خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات

Exclamation یه سوال اساسی درباره نظام وظیفه - کمک

سلام شبو روزتون بخیر ؛ با دقت بخونید لطفا

سال دوازدهم ( 1400-1401 ) من یه برگه ( اشتغال به تحصیل ) از مدرسه بردم به پلیس + 10 و اونجا بهم برگه معافیت تحصیلی دادن

بطور واضح توش نوشته حداکثر زمان برای فراغت اول مهر 401 : یعنی خرداد یا شهریور

بعدشم نوشته (( مشمول از زمان فراغت یکسال فرصت داره که خودشو به پلیس + 10 برای تعیین وضعیت سربازی معرفی کنه ))

خب کسی که خرداد دیپلمشو میگیره که نمیتونه سال بعد کنکور شرکت کنه و وارد دانشگاه بشه : چون مدت یکسالش خرداد سال بعد تموم میشه ولی کنکور تیر و ثبت نام دانشگاه شهریوره : یعنی توی این مدت غیبت میخوره ؟

من دیدم همه جا میگن کنکور دوم مشکلی از بابت سربازی نداره ولی خب این تناقض وجود داره

خواهشا اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه ، دارم از استرس میمیرم

( با اینکه من خودم بخاطر مشکلات پزشکی بجای خرداد قراره شهریور نهایی هارو بدم ولی خب نمیدونم سیستم خودش میفهمه برای من یکسالمو از شهریور حساب کنه یا داره از خرداد حسابش میکنه )
      ویرایش توسط khashayarramini : 13 تیر 1401 در ساعت 11:03

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khashayarramini نمایش پست ها

سال دوازدهم ( 1400-1401 ) من یه برگه ( اشتغال به تحصیل ) از مدرسه بردم به پلیس + 10 و اونجا بهم برگه معافیت تحصیلی دادن

بعدشم نوشته (( مشمول از زمان فراغت یکسال فرصت داره که خودشو به پلیس + 10 برای تعیین وضعیت سربازی معرفی کنه ))

خب کسی که خرداد دیپلمشو میگیره که نمیتونه سال بعد کنکور شرکت کنه و وارد دانشگاه بشه : چون مدت یکسالش خرداد سال بعد تموم میشه ولی کنکور تیر و ثبت نام دانشگاه شهریوره : یعنی توی این مدت غیبت میخوره ؟

من دیدم همه جا میگن کنکور دوم مشکلی از بابت سربازی نداره ولی خب این تناقض وجود داره

( با اینکه من خودم بخاطر مشکلات پزشکی بجای خرداد قراره شهریور نهایی هارو بدم ولی خب نمیدونم سیستم خودش میفهمه برای من یکسالمو از شهریور حساب کنه یا داره از خرداد حسابش میکنه )
      برای کنکور دوم با ریز نمرات و مدرک موقت دیپلمت میری پلیس +10تا معافیتتو تمدید کنه اونام انجام میدن کنکور میدی و نتایج میاد میری ثبت نام میکنی مشکلی پیش نمیاد بازم سوالت رو شنبه از خود پلیس+10 محلتون یا زنگ بزن تلفن گویا نظام وظیفه بپرس

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khashayarramini نمایش پست ها

معمولا آموزش پرورش تاریخ فراغت از تحصیل رو در شهریور درج میکنه تا مشکلی پیش نیاد. ولی در هر صورت شما میتونی چند روز قبل از اتمام مهلت یک ساله دفترچت رو ارسال کنی و تاریخ پیشنهادی برای اعزامت رو بنویسی آبان ماه. در این صورت برگه اعزامت که اومد با برگه اعزامت میری ثبت نام میکنی در دانشگاه و معافیت تحصیلی بهت تعلق میگیره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان منم این مشکل رو دارم نمی دونم چیکار باید بکنیم آقای امینی درست می گه قانونن معافیت ما خرداد ماه تموم میشه ولی ما تیر ماه کنکور می دیم الان سوال اینجاست آقا ما باید چیکار کنیم و آیا بایدبریم پلیس +10 یانه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها یه نگاهی عنایتی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن