلام
      به نظرتون من با 6100 زیرگروه یک و 4900زیر گروه 2 منطقه 2 داروسازی میارم؟؟
      فیزیو و بینایی سنجی چطور؟ با توجه به افزایش ظرفیتا گفتم
      سلام وقت بخیر به نظرم احتمالش هست مخصوصا فیزیو و بینایی انشالله که میشه💙

2. Top | #9047
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان بنظرتون ممکنه رشته و دانشگاهی که توی تخمین رتبه مجازی سنجش کنارش نوشته شانس کم رو بیارم؟احتمال داره؟

3. Top | #9048
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sepidddd نمایش پست ها
      سلام
      دوستان بنظرتون ممکنه رشته و دانشگاهی که توی تخمین رتبه مجازی سنجش کنارش نوشته شانس کم رو بیارم؟احتمال داره؟
      سلام

حالا چرا توی این تاپیک ؟ فکر کنم هنوزم درتلاشیم رکوردش رو افزایش بدیم تاپیک خسته ست بذارید بره پایین دیگه

معمولا توی تخمین رتبه مجازی سنجش اینجوری هست که
      اونایی رو که میزنه شانس زیاد یعنی قطعی و حتما میاری
      اونایی که میزنه شانس کم یعنی بصورت منطقی و با شانس و احتمال بالایی میاری

منم انتخابی رو قبول شدم که برام توی دسته شانس کم قرارش داده بود

4. Top | #9049
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z3R0 نمایش پست ها
      سلام

حالا چرا توی این تاپیک ؟ فکر کنم هنوزم درتلاشیم رکوردش رو افزایش بدیم تاپیک خسته ست بذارید بره پایین دیگه

معمولا توی تخمین رتبه مجازی سنجش اینجوری هست که
      اونایی رو که میزنه شانس زیاد یعنی قطعی و حتما میاری
      اونایی که میزنه شانس کم یعنی بصورت منطقی و با شانس و احتمال بالایی میاری

منم انتخابی رو قبول شدم که برام توی دسته شانس کم قرارش داده بود
      تاپیک مناسبی برای این سوال پیدا نکردم

عههه خیلی خوبه پس
      ممنون زیرو

5. Top | #9050
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sunLIGHT نمایش پست ها
      سلام
      میدونم جای مناسبی برای پرسیدن سوالم نیست ولی مجبورم پس به بزرگی خودتون ببخشید
      اگه یه نفر کنکور سال قبلش یه رتبه نجومی در حد شیش یا پنج رقم اورده باشه چون همرو شانسی زده ولی سال بعد یه رتبه سه رقمی اورده باشه و سنجش بهش شک کنه
      در حالی که اون فرد هم سوابق تحصیلی خوبی داره و توی آزمونی که داده دفترچه سوالاتشو سیاه کرده باشه ، آیا سنجش برای اینکه رفع اتهام بشه میره دفترچه سوالاشو چک کنه یا مجبوره آزمون راستی آزمایی بده؟!
      سلام
      نه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

6. Top | #9051
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان با تبریک قبولی خدمت همه اونایی که رتبه های خوبی آوردن و آرزوی موفقیت براتون امروز خبری تو شبکه ها دیدم که دانشگاه تهران برای رشته های شهریه پرداز ( سه رشته ) شهریه ای که در نظر گرفته حدود ۵۰ میلیون ترم برای هر ترم هست برداشت من اینه که منتظرن عکس العمل دانش آموزان و خانواده هاشون رو ببین و اگر صدای کسی در نیومد همین مبلغ رو در نظر بگیرن و مطمئن باشید دانشگاه های دیگه هم همین نسبتی از همین مبلغ رو در نظر خواهند گرفت پیشنهاد میکنم اعتراض کنید و با راه اندازی یک کارزار منسجم صداتون رو به گوششون برسونید نگید هم اثر نداره چون سال ۹۵ هم همچین کاری رو آزاد میخواست بکنه و آزاد عادی رو شهریه شو هشتاد درصد خودگردان دانشگاه تهران کنه ولی وقتی با اعتراض و تحصن دانشجوها و داوطلبا مواجه شد نتونست انجام بده .

7. Top | #9052
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت آموزشی دانشگاه، با توجه به اعلام نتایج آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور؛ به اطلاع آن دسته از متقاضیان که امکان انتخاب رشته‌های دکترای عمومی دندانپزشکی و داروسازی شهریه پرداز (پردیس بین الملل) این دانشگاه را دارند می‌رساند که تعیین شهریه رشته‌های فوق با هماهنگی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تصویب هیأت امناء و بر اساس محاسبه قیمت تمام شده است که متعاقباً به اطلاع خواهد رسید؛ لیکن تخمین زده می‌شود که شهریه پرداختی برای هر نیمسال تحصیلی کمتر از پانصد میلیون ریال نخواهد بود.
      لذا تاکید می­ شود که اعلام شهریه قطعی صرفاً از طریق سایت رسمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و پس از تصویب هیأت امناء اطلاع رسانی خواهد شد و هیچ منبع دیگری مورد استناد نیست.

8. Top | #9053
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      دوستان با تبریک قبولی خدمت همه اونایی که رتبه های خوبی آوردن و آرزوی موفقیت براتون امروز خبری تو شبکه ها دیدم که دانشگاه تهران برای رشته های شهریه پرداز ( سه رشته ) شهریه ای که در نظر گرفته حدود ۵۰ میلیون ترم برای هر ترم هست برداشت من اینه که منتظرن عکس العمل دانش آموزان و خانواده هاشون رو ببین و اگر صدای کسی در نیومد همین مبلغ رو در نظر بگیرن و مطمئن باشید دانشگاه های دیگه هم همین نسبتی از همین مبلغ رو در نظر خواهند گرفت پیشنهاد میکنم اعتراض کنید و با راه اندازی یک کارزار منسجم صداتون رو به گوششون برسونید نگید هم اثر نداره چون سال ۹۵ هم همچین کاری رو آزاد میخواست بکنه و آزاد عادی رو شهریه شو هشتاد درصد خودگردان دانشگاه تهران کنه ولی وقتی با اعتراض و تحصن دانشجوها و داوطلبا مواجه شد نتونست انجام بده .
      کسی که این همه برای پزشکی خرج کنه بعد فارغ التحصیلی پوست مردم میکنه ترمی پنجاه میلیون تومن !!!

9. Top | #9054
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      کسی که این همه برای پزشکی خرج کنه بعد فارغ التحصیلی پوست مردم میکنه ترمی پنجاه میلیون تومن !!!
      دقیقا همینطوره علاوه بر این که خیلی از بچه ها ممکنه الان تو انتخاب رشته شون زده باشن با خیال ۵۰ تومن تو سال و پذیرفته بشن بعد که میرن برای ثبت نام ببین نمیتونن و از اینجا مونده و ازونجا رونده بشن با رتبه خوب که میتونسته قبول بشه مجبور بشه بمونه پشت کنکور

10. Top | #9055
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      دقیقا همینطوره علاوه بر این که خیلی از بچه ها ممکنه الان تو انتخاب رشته شون زده باشن با خیال ۵۰ تومن تو سال و پذیرفته بشن بعد که میرن برای ثبت نام ببین نمیتونن و از اینجا مونده و ازونجا رونده بشن با رتبه خوب که میتونسته قبول بشه مجبور بشه بمونه پشت کنکور
      نگفتن 50 تومن. گفتن حداقل 50 تومن !!!

11. Top | #9056
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezzanr نمایش پست ها
      نگفتن 50 تومن. گفتن حداقل 50 تومن !!!
      بله دقیقا وقتی دانشگاه تهران گفته حداقل ۵۰ بقیه هم نسبتی از همین ۵۰ در نظر میگیرن پس یا باید اعتراض کرد یا توی انتخاب حواستون رو جمع کنید

صفحه 604 از 604 نخستنخست ... 504594603604

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن