خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چندسال پیش بچه های بدسرپرستی میدیدم که انقد توخیابون نون خشک وبیسکوییت خورده بودن
      وقتی بهزیستی بهشون مثلا چلوکباب میداد بدنشون غذای خوبوبااستفراغ پس میزد!!
      .
      این واقعیت درموردروان هم صدق میکنه مثلا:
      احساس حقارت باعث میشه روان،موقعیت های خوب زندگی روناخودآگاه پس بزنه وخراب کنه!

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      راه حل افسردگی :
      100 تومن ویزیت روانپزشک + 50 تومن داروهای بدون عوارض ( عوارض داروی که تحت نظر پزشک مصرف کنی کمتر از گل گاوزبونه و تاثیرشم واقعیه)

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام راستش من راجب افسردگی اطلاع زیادی ندارم اما تا دلت بخادوسواسای فکری وحشتناکی رو تجربه کردم میخوام بهت بگم که همه ما تویه برهه ای از زندگی تاریکترین حسارو تجربه کردیم و ازش رد شدیم و گذشتیم مطمئنم این حس بد تو هم میگذره اما اگه خودت به خودت کمک کنی خیلی زودتر میگذره میره پی کارش نگران نباش
      توصیه هایی که میتونم بهت بکنم ایناس
      مهم ترییییییین چیزی که منو ازین سیکل معیوب وسواس فکری نجات داد از نظر من یه چیز بود توکل به خدا ...واقعا تو ابن موضوع تلاش کردم خیلی سعی کردم ایمانم به خدا رو زیاد کنم اینکه به این باوررسیدم که این دردی که میکشم و خدا داده و قطعا باعث رشدم میشه تا ابعاد دیگه ای از روحم و بشناسم و به درک بیشتری برسم خلاصه بهت توصیه میکنم و تاکیییییید میکنم مخصوصا تو این بیماری افسردگی فقط و فقط به خودش توکل کن سعی کن یه تایمایی و با خدا حرف بزنی و دردو دل کنی نماز خیلی کلیدیه سعی کن با دقت بخونیش و سر وقت قران بخون با معنی البته برا من که یه معجزخ بود اینکارا بنظرم مهم ترین چیزی که منو نجات داد ارتباط قوی با خدا بود پس اینو بیشتر از هر چیزی جدی بگیر دختر 🙃💙
      دوم اینکه سعی کن کارایی انجام بدی که بهت حس مفید بودن بده مثلا اینکه تو میگی صبح تا شب گوشی دستمه دقیقاااا کاریه که به ادم حس بدی منتقل میکنه که تو یه ادم بدرد نخور و بی خاصیتی
      پس سعی کن کارایی انجام بدی که این حس مفید بودن بهت متنقل کنه خیلییی بهت کمک میکنه مثلا برو اتاقتو جمع و جور کن تو کارای خونه به مامانت کمک کن و n تا کاره دیگه که بنظرت مفیده
      سوم اینکه کتاب بخون ) کتابای انگیزشی و روانشناسی واقعا موثره راستش خودم کتاب خاصی مد نظرم نیس ولی با یه سرچ میتونی یه کتابایی و پیدا کنی که خیلی برای رسیدن به حال خوب بهت کمک میکنه
      چهارم اینکه امیدتو هیییییچ وقت از دست نده همینکه گفتی دوست دارم خوب بشم فهمیدم که تو حتما خوب میشی
      تو امید داری پس هنوز ذهنت تاریک تاریک نشده دنبال یه جرقه ای یه روشنی با تلاش حتما بهش میرسی
      من خودم راستش پیش روانپزشک رفتم یعنی روانشناس هم رفتما اما دیگه ادامش ندادم تاثیر قرص هم نمیشه نادیده گرف اصلاااا
      پس اگه شرایطشو داری حتما به دکتر روانپزشک و روانشناس مراجعه کن
      و در اخر کلیییی برات دعا میکنم که زودتر خوب خوب بشی و بتونی به هدفات برسی دختر قشنگم 🙃💙

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoouri نمایش پست ها
      سلام به کسایی که اومدن تو این تاپیک. من به کمک نیاز دارم. حالم بده سرخورده شدم نمیدونم چیکار کنم دارم دیوونه میشم. الان نزدیک ۲ ساله من افسردگی دارم همش منتظر یه روز خوب بودم ولی نیومد. همه از دستم خسته شدن خانوادم میبینن حالم بده و عادت کردن میبینن دارم به تدریج خفه میشم ولی از وقتی یادمه تو این خانواده هیچ ری اکشنی نبوده شاید دلیل افسردگیم همین خانواده ی سرد و بی روح بوده باشه. خیلی بده آدم دلسوز نداشته باشه آدم کسیو نداشته باشه بگه چرا حالت انقد بده کسی نیست بپرسه بنده ی خدا کمک نمیخوای؟ از دوستام دارم دور میشم دلم میخواد تنها باشم رفتار عجیب و نوسانیم برا بقیه عادی شده انگار منو اینطور شناختن. ولی من خود قبلیمو از دست دادم...
      اومدم تو این تاپیک ازتون راهنمایی بخوام اگه تجربشو دارید یا ایده ای دارید که بتونم افسردگیمو درمان کنم لطفا کمکم کنید. مشاور و روانپزشک نمیخوام برم اولا که پولشون زیاده دوما که بابام منو برد پیش یه مشاور که اصلا مطب نبود و هزینه ویزیتش خیلی کم بود خلاصه که حرفاش بهم اصلا کمک نکرد منم دیگه نرفتم اونجا.مامانمم اصلا به مشاور اعتقاد نداره در حالی که بنظرم اون از منم اولویتش بیشتره برا درمان.
      خسته شدم از دست آدمای اطرافم هر روز دارم بیشتر مریض میشم.مریضی که فقط جسمی نیست....
      الان اوضاع احوالم جوریه که کل ۲۴ ساعت تو اتاقمم رو تختم دراز میکشم و با گوشیم ور میرم شاید فقط چند بار از اتاقم برم بیرون غذا بزور میخورم و ارتباطمو با همه قطع کردم. کنکورمم چند روز پیش دادم و خب از اون جایی که دو ساله داغونم و در همین وضعم کنکورمم گند زدم و خب امسال باید برم یه دانشگاه نه چندان خوب. حداقلش اینه که رشته مورد علاقمو میرم. ولی خب... تا وقتی حالم خوب نشه معدن طلاهم پیدا کنم هیچ کاری رو از پیش نمی برم...
      من باید تا شروع دانشگاه حالم خوب بشه... من میخوام زندگی کنم میخوام به هدفام برسم میخوام حسرت و آرزوهامو بدست بیارم میدونم استعدادشو دارم میدونم که میتونم ولی ولی باید اول حالمو خوب کنم اگه از دستتون کاری برمیاد ممنون میشم راهنماییم کنید .
      ببخشید روضه خوندم و حسابی سرتون رو درد آوردم ولی روحم داره ذره ذره تحلیل میره...
      کتاب از حال بد به احساس خوب از دیوید دی برنز رو بخون و تکنیکاش رو انجام بده
      مدیتیشن برات از نون شب واجب تره🤌🏿

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن