خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام آقای محمد حسین،از وقتی شناختمتون ،ادمی بودید که بی چشم‌داشت، کمک حال بچه ها بودید و چقدر این تاپیکم تو این روزا لازم بود و خلاصه بازم ممنون که به موقعش به فکر بچه ها هستین
      یه سوال:آزمون تک درس اختصاصی زدن (تو تایم) ولی بدون اینکه درصد بگیری تو هفته آخر می‌تونه کمک کننده باشه یا بهتره همون تایم رو بذاری رو تورق و... آخه تو این هفته یخورده کسالت داشتم و دوسه روز از آزمون زدن عقب افتادم و دلشوره دارم راستش
      الان نمی‌دونم مطالب حفظی رو مرور کنم یا برای مهارت ازمون ،یکاری کنم
      از طرفی یادمه شما آزمون های ماز رو شرکت میکردین،بنظرتون مثلاً زیست و شیمی جامع های ماز ارزش داره که هفته آخر روی اونا وقت بذاری برای مرور؟
      پیشاپیش ممنون بازم...

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joodii نمایش پست ها
      سلام آقای محمد حسین،از وقتی شناختمتون ،ادمی بودید که بی چشم‌داشت، کمک حال بچه ها بودید و چقدر این تاپیکم تو این روزا لازم بود و خلاصه بازم ممنون که به موقعش به فکر بچه ها هستین
      یه سوال:آزمون تک درس اختصاصی زدن (تو تایم) ولی بدون اینکه درصد بگیری تو هفته آخر می‌تونه کمک کننده باشه یا بهتره همون تایم رو بذاری رو تورق و... آخه تو این هفته یخورده کسالت داشتم و دوسه روز از آزمون زدن عقب افتادم و دلشوره دارم راستش
      الان نمی‌دونم مطالب حفظی رو مرور کنم یا برای مهارت ازمون ،یکاری کنم
      از طرفی یادمه شما آزمون های ماز رو شرکت میکردین،بنظرتون مثلاً زیست و شیمی جامع های ماز ارزش داره که هفته آخر روی اونا وقت بذاری برای مرور؟
      پیشاپیش ممنون بازم...
      سلام
      ممنون از لطفی که داری

چیزی که هست اینکه نمیشه گفت روند تست زدن باید بطور کل قطع بشه... بلکه ترجیحا بهتره یمقدار رنگ و بوش فرق بکنه
      با تک درس زدن و کمتر رفتن سراغ درصدگیری موافقم ولی این جزو یکی از راه های مرور و بازیابی هست نه اینکه خیلی بدرد پرورش مهارت آزمون دادن بخوره...
      اگه هم میخوای آزمون رو بصورت شبیه سازی شده و با محدودیت تایم و درصدگیری کار کنی ، توصیه ام و نظرم اینکه بیشتر از یکی دوتا آزمون شبیه سازی شده کار نکنی
      هفته آخر به دلایلی زمان مناسبی برای پرفشار آزمون گرفتن از خود نیست چون هم انرژی شما رو کم میکنه و هم ممکنه بخاطر درصدهاتون ذهن و روحیه تون ناپایدار و مشوش بشه و روی آمادگی ای که باید قبل از روز کنکور داشته باشید تاثیر منفی بذاره

اگه میخوای مهارت های آزمونت و استراتژی هات رو مرور کنی ، نهایتا یکی دوتا آزمون شبیه سازی شده کارکن (اونم تا قبل از اواسط هفته نه آخر هفته)
      باقی روند تست زنی رو میتونی برمبنای مرور سریع و چک کردن تست های علامت دارت و تست های دربرگیرنده نکات جامع تر انجام بدی

مرور مطالب خواندنی و مطالب حفظی تر هم درجای خودش قرار داره
      قطعا توی این ایام تعداد تست نجومی زدن در اولویت نیست ، اشکالی نداره اگه تا حدودی تعداد تست ها پایین تر بیاد و زمان بیشتری به مرور و تورق و دیگر منابع جمع بندی طور اختصاص پیدا بکنه...
      من خودم توی روزهای آخر یسری از تست ها یا خط فکری هاشون رو صرفا چشمی مرور میکردم ...

درمورد ماز هم
      راستش الان دو سالی هست که کلا بی خبرم از منابع و آزمون ها و تغییراتشون و سیاست هاشون
      ولی درکل اگه بخوام نظرم رو بگم
      اگر زمانش رو داشتید یه نگاهی بهشون بندازید و پاسخنامه ها و جداول مروری شون رو برسی کنید
      اگر هم باعث استرس و سردرگمی بیشترتون میشه خیلی دراولویت قرار نمیگیره و برنامه ی مرور اصلی خودتون اولویت شماست و میتونید درکنارش صرفا پاسخ نامه های آزمون هاشون رو چک بکنید و بعنوان فلش بک و منبع مروری نگاه بندازید

درنهایت سعی کنید طی این روزهای باقی مونده خیلی خودتون رو زیر بار چیزهای متنوع و رنگابارنگ و درهم خوانی ها غرق و گمراه نکنید
      منظم و دسته بندی شده و زنجیروار مرور کنید

موفق باشی
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 02 تیر 1401 در ساعت 15:07

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ب نظرتون منی ک از شدت بی حسی این دوروز ب شدت ساعت مطالعم افت کرده ولی نمیخوام هفته آینده رو از دست بدم باید چ کنم؟ ذهنم متمرکز نیست متاسفانه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_aurora نمایش پست ها
      ب نظرتون منی ک از شدت بی حسی این دوروز ب شدت ساعت مطالعم افت کرده ولی نمیخوام هفته آینده رو از دست بدم باید چ کنم؟ ذهنم متمرکز نیست متاسفانه
      یه چیزجالبی که میدیدم
      این طبیعیه که ی سری خسته بشن
      جانزنواینام کلیشه ای
      ولی برنامتوحجمی بچین کارای سنگین نکن
      وساعت مطالعتوروی حداقل حفظ کن
      مثلا۶ساعت
      یابیشتر(:
      یه نصیحت دوستانه "به هیچ وجه این روزارورهانکن بره..."
      هممون خسته ایم((:

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sanjana.Slri نمایش پست ها

یه چیزجالبی که میدیدم
      این طبیعیه که ی سری خسته بشن
      جانزنواینام کلیشه ای
      ولی برنامتوحجمی بچین کارای سنگین نکن
      وساعت مطالعتوروی حداقل حفظ کن
      مثلا۶ساعت
      یابیشتر(:
      یه نصیحت دوستانه "به هیچ وجه این روزارورهانکن بره..."
      هممون خسته ایم((:
      نمیدونم چرا یکم بی رمق شدم این روزا
      اما چشم، مرسی ازت عزیزم
      برات آرزوی موفقیت دارم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تاپیک مفیدیست

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_aurora نمایش پست ها
      سلام

منم تقریبا دچارش شده بودم...
      پارت های درس خوندنت رو کوتاه تر کن و سعی کن توی پارت های کوتاه تر ولی با تمرکز بالاتری مطالعه کنی
      ساعت خوابت روهم اوکی کن و منظمش کن... سعی کن اول صبح و شروع روز رو حتما خوب بخونی

یمقدار ورزش سبک هم داشته باش اینم تاثیر گذاره

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      Up

آرزوی موفقیت برای تک تک تون
      مراقب خودتون باشید و بهترینا براتون رقم بخوره

هفته ی خیلی خوبی رو براتون آرزو میکنم
      انشالله این دوران رو با رضایت پشت سر بذارید

دمتون گرم که تا آخرش میجنگید

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      معتادای عزیز
      بیایین همت کنیم این یه هفته رو قهوه نخوریم
      گل گاو زبون و چای ترش و شربت زعفرون (برا مایه دارا) بخوریم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اگه قهوه هم میخورین، عصر بخورین! یا ساعت 2-3 ظهر.
      بچه ها تایم خوابتونو حتما درست کنین باور کنین غول نیست. خیلی راحت میشه دو سه روز درستش کرد.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      اگه قهوه هم میخورین، عصر بخورین! یا ساعت 2-3 ظهر.
      بچه ها تایم خوابتونو حتما درست کنین باور کنین غول نیست. خیلی راحت میشه دو سه روز درستش کرد.
      من هی میخوام ساعت 5 5 و نیم صبح پاشم ولی هرشب تازه ساعت 11 شام میخورم و 12 میخوابم و نمیتونم زودتر از 6 و نیم بیدار شم
      ولی خانوادگی در نظر گرفتیم شب قبل کنکور 8 و نیم شام بخورم حدود 10 بخوابم تا 5 5 و نیم
      بنظرت باید حتما یکی دو بار توی این هفته تمرین کنم اینو؟ که زود بخوابم؟ یا همین برنامه رو شب کنکور اجرا کنم بسه و صبح اوکی پامیشم؟
      Meet me where the light greets dark

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mirrorball نمایش پست ها

من هی میخوام ساعت 5 5 و نیم صبح پاشم ولی هرشب تازه ساعت 11 شام میخورم و 12 میخوابم و نمیتونم زودتر از 6 و نیم بیدار شم
      ولی خانوادگی در نظر گرفتیم شب قبل کنکور 8 و نیم شام بخورم حدود 10 بخوابم تا 5 5 و نیم
      بنظرت باید حتما یکی دو بار توی این هفته تمرین کنم اینو؟ که زود بخوابم؟ یا همین برنامه رو شب کنکور اجرا کنم بسه و صبح اوکی پامیشم؟
      سلام
      نمیشه با قطعیت چیزی رو گفت
      من فقط میگم ریسک رو کم کن، اقلا یک هفته تمرین کن این موضوع رو. اگه شام هم دیر درست میکنن خانواده، خب تو یه میان وعده ای چیزی بخور که بتونه تا شب ببرتت و وعده شام رو میتونی جایگزین غذاهای معمولی مثل ماست و اینا کنی. میتونی هم کم بخوری که روی معده ات زیاد نمونه و بتونی بعدش زود استراحت کنی مثلا تا 12 اینا. من نظر شخصیم اینه!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان برای این یه هفته میتونین این کارا رو کنید

فارسی املا و لغت رو بخونید از املا بانک تست کنکور استفاده کنید قرابت معنایی به شدت تست بزنید نزارید ذهنتون از شعر دور بمونه

عربی همایش خیلی کمک کننده هست + مرور تکنیک های ترجمه لازم نیست فیلم ببینید با جزوه همایش کار راه میفته
      دینی همایش کریمی عالیه و اگه خوب نخوندین بهتون کمک میکنه دور تند بزارید یکمی ملو حرف میزنه
      زبان بستگی به سطحت داره ولی گرامر مجهول و مهمارو بخونید
      ریاضی از همایش استفاده نکنید چون وقت گیره خودتون تست بزنید
      زیست متن کتاب بخون خیلی بخون اگه میخوای بهتر نتیچه بگیری از وقت بقیه بزن ولی از زیست نزن

فیزیک مرور فرمول خوندن سریع تست { با تست زدن فرق میکنه }

شیمی حفظیات فراهانی خوبه + مسایل رو بخون
      زمین درس های ۲ و ۴ و ۱

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سنده گه اوسته

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن