خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آزمون آزمایشی گروه آمورشی ماز یازدهم

سلام به همگی
      امیدوارم وقتتون بخیر باشه
      ببخشید من یک دانش آموزش رشته تجربی پایه یازدهم هستم دهم رو خوب خوندم و بستم تصمیم گرفتم برای یازدهم یه آزمون آزمایشی ثبت نام کنم
      ماز رو انتخاب کردم به عنوان ازمونی که پاسخنامه کاملی داره ومیشه چیزی ازش یاد گرفت ولی چیزی که همیشه من رو به شک میندازه که قلم چی رو انتخاب کنم
      جامعه آماریشه خواستم از شما این سوال رو بپرسم که به نظر شما جامعه آماری میتونه خوب و مفید باشه یا نه
      چون من مدرسه غیردولتی تحصیل میکنم و معلممامون کنکور یادمیدن دیگه نیازی به کتب و اموزشای قلم چی ندارم میگن خیلی سر خریدن کتاب و بقیه محصولاتش اذیت میکنه
      اگه میشه لطف کنید یه توضیحی در مورد این مسائل بدید خیلی سردرگمم
      مچکرم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fereeee نمایش پست ها
      سلام به همگی
      امیدوارم وقتتون بخیر باشه
      ببخشید من یک دانش آموزش رشته تجربی پایه یازدهم هستم دهم رو خوب خوندم و بستم تصمیم گرفتم برای یازدهم یه آزمون آزمایشی ثبت نام کنم
      ماز رو انتخاب کردم به عنوان ازمونی که پاسخنامه کاملی داره ومیشه چیزی ازش یاد گرفت ولی چیزی که همیشه من رو به شک میندازه که قلم چی رو انتخاب کنم
      جامعه آماریشه خواستم از شما این سوال رو بپرسم که به نظر شما جامعه آماری میتونه خوب و مفید باشه یا نه
      چون من مدرسه غیردولتی تحصیل میکنم و معلممامون کنکور یادمیدن دیگه نیازی به کتب و اموزشای قلم چی ندارم میگن خیلی سر خریدن کتاب و بقیه محصولاتش اذیت میکنه
      اگه میشه لطف کنید یه توضیحی در مورد این مسائل بدید خیلی سردرگمم
      مچکرم
      سلام
      در شرایط فعلی قلمچی با اختلاف گزینه بهتریه.
      مهم ترین مزیتش امکان حضوری دادن آزمون ها + جامعه آماری خیلی بیشتری که داره هست.
      همین دو مورد هم کافیه تا اولویت به مراتب بیشتری نسبت به ماز داشته باشه.
      ماز رو میتونید سوالاتش رو در زمان های خالیتون دانلود و حل کنید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن