خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 57
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza taju نمایش پست ها
      استرس ندارم ولی این حس فراموشی مطالب اذیتم میکنه. با اینکه میدونم که بخش زیادی از این حس کاذبه.
      بله درسته ، این فرآیند فراموشی طبیعیه چون مغز خودشو رها کرده از موقعیت و شما وقتی که در موقعیت آزمون قرار میگیری مغز تمام تمرکزشو میزاره برای مطلب و در لحظه تمام نکات و اطلاعات مربوطه رو جمع آوری میکنه و این میشه که شما کاملا احاطه پیدا میکنید به آزمون .
      همین که استرس هم ندارید و کنترل میکنید کمک زیادی میکنه برای عملکرد بالای مغز . امیدوارم بهترین نتیجه رو امسال بگیرید .

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_aurora نمایش پست ها
      من فقط استرس دارم.. دیگه هیچی
      به استرست غالب شو و آرامش رو هدیه بده به وجودت ، آرامش حق تو و وجودت و مغزته که برات زحمت کشیدن طی این یکسال اخیر تا بتونی سر جلسه تمام توانتو بزاری و به لیاقت و موفقیت برسی.
      با آرزوی بهترین نتیجه *-*

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهار99 نمایش پست ها
      من میترسم فقط همین امیدوارم کنکور بهترین ازمون زندگیمون باشه
      ترس نداره اصلا عزیزم
      تو قراره تمام توانتو بزاری در قبال تمام تلاش ها و زحمت هایی که کشیدی حقتو بگیری و به موفقیت برسی
      تو قوی تر از یه برگه پاسخنامه و سوالاتی هستی که هیچ قدرتی بالاتر از تلاشت ندارند
      موفق ترین باشی *-*

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gord_Afarid نمایش پست ها
      بی حسی مطلقققق
      فاطمه است دیگر ♥︎

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sanjana.Slri نمایش پست ها
      اضطراب
      اصطراب ناشی ازنخوندن نیست
      ناشی ازینکه اونجوربایدوشایدنتونم سرجلسه عمل بکنم یایه سری عوامل که دست من نیست
      یااونجوری که بایداطلاعاتموروسوالابنشون م
      کورنباشم...
      .
      البته یه بخشی ازوجودم استرس قرارگرفتن توی موقعیت تکراری
      فوبیا...
      یه بخشی ازوجودم هنوزباورش نمیشه قراره چندروز دیگه کنکوربده
      فلاکه آرومم ولی شایدآرامش قبل طوفان...
      .
      ینی میشه لبخندبزنیم بعدش بگیم همونی شد که میخواستم((=
      تو قراره بهترین و قوی ترین ورژن خودت رو با تمام تلاش های یکسال اخیرت در راه کنکور بزاری
      هیچ نیرویی نمیتونه جلوی تو وخواسته هاتو بگیره
      پس باقدرت برو تو دل موفقیت و بهترین اتفاق و نتیجه رو واسه خودت رقم بزن
      قشنگترین لبخندها سهم تو از کنکور ♥︎.♥︎

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedarein نمایش پست ها
      حس ایینو دارم قرار 2 -3 روز دیگه ازاد بشممم بخدا نمیدونم چیجوری بعضیا پشت میمونن من 1سال موندم مردممم هرچی باشه میارم هر چند درصدام لب مرزی هستشش ایشالله امثال پزشکی میارم اگرم نشد فدا سرم پیرا پزشکی مشهد میارم حتما و زندگی جریان دارهه
      ازادیت پیشاپیش مبارک
      با ارزوی خفن ترین نتیجه ^-*

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arnold نمایش پست ها
      مثل ... تپیدم به گل
      دم کنکور افتادم تو ی یسری جریانات سمی
      ولی درست میشه(:
      نزار هیچ جریان سمی تو رو از راه بدر کنه
      آستین رو بزن بالا و سرو سامون بده به اوضاع
      موفق باشی

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دو هفته شده میگم کاش بیشتر طول میکشید، تازه این اخرش داشت کیف میداد، تازه رسیدم به درصدایی که میخواستم، ترازم رفت بالا، رتبم از هدفم پایین تر اومد، و تازه وقتی به این توانایی میرسی که شاخ یه ازمونو بشکنی همه چی تموم میشه اون توانایی هم از ۱۱ام میشه پشم : )
      روزایی خوبی داشتم این اواخر، شاد تر از خیلی روزایی که تو خونه چپیده بودم بود.
      استرسم که نه بابا :/ حسرتش به دلم موند
      سفر جاده رو دیدنه، سفر رسیدن نیست.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عرضم به حضورتون که...
      الان داشتم با یه آهنگ قر میدادم
      استرس دارم ولی به روی خودم نمیارم و به خودم مجال نمیدم استرس داشته باشه ظاهرم فعلن آرومه
      بیشتر دارم به این فک می‌کنم روز بعد کنکور کدوم استخر برم
      درباره نتیجه هم نمیخوام فک کنم چون چیزی جز استرس برا آدم نیس ما که اینهمه استرس بیخودی داشتیم یه حسی بهم میگه اینم بیخوده
      بالاخره میری چنتا سوال میزارن جلوت به اونایی که بلدی جواب میدی و میای
      همین

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمی‌دونم حکمتش چیه آدم زمان نزدیک شدن به کنکور قبل از خودش استرس بیشتری داره
      مثلن الان ۴۰۲یی ها از ما بیشتر استرس دارن فک کنم
      ما هم مودمون شبیه اون سکانس از فیلمه که میگه
      First time?
      همینقدر ریلکس، غمگین، بی‌حس

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aytakso نمایش پست ها
      نمی‌دونم حکمتش چیه آدم زمان نزدیک شدن به کنکور قبل از خودش استرس بیشتری داره
      مثلن الان ۴۰۲یی ها از ما بیشتر استرس دارن فک کنم
      ما هم مودمون شبیه اون سکانس از فیلمه که میگه
      First time?
      همینقدر ریلکس، غمگین، بی‌حس
      منم خیلی استرس میگیرم خدایی

هرکدوم از بچه ها که طی سال باهام حرف زدن یا به طریقی میشناسمشون یادم میوفته
      انگار خودم میخوام برم سر جلسه

فک کنم باز جمع کنم یکی دوماه از انجمن برم بهتره

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hls141516 نمایش پست ها
      دو هفته شده میگم کاش بیشتر طول میکشید، تازه این اخرش داشت کیف میداد، تازه رسیدم به درصدایی که میخواستم، ترازم رفت بالا، رتبم از هدفم پایین تر اومد، و تازه وقتی به این توانایی میرسی که شاخ یه ازمونو بشکنی همه چی تموم میشه اون توانایی هم از ۱۱ام میشه پشم : )
      روزایی خوبی داشتم این اواخر، شاد تر از خیلی روزایی که تو خونه چپیده بودم بود.
      استرسم که نه بابا :/ حسرتش به دلم موند
      مهم اینه تو همین دوهفته شاهکار کردیو و تونستی لذت صعود رو بچشی و به خودت و توانایی هات افتخار کنی
      هیچ چیز قرار نیست این وسط مانع از این بشه که تو نتونی در کنکورت شاهکار کنی
      حسرت هم فایده نداره . با قدرت و ایمان به خودت برو جلو . موفق باشی =)

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aytakso نمایش پست ها
      عرضم به حضورتون که...
      الان داشتم با یه آهنگ قر میدادم
      استرس دارم ولی به روی خودم نمیارم و به خودم مجال نمیدم استرس داشته باشه ظاهرم فعلن آرومه
      بیشتر دارم به این فک می‌کنم روز بعد کنکور کدوم استخر برم
      درباره نتیجه هم نمیخوام فک کنم چون چیزی جز استرس برا آدم نیس ما که اینهمه استرس بیخودی داشتیم یه حسی بهم میگه اینم بیخوده
      بالاخره میری چنتا سوال میزارن جلوت به اونایی که بلدی جواب میدی و میای
      همین
      مدال آرامش و بهترین حس این تاپیک رو میخوام بندازم گردنت
      احسنت همینه به امید بهترین نتیجه و خوشحالی و موفقیتت ♥︎

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من امسال نسبت به پارسال استرس کمتری دارم
      وقتی تصمیم گرفتم بمونم پشت کنکور از هرکی مشورت می گرفتم مخالف بود چون من کنکوری ۹۹بودم و شانسمو امتحان کرده بودم و اینم بگم که سال دوم رتبم بدتر از سال اول شده بود.
      فقط یه نفر با اطمینان بهم گفت بمون و به اون چیزی که میخوای برس
      خوب منم از شهریور شروع کردم ماه های اول خیلی خوب پیش رفت تا اذر که مامانم دستش شکست و نصف کارای خونه رو دوش من بود یادمه وسط تست زدن مجبور میشدم پاشم از مهمونا پذیرایی کنم ولی به خودم گفتم این دو هفته رو اونقدر خوب بخون که چند سال دیگه که بهش فکر کردی بگی درسته روزای سختی بود ولی من عالی خوندم .خب این دوهفته هم گذشت و تا اونجا من بهترین ترازم رو تو ازمونای کانون گرفتم بعد از اون دوباره همه چی به روال قبل برگشت تا دی ماه که پدر بزرگم فوت شد و من چند روز هم اونجا نخوندم ولی چند روز بعدش که ازمون کانون دادم تراز خوبی گرفتم و میدونستم من اون ادم قبلی نیستم . حالا بماند که تو مراسم پدر پزرگم فامیل بخاطر پشت کنکور موندنم چقدر بهم تیکه انداختن و همین باعث شد من حتی مراسم هفتم پدربرگم نرم و بشینم خونه درس بخونم. خوب اینم گذشت تا بهمن شد و من کورونا گرفتم و چند روز هم اونجا نخوندم ولی زودی خودمو جمع کردم و دوباره اومدم پای درس. اسفند بود فهمیدم بابام سرطان داره و قراره شیمی درمانی انجام بده اونجا خیلیییی بهم ریختم ولی بازم ادامه دادم .شب تا صبح از فکر و خیال خوابم نمیبرد ولی صبح مثل روزای قبل شروع میکردم به خوندن و بازم همه چی خوب بود و من از خودم راضی بودم که هیچی نمیتونست منو از هدفم دور کنه خلاصه همه چی تا الان خوب پیش رفته و دوتا ازمون اخر کانون رتبم از اون چیزی که فکر می کردم خیلی بهتر شده
      الانم خوشحالم چون میدونم من دیگه اون ادم قبلی نیستم و یه چیزی که برای خودم جالبه اینه که خیلی زود نسبت به همه چی واکنش نشون نمیدم وخیلی راحت تر از کنار اتفاقای بد میگذرم
      همین.الانم حس خوبی دارم
      ویرایش توسط Sepidddd : 07 تیر 1401 در ساعت 20:34

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حس و حالم؟خب مثل همیشه.عاااااالللللییییییی.
      بنظرم حس قشنگیه که واسه یه هدف جون بکنی،تلاش کنی و بعد وقتی خیلی خسته ای بازم دلت نیاد بزنی کنار.
      اگه بخوام توصیف کنم سال کنکور درست مثل یک سفر بود برام.روزای خوب،روزای بد.اما خوشحالم ازینکه حداقل تو مسیرش قرار گرفتم.خوشحالم ازینکه یه چیزی ،یه هدفی،یه انگیزه ای پیدا کردم برای گذروندن روزام.
      فارغ از هر اتفاقی که بیفته که حتما باید اتفاق معرکه ای بیفته.خوشحالم ازینکه یه بهونه برای زنده موندن پیدا کردم.همین
      برای تک تکتون بهترینارو آرزو میکنم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن