خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انصراف پیام نور لطفا کمکم کنید ❌

سلام دوستان
      من ورودي ۹۸ پیام نور هستم دو ترم انتخاب واحد دو ترم مرخصی و دو ترم مشروط شدم خب.ترم مهر میرم ترم ۷
      حالا سوال من اینه سال بعد میخوام کنکور بدم ۱۴۰۲ خب باید کی انصراف بدم؟
      ترم ۷ بخونم بعد انصراف بدم که تا بهمن ۱۴۰۲ داشته باشم وفت یا ن؟

راسته میگن دانشگاه نمیده انصراف
      یا مثلا نظام وظیفه گیر میده بهم چون بیشتر سنوات استفاده کردم
      ممنونم جواب میدید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      @Shah1n
      Shah1n@

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر امیر نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من ورودي ۹۸ پیام نور هستم دو ترم انتخاب واحد دو ترم مرخصی و دو ترم مشروط شدم خب.ترم مهر میرم ترم ۷
      حالا سوال من اینه سال بعد میخوام کنکور بدم ۱۴۰۲ خب باید کی انصراف بدم؟
      ترم ۷ بخونم بعد انصراف بدم که تا بهمن ۱۴۰۲ داشته باشم وفت یا ن؟

راسته میگن دانشگاه نمیده انصراف
      یا مثلا نظام وظیفه گیر میده بهم چون بیشتر سنوات استفاده کردم
      ممنونم جواب میدید
      نظام وظیفه قانون میگه یک بار معافیت تحصیلی در همون مقطع صادر میشه . شما که 4 سال تا ترم 8 فرصت دارید میگید مهر ماه تازه میشید ترم 7 که به صورت رسمی دانشگاه هستید و معافیت دارید و باید این که دانشگاه با شما مشکل پیدا نکنه با دانشگاه سرو کله بزنید و تا ترم 8 درگیر نظام وظیفه نیستید مگر دانشگاه اخراجی بزنه برای شما ! پیام نور بعید میدونم همکاری نکنه،
      اینکه 1402 کنکور بدید اگر مقطعی بالاتر از مقطع فعلی قبول بشید براتون معافیت تحصیلی صادر میشه ومشکی پیش نمیاد. مثلا فردی که دوره کاردانی بوده انصراف زده باشه اخراج شده باشه بره سربازی توی سربازی هم کنکور بده فرضا کارشناسی یا پزشکی قبولیش میاد فرضا این طرف یک سال یا یه روز سربازی سپری کرده باشه و 1 سال سربازیش باقی مونده باشه همون جا میتونه از سربازی خارج معافیت تحصیلی دریافت کنه و به ادامه درس و کاراش برسه و بعدش برگرده به سربازی .

این تاجای که من اطلاع دارم، حالا بهترین راه و مطمئن ترین حالت با توجه به تغییرات قانون نظام وظیفه که جدیدا شاید چیزای بهش اضافه کرده باشند، به نظام وظیفه شهر خودتون رجوع کنید اگر خیلی حال ندارید به پلیش +10 بخش نظام وظیفه که معمولا افرادی هستند که از خود نظام وظیفه ای ها بیشتر اطلاع دارند و درست تر جواب میدن وضعیت خودتون رو جویا بشید...
      ان شاءالله مشکلی نباشه برات.
      موفق باشی.
      مهم ترین سرنوشت کنکور حق ترمیم نمرات معدل هست:
      پویش ترمیم معدل و معدل برای کلیه رشته ها و نظام جدید و قدیم
      همه عزیزان اعضا تشریف بیاورند (جز افراد فاز منفی و مریض)

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      نظام وظیفه قانون میگه یک بار معافیت تحصیلی در همون مقطع صادر میشه . شما که 4 سال تا ترم 8 فرصت دارید میگید مهر ماه تازه میشید ترم 7 که به صورت رسمی دانشگاه هستید و معافیت دارید و باید این که دانشگاه با شما مشکل پیدا نکنه با دانشگاه سرو کله بزنید و تا ترم 8 درگیر نظام وظیفه نیستید مگر دانشگاه اخراجی بزنه برای شما ! پیام نور بعید میدونم همکاری نکنه،
      اینکه 1402 کنکور بدید اگر مقطعی بالاتر از مقطع فعلی قبول بشید براتون معافیت تحصیلی صادر میشه ومشکی پیش نمیاد. مثلا فردی که دوره کاردانی بوده انصراف زده باشه اخراج شده باشه بره سربازی توی سربازی هم کنکور بده فرضا کارشناسی یا پزشکی قبولیش میاد فرضا این طرف یک سال یا یه روز سربازی سپری کرده باشه و 1 سال سربازیش باقی مونده باشه همون جا میتونه از سربازی خارج معافیت تحصیلی دریافت کنه و به ادامه درس و کاراش برسه و بعدش برگرده به سربازی .

این تاجای که من اطلاع دارم، حالا بهترین راه و مطمئن ترین حالت با توجه به تغییرات قانون نظام وظیفه که جدیدا شاید چیزای بهش اضافه کرده باشند، به نظام وظیفه شهر خودتون رجوع کنید اگر خیلی حال ندارید به پلیش +10 بخش نظام وظیفه که معمولا افرادی هستند که از خود نظام وظیفه ای ها بیشتر اطلاع دارند و درست تر جواب میدن وضعیت خودتون رو جویا بشید...
      ان شاءالله مشکلی نباشه برات.
      موفق باشی.
      پس مهم اینه من قبل از ترم ۸ بدم درسته
      ینی تو قبل از پایان سنوات
      خب پس از این جهت مشکلی
      نیس
      اون بحثی که گفتید مقطع بالاتر هم پرسیدم قبلا میگه مثلا نباید توی مقطعی که فارغ التحصیل یا مدرک داری انصراف بدی بعد دوباره همونو بخونی
      من کارشناسی ام درست اما نگرفتم پس میتونم مثلا میگم کنکور بدم پرستاری بیاد مشکلی نداره
      دستت درد نکنه از جوابت
      مشکل من همون انصرافی بود
      ترم ۷ میرم دانشگاه ابان انصراف میدم
      ک تا سال بعد داشته باشم معافیت بعدم کنکور دادم کارامو انجام میدم
      دعا کنید مشکلی نباشه عزیز
      مرسی ت هم موفق باشی
      خدا نگهدارت

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس مهم اینه من قبل از ترم ۸ بدم درسته
      ینی تو قبل از پایان سنوات
      خب پس از این جهت مشکلی
      نیس
      اون بحثی که گفتید مقطع بالاتر هم پرسیدم قبلا میگه مثلا نباید توی مقطعی که فارغ التحصیل یا مدرک داری انصراف بدی بعد دوباره همونو بخونی
      من کارشناسی ام درست اما نگرفتم پس میتونم مثلا میگم کنکور بدم پرستاری بیاد مشکلی نداره
      دستت درد نکنه از جوابت
      مشکل من همون انصرافی بود
      ترم ۷ میرم دانشگاه ابان انصراف میدم
      ک تا سال بعد داشته باشم معافیت بعدم کنکور دادم کارامو انجام میدم
      دعا کنید مشکلی نباشه عزیز
      مرسی ت هم موفق باشی
      خدا نگهدارت
      حتما بپرس ولی تا جایی که من اطلاع دارم شما می تونید اصلا تا کنکورتون انصراف ندید و بعد از قبولی انصراف بدید چون سنوات تحصیلی کارشناسی برای کسایی که از معافیت تحصیلی استفاده کنند ۵ سال هست نه ۴ سال. یعنی ۱۰ ترم و تا ترم ۹ میشه انصراف داد از پیام نور (‌حتما بپرس)
      با اینکه هیچی حالیشون نیست ولی علاوه بر پلیس + ۱۰ از خود دانشگاهت هم بپرس چون نمونه مثل شما خیلی زیاده که از پیام نور انصراف میدن شاید مسئولی که باهاش حرف میزنی تجربه داشته باشه و بتونه راهنماییت کنه
      اگه نداشت با یکی دیگشون حرف بزن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yahya_moz نمایش پست ها
      حتما بپرس ولی تا جایی که من اطلاع دارم شما می تونید اصلا تا کنکورتون انصراف ندید و بعد از قبولی انصراف بدید چون سنوات تحصیلی کارشناسی برای کسایی که از معافیت تحصیلی استفاده کنند ۵ سال هست نه ۴ سال. یعنی ۱۰ ترم و تا ترم ۹ میشه انصراف داد از پیام نور (‌حتما بپرس)
      با اینکه هیچی حالیشون نیست ولی علاوه بر پلیس + ۱۰ از خود دانشگاهت هم بپرس چون نمونه مثل شما خیلی زیاده که از پیام نور انصراف میدن شاید مسئولی که باهاش حرف میزنی تجربه داشته باشه و بتونه راهنماییت کنه
      اگه نداشت با یکی دیگشون حرف بزن
      ن فک‌نکنم مشکلی باشه چشم میپرسم بازم
      اما انصراف بدم که راحت بشینم درس بخونم وقتم ازاد باشه دیگه
      راستی مثلا میشه همین تابستون مثلا ۲۰ شهریور برم انصراف بزنم که انصرافم بشه ۲۰ مهر؟
      مگه نگفتن مثلا از تاریخ درخواست تا تاریخ موافقت یک ماه طول میکشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ن فک‌نکنم مشکلی باشه چشم میپرسم بازم
      اما انصراف بدم که راحت بشینم درس بخونم وقتم ازاد باشه دیگه
      راستی مثلا میشه همین تابستون مثلا ۲۰ شهریور برم انصراف بزنم که انصرافم بشه ۲۰ مهر؟
      مگه نگفتن مثلا از تاریخ درخواست تا تاریخ موافقت یک ماه طول میکشه
      نمیدونم والا

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تا حالا هزار بار همین سوال پرسیدی ! قبل ترم ده باید انصراف بدی تعداد واحد پاس شده هم مهم نیست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن