خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منابع ریاضی کنکور ریاضی

سلام،من فارغ التحصیل هستم و با اینکه دو سال هم برای کنکور تجربی خوندم الان بعد از گرفتن مدرکم تصمیم دارم مجدد کنکور ریاضی بدم امسال.
      از اونجایی که قبلا کنکورم تجربی بوده،با منابع ریاضی کنکور ریاضی اشنایی ندارم
      میشه لطفا بگید ریاضیات کنکور ریاضی شامل چه مواردی میشه و برای هرکدوم توی تهران تعریف چه استادی رو شنیدید؟چون یه جورایی فرصت زیادیم هدر رفته دیگه امکان ازمون و خطا ندارم خیلی ممنون اگر پاسخ بدید🌺

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضیات : حسابان هندسه گسسته
      خودت pdf هاشون رو دانلود کن ببین از کدوم خوشت میاد
      نظر شخصی: میکروطبقه بندی های گاج خوبن

ما چیزی بیشتر از بخشی از تاریخ نیستیم...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_gh نمایش پست ها
      سلام،من فارغ التحصیل هستم و با اینکه دو سال هم برای کنکور تجربی خوندم الان بعد از گرفتن مدرکم تصمیم دارم مجدد کنکور ریاضی بدم امسال.
      از اونجایی که قبلا کنکورم تجربی بوده،با منابع ریاضی کنکور ریاضی اشنایی ندارم
      میشه لطفا بگید ریاضیات کنکور ریاضی شامل چه مواردی میشه و برای هرکدوم توی تهران تعریف چه استادی رو شنیدید؟چون یه جورایی فرصت زیادیم هدر رفته دیگه امکان ازمون و خطا ندارم خیلی ممنون اگر پاسخ بدید
      بنظرم : تو تابستون مباحثی ک سنگین هستن و ضعف دارین رو بخونین
      و یا اگر به نقاط ضعفتون آشنا نیستید موضوعی تابستون بعضی مباحث مث مثلثات و مشتق و احتمال و تابع رو بخونید
      هر جا هم ک متوجه نشدید از کلاسهای سالیانه پارسال استفاده کنید
      برای منبع هم بنظرم خوشخوان رو چند بار کار کنید در کنارش هم موج ازمون رو بزنید
      همین دو کتاب رو چندبار بزنید خیلی عالی میشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن