خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 13 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 181
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      آینده رشته های مدیریتی و اقتصادی خیلی خوبه هم ایران هم خارج از ایران
      خیلی از بچه های مهندسی شریف که اپلای نمیکنند مدیریت و اقتصاد ادامه تحصیل میدن
      دقیقا این دوتا رشته رو خیلی ب من پیشنهاد میدن
      ولی علاقه ندارم
      دوس دارم برم مکانیک یا فیزیک
      ب نظر شما چیکار کنم؟

2. Top | #107
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aurora82_ نمایش پست ها
      دقیقا این دوتا رشته رو خیلی ب من پیشنهاد میدن
      ولی علاقه ندارم
      دوس دارم برم مکانیک یا فیزیک
      ب نظر شما چیکار کنم؟
      بنظرم علاقه اولویت داره
      همچنین تو این رشته ها من خیلی به این که کدوم دانشگاه اونو میخونی اعتقاد دارم

3. Top | #108
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط golii نمایش پست ها
      سلام دوستان
      تبریک بابت موفقیتتون
      بنظرتون با ۴۶۰۰ زیر گروه یک ریاضی، مهندسی کامپیوتر دولتی میارم؟؟
      لطف میکنه اگر کسی راهنماییم کنه
      میاری
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #109
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 03Fatemeh نمایش پست ها
      اساسی ترین سوالم همونی بود که قبلا پرسیده بودم...برق یا کامپیوتر. الان زدم سایت کانون دیدم به احتمال زیاد برق تهران یا امیرکبیر میارم.همین می خواستم از کسی که راجع به این دوتا دانشگاه اطلاع داره بپرسم وضعیت تغییر رشته اونجا چه طوری ه. اگه نشدم همون برق می مونم البته "اگه" قبول بشم...
      به عنوان کسی که برق بوده و بعد رفته کامپیوتر باید بگم که تفاوتشون زیاد نیست و درساشون اکثر مشترکه تو کارشناسی
      به نظرم برق دانشگاه سطح بالا رو با کامپیوتر دانشگاه پایینتر عوض نکن
      تغییر رشته سخته شنیدم تو امیرکبیر باید هم معدل رشته سابقت الف باشه هم رشته جدیدت تا بتونی تغییر بدی
      در کل نمیارزه
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #110
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      آینده رشته های مدیریتی و اقتصادی خیلی خوبه هم ایران هم خارج از ایران
      خیلی از بچه های مهندسی شریف که اپلای نمیکنند مدیریت و اقتصاد ادامه تحصیل میدن
      بله. خیلیا میرن سمت دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف و کلا mba و... .
      ولی بازم به نظرم باید با چشم باز رفت و قاطی جو و سیلی ک به سمت یک رشته روانه میشه، نشد.البته ک اگه حساب شده باشه اینده خوبی داره
      ----* خبری نیس *----

6. Top | #111
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      به عنوان کسی که برق بوده و بعد رفته کامپیوتر باید بگم که تفاوتشون زیاد نیست و درساشون اکثر مشترکه تو کارشناسی
      به نظرم برق دانشگاه سطح بالا رو با کامپیوتر دانشگاه پایینتر عوض نکن
      تغییر رشته سخته شنیدم تو امیرکبیر باید هم معدل رشته سابقت الف باشه هم رشته جدیدت تا بتونی تغییر بدی
      در کل نمیارزه
      خیلی ممنون از راهنمایی تون

7. Top | #112
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید میدونم سوالم ممکنه چرت باشه ولی من نمیدونم جوابشو و مجبورم که بپزسم میشه همزمان دو رشته رو خوند یکی آزاد یکی هم دولتی؟ من اگه داروسازی بزنم سراسری میتونم همزمان باهاش رشته شیمی بخونم دانشگاه ازاد؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه

8. Top | #113
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

Exclamation آشنایی با رشته های مختلف دانشگاهی

سلام دوستان

از اونجایی ک ایام انتخاب رشته نزدیک هست. لینک هایی رو میذارم برای آشنایی با رشته های مختلف دانشگاهی. برای همه رشته ها رو میتونید ببینید ک من ریاضی، انسانی و تجربی رو میذارم.

رشته‌های حوزه ریاضی و فیزیک [کلیک کنید]

رشته‌های حوزه تجربی [کلیک کنید]

رشته‌های حوزه انسانی [کلیک کنید]

برای مشاهده تمامی رشته ها هم از این لینک [کلیک کنید] میتونید استفاده کنید.
      ----* خبری نیس *----

9. Top | #114
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hans_Landa نمایش پست ها
      سلام دوستان

از اونجایی ک ایام انتخاب رشته نزدیک هست. لینک هایی رو میذارم برای آشنایی با رشته های مختلف دانشگاهی. برای همه رشته ها رو میتونید ببینید ک من ریاضی، انسانی و تجربی رو میذارم.

رشته‌های حوزه ریاضی و فیزیک [کلیک کنید]

رشته‌های حوزه تجربی [کلیک کنید]

رشته‌های حوزه انسانی [کلیک کنید]

برای مشاهده تمامی رشته ها هم از این لینک [کلیک کنید] میتونید استفاده کنید.

داداش چجوری میشه فهمید توی یک رشته ی خاص کدوم دانشگاه بهتره؟

10. Top | #115
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yahya_moz نمایش پست ها

داداش چجوری میشه فهمید توی یک رشته ی خاص کدوم دانشگاه بهتره؟
      راهش اینه با دانشجوی اون رشته صحبت کنی. ک خودش در یکی از دانشگاهای خوب در حال تحصیل باشه.
      اگه با دانشجوی ارشد صحبت بتونی بکنی بهتر هم هست، چون اطلاعات بیشتری از رشته ی خودش تو دانشگاهای مختلف داره.(به واسطه ی این که کنکور ارشد داده و پرس و جو کرده قطعا)

با این حال اگه رشته خاصی مد نظرت هست بپرس، شاید یکی از دوستان بتونه جواب بده.
      ----* خبری نیس *----

11. Top | #116
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatmh نمایش پست ها
      شما از رشتت راضی هستی ؟ من خودم پرستاری می‌خوام چون به کار تو بیمارستان علاقه دارم ولی خونوادم میگن بزن فرهنگیان چون پرستاری آینده شغلی نداره و باید آزمون استخدامی بدی شما که خودتون این رشته اید به نظرتون آینده شغلیش خوبه؟
      آره من راضیم...من موقع پذیرشم راضی نبودم از اجبار رفتم چون سراسری در کمال تعجب هیچکدوم از پیراپزشکیایی که زده بودمو نیاوردم و آزاد پرستاری قبول شده بودم...بین زیست شناسی دانشگاه فردوسی و پرستاری آزاد،پرستاریو انتخاب کردم خونواده ام هم خیلی مصمم بودن که حتما برم پرستاری منم دیگه بالاجبار رفتم...ولی یه جورایی توفیق اجباری بود...وقتی اومدم داخلش فهمیدم...
      آینده شغلی نداره؟
      پرستاری تقریبا یکی از بهترین رشته های علوم پزشکی از نظر آینده شغلیه...شما آزمون استخدامیم ندی بازم کلی فیلد دیگه هست که میتونی واردش شی و کار کنی...کلا به نظرم کسی که پرستاری خونده و سرکار نمیره خواسته خودشه وگرنه بازار کار واقعا خوبه...اگرم تو فکر مهاجرتی که بهترین رشته است واقعا تو انتخابش شک نکن!
      اما خب سخته دیگه واقعا سخته فشار کاری بالاست واقعا و این فشار از دوران دانشجویی شروع میشه چون عملا نصف هفته دانشگاهی نصف دیگه اشو بیمارستانی
      بازمم به علاقه خودت نگاه کن ولی به عنوان کسی که از پرستاری متنفر بود و بعد واردش شد میتونم بگم عاشقشم واقعا چون محیط بیمارستانو خیلی دوست دارم و درسا و کارا در عین سختی واقعا جذابن

12. Top | #117
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unicorn_m نمایش پست ها
      آره من راضیم...من موقع پذیرشم راضی نبودم از اجبار رفتم چون سراسری در کمال تعجب هیچکدوم از پیراپزشکیایی که زده بودمو نیاوردم و آزاد پرستاری قبول شده بودم...بین زیست شناسی دانشگاه فردوسی و پرستاری آزاد،پرستاریو انتخاب کردم خونواده ام هم خیلی مصمم بودن که حتما برم پرستاری منم دیگه بالاجبار رفتم...ولی یه جورایی توفیق اجباری بود...وقتی اومدم داخلش فهمیدم...
      آینده شغلی نداره؟
      پرستاری تقریبا یکی از بهترین رشته های علوم پزشکی از نظر آینده شغلیه...شما آزمون استخدامیم ندی بازم کلی فیلد دیگه هست که میتونی واردش شی و کار کنی...کلا به نظرم کسی که پرستاری خونده و سرکار نمیره خواسته خودشه وگرنه بازار کار واقعا خوبه...اگرم تو فکر مهاجرتی که بهترین رشته است واقعا تو انتخابش شک نکن!
      اما خب سخته دیگه واقعا سخته فشار کاری بالاست واقعا و این فشار از دوران دانشجویی شروع میشه چون عملا نصف هفته دانشگاهی نصف دیگه اشو بیمارستانی
      بازمم به علاقه خودت نگاه کن ولی به عنوان کسی که از پرستاری متنفر بود و بعد واردش شد میتونم بگم عاشقشم واقعا چون محیط بیمارستانو خیلی دوست دارم و درسا و کارا در عین سختی واقعا جذابن
      خیلی‌ ممنون از اینکه وقت گذاشتید

13. Top | #118
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راهش اینه با دانشجوی اون رشته صحبت کنی. ک خودش در یکی از دانشگاهای خوب در حال تحصیل باشه.
      اگه با دانشجوی ارشد صحبت بتونی بکنی بهتر هم هست، چون اطلاعات بیشتری از رشته ی خودش تو دانشگاهای مختلف داره.(به واسطه ی این که کنکور ارشد داده و پرس و جو کرده قطعا)

مهندسی صنایع و مهندسی مکانیک

14. Top | #119
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یه سوال دیگه
      کسی رو میشناسی که
      مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما بخونه؟
      کلا رشته های مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهي کشور رو اطلاعاتی راجع بهشون داری؟

15. Top | #120
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yahya_moz نمایش پست ها
      مهندسی صنایع و مهندسی مکانیک
      صنایع رو به مکانیک ارجحیت بده

صفحه 8 از 13 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن