خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آیا رشته های دندان پزشکی و پزشکی محدودیت سنی دارن ؟

سلام
      من 29 سالمه ، مهندسی شیمی خوندم ولی به دلیل بازار کار خراب نتونستم توی این رشته موفق بشم ، حالا تصمیم گرفتم که کنکور تجربی شرکت کنم ، ولی امروز چندین نفر به من گفتن که چون سنم بالا رفته شانسی برای موفقیت ندارم ، به نظر شما حرفشون درسته ؟
      واقعا به معنای کلمه از اینجا رونده و از اونجا مونده شدم
      ممنون میشم راهنماییم کنین

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zeinabj993 نمایش پست ها
      سلام
      من 29 سالمه ، مهندسی شیمی خوندم ولی به دلیل بازار کار خراب نتونستم توی این رشته موفق بشم ، حالا تصمیم گرفتم که کنکور تجربی شرکت کنم ، ولی امروز چندین نفر به من گفتن که چون سنم بالا رفته شانسی برای موفقیت ندارم ، به نظر شما حرفشون درسته ؟
      یعنی چی شانسی نداری ؟ محدودیت سنی که نداره فقط استخدام نمیتونی بشی که اونم خودت مطب میزنی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      چرا نتونی تلاش اصولی بکن انشالله موفق میشی اقای شهریار رشتیانی و همسرشون فکر کنم 35ساله بودن که پزشکی قبول شدن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهار99 نمایش پست ها
      چرا نتونی تلاش اصولی بکن انشالله موفق میشی اقای شهریار رشتیانی و همسرشون فکر کنم 35ساله بودن که پزشکی قبول شدن
      رویا نفروشید به بقیه
      از بین هزاران نفر گیرم که چند نفر هم‌سن آقای شهریاری و همسرشون هم وجود داشته باشند ولی نمیشه به هرکی اومد بگیم آره چیزی نیست تلاشتو بکن ایشالا قبول میشی...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      هیچ محدودیت سنی ندارین حتی اگه بعدا تو تخصص رتبه برتر بورد بشین شانس هیات علمی شدن هم دارین. ولی واقعیت اینه که شانس شما با سن تعین نمیشه با میزان تسلطتون روی کتاب های تست تعین میشه. از ریاضی و فیزیک و شیمی و زیست هرکدوم یه فصل تست بزنین وضع خودتون دستتون میاد.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.sh نمایش پست ها
      رویا نفروشید به بقیه
      از بین هزاران نفر گیرم که چند نفر هم‌سن آقای شهریاری و همسرشون هم وجود داشته باشند ولی نمیشه به هرکی اومد بگیم آره چیزی نیست تلاشتو بکن ایشالا قبول میشی...
      من رویا فروشی نکردم گفتم موفقیت امکان پذیره که حرفمم کاملا درسته این استارتر هستش که قبول میشه یا نه لطفا متن رو هم با دقت بخونید اقای رشتیانی و همسرشون هم اگه به حرف امثال تو گوش کرده بودن قبول نمیشدن این حجم از منفی بودن از کجا میاد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مشکل استخدام وجود داره
      و یه احتمالی هم من اینجا بگم به دلیل افزایش ظرفیت ، احتمال قبولی زیاد تر میشه اما از اونجایی که فارغ التحصیل هم زیاد تر میشه و استخدام برای شما میتونم بگم خیلی شانس کمی داره
      مطب شاید شاید سودی که الان میبینیم رو نداشته باشه
      در کل معلومه از میم شیمی بهتره درامدش اما منم کلیات رو خواستم بگم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      هیچ محدودیت سنی ندارین حتی اگه بعدا تو تخصص رتبه برتر بورد بشین شانس هیات علمی شدن هم دارین. ولی واقعیت اینه که شانس شما با سن تعین نمیشه با میزان تسلطتون روی کتاب های تست تعین میشه. از ریاضی و فیزیک و شیمی و زیست هرکدوم یه فصل تست بزنین وضع خودتون دستتون میاد.
      هیت علمی گویا محدودیت سنی داره ( استخدام وزارت علوم یا بهداشت محدودیت داره)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      مشکل استخدام وجود داره
      و یه احتمالی هم من اینجا بگم به دلیل افزایش ظرفیت ، احتمال قبولی زیاد تر میشه اما از اونجایی که فارغ التحصیل هم زیاد تر میشه و استخدام برای شما میتونم بگم خیلی شانس کمی داره
      وزارت بهداشت استخدامش شرایط سنیش واسه لیسانس ۳۵ ، ارشد ۴۰ و دکتری ۴۵ سال هستش ، پس مشکلی واسه استخدام ایجاد نمیشه.
      خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش
      بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهار99 نمایش پست ها
      من رویا فروشی نکردم گفتم موفقیت امکان پذیره که حرفمم کاملا درسته این استارتر هستش که قبول میشه یا نه لطفا متن رو هم با دقت بخونید اقای رشتیانی و همسرشون هم اگه به حرف امثال تو گوش کرده بودن قبول نمیشدن این حجم از منفی بودن از کجا میاد
      این حجم از مثبت بودن از کجا میاد؟

تقصیر شما نیست دوست عزیز ، الان رویای پزشکی و دندون و دارو ترند روز هستش.لازم نیست حتما آزمون و یا کتاب بفروشید،الان رویافروشی هم خودش یک ترند هستش(در زمینه‌ی آموزش) بین کنکوری‌ها و پشت کنکوری‌ها!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      مشکل استخدام وجود داره
      مشکل استخدامی خیلی تو شاخه های علوم پزشکی نیست

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا نشه بابا ولی کاش میتونستی مهاجرت کنی اگر خیلی علاقه داری برو‌ بخون فقط خیلی باید بخونی خیلیییی از تابستون باید حسابی بخونی
      سن اینارو هم بریز دور ببین تو تخصص پزشکی خیلیا هستن بعد چند سال اومدن دارن تخصص میگیرن طرف ۴۵ سالشه تازه داره تخصص میخونه کمم نیستن میتونی بپرسی پس غصه ش رو نخور شاید تو مقطع اولش یا کارشناسی سن پایین باشه ولی مقاطع بعدی اینطوری نیست زیاد

بعد سنی هم نداری بخدا میانگین سنی تجربی با این وضع رو همین ۳۰ اینا میچرخه تو کلاس شیمی بابایی امسال یکی بود دکترای مکانیک داشت ۳۲ سالش بود یکی هم بود دکترای شیمی انصرافی اونم ۲۸ سالش بود
      ویرایش توسط mohammad_kh199 : 09 تیر 1401 در ساعت 20:04

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از همه دوستان عزیزی که راهنماییم کردن تشکر میکنم
      خواهر من پرستاره ، علاوه بر اینکه توی یک بیمارستان دولتی با آزمون استخدامی پذیرفته شده و کار میکنه ، در یک بیمارستان خصوصی هم به صورت پرایویت یا نهایتا به صورت قراردادی کار میکنه و تا جایی که میدونم محدودیت سنی نداره ، سوال من اینه که برای پزشکان هم چنین شرایطی وجود داره که به صورت قراردادی در بیمارستانهای خصوصی کار کنن ؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      مشکل استخدامی خیلی تو شاخه های علوم پزشکی نیست
      خوبه پس
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از همه دوستان عزیزی که راهنماییم کردن تشکر میکنم
      خواهر من پرستاره ، علاوه بر اینکه توی یک بیمارستان دولتی با آزمون استخدامی پذیرفته شده و کار میکنه ، در یک بیمارستان خصوصی هم به صورت پرایویت یا نهایتا به صورت قراردادی کار میکنه و تا جایی که میدونم محدودیت سنی نداره ، سوال من اینه که برای پزشکان هم چنین شرایطی وجود داره که به صورت قراردادی در بیمارستانهای خصوصی کار کنن ؟
      سلام
      ببینید در رشته های پزشکی و به طور کلی برای تحصیل در ایران هیچ محدودیت سنی وجود ندارد .
      درباره اینکه میگید شانس موفقیت چقدره . ببینید قمار نیست که عزیز کنکوره هر کی قواعد کنکور رو رعایت کنه موفق میشه و شانس اینجا درصد بیار کمی مطرحه انهم برای رتبه های تاپ کشوری شانس مطرحه نه برای قبولی پزشکی و دندون سراسری
      درمورد استخدام هم ببینید خواهر شما میتونه شرایط پزشکان رو هم شرح بده براتون بالاخره در یک محیط هستن با پزشکان
      ولی تا جایی که من میدونم بله این امکان برای پزشکان حتی بیشتر از پرستاران فراهم هست که هم قراردادی کار کنید هم استخدام بشید و هم خودتون مطب داشته باشید و ..... کلا بازار کار پزشکی به نوعی بازار کار آزاد هستش و فورس نمیکنن که فقط این کارو بکنی و ..... و زمینه های به شدت جذابی برای کار داره .{ بدون اغزاق دارم میگم}
      درباره سن فقط یک محدودیت هستش
      آنهم استخدام هیات علمی و اتند شدن هستش که بخواهید استخدام بشید حداکثر باید 45 سال سن داشته باشید برای دکتری تخصصی
      ما یدونه دکتری حرفه ای داریم که همون 7سال + 2 سال طرح میشه که پزشک عمومی میشید
      یدونه هم دکتری تخصصی که در واقع پزشک متخصص میشید و بسته به تخصص از 3 تا 7 سال میتونه دوره تخصص طول بکشه
      شما 30 سالگی بخوایید قبول بشید پزشکی تقریبا همون دور و بر 45 سال تخصص میگیرید . البته به شرط اینکه مستمر ادامه بدید تحصیل رو
      پس حتی برای هیات علمی شدن هم مشکلی ندارید .
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن