خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لطفا هرکسی که میتونه کمکم کنه خیلی واجبه

سلام وقتتون بخیر
      بنده سال 98 کنکور اولم رو دادم ولی نرفتم دانشگاه
      کنکور 99 رو دادم و باز هم نرفتم دانشگاه و برای معافیت تحصیلی، پیام نور ثبت نام کردم و دو ترم مرخصی گرفتم
      بعد از اون انصراف دادم و الان تا 31 شهریور 1401 معافیت دارم
      الان مشکلاتم حل شده و میتونم درس بخونم، پایه خوبی هم دارم
      میخواستم بدونم میشه دوباره پیام نور ثبت نام کنم و دو ترم مرخصی بگیرم (یا انتخاب واحد کنم و سر کلاسها نرم) وتابستون سال بعد (بعد از کنکور 1402) انصراف بدم و دفترجه سربازی پست کنم.
      و موقعی که نتایج کنکور 1402 اومد، ایست سربازی بگیرم و برم دانشگاه (برای رشته های علوم پزشکی)؟
      لطفا هرکی اطلاعات داره کمکم کنه، اگه هم متوجه نشدین بگین تا بهتر توضیح بدم
    2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز ، اشتباه نکنم شما چند وقت پیش هم این سوال رو مطرح کرده بودی ، والا با اطلاعات ناقص خودم و چیز هایی که از بقیه شنیدم ، انصراف برای بار دوم توی هر مقطعی = سربازی
      حتی من شنیدم کسایی که برای بار دوم انصراف میدن ایست خدمت هم نمیتونن بزنن که این مورد رو زیاد مطمعن نیستم بهتره بقیه دوستان بیان و توضیح بدن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام خیر نمیتونید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متأسفانه باید برید سربازی :/

5. Top | #5
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Htp11 نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      بنده سال 98 کنکور اولم رو دادم ولی نرفتم دانشگاه
      کنکور 99 رو دادم و باز هم نرفتم دانشگاه و برای معافیت تحصیلی، پیام نور ثبت نام کردم و دو ترم مرخصی گرفتم
      بعد از اون انصراف دادم و الان تا 31 شهریور 1401 معافیت دارم
      الان مشکلاتم حل شده و میتونم درس بخونم، پایه خوبی هم دارم
      میخواستم بدونم میشه دوباره پیام نور ثبت نام کنم و دو ترم مرخصی بگیرم (یا انتخاب واحد کنم و سر کلاسها نرم) وتابستون سال بعد (بعد از کنکور 1402) انصراف بدم و دفترجه سربازی پست کنم.
      و موقعی که نتایج کنکور 1402 اومد، ایست سربازی بگیرم و برم دانشگاه (برای رشته های علوم پزشکی)؟
      لطفا هرکی اطلاعات داره کمکم کنه، اگه هم متوجه نشدین بگین تا بهتر توضیح بدم

ببخشید شما برای سال دوم ( ۹۹ ) کار خاصی انجام دادی ؟
      ( بجز فرایندی که از مدرسه یه برگه به پلیس + ۱۰ میدن )

خیلی خیلی ممنونتم

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نمیشه همچین کاری کرد اگه پزشکی هم قبول شی برات بعد انصراف دوم معافیت صادر نمیکنن

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      قانون هم واضحه میگه هر کس از کارشناسی تا دکترا فقط یک بار حق انصراف و ورود به رشته جدید داره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام داداش این رو زنگ بزن از نظام وظیفه بپرس اما برای ایست خدمت فقط سابقه ی یک بار انصراف مجازه و اگر دو بار انصراف داده باشی نمیتونی از ایست خدمت استفاده کنی ؛ بهترین راهت اینه که اواخر شهریور دفترچه دریافت کنی و یه جوری اعزامت رو بندازی عقب ؛ مثلا تقاضای معافیت پزشکی بدی چون این کار تو رو وارد پروسه ی حداقل سه ماهه ی معافیت پزشکی میکنه البته چند میلیونی هزینت میشه ؛ یک ماه هم میتونی اعزامت رو تمدید کنی ؛ ولی بازم زنگ بزن از نظام وظیفه بپرس شاید یه راه حلی تونستی پیدا کنی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      سلام داداش این رو زنگ بزن از نظام وظیفه بپرس اما برای ایست خدمت فقط سابقه ی یک بار انصراف مجازه و اگر دو بار انصراف داده باشی نمیتونی از ایست خدمت استفاده کنی ؛ بهترین راهت اینه که اواخر شهریور دفترچه دریافت کنی و یه جوری اعزامت رو بندازی عقب ؛ مثلا تقاضای معافیت پزشکی بدی چون این کار تو رو وارد پروسه ی حداقل سه ماهه ی معافیت پزشکی میکنه البته چند میلیونی هزینت میشه ؛ یک ماه هم میتونی اعزامت رو تمدید کنی ؛ ولی بازم زنگ بزن از نظام وظیفه بپرس شاید یه راه حلی تونستی پیدا کنی
      سلام ایول داداش دقیقا به همین موضوع فکر کرده بودم.
      والا یه سرچ راجع به قوانین تمدید تاریخ اعزام کردم دیدم که یه بندی هست و اونم اینه که اگه دوتا پسر در یک خونواده که دوتا پسر داره بخوان همزمان برن سربازی، یک نفر از اون دوتا برادر میتونه حداکثر تا موقعی که برادر دیگر سربازیش تموم میشه اعزامش رو به تعویق بندازه.
      من هم برادرم الان قصد اعزام به سربازی رو داره.
      به نظرت میتونم از این قانون استفاده کنم و وقتی که قبول شدم ایست سربازی بزنم؟
      البته این رو هم بگم که پایه درسیم خیلی خوبه (تعریف نمیکنم از خودم فقط میخوام بگم که اگه بخونم قطعا با رتبه خوب قوبل میشم) و فقط باید زیست و دینی رو به یه مقدار بیشتر از حالت معمول بخونم و تست بزنم چون این دوتا رو فراموش کردم تا حدی.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قبلا یه قانونی بود که بعد از انصراف یکسال فرصت تعیین تکلیف داری .حالا اگه تو این یکسال دوباره تصمیم می گرفتی بری دانشگاه
      توی همون مقطع مثلا لیسانس بعد از انصراف
      یا فراغت از تحصیل مستقیم باید بری خدمت ..

دقیقشو فقط از قسمت نظام وظیفه نیرو انتظامی شهرت بپرس
      هیچ جایی دقیق تر از اونا نیست.
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با روش های در روی که برای خودت پیاده سازی کردی تا حالا چند بار از سربازی رفتن در رفتی ولی این بار نمی تونی.

بهترین پیشنهادی که بهت میدم این هست که به نظام وظیفه مراجعه کنی ! قبلش هم به کارشناس نظام وظبقه توی پلیس + 10 یه سر بزن معمولا اطلاعات بسیار زیاد و بروز تری دارند.

در کل ان شاءالله که موفق باشی و مشکلت حل بشه.
      مهم ترین سرنوشت کنکور حق ترمیم نمرات معدل هست:
      پویش ترمیم معدل و معدل برای کلیه رشته ها و نظام جدید و قدیم
      همه عزیزان اعضا تشریف بیاورند (جز افراد فاز منفی و مریض)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Htp11 نمایش پست ها
      سلام ایول داداش دقیقا به همین موضوع فکر کرده بودم.
      والا یه سرچ راجع به قوانین تمدید تاریخ اعزام کردم دیدم که یه بندی هست و اونم اینه که اگه دوتا پسر در یک خونواده که دوتا پسر داره بخوان همزمان برن سربازی، یک نفر از اون دوتا برادر میتونه حداکثر تا موقعی که برادر دیگر سربازیش تموم میشه اعزامش رو به تعویق بندازه.
      من هم برادرم الان قصد اعزام به سربازی رو داره.
      به نظرت میتونم از این قانون استفاده کنم و وقتی که قبول شدم ایست سربازی بزنم؟
      البته این رو هم بگم که پایه درسیم خیلی خوبه (تعریف نمیکنم از خودم فقط میخوام بگم که اگه بخونم قطعا با رتبه خوب قوبل میشم) و فقط باید زیست و دینی رو به یه مقدار بیشتر از حالت معمول بخونم و تست بزنم چون این دوتا رو فراموش کردم تا حدی.
      ببین داداش استفاده از این قانون در صورتی که باعث بشه غیبت نخوری و بتونی سال بعد پس از قبولی و ثبت نام در دانشگاه ، معافیت تحصیلی بگیری بسیار خوشحال کننده خواهد بود؛بنابراین یک تماس تلفنی با نظام وظیفه ی شهرتون بگیر و وضعیتت رو براشون بگو و ببین آیا میتونی استفاده کنی یا نه ؛ امیدوارم بهترین اتفاق برات بیفته

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن